26 września 2021, 6:57:26 - gabrielba
Gol Jarosława Niezgody

Jarosław Niezgoda strzelił gola dla Portland Timbers w wygranym 6-1 (2-1) meczu amerykańskiej MLS z Realem Salt Lake. Dla 26-letniego napastnika, który wszedł na boisko w 80. minucie za Felipe Morę, to pierwsze trafienie w tym sezonie.

26 września 2021, 4:30 - Portland (Providence Park)
Portland Timbers 6-1 Real Salt Lake
Felipe Mora 27, Dairon Asprilla 36, Yimmi Chará 48, Diego Chará 68, Jarosław Niezgoda 85, Cristhian Paredes 88 - Damir Kreilach 41

żółte kartki: Yimmi Chará - Pablo Ruiz, Justen Glad.

sędziował: Fotis Bazakos.
widzów: 21 579.

Portland jest czwarty w konferencji zachodniej z 40 punktami w 26 meczach.

Asa - 26 września 2021, 9:02:57 - *.dynamic-1-kat-k-4-0-0.vectranet.pl
A taki miał być gwiazdor?

Boleklolek - 26 września 2021, 9:04:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zgoda buduje niezgoda rujnuje

dragon99 - 26 września 2021, 9:05:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jarek, ty żyjesz?!!!! Już o Tobie zapomniałem...

Ojgen - 26 września 2021, 9:41:42 - *.30.116.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oby ta bramka nie stała się kością niezgody

Legia King - 26 września 2021, 10:08:12 - *.net.autocom.pl
Brawo Jarek, łowca bramek ! Brakuje go nam w Legii.

Kocur - 26 września 2021, 13:19:13 - *.centertel.pl
Czym się podniecać? W USA nikogo nie interesuje piłka nożna a poziom mls jest taki że moja babcia też by coś co jakiś czas strzeliła

@Kocur - 26 września 2021, 13:37:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hehe jak jestes taki cwany to wkręć się na jakiś test mecz do 3-4 ligowca w Polsce albo weź tą babcię i zobaczysz że szału nie będzie. Sam grałem w 3 lidze graliśmy w pucharze z 1ligowcem mecz był wyrównany ale w takich USA poziom piłki jest wyższy niż w Polsce. Obie ligi nie mają podjazdu do angielskiej, hiszpanskiej i wloskiej ale sa na podobnym poziomie do węgierskiej, serbskiej, greckiej czy japońskiej

... - 26 września 2021, 14:17:57 - *.146.65.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O, kolejny "wielki talent", co wyjechał z kraju antyfutbolu - i zniknął.

bibu - 26 września 2021, 16:27:12 - *.as13285.net
brawo Jarek powrót do żywych po makabrycznej kontuzji, wróć do formy.

Goi - 26 września 2021, 19:15:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Człowieku 1 mln USD za sezon. Czaisz?

Filipek - 26 września 2021, 22:29:59 - *.adsl.inetia.pl
Jarek, trzymam kciuki, że jeszcze wszystkim pokażesz i będziesz zaczynał mecze w pierwszej 11 kadry.

Zenit - 27 września 2021, 16:33:02 - *.res.spectrum.com
Jarek strzelaj gole- nie sluchaj co pisza glupie poliaki o Tobie. W cale w Polsce poziom nie jest wyzszy,puchary mowia same za siebie.

JACOB - 27 września 2021, 22:35:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl