30 grudnia 2021, 10:55:06 - LukaszL
Krzysztof Ropski odchodzi z Motoru

Krzysztof Ropski odchodzi z Motoru Lublin. 25-letni napastnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

W trwającym sezonie eWinner II ligi Ropski wystąpił w pięciu spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę.

źródło: Motor Lublin

sopel - 30 grudnia 2021, 11:04:47 - *.205.202.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A taki bój był o niego między Spartakusem-Motorem a Siarką...
dopiero teraz sobie uzmysłowili, że chłopak nie umie grać w piłkę?

Bolo - 30 grudnia 2021, 11:14:53 - *.128.229.8
Ropa jeszcze pokaże jak się strzela brameczki!

kibic - 30 grudnia 2021, 11:15:59 - *.46.186.13
Mierny napastnik i leser w dodatku. Jakim cudem tyle lat nabierał na siebie kolejne kluby II ligi to jest zagadka.

d2bo - 30 grudnia 2021, 11:20:46 - *.6.220.2.neoplus.adsl.tpnet.pl
typowy człowiek o twarzy nieskażonej myślą. co teraz? Lubuszanin Drezdenko?

y - 30 grudnia 2021, 11:29:50 - *.147.98.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Razem z Palejem pójdzie do Unii Tarnów.

Tomek - 30 grudnia 2021, 11:30:01 - *.adsl.inetia.pl
Teraz czas na lansiarza Ryczkowskiego

Kaliszak - 30 grudnia 2021, 11:38:11 - *.dynamic.mm.pl
Tak sie o niego bili, walczyli, prawnicy, sady... A teraz puscili go wolno. Moze wroci do Stali?

Deus - 30 grudnia 2021, 11:58:00 - *.pro4net.pl
Jeszcze Was wszystkich zdziwi!

Sewek - 30 grudnia 2021, 11:58:39 - *.arbelon.com.pl
Idzie do Skry Częstochowa

Kolo - 30 grudnia 2021, 12:21:22 - *.77.10.pool.telefonica.de
Krzychu jeszcze pokaze, wolales Motor od Stomilu to moze teraz Stomil?

gość - 30 grudnia 2021, 12:25:04 - *.10.16.47.ipv4.supernova.orange.pl
Ciekawostka. 8 lat temu był sobie taki mecz juniorów. Cracovia - Stal Rzeszów 8:1, w którym u gospodarzy zagrali m.in: Ropski, Szewczyk, Wdowiak i Kapustka. (kolejność nieprzypadkowa, bo najlepsze recenzje zebrał ten pierwszy (3 bramki), najsłabsze - ten ostatni. Szewczyka też bardziej chwalono niż Wdowiaka za ten mecz). Gdzieś na YT jest skrót tego meczu.

Nechne - 30 grudnia 2021, 12:44:49 - *.28.131.102
Podobno był widziany w Częstochowie
Więc pewnie na dniach Skra Częstochowa ogłosi że ma nowego napastnika.

Kotmasza18 - 30 grudnia 2021, 16:18:46 - *.cozl.eu
A taka była o niego wojna na linii Motor Lublin vs Siarka Tarnobrzeg pamiętam jak dziś. Król sparingów przedsezonowych, nie miał szansy zaistnieć przy Swendrowskim,Ceglarzu i Fidziukiewiczu.

Larry - 30 grudnia 2021, 17:37:47 - *.97.16.160
Ropski od stycznia 2022 roku będzie kopał w Legii. Ziemniaki. Pewne info.

RRR - 30 grudnia 2021, 17:46:46 - *.204.84.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ależ to miernym zawodnik jest. Dobrze, że już go nie ma w Radomiaku bo byśmy nigdy nie wygrzebali się z 4 ligi mając takie beztalencia w składzie

kibic - 30 grudnia 2021, 18:52:30 - *.dynamic.mm.pl
Idzie do Flamengo, Sousa już pracuje nad transferem.

y - 30 grudnia 2021, 19:19:07 - *.147.99.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To musi się spieszyć żeby go tam spotkać - bo Sousa długo we Flamengo nie zabawi. Tam trenerów zmieniają średnio co pół roku

Tatary76 - 30 grudnia 2021, 19:48:03 - *.dynamic.chello.pl
To naprawdę dobry Kopacz ale max na 3 ligę

Janusz - 31 grudnia 2021, 2:03:17 - *.5.99.39.ipv4.supernova.orange.pl
tak po prawdzie to nie dostał szansy, ani Sagan ani wcześniej Hajdo nie dawali mu pograć

kibic - 31 grudnia 2021, 23:28:15 - *.dynamic.chello.pl
gwiazda trzeciej ligi, wyżej już jest problem

cesiek - 4 stycznia 2022, 7:33:27 - *.97.144.13
W meczu juniorów Cracovii ze Stalą (8-1), Ropski strzelił 1 bramkę. I wcale nie był najlepszy. Przyćmił go Piątek wchodzący z ławki i strzelający 2 gole.