Piotr Stępień został wypożyczony na rok z trzecioligowej Ślęzy Wrocław do Ruchu Chorzów. Umowa zawiera opcję wykupu.

Stępień w obecnym sezonie III ligi rozegrał 17 spotkań, w których zdobył 12 bramek.

Bulab - 11 stycznia 2022, 17:29:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Napastnik jak się patrzy...to kto na ławę teraz ? Szczepan ,Ecik czy Fosa ?

Kolo - 11 stycznia 2022, 17:32:09 - *.24.62.60.ipv4.supernova.orange.pl
Stępień z 13 posterunku to on potrafi ślepy strzelić 11 bramek 😀😀

kolo - 11 stycznia 2022, 17:40:59 - *.dynamic.chello.pl
O ile sie orientuje to Ecik i Fosa nie sa typowymi napastnikami odnosnie Szczepana to sie zgadzam i razem ze Stepniem moze to byc grozny atak

Bulab - 11 stycznia 2022, 17:56:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

pg - 11 stycznia 2022, 18:14:45 - *.cdn77.com
Wchodzcie do EX i jedziemy razem ze szczewem po bandzie i spuszczamy ich do 1 ligi;)

ChG - 11 stycznia 2022, 18:22:18 - *.176.86.46
Stępień będzie jeszcze lepszy. Transfer doskonały.

MajsteR - 12 stycznia 2022, 10:57:11 - *.jmdi.pl
Dużo Stępień nastrzelal ale trzeba też przyznać że Ślęza to był wyjątkowo mocny zespół jak na 3 ligę wygrywający wielokrotnie z rywalami różnica 3-4 goli, ale w Ruchu też są piłkarze którzy potrafią dograć piłkę. Proponuję jeszcze sprowadzić rasowego stopera bo w obronie był dramat.

KONRAD - 17 stycznia 2022, 1:37:16 - *.opera-mini.net (*.60.2.83)
Zbyt dobry zawodnik jak na II ligę.Ma papiery na granie wyżej.Był królem strzelców III ligi w poprzednim sezonie (25 goli).Parę lat temu odszedł ze Ślęzy Maciej Firlej,który też był królem strzelców III ligi.Zmarnował swój talent kopiąc sie po czole w II lidze.