17 marca 2022, 13:04:05 - LukaszL
Tomasz Kędziora piłkarzem Lecha

Tomasz Kędziora został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. 27-letni obrońca podpisał kontrakt do końca sezonu.

Reprezentant Polski w bieżącym sezonie ukraińskiej ekstraklasy wystąpił w 15 spotkaniach w barwach Dynama Kijów, w których strzelił jednego gola.

źródło: Lech Poznań

FelixNet - 17 marca 2022, 13:05:39 - *.st-andrews.ac.uk
Fajnie

kri$$ - 17 marca 2022, 13:07:58 - *.225.206.178 (*.21.87.168)
No i pięknie. OBy poprowadził Lecha po MP i PP.

Neutral60 - 17 marca 2022, 13:09:58 - *.icpnet.pl
Brawo. Następny klasowy piłkarz w kadrze Kolejorza .Reprezentant Polski pomoże zdobyć dublet w roku JUBILEUSZU Kolejorza.

gorol - 17 marca 2022, 13:14:26 - *.42.136.77
nie będzie ani MP ani PP! MP: Raków, PP: Legia, tyle w temacie pyrki!

Irtysz_21 - 17 marca 2022, 13:19:21 - *.84.125.22
za dwa miesiące koniec sezonu a ci dają na niebiesko

dżordż - 17 marca 2022, 13:25:23 - *.dynamic.chello.pl
hahaha dwa miesiące, zanim nadrobi braki i pozna polską myśl szkoleniową, sezon się skończy i podpisze nowy kontrakt z klubem zachodnim.
Ale niech się fani Lecha cieszą, coż więcej im pozostało: kontrakty z Kownackim i Kędziorą na osłodę 3 miejsca

bezjajeczn - 17 marca 2022, 13:28:17 - *.138.193.92
A Szymański i Rybus jakby nigdy nic grają sobie dalej dla Rosjan reprezentując Polskę. Brak tutaj logiki skoro drużyna reprezentacji Polski, w tym piłkarze, wydali oświadczenie, że nie chcą grać z krajem agresora.

Daro - 17 marca 2022, 13:30:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Możecie się pocieszać. Raków do końca sezonu nie będzie tak punktował to pewne i tak samo Pogoń.

@Daro - 17 marca 2022, 13:32:55 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiście Daro... za to Lech będzie. To pewne. Pokazuje to od poczatku runddy wiosennej. Jeden mecz im wyszedł z Pogonią a potem nędza, pomocni sędziowie i dużo fuksa.

@bezjajecz - 17 marca 2022, 13:40:49 - *.tktelekom.pl
Weź najpierw odrób zadanie z matmy w 5. klasie, a później bierz się za logikę.

@Daro - 17 marca 2022, 13:47:09 - *.10.140.123.ipv4.supernova.orange.pl
Oczywiście 😅Lech zdobędzie 27/27 pkt 😂😂A Raków i Pogoń nic 😂😂twoje myślenie jest takie jak Kędziora pomoże Lechowi 😂😂zanim załapie taktykę itp to już koniec sezonu

Daro - 17 marca 2022, 13:53:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zobaczymy na koniec sezonu. Raków i Pogoń zdobędą za to po 27 na 27 mimo to, że nawet między sobą zagrają. Piecze was zad z powodu Lecha i niech piecze. Lech niestety ma słabo skuteczność i to jest problem. Gadki o pomocy sędziów są kiepskie. Kto bronił Wiśle przerwać akcję w 98 minucie? Sędzia? Miał prawo bramki na 2:0 nie uznać i sprawa jest prosta.

Daro - 17 marca 2022, 13:54:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odnośnie Kędziory to jest inteligentniejszy od Ciebie i złapie taktykę szybciej niż myślisz.

@Daro - 17 marca 2022, 13:56:49 - *.dynamic.chello.pl
Nie Daro, sędzia nie miał prawa bramki nie uznać, bo bramka została zdobyta prawidłowo.

Amicorz - 17 marca 2022, 14:03:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakie stulecie klubu? Przecież nie ma lecha od 2006 roku Ten klubik obchodzi 16stolecie.Wystarczy poczytać

Śliwka - 17 marca 2022, 14:21:42 - *.laguna.net.pl
Świetny transfer, powodzenia!

Kuchenkorz - 17 marca 2022, 14:21:49 - *.42.136.77
lech na swoje obchody 16 lecie istnienia klubu stanie na podium i będzie walczył w eliminacjach do LKE i już im wtedy Kędziora nie pomoże!

ToNieLech - 17 marca 2022, 15:19:39 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Niestety ale z tym 100 leciem to wielka obłuda. Ten "Lech" to tak naprawdę Amica Wronki. Możecie się tylko wstydzić takiego klubu.

zeneq - 17 marca 2022, 15:25:59 - *.static.sitel.net.pl
widziałem go na tym Pomagrajmy w szczecinie i koleś dramatycznie schudł, wygląda jak swój własny cień

buli - 17 marca 2022, 15:54:25 - *.icpnet.pl
Tomek witaj w domu!

@Daro - 17 marca 2022, 16:27:01 - *.home.aster.pl
Przeciez od Lecha to nawet Legi apunktuje znacznie lepiej w tym roku :d

@Daro - 17 marca 2022, 16:43:55 - *.home.aster.pl
Tak, daro, tak. To wcale nie ciebie boli zad, ze napisales o dubelcie lecha, ktory jest na 3. miejscu. To z pewnoscia kibicow Rakowa i Pogoni boli zad, ze te kluby sa wyzej od lecha w tabeli. Logika godna kibica amiki :D
Odnosnie Kedziory, jak prawy obronca ma byc zbawieniem lecha to cos chyba im nie idzie. I wspolczuje prawemu obroncy, ktory gral do tej pory dobrze ale bedzie musial ustapic chlopowi, ktory se przyszedl na 2 miesiace. Na pewno to wzmocni morale druzyny. Do Legii przyszedl kolega Kedziory, znacznie lepszy pilkarz i nikt sie nie podnieca, a ci sie Kedziora podniecaja :DDD
Oczywiscie, ze nikt nie bronil Wisle przerwac akcji w 98 minucie, ale to byl gol honorowy przy prowadzeniu Wisly 2-0. I zabawni sa kibice amiki, ktorzy 2 lata plakali nad reka Kostewycza, ktora byla ksiazkowym karnym, placza co tydzien nawet na zle wyrzucony aut, placza, ze Legii pomagaja sedziowie nawet jak im rekordowo dlugo karnych nie gwizdza, a teraz po takim drugu pisza "no mogl gwizdnac" :D
Po 4, nie musisz pisac ironicznie ze Pogon i Rakow na pewno zdobeda komplety punktow, bo nikt tak nie pisal, mowiac po mlodziezowemu, to ty dzwonisz i sie napinasz, ze lech wygra wszystko, a rywale potraca punkty a potem dyskutujesz sam ze soba. Swoja droga to urocze jak kibice amiki sie napinaja mimo, ze ich klub jest posmiewiskiem co roku. Kibice Legii sie tak nie napinaja gdy ich klub wygrywa seryjnie mistrzostwa od dekady, Pogon i Rakow od kilku lat w czolowce, Rakow wicemistrz, lech przy nich wyglada jak jakis leszcz, co raz na 10 lat ma szanse na tytul, a kibice uwazaja sie za bog wie kogo. Zamiast sie modlic, zeby wykorzystac fatalny sezon Legii, to ci sie napinaja jakby co roku ogrywali kazdego. A jak juz zdobeda to beda sie chwalic 100 lat, a potem jak wygra Legia to bedzie pisane, ze mistrzostwo w tej lidze to zadne osiagniecie :D
Oj, bedzie bolalo jak lech nie wygra ligi. Jak wygra to w sumie tez bedzie bolalo. Srodrecze od napinania sie w internecie :D

Arek - 17 marca 2022, 17:50:42 - *.centertel.pl
Gdyby KKS Lech Poznań istniał w bieżącym roku miałby 102 lata.

Szarowola - 17 marca 2022, 18:00:03 - *.dynamic.chello.pl
Nareszcie dobry piłkarz do ligi.

aleurwal - 17 marca 2022, 18:00:46 - *.play-internet.pl
Moze byc ostoja obrony

Junior - 17 marca 2022, 20:23:51 - *.dynamic.chello.pl
Na foto był widziany w Szczecinie. Jednak wybrał pyry poznańskie.

lph - 17 marca 2022, 20:37:17 - *.206.38.66.clouddc.eu
O czym wy głąby piszecie? Jaki świetny transfer, jakie nadrabianie zaległości? Przecież on trafił do Lecha tylko dlatego, że w Dynamie Kijów przez wojnę to nie pogra teraz. Inaczej by tu na pewno teraz nie trafił. Zaległości żadnych nadrabiać nie musi, bo przecież do wybuchu wojny normalnie grał, a po wybuchu od 2 tygodni trenuje z Lechem.

buli - 17 marca 2022, 20:49:33 - *.icpnet.pl
@lph - trzeba wykorzystywać takie okazje.

Dżordż - 18 marca 2022, 6:43:32 - *.dynamic.chello.pl
@Iph hahaha Twoja niewiedza jest naprawdę zabawna. Jak mógł grać regularnie skoro liga ukraińska ostatnią kolejkę grała w połowie grudnia 2021. Kędziora ostatni mecz rozegrał 4 grudnia. A potem była przerwa do konca lutego. Rozgrywek nie wznowiono. Rozumiem że 2 tygodnie treningu z Lechem to tak jak rok w Barcelonie I wszystko da się nadrobić haha.
Jak chcesz coś mądrego napisać to najpierw poczytaj bo się zwyczajnie kompromitujesz

Daro - 18 marca 2022, 8:43:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Daro: Nie ma o czym z tobą dyskutować. Każdy widział ile gwizdano na przestrzeni lat na korzyść Legii. I potrafię pisać nazw klubów z Wielkiej litery w przeciwieństwie do ciebie pachołku.
@Dżordż: racja, ale miał chociaż przepracowany okres przygotowawczy, czyli nie jest tak źle jak w Legii

Warta/Lech - 18 marca 2022, 12:04:37 - *.play-internet.pl
Tomek witaj w Domu. Ty potrzebujesz gry - w Lechu, a Lech potrzebuje Twojej gry w drodze po koronę MP. Zaczniesz urodzinowo ale potem trzeba gryźć trawę.

Bob - 21 marca 2022, 21:05:26 - *.30.104.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z tą przeróbka Amici na Lecha było chyba było legalnie. Można znaleźć kilka takich przeróbek w naszej lidze. Można zatem gratulować 100 lat klubu.