22 maja 2022, 3:18:48 - mogiel
Gol Adama Buksy

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution w wygranym 3-2 (2-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer z FC Cincinnati. Polski napastnik grał do 80. minuty, kiedy zastąpił go Emmanuel Boateng. Była to jego siódma ligowa bramka w tym sezonie.

22 maja 2022, 1:26 - Cincinnati (TQL Stadium)
FC Cincinnati 2-3 New England Revolution
Brandon Vázquez 26, Álvaro Barreal 58 - Sebastian Lletget 17, Adam Buksa 43, Tommy McNamara 89

żółte kartki: Obinna Nwobodo - Damian Rivera, Emmanuel Boateng.

sędziował: Silviu Petrescu.
widzów: 22 844.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 0:00 rozpoczął się z 86-minutowym opóźnieniem z powodu burzy.

New England zajmuje ósme miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 15 punktów w 12 meczach.

Wislak - 22 maja 2022, 3:24:11 - *.centertel.pl
Braaaawo Adaś!

Zenit - 22 maja 2022, 3:34:47 - *.res.spectrum.com
Super napastnik.

Zdezorient - 22 maja 2022, 7:39:54 - *.24.170.186.ipv4.supernova.orange.pl
Przerąbane tak grać po nocach cały czas. Kiedy oni śpią?!

olo - 22 maja 2022, 8:06:44 - *.117.30.219
Po trzeciej zmianie.

Kibic - 22 maja 2022, 8:12:38 - *.adsl.inetia.pl
To jeszcze nic w porównaniu z idiotyczną tradycją cracovii, gdy na noworocznym kacu muszą iść na trening. Masakra.

Bolo - 22 maja 2022, 9:44:38 - *.134.178.194
W USA mają takie opóźnienia jak polskie PKP

somsiad - 22 maja 2022, 9:49:11 - *.ftth.glasoperator.nl
i tak jest słaby na kadre. Drewno przez duze D elo

ToOn - 22 maja 2022, 10:27:50 - *.internetia.net.pl
Bramka sztos! Buksa coraz lepiej wykańcza sytuację nogami, a przy tym wzroście i grze głową... Powinien wrócić na stary kontynent.

cycu - 22 maja 2022, 10:42:24 - *.centertel.pl
No fajnie, szkoda tylko że mls ma taki poziom że arka Gdynia by ich wszystkich rozjechała. No ale przynajmniej można spotkać na boisku np 50letniego Beckhama a może nawet wymienić się na koszulkę!

Emi - 22 maja 2022, 10:44:17 - *.146.36.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liga emerytów!Zawodnik z 3 ligi polskiej nawet byłby tam gwiazdą!

kubilaj2 - 22 maja 2022, 11:26:50 - *.dynamic.chello.pl
Ładna piętka.
@Emi
Bez przesady - MLS to coś koło TOP 15 lig na świecie. To już trochę nie te czasy.

Oko znawcy - 22 maja 2022, 12:00:46 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Często taka burza się przydaje. W przypadku Buksy pomogła, bo strzelił. Szkoda tylko, że tak późno, bo mógł 85 minut wcześniej.

Ducze - 22 maja 2022, 13:50:23 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Czas na powrót do Europy. Finansowo podbił bębenek , coś w stylu Przemka Frankowskiego, liga francuska byłaby dla Buksy idealnym przetarciem przed podbiciem Premiership

paprykarz - 22 maja 2022, 23:03:05 - *.net.e-cho.pl
grając 75% czasu ma 7 bramek, 2 asysty w 10 spotkaniach. brawo! szczekać na amerykańską ligę nie wypada jak się jest kibicem w Polsce...