15 czerwca 2022, 23:12:36 - euzi
Bartosz Gęsior i Adrian Łuszkiewicz na dłużej w KKS-ie 1925

Bartosz Gęsior i Adrian Łuszkiewicz przedłużyli swoje kontrakty z KKS-em 1925 Kalisz do końca sezonu 2022/23.

35-letni Łuszkiewicz w ubiegłym sezonie zanotował 21 ligowych występów w eWinner II lidze, w których strzelił jednego gola. 24-letni Gęsior z kolei w 10 meczach zdobył jedną bramkę.

źródło: KKS 1925 Kalisz

obserwator - 15 czerwca 2022, 23:40:23 - *.dynamic.mm.pl
Łuszkiewicz bardzo dobry piłkarz, oby tak nadal grał musi mieć wsparcie kolegów - ładny gol to ten w Lublinie kiedy było 0 : 3 ! Gęsior słaby obrońca przycznił się do porażki ze Zniczem 0 : 5, są dużo lepsi obrońcy Kendzia, Waleńcik pomijani przez Zająca przez to wyniki były kiepskie, był lepszy obrońca Łydkowski, ale już go nie ma.

varadi - 16 czerwca 2022, 10:59:45 - *.play-internet.pl
Pamiętam Luszkiewicza sprzed 10 lat jak walczył w Miedzi w środku pola.