1 lipca 2022, 11:28:11 - bartekwr9
eLKE: Tomáš Klíma sędzią meczu Astana - Raków

Czech Tomáš Klíma został wyznaczony na sędziego głównego rewanżowego meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy, w którym Raków Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z FK Astana.

Na liniach pomagać mu będą Ivo Nádvorník i Lukáš Macháč, a na sędziego technicznego wyznaczony został Ladislav Szikszay.

Mecz zostanie rozegrany 28 lipca o godz. 17:00 w Nur-Sułtanie.

Nikt - 1 lipca 2022, 11:39:21 - *.static.cnrl.com
W takim upale Klima na pewno pomoze Rakowowi.

Mati - 1 lipca 2022, 12:05:33 - *.centertel.pl
Tam będzie gorąco nie tylko że względu na samą temperaturę ale też że względu na miejscowych. Astana zaraz po losowaniu już prowokowała Raków nie tylko że względu na to że jest ich rywalem ale że jest Polskim klubem. Już nie wspominając że na tych kazachskich stepach zawsze się trudno grało. Najważniejsze żeby Raków wygrał pierwszy mecz.

Xyx - 1 lipca 2022, 12:19:00 - *.play-internet.pl
A jak sędzia w pierwszym meczu w Częstochowie?

PM - 1 lipca 2022, 18:08:14 - *.dynamic.chello.pl
@Xyx jakiegoś Gruzina przyślą na Limanowskiego. Mój typ rewanżu 1:0 dla Astany czyli 3:1 dla Rakowa w dwumeczu