7 sierpnia 2022, 17:21:49 - dwieladek
Gol Rafała Makowskiego

Rafał Makowski zdobył bramkę dla Kisvárda FC w wygranym 4-2 (2-1) meczu 2. kolejki węgierskiej ekstraklasy z Mezőkövesd-Zsóry SE. Dla 26-letniego pomocnika, który w 66. minucie został zmieniony przez Rolanda Biró, była to druga bramka ligowa w tym sezonie. Polak ponadto zanotował asystę przy trzeciej bramce dla swojego zespołu.

7 sierpnia 2022, 15:30 - Kisvárda (Várkerti Stadion)
Kisvárda FC 4-2 Mezőkövesd-Zsóry SE
Driton Camaj 6, Bohdan Melnyk 37, Mario Ilievski 49, Rafał Makowski 56 - Matheus Leoni 45 (s), Marin Jurina 79

żółte kartki: Kevin Kállai, Róbert Pillár (Mezőkövesd-Zsóry).
czerwona kartka: Philipp Schmiedl (35. minuta, Mezőkövesd-Zsóry, za brutalny faul).

sędziował: Sándor Andó-Szabó (Békéscsaba).
widzów: 1927.

Kisvárda FC jest liderem z dorobkiem czterech punktów.

Mieciu Pur - 7 sierpnia 2022, 17:34:16 - *.dab.02.net (*.66.43.0)
Ma wpisane w CV, że jest Mistrzem Polski z Legią. O meczów, zero goli. Czyli ja też jestem Miatrzem Polski!

czeslaw - 7 sierpnia 2022, 17:43:58 - *.dynamic.chello.pl
Mieciu - siedem meczów.

under46 - 7 sierpnia 2022, 17:46:03 - *.dynamic-4-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Szkoda że nie został dłużej w Radomiaku.

@Mieciu Pu - 7 sierpnia 2022, 17:47:27 - *.120.155.147
Niestety ale nie jesteś. Źle odczytałeś statystyki. Makowski wystąpił w 7 meczach ligowych Legii w sezonie 2015/16 który zakończył się mistrzostwem. W tym samym sezonie wystąpił też w jednym meczu Pucharu Polski i jest również zdobywcą Pucharu. Makowski zdobył z Legią dublet w tamtym sezonie, wszystko się tutaj zgadza w statystykach.

Broniarz - 7 sierpnia 2022, 17:47:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzięki Rafał za wszystko co zrobiłaś dla naszej Broni.Dziękujemy i Pozdrawiamy z Czerwono-Biało-Niebieskiego Radomia.

Stuart - 7 sierpnia 2022, 18:31:44 - *.dynamic.chello.pl
wystarczy że zagra nawet sekundę i jest zdobywcą trofeum - w Anglii kiedyś trzeba było mieć limit