(L)16MP - 29 listopada 2022, 15:38:26 - *.56.253.165
pol roku bez wyplaty coz musi szukac gdzies indzi Mistrzem Polski jest Legia

Źzzzzzzzzz - 29 listopada 2022, 15:55:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@(L)16KMP - 29 listopada 2022, 16:04:11 - *.43.248.76.ipv4.supernova.orange.pl
a co znaczy literka K dodana do nicku? Domyśl się

... - 29 listopada 2022, 16:26:12 - *.9.127.19
Wisła jest tylko jedna w Ekstraklasie, a to to zaraz będzie grało na Marsie.

Cukier - 29 listopada 2022, 16:41:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Właśnie prawdziwa Wisła Kraków czyli wielokrotny Mistrz Polski mógłby się wymienić miejscem w Ekstraklasie z klubem o wielu nazwach.Takie bezkibicowskie klubiki jak płocki,Warty czy inne Mielce to dla nich maks druga liga.

Ciekawy - 29 listopada 2022, 18:59:40 - *.centertel.pl
To czemu sa lepsze od Wisły???

Polska - 30 listopada 2022, 5:39:33 - *.205.210.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wisła sie skonczyła na wieki :D

Tomek.k. - 30 listopada 2022, 7:51:05 - *.111.247.12
@Cukier tylko ostatnie ich wyniki nie pozostawiają złudzeń. Gdyby jeszcze spadli pechowo przykładowo minimalnie gorszym bilansem bramkowym od przykładowo Zagłębia Lubin to wtedy bym się zgodził że mieli pecha. Zanotowali tylko 7 zwycięstw to trochę mało.A wspomniana przez Ciebie Wisła Płock aż 15 zwycięstw. Ostatni całkiem niezły sezon Wisły Kraków to 2018/19
gdzie wygrali grupę spadkową zajmując ostatecznie 9 miejsce.
A ostatni ich czas to dwa sezony 2016/17 , 2017/18
Czyli bardzo dawne czasy.
Wisła Kraków pracowała na ten spadek i nic się nie uczyła.
Tak jak się często mówiło o beniaminkach tak można powiedzieć o Wiśle Kraków Ekstraklasa ich zweryfikowała tak jak i na ten moment 1 liga.

1908 - 30 listopada 2022, 9:20:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wymień się miejscem ze swoim ukochanym wdzeikiem wielokrotny mistrzu policyjnego klubu GTS.

janósz - 30 listopada 2022, 9:45:40 - *.centertel.pl
B klasa wita

Jarek - 30 listopada 2022, 12:07:56 - *.136.139.211
Dlaczego nie gra to Sylwestrzak załatwił Wisłę, najpierw w Gliwicach, potem u siebie z Radomiakiem karnego a z Płockiem puścił faula przy 0-1 nie gwizdnął karnego przy 3-3 a do tego Kwiatkowski z Poznaniem i brakło tych 4 punktów

K - 30 listopada 2022, 13:55:08 - *.home.aster.pl