2 grudnia 2022, 22:36:38 - euzi
Dwa gole Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz zdobył dwie bramki dla The New Saints w wygranym u siebie 11-0 (4-0) meczu 16. kolejki walijskiej ekstraklasy przeciwko Aberystwyth Town. 32-letni pomocnik ma na koncie sześć bramek strzelonych w lidze w tym sezonie.

2 grudnia 2022, 20:45 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 11-0 Aberystwyth Town FC
Daniel Davies 13, 37, Adam Wilson 40, Leo Smith 45, Adrian Cieślewicz 50, 60, Gwion Dafydd 65, 88, Ryan Brobbel 66, Ben Clark 80, Dan Williams 89

żółte kartki: Jack Rimmer, Niall Flint, Harry Arnison (Aberystwyth Town).

sędziował: Alex Livesey.

Cieślewicz rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka jest liderem z dorobkiem 41 punktów po 15 meczach.

Giovanni - 2 grudnia 2022, 22:58:20 - *.146.65.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To walijska liga gra ??!
Jaki ma poziom ?

M - 2 grudnia 2022, 23:31:31 - *.30.44.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ich mistrz byłby u nas w dolnej połowie ekstraklasy.

dfg - 3 grudnia 2022, 2:58:28 - *.play-internet.pl
Mistrz może i by walczył o środek tabeli w ekstraklasie (bo jednak doświadczenie pucharowe mają), ale reszta drużyn to max I liga, i to nie top.

mundek - 3 grudnia 2022, 7:40:08 - *.centertel.pl