|
Miejski Klub Sportowy Mazur Ełk |
Rok założenia: 1946 |
Barwy: biało-bordowo-granatowe |
Adres: Piłsudskiego 27, 19-300 Ełk |
telefon: (87) 621-64-80 wew. 61 |
WWW: http://www.mazur.elk.pl (oficj.)
|
Stadion: Stadion MOSiR (dawniej pod nazwą: Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego w Ełku) pojemność - 3 000 miejsc (992 siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 103 m x 67 m |
Prezes: Ryszard Nolko |
Trener: Jakub Golak, Janusz Limberger (od sierpnia 2009), Wiesław Jancewicz (od sierpnia 2009), Mirosław Konopka (od października 2009) |
|
Sukcesy
Puchar Polski - OZPN Białystok - 1961/62, 1964/65, 1966/67, 1967/68
Puchar Polski - OZPN Suwałki - 1982/83, 1983/84, 1993/94, 1996/97, 1997/98
|
|
Kadra
Bramkarze: Karol Gorzoch (13.07.87, W, Śniardwy Orzysz), Krystian Kropiwnicki (06.04.92), Kamil Modzelewski (17.04.88), Mariusz Ragajszyn (03.01.91).
Obrońcy: Tomasz Boguszewski (17.02.91), Radosław Guzowski (08.06.76, 182/80), Paweł Konopka (12.01.84), Dawid Marcińczyk (08.09.89), Wojciech Dariusz Najda (21.05.86), Daniel Piątkowski (05.09.89), Daniel Potuszyński (13.03.82), Marcin Ryszkiewicz (02.11.81, 182/79, J), Sewak Safarjan (16.11.87, ARM).
Pomocnicy: Mariusz Adasiewicz (24.01.86), Daniel Chudziński (04.12.84, J), Szymon Chudziński (08.08.90), Mariusz Duda (03.07.86, J), Piotr Janik (14.05.85), Paweł Kazimierczak (13.07.87, W), Grzegorz Komorowski (31.03.92), Krzysztof Krugły (24.09.90), Paweł Mrożek (19.03.90, J), Konrad Piwko (26.06.91), Jan Sidorowicz (24.06.82), Kamil Stupak (27.08.86, J -> Znicz Biała Piska), Kamil Wiszowaty (25.06.91), Robert Wiśniewski (14.06.74, J -> Płomień Ełk).
Napastnicy: Andrzej Arasim (14.06.88, J), Paweł Chwaszczewski (21.06.89, 185/75), Jakub Golak (08.07.80, J -> Dąb Dąbrowa Białostocka), Bartłomiej Wierzbicki (26.09.85, 181/82).
|
|
Uwagi
• Nazwy: (1946) KKS [Kolejowy Klub Sportowy] Ełk -> (1948) ZZK [Związek Zawodowy Kolejarzy] Ełk -> (1949) ZKS [Związkowy Klub Sportowy] Kolejarz Ełk -> (?) MKS Mazur Ełk
|
|
Dane z sezonu: 2009/10
|
Zobacz także dane z sezonu:
2002/03
2003/04
2004/05
2005/06
2006/07
2007/08
2008/09
2010/11
2011/12
2012/13
2013/14
2014/15
2015/16
2016/17
2017/18
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
|
Rozgrywki z udziałem
|
2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska |
2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska |
2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska |
2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska |
2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska I |
2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska I |
2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska |
2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska |
2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2009/10 - Baraż o utrzymanie w III lidze, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska |
2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska |
2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska |
2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska I |
2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska |
2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I |
2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska |
2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I |
2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I |
2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I |
2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2019/20 - forBET IV liga 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska |
2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2020/21 - forBET IV liga 2020/2021, grupa: warmińsko-mazurska |
2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2021/22 - forBET IV liga 2021/2022, grupa: warmińsko-mazurska |
2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2022/23 - Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: warmińsko-mazurska I |
2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |
2023/24 - IV liga 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska |
2023/24 - Bank Spółdzielczy w Szczytnie Puchar Polski 2023/2024, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN |