[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


   

Dominik Chrzanowski - Podsumowanie sezonu 2002/2003 na Malcie

BIRKIRKARA FC

Roderick Briffa

28

4

Lucian Dronca

27

12

Michael Galea

27

18

Justin Haber (GK)

27

 

George Mallia

26

8

William Camenzuli

25

7

Chucks Nwoko

25

6

Angelo Galea

24

 

Jaroslav Marx

23

 

Kenneth Scicluna

23

 

Alan Tabone

22

2

Matthew Calascione

21

5

Mark Anthony Bonnici

19

 

Clint Micallef

18

1

Sunday Eboh

12

 

Luke Dimech

10

 

Rufin Oba

9

 

Roderick Sammut

7

 

Michael Spiteri

3

 

Bojan Arsić

2

 

Roderick Farrugia

2

 

Reuben Debono (GK)

1

 

Darren Pisani

1

 

 

 

 

FLORIANA FC

Donovan Friggieri

22

 

Jonathan Holland

22

5

Matthew Camilleri (GK)

21

 

Clifton Ciantar

21

1

Riad Mynel Gango-Rtsa

21

1

Ian Azzopardi

20

 

Claude Mattocks

20

5

Sandro Zammit Fava

20

 

Grigol Gvazava

19

6

Jean Pierre Mifsud-Triganza

17

4

Joseph Craig Schembri

16

 

Nicolo Baldacchino

15

6

Etienne Barbara

14

 

Christian Cassar

14

2

Shaun Pierre Bajada

12

 

Boyko Simeonov

12

 

Trevor Cilia

11

2

Charles Sciberras

11

 

Cedric Caruana

7

 

Dennis Cauchi

5

 

Stephen Wellman

5

 

Mario Caruana

4

 

Reuben Gauci (GK)

4

 

Isaac Mopi

2

 

 

 

 

HAMRUN SPARTANS

 

 

Roderick Bajada

24

2

Stefan Sultana

24

11

Kevin Borg

23

4

Mauro Brincat

23

1

Charlo Magro

21

2

Gaetan Spiteri

21

7

Aaron Attard

19

 

Graham Bencini

19

 

Jonathan Margi Overend

18

 

Ivan Casha (GK)

17

 

John Debattista

17

 

Neville Galea

17

 

Cesar Paiber

13

4

David Galea

11

 

Daniel Dengaky (GK)

10

 

Wayne Attard

9

 

Nicholas Fasanelli

7

 

Gareth Bartolo

5

 

Ryan Fenech

5

1

Keith Fabri

4

 

Michael Degiorgio

3

 

Ivano Briffa

2

 

Antonio Camilleri

2

 

Nikolai Kirilov

2

 

Adrian Farrugia

1

 

Mario Gatt

1

 

Joseph Grima

1

 

 

 

 

HIBERNIANS PAOLA

 

 

Mario Muscat (GK)

28

 

Essien Mbong

27

2

Adrian Mifsud

26

18

Adrian Ciantar

25

1

Adrian Pulis

23

1

Ndvbisi Chukunyere

22

12

Branko Nisević

22

2

Aaron Xuereb

22

3

Roderick Baldacchino

21

1

Antoine Zahra

21

3

Terence Scerri

20

5

Victor Bellia

19

 

Peter Pullicino

19

1

Miguel Mifsud

18

 

Kevin Cassar

17

 

Andrew Cohen

17

4

Cesar Paiber

10

 

Andre Schembri

7

 

Wilfred Spiteri

7

 

Edmond Lufi

5

 

Ryan Mintoff

3

 

Rainier Farrugia (GK)

2

 

Simon Zerafa

2

 

Kurt Formosa

1

 

Julian Vella

1

 

 

 

 

MARSA FC

 

 

Kenneth Abela

22

8

Kurt Formosa

22

1

Anthony Evi Parker

22

5

Nikolai Slavtchev

22

1

Minabo Asechemie

21

2

Malcolm Tirchett

21

10

Ridha Dardouri

20

 

George Cutajar

19

 

Stefano Grima

19

1

Christopher Borg

16

2

Maurizio Valastro (GK)

15

 

Brian Bonnici

14

 

Alan Mifsud

14

1

Dennis Baldacchino

13

 

Gordon Camenzuli

13

1

Johann Zammit

12

 

Miguel Corbolan

10

 

Jimmy Micallef (GK)

9

 

Sandro Gambin

6

 

Jason Grech

5

 

Clive Mizzi

5

 

Jonathan Buttigieg

4

 

Michael Cutajar

4

 

Daniel Gatt

2

 

Manuel Scicluna

2

 

Simon Giordimaina (GK)

1

 

Christian Sylvester

1

 

 

 

 

MARSAXLOKK FC

 

 

Carmel Formosa

27

8

Pierre Grima

27

 

Uwa Ogbodo

26

4

Justin Tellus

26

 

Petr Bartes

24

2

Johann Zammit

24

11

Richard Buhagiar

23

2

Kurt Farrugia

23

 

Roderick Spiteri

22

 

Roger Walker

21

1

Trevor Templeman

19

1

Reggie Cini (GK)

14

 

Joseph Farrugia

13

 

Benneth Njoku

13

 

Reuben Debono (GK)

12

 

Dennis Cauchi

11

 

Brandon Zammit

11

1

Alan Mifsud

9

 

Etienne Barbara

8

2

Michael Cutajar

5

1

Sandro micallef (GK)

5

 

Shaun Sullivan

5

 

Darren Vella

4

 

Kevin Mifsud

2

 

Mark Sciriha

1

 

 

 

 

MOSTA FC

 

 

Dyson Falzon

22

1

Cristiano Goncalves de Oliveira

22

 

Pio Sciriha

21

 

Angel Terzyski

19

1

Stefan Farrugia

18

1

Paul Zammit

18

2

Roderick Asciak

17

 

Duncan Cuschieri

17

 

Charles Sciberras (GK)

17

 

Bryan Agius

16

 

Jurandy Da Silva Machado

16

6

Ryan Newell

16

 

Carlos Camenzuli

15

2

Matthew Agius

13

1

Frank Ellul

13

 

Alexander Chetcuti

12

1

Mario Abela

10

 

Kevin Loughborough

10

 

Clive Mizzi

10

 

Albert Busuttil

9

2

Anthony Galea

9

 

Simon Agius (GK)

7

 

Pio Vassallo

4

 

Mark Galea

3

 

Romeo Schembri (GK)

1

 

 

 

 

PIETA HOTSPURS

 

 

Kevin Mamo

27

1

Ivan Woods

27

9

Saviour Darmanin (GK)

26

 

Gareth Sciberras

26

 

Anatole Debono

25

1

Malcolm Licari

23

5

Lee Lombardi

23

 

Jamie Pace

22

6

Sharlon Pace

22

 

Pierre Aquilina

21

 

Digger Okonkwo

21

 

Mauro Di Lello

20

1

Mirko Jurilj

13

 

Daniel Cummins

11

 

Giacomo Paniccia

10

3

Silvan Ciscaldi

8

 

Vincent Obdimalore

8

 

Carl Sammut

7

 

Sergio Cappitta

5

 

Anthony Galea

4

 

Andrew Hogg (GK)

4

 

Jean Paul Vella

3

 

Cleaven Frendo

2

 

Andrew Spiteri

2

 

Clive Camilleri

1

 

Jean Paul Scerri

1

 

 

 

 

SLIEMA WANDERERS

 

 

Danilo Doncić

28

18

Ian Ciantar

27

1

Brian Said

27

5

Noel Turner

27

7

Kevin Sammut

26

6

Murphy Akanji (GK)

24

 

Massimo Grima

24

6

David Camilleri

23

2

Jeffrey Chetcuti

23

1

Joe Brincat

21

2

Christopher Okoh

20

1

Rupert Mangion

18

4

Carlo Mamo

17

1

Nenad Veselji

17

9

Orosco Anonam

15

6

Kristian Laferla

12

 

Eduardo do Nascimento

11

 

Jason Cordina (GK)

6

 

Shaun Tellus

3

 

Matthew Coleiro

1

 

Michael Martin

1

 

Josef Mifsud

1

 

Gordian Ohaegbu

1

 

 

 

 

VALLETTA FC

 

 

Keith Fenech

26

 

Christopher Oretan

26

11

Darren Debono

25

2

Milen Penchev

25

3

Rennie Forace

24

1

David Carabott

23

2

Sean Sullivan (GK)

23

 

Jonathan Bondin

22

1

Nicholas Saliba

20

 

Beppe Pace

19

2

Edward Azzopardi

16

 

Daniel Theuma

16

2

Daniel Bogdanović

15

11

Karl Bonnici

15

1

Gilbert Agius

14

7

Ivan Zammit

14

6

Trevor Thomas

13

1

Rumen Galabov

11

7

Dino Cachia

8

 

Dino Trakosopoulos

6

 

Ernest Barry (GK)

5

 

Jerryton Agius

4

 

Antoine Sacco

4

 

Kristian Laferla

3

 

Ishmael Zammit

3

 

Kurt Zammit

2

 

Maksymalna liczba meczów do rozegrania to 28.

Zespoły z grupy spadkowej mogły ich rozegrać maksymalnie 24 (Floriana FC, Hamrun Spartans, Marsa FC, Mosta FC).

Pierwsza liczba to ilość rozegranych meczy, druga to ewentualne zdobyte bramki.

Tabela Sezonu 2002-03 Premier League na Malcie

Po pierwszej części sezonu zasadniczego podzielono punkty na pół zaokrąglając do góry

 

Zespół
G

Z

R

P

Zd

St

Pkt

1

Sliema Wanderers

18

14

2

2

51

16

44(22)

2

Birkirkara FC

18

13

1

4

46

24

40(20)

3

Valletta FC

18

12

1

5

42

18

37(19)

4

Hibernians Paola

18

9

3

6

35

26

30(15)

5

Pieta Hotspurs

18

6

5

7

19

22

23(12)

6

Marsaxlokk FC

18

7

0

11

27

38

21(11)

7

Floriana FC

18

6

2

10

22

31

20(10)

8

Hamrun Spartans

18

5

2

11

25

40

17(9)

9

Marsa FC

18

4

4

10

25

45

16(8)

10

Mosta FC

18

2

4

12

14

46

10(5)

 

 

Grupa Mistrzowska
G

Z

R

P

Zd

St

Pkt

1

Sliema Wanderers

28

20

4

4

70

28

42

2

Birkirkara FC

28

18

3

7

64

34

37

3

Valletta FC

28

16

5

7

57

31

35

4

Hibernians Paola

28

14

5

9

53

36

32

5

Pieta Hotspurs

28

7

9

12

27

43

19

6

Marsaxlokk FC

28

8

2

18

34

57

16

Sliema Wanderers Mistrzem Malty

 

Grupa Spadkowa
G

Z

R

P

Zd

St

Pkt

7

Floriana FC

24

8

6

10

32

34

21

8

Hamrun Spartans

24

8

5

11

32

43

21

9

Marsa FC

24

6

6

12

33

53

16

10

Mosta FC

24

2

5

17

17

60

6

Marsa FC i Mosta FC zdegradowane do Division 1
Awansowały do Premier League: Msida St. Joseph i Balzan Youths

Wyniki F.A Cup 2002-03

 Runda

Data
Gospodarze

Goście

Wynik

1

02/11/02

Gozo FC (1)

Mosta FC (P)

1:2

 

02/11/02

Hamrun Spartans (P)

Msida St. Joseph (1)

0:3

 

09/11/02

Pieta Hotspurs (P)

Lija Athletic (1)

4:1

 

09/11/02

Rabat Ajax (1)

Floriana FC (P)

1:6

 

16/11/02

Balzan Youths (1)

Mqabba FC (1)

0:4

 

16/11/02

Xghajra Tornadoes (1)

Naxxar Lions (1)

0:1

 

23/11/02

St. Patrick FC (1)

Marsa FC (P)

2:3

 

23/11/02

Marsaxlokk FC (P)

Senglea Athletic (1)

2:0

 Runda

Data
Gospodarze

Goście

Wynik

2

08/02/03

Msida St. Joseph (1)

Marsaxlokk FC (P)

2:4

 

08/02/03

Marsa FC (P)

Pieta Hotspurs (P)

3:4

 

09/02/03

Mqabba FC (1)

Mosta FC (P)

1:2

 

09/02/03

Floriana FC (P)

Naxxar Lions (1)

5:0

 Runda

Data
Gospodarze

Goście

Wynik

¼

21/03/03

Mosta FC (P)

Birkirkara FC (P)

0:5

 

21/03/03

Sliema Wanderers (P)

Pieta Hotspurs (P)

2:1

 

22/03/03

Valletta FC (P)

Hibernians Paola (P)

0:1

 

22/03/03

Floriana FC (P)

Marsaxlokk FC (P)

2:0

 Runda

Data
Gospodarze

Goście

Wynik

½

18/05/03

Floriana FC (P)

Birkirkara FC (P)

1:4

 

18/05/03

Sliema Wanderers (P)

Hibernians Paola (P)

5:2

 Runda

Data
Gospodarze

Goście

Wynik

Finał

22/05/03

Birkirkara FC (P)

Sliema Wanderers (P)

1:0

Dokonania zespołów w sezonie

Birkirkara FC
Stephen Azzopardi

28m

18-3-7

64:34

D1: 5-0-4

D2: 3-1-1

18:16

11:4

W1: 8-1-0

W2: 2-1-2

28:8

7:6

Floriana FC
Ziya Yildiz

24m

8-6-10

32:34

D1: 2-1-6

D2: 1-2-0

8:17

7:3

W1: 4-1-4

W2: 1-2-0

14:14

3:0

Hamrun Spartans
Atanas Marinov

24m

8-5-11

32:43

D1: 2-1-6

D2: 1-2-0

13:24

4:2

W1: 3-1-5

W2: 2-1-0

12:16

3:1

Hibernians Paola
Robert Gatt

28m

14-5-9

53:36

D1: 4-2-3

D2: 3-1-1

18:17

10:5

W1: 5-1-3

W2: 2-1-2

17:9

8:5

Marsa FC
Patrick Curmi

Godwin Cuschieri

24m

6-6-12

33:53

D1: 1-2-6

D2: 1-1-1

9:24

5:2

W1: 3-2-4

W2: 1-1-1

16:21

3:6

Marsaxlokk FC
Albert Vella

John J. Aquilina

28m

8-2-18

34:57

D1: 3-0-6

D2: 0-2-3

12:21

3:9

W1: 4-0-5

W2: 1-0-4

15:17

4:10

Mosta FC
Vince Carbonaro

24m

2-5-17

17:60

D1: 1-0-8

D2: 0-0-3

6:28

0:5

W1: 1-4-4

W2: 0-1-2

8:18

3:9

Pieta Hotspurs
Ray Farrugia

28m

7-9-12

27:43

D1: 2-4-3

D2: 1-2-2

11:11

5:14

W1: 4-1-4

W2: 0-2-3

8:11

3:7

Sliema Wanderers
Edward Aquilina

28m

20-4-4

70:28

D1: 7-1-1

D2: 4-0-1

23:8

11:5

W1: 7-1-1

W2: 3-1-1

28:8

8:7

Valletta FC
Dennis Fenech

28m

16-5-7

57:31

D1: 5-1-3

D2: 2-2-1

16:6

4:4

W1: 7-0-2

W2: 2-2-1

26:12

11:9

Po nazwie zespołu - nazwisko trenera(ów), liczba meczy w sezonie, zwycięztwa-remisy-porażki, strzelone i stracone bramki ogółem, rezultaty meczów D1-dom sezon zasadniczy i D2-dom druga runda (zwycięztwa-remisy-porażki oraz strzelone i stracone gole), W1-wyjazd sezon zasadniczy i W2-wyjazd druga runda (zwycięztwa-remisy-porażki oraz strzelone i stracone gole)

Tabela sezonu zasadniczego

 

B

F

Ha

Hi

M

Mx

Mo

P

S

V

Birkirkara FC

X

1:2

4:2

0:3

3:0

4:2

2:0

2:1

1:3

1:3

Floriana FC

0:3

X

0:1

1:0

1:3

2:0

1:3

0:0

2:5

1:2

Hamrun Spartans

2:3

2:0

X

0:3

2:3

1:4

2:2

2:3

0:5

2:1

Hibernians Paola

1:3

4:1

3:2

X

2:2

1:2

2:2

1:0

2:0

2:5

Marsa FC

0:6

2:3

2:1

2:2

X

1:3

1:1

0:1

0:5

1:2

Marsaxlokk FC

1:3

1:3

1:3

0:4

2:0

X

3:0

1:0

0:3

3:5

Mosta FC

0:3

1:4

1:2

2:1

0:5

1:4

X

0:2

1:3

0:4

Pieta Hotspurs

0:1

1:1

1:1

0:1

2:2

2:0

3:0

X

2:2

0:3

Sliema Wand.

3:3

1:0

2:0

2:3

3:1

1:0

4:0

5:0

X

2:1

Valletta FC

1:3

1:0

2:0

2:0

6:0

4:0

0:0

0:1

0:2

X

Tabela grupy mistrzowskiej

 

B

Hi

Mx

P

S

V

Birkirkara FC

X

2:1

0:1

2:0

0:0

7:2

Hibernians Paola

0:1

X

2:0

2:1

5:2

1:1

Marsaxlokk FC

1:4

0:2

X

1:1

0:1

1:1

Pieta Hotspurs

0:0

0:5

3:2

X

2:2

0:5

Sliema Wand.

3:2

3:0

3:0

2:1

X

0:2

Valletta FC

2:0

0:0

2:1

0:0

0:3

X

Tabela grupy spadkowej

 

F

Ha

M

Mo

Floriana FC

X

1:1

5:1

1:1

Hamrun Spartans

0:0

X

1:1

3:1

Marsa FC

0:0

0:1

X

5:1

Mosta FC

0:3

0:1

0:1

X

Najlepsi strzelcy sezonu 2002-03 (minimum 8 goli w sezonie)

Imię i Nazwisko piłkarza

Wiek

na 31.05

Klub

gry i gole w lidze

średnia

gole w FA Cup

gole w Super 5 Cup

gole w Lowenbrau Cup

gole w Super Cup

Suma

Danilo Doncić (SER)

33

Sliema Wanderers

28-18*

0,64

4

2

1

-

25

Michael Galea

24

Birkirkara FC

27-18*

0,67

4

2

-

1

25

Adrian Mifsud

28

Hibernians Paola

26-18*

0,69

-

-

1

-

19

Malcolm Tirchett

27

Marsa FC

21-10

0,48

3

-

-

-

13

Ndvbisi Chukunyere (NIG)

23

Hibernians Paola

22-12

0,54

-

-

-

-

12

Lucian Dronca (RUM)

30

Birkirkara FC

27-12

0,44

-

-

-

-

12

Johann Zammit

30

Marsaxlokk FC

24-11

0,46

1

-

-

-

12

Daniel Bogdanović

23

Valletta FC

15-11

0,73

-

-

-

-

11

Carmel Formosa

28

Marsaxlokk FC

27-8

0,30

3

-

-

-

11

Christopher Oretan (NIG)

22

Valletta FC

26-11

0,42

-

-

-

-

11

Stefan Sultana

34

Hamrun Spartans

24-11

0,46

-

-

-

-

11

Nenad Veselji

32

Sliema Wanderers

17-9

0,53

-

-

2

-

11

Ivan Woods

26

Pieta Hotspurs

27-9

0,33

2

-

-

-

11

George Mallia

24

Birkirkara FC

26-8

0,31

1

1

-

-

10

Jamie Pace (ANG)

26

Pieta Hotspurs

22-6

0,27

4

-

-

-

10

Kenneth Abela

X

Marsa FC

22-8

0,36

-

-

-

-

8

Gilbert Agius

29

Valletta FC

14-7

0,50

-

1

-

-

8

Matthew Calascione

26

Birkirkara FC

21-5

0,24

3

-

-

-

8

Chucks Nwoko

24

Birkirkara FC

25-6

0,24

1

-

-

1

8

Kevin Sammut

22

Sliema Wanderers

26-6

0,23

-

1

1

-

8

Jean Pierre Mifsud-Triganza

21

Floriana FC

17-4

0,23

4

-

-

-

8

Noel Turner

28

Sliema Wanderers

27-7

0,26

1

-

-

-

8

Oznaczenia:

* - król strzelców, SER-Serbia i Czarnogóra, NIG-Nigeria, RUM-Rumunia, ANG-Anglia

Autor: Dominik Chrzanowski

 

Napisz do nas