|
|
Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2008, 9:54:14
Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.
|
|
|
|
|
|
|
Przychodzą: Kamil Gorzała (P - rezerwy), Pavol Húšťava (N - FC Vlašim), Łukasz Kaciczak (O - Zagłębie Lubin (ME)), Krystian Kalinowski (P - Kolejarz Stróże), Marcin Karwot (N - Niemcy), Michał Pietroń (P - Olimpia Sztum), Grzegorz Tomala (B - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój))
Odchodzą: Tomasz Foszmańczyk (P - Raków Częstochowa), Piotr Paś (B - kontuzja), Marcin Pontus (N - Odra Opole), Wojciech Sałek (P - Przyszłość Rogów), Sebastian Wojciechowski (N - rezerwy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Przychodzą: Piotr Bagnicki (N - Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Gawęcki (P - Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Laskowski (B - Górnik Zabrze), Matteo Merini (N - Gallipoli Calcio), Piotr Powroźnik (P - Górnik Wieliczka), Dawid Stronka (B - Unia Kunice (Żary)), Jakub Szałek (O - Lech Poznań (ME))
Odchodzą: Andrzej Bednarz (O - ?), Damian Bronner (P - ?), Piotr Chlipała (N - Kolejarz Stróże), Grzegorz Goncerz (N - Ruch Chorzów (ME)), Maciej Kiciński (O - Motor Lublin), Marián Kočiš (O - Okocimski KS Brzesko), Grzegorz Król (N - Start Otwock), Matteo Merini (N - ?), Mateusz Rzucidło (O - Stal Rzeszów), Artur Sarnat (B - koniec kariery), Artur Semež (B - Litwa), Sebastian Sepioł (P - LKS Nieciecza), Michał Suchan (P - Górnik Wieliczka), Paweł Wojdała (P - Świt Krzeszowice), Marcin Zontek (O - Kolejarz Stróże) |
|
|
|
|
Przychodzą: Adrian Fedoruk (P - Olimpia Elbląg), Bartosz Jurkowski (O - brak klubu), Tomasz Midzierski (O - Lech Poznań), Dominik Sobański (B - Rega-Merida Trzebiatów), Łukasz Trałka (P - Łódzki KS)
Odchodzą: Krzysztof Brede (O - kontuzja), Bartosz Dębowski (B - rehabilitacja), Dariusz Gładyś (B - koniec kariery), Dariusz Łożyński (O - Wierzyca Pelplin), Aleksander Peta (N - Bałtyk Gdynia), Piotr Rafalski (O - Kotwica Kołobrzeg), Marcin Wojtkiewicz (O - ?), Serhij Woronin (O - rezerwy) |
|
|
|
|
Przychodzą: Georgi Biżew (N - Welbyżd Kjustendił), Tomasz Chludziński (P - junior), Adrian Citko I (P - Supraślanka Supraśl), Robert Cychol (O - Orzeł Kolno), Arkadiusz Dereżyński (P - Mieszko Gniezno), Daniel Gołębiewski (N - Polonia Warszawa), Krzysztof Janicki (O - Odra Opole), Sebastian Kęska (P - Stal Stalowa Wola), Artur Łazar (P - brak klubu), Bartłomiej Możarowski (O - junior), Pavol Pronaj (B - Motor Lublin), Albert Rydzewski (P - Olimpia Zambrów), Nerijus Šulcas (O - Vėtra Wilno), Dominik Szachnowicz (O - Polonia II Warszawa)
Odchodzą: Łukasz Adamski (P - Wisła Płock), Michał Bała (P - Naprzód Jędrzejów), Artur Bańka (P - Flota Świnoujście), Mariusz Boguszewski (P - Naprzód Jędrzejów), Maxwell Kalu (N - Mieszko Gniezno), Maciej Kudrycki (B - Jagiellonia Białystok), Grzegorz Lewandowski (P - Rega-Merida Trzebiatów), Tomasz Łuba (O - Wisła Płock), Przemysław Mądry (O - Tur Turek), Piotr Petasz (O - Piast Gliwice), Paweł Strózik (P - Jagiellonia Białystok (ME), Warmia Grajewo, Jagiellonia Białystok), Damian Świerblewski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Ulman (B - AGS Výzas Megáron) |
|
|
|
|
Przychodzą: Piotr Boratyński (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Karol Drej (P - Polonia Bytom), Piotr Kamiński (N - Lech Poznań (ME)), Maciej Kiciński (O - Kmita Zabierzów), Paweł Kowalczyk (N - Pogoń Leżajsk), Kamil Król (N - brak klubu), Rafał Król (P - Stal Kraśnik), Michał Maciejewski (O - Avia Świdnik), Grzegorz Przygoda (B - rezerwy), Piotr Stachurski (B - junior), Andrij Szubin (P - Tytan Donieck), Radosław Kaczmarczyk (Sygnał Lublin), Radosław Szynkaruk (powrót z zagranicy)
Odchodzą: Hubert Drej (P - ?), Radosław Feliński (P - Kotwica Kołobrzeg), Damian Iracki (N - Stal Poniatowa), Piotr Karwan (O - Górnik Łęczna), Denys Laszko (P - Kajsar Kyzyłorda), Tomasz Lenart (O - Kotwica Kołobrzeg), Piotr Prędota (N - Piast Gliwice), Pavol Pronaj (B - ŁKS Łomża), Rodolfo (P - ?), Erwin Sobiech (P - ?), Paweł Tomczyk (P - Wisła Płock) |
|
|
|
|
Przychodzą: Pape Samba Ba (O - Górnik Polkowice), Piotr Bajdziak (N - brak klubu), Filipe (O - brak klubu), Jakub Grodzki (O - MKS Kluczbork), Marcin Józefowicz (N - GAS Anagénnissi Ártas), Andrew Konopelsky (P - Łódzki KS), Marcin Pontus (N - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mariusz Stępień (N - Rodło Opole), Jakub Syldorf (P - brak klubu), Rafał Wodniok (P - Pelikan Łowicz)
Odchodzą: Piotr Bajera (N - Zawisza Bydgoszcz), Artur Błażejewski (P - Odra Wodzisław Śląski), Tomasz Feliksiak (P - Znicz Pruszków), Krzysztof Janicki (O - ŁKS Łomża), Łukasz Kubik (P - Polonia Słubice), Wojciech Marcinkiewicz (O - Warta Poznań), Tomasz Nakielski (O - Arka Nowa Sól), Grzegorz Paciorek (P - Skalnik Gracze), Bartosz Szułkowski (P - LZS Sławice), Krzysztof Zalewski (O - Ruch Wysokie Mazowieckie) |
|
|
|
|
Przychodzą: Przemysław Cichoń (O - brak klubu), Adam Kardasz (P - Victoria Koronowo), Jakub Kaźmierczak (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Marcin Ludwikowski (B - Mieszko Gniezno), Maciej Pastuszka (O - Hetman Zamość), Josef Petřík (O - FC Slovan Liberec B), Arkadiusz Sojka (N - Polonia Bytom), Marcin Staniek (O - Walka Makoszowy (Zabrze))
Odchodzą: Kamil Goryszewski (O - Concordia Piotrków Trybunalski), Rafał Gospoś (B - MKS Kutno), Robert Nowogórski (B - Amur Wilga), Paweł Nowotka (O - Start Otwock), Michał Rozkwitalski (N - AGS Výzas Megáron), Robert Szczypciak (P - Płomień Jerzmanowice), Honorat Terczyński (P - Mieszko Gniezno), Maciej Terlecki (P - Milan Milanówek), Rafał Wodniok (P - Odra Opole), Łukasz Znyk (O - MKS Kutno) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Przychodzą: Maciej Biernacki (P - rezerwy), Michał Falkiewicz (N - rezerwy), Krzysztof Kazimierczak (O - brak klubu), Hubert Lewandowski (O - rezerwy), Mariusz Liberda (B - Livingston FC), Mariusz Mowlik (O - brak klubu), Bartłomiej Nowak (P - rezerwy), Grzegorz Piechna (N - Widzew Łódź), Mateusz Kurek (rezerwy)
Odchodzą: Jacek Broniewicz (O - ?), Daniel Gołębiewski (N - ŁKS Łomża), Jacek Moryc (O - kontuzja), Sebastian Olszar (N - Zagłębie Sosnowiec), Žankarlo Šimunić (B - Grindavík), Szymon Solecki (O - Stal Rzeszów), Maciej Tataj (N - Dolcan Ząbki) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Przychodzą: Edwin Frey (O - rezerwy), Piotr Kluzek (N - AS Akrítas Chlórakas), Jakub Małecki (P - rezerwy), Adam Marciniak (O - Górnik Zabrze), Andrzej Olszewski (B - Jagiellonia Białystok), Sebastian Przybyszewski (O - Łódzki KS), Krzysztof Szewczyk (P - rezerwy), Łukasz Tymiński (P - Czarni-Góral Żywiec)
Odchodzą: Andrzej Ignasiak (O - MKS Oława), Radosław Janukiewicz (B - Zagłębie Lubin), Krzysztof Kaczmarek (P - GKP Gorzów Wielkopolski), Tomasz Rudolf (O - rezerwy), Grzegorz Wan (P - Warta Poznań) |
|
|
|
|
Przychodzą: Filip Burkhardt (P - Lech Poznań (ME)), Łukasz Jasiński (O - Kujawiak Włocławek), Patryk Lipiński (O - Gawin Królewska Wola), Przemysław Mądry (O - ŁKS Łomża), Marcin Michałowski (N - Mieszko Gniezno), Tomasz Ostalczyk (P - Sandecja Nowy Sącz), Stefan Potocki (P - Łódzki KS), Radosław Pruchnik (P - Lech Poznań (ME)), Witold Sabela (B - Łódzki KS)
Odchodzą: Michał Chmielecki (P - Olimpia Elbląg), Aleksander Kamoda (P - Aluminium Konin), Paweł Klimek (N - AS Lamía), Sebastian Krakowiak (B - Mazowsze Płock), Janusz Niedźwiedź (P - Polonia Słubice), Dominic Okanu (N - ?), Jacek Pieprzyk (P - Warta Sieradz), Damian Sędziak (P - Olimpia Elbląg), Sylwester Śliga (P - Olimpia Koło), Igor Witczak (N - Flota Świnoujście), Marcin Wojciechowski (P - Warta Poznań) |
|
|
|
|
Przychodzą: Tomasz Bekas (P - Unia Janikowo), Tomasz Grabowski (B - Hutnik Kraków), Marcin Klatt (N - Łódzki KS), Wojciech Marcinkiewicz (O - Odra Opole), David Paku-Tshela (N - Sokół Pniewy), Krzysztof Piskuła (P - Mieszko Gniezno), Grzegorz Wan (P - Śląsk Wrocław), Marcin Wojciechowski (P - Tur Turek), Ikechukwu Junior Onwuegbu (Nigeria)
Odchodzą: Mirosław Goliński (P - Victoria Września), Łukasz Łukasik (N - Unia Swarzędz), Rafał Napierała (P - Unia Swarzędz), Krzysztof Piosik (N - Sandecja Nowy Sącz), Paweł Posmyk (N - Wisła Płock), Norbert Tyrajski (B - AO Thíva), Arkadiusz Żarczyński (N - ?) |
|
|
|
|
Przychodzą: Łukasz Adamski (P - ŁKS Łomża), Paweł Bojaruniec (O - junior), Vahan Gevorgyan (P - Jagiellonia Białystok), Sławomir Jarczyk (O - Górnik Zabrze), Tomasz Łuba (O - Mazowsze Płock), Tomasz Łuba (O - ŁKS Łomża), Paweł Posmyk (N - Mazowsze Płock), Paweł Posmyk (N - Warta Poznań), Maksymilian Rogalski (P - Raków Częstochowa), Łukasz Sekulski (N - junior), Paweł Sobczak (N - SCB Viktoria Köln von 1994), Damian Staniszewski (N - Mazowsze Płock), Krzysztof Strugarek (O - Mazowsze Płock), Paweł Tomczyk (P - Motor Lublin), Bartosz Wiśniewski (P - Znicz Pruszków), Jacek Wiśniewski (O - Cracovia), Łukasz Sekulski (junior)
Odchodzą: Piotr Bania (N - Sandecja Nowy Sącz), Robert Górski (O - Włókniarz Zelów), Karol Gregorek (N - Cracovia), Piotr Klepczarek I (O - UKS SMS Łódź), Damian Łazicki (P - juniorzy), Tomasz Łuba (O - Mazowsze Płock), Adam Majewski (P - koniec kariery), Tomáš Michálek (P - FK Jablonec 97), Paweł Posmyk (N - Mazowsze Płock), Jakub Skrzypiec (B - Hetman Zamość), Damian Staniszewski (N - Mazowsze Płock), Krzysztof Strugarek (O - Mazowsze Płock) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|