[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 lipca 2014, 19:39:36

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Arkadiusz Aleksander (N - Flota Świnoujście), Adrian Budka (P - Pogoń Szczecin), Tomoki Fujikawa (P - Orvietana Calcio), Gláuber (O - AA Luziânia), Łukasz Jamróz (N - Korona Kielce), Kamil Juraszek (O - Śląsk Wrocław), Dawid Kędra (B - rezerwy), Kamil Kotkowski (B - junior), Marco Aurélio (P - ?), Jakub Miszczuk (B - Lech Poznań), Piotr Robakowski (O - rezerwy), Przemysław Stolc (O - rezerwy), Michał Szubert (N - Dąb Dębno), Mateusz Szulc (P - rezerwy)

Odchodzą: Bartosz Brodziński (O - Ruch Chorzów), Paweł Brzuzy (P - Gryf Wejherowo), Marcin Dettlaff (O - Gryf Wejherowo), Rafał Grzelak (P - Flota Świnoujście), Damian Krajanowski (P - GKS Tychy), Piotr Kuklis (P - Zawisza Bydgoszcz), Janusz Surdykowski (N - Bytovia Bytów), Maciej Szlaga (B - Gryf Wejherowo), Wallace (O - Puszcza Niepołomice), Łukasz Zwoliński (N - Górnik Łęczna)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Daniel Chyła (P - Okocimski KS Brzesko), Patryk Drewek (N - rezerwy), Filipe Godinho (P - SU 1° de Dezembro), Norbert Jędrzejczyk (O - Znicz Pruszków), Jakub Mrozik (P - Nielba Wągrowiec), Tomasz Ostalczyk (P - Zawisza Bydgoszcz), Artur Pląskowski (P - Raków Częstochowa), Błażej Radler (O - Energetyk ROW Rybnik), Maciej Ropiejko (N - brak klubu), Grzegorz Wojdyga (P - Górnik Łęczna), Tomasz Wypij (O - Elana Toruń), Karol Ziąbski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Paweł Zieliński (B - Polonia Przemyśl)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - Wisła Płock), Daniel Feruga (P - Energetyk ROW Rybnik), Marcin Garuch (P - Miedź Legnica), Jakub Kapsa (P - Lech II Poznań), Konrad Karwacki (P - Orzeł Przeworsk), Michał Markowski (O - Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Mąka (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Norbert Piszczek (O - Garbarnia Kraków), Dawid Radomski (P - BuSG Aufbau Eisleben), Damian Rysiewski (P - Unia Solec Kujawski), Michał Steć (P - Olimpia Zambrów), Karol Szopiński (O - Koral Dębnica)

Dolcan Ząbki  
Przychodzą: Mateusz Długołęcki (O - Legia Warszawa (ME)), Marcin Figiel (P - Radomiak Radom), Adrian Kubicki (P - rezerwy), Łukasz Matuszczyk (O - Motor Lublin), Kamil Mazek (P - Legia Warszawa (ME)), Andrzej Niewulis (O - Stomil Olsztyn), Tomasz Prejs (P - Legia Warszawa (ME)), Dawid Ryndak (P - Zagłębie Sosnowiec), Paweł Tarnowski (P - Polonia Warszawa), Kacper Tatara (N - SV Darmstadt 98), Nikola Todorović (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Rafał Zembrowski (O - Wisła Płock), Przemysław Szulakowski (rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Cichocki (O - Legia Warszawa), Daniel Dybiec (O - Pogoń Siedlce), Patryk Koziara (P - Motor Lublin), Mateusz Piątkowski (N - Jagiellonia Białystok), Kacper Piekarz (O - rezerwy), Paweł Sasin (P - Górnik Łęczna), Maciej Tataj (N - Motor Lublin), Rafał Wiśniowski (P - GKP Targówek (Warszawa))

Energetyk ROW Rybnik  
Przychodzą: Michał Adamczyk (P - Pniówek Pawłowice Śląskie), Błażej Byczek (B - rezerwy), Idrissa Cissé (N - LZS Piotrówka), Daniel Feruga (P - Chojniczanka Chojnice), Marcin Grabowski (O - Odra Wodzisław Śląski), Marcin Nowacki (P - Miedź Legnica), Marcin Skrzeszewski (B - Cracovia), Mateusz Słodowy (O - Górnik Zabrze)

Odchodzą: Jan Janik (P - Przyszłość Rogów), Roland Kachel (O - Krupiński Suszec), Mirosław Kuczera (B - Polonia Bytom), Szymon Popiela (P - Przyszłość Rogów), Błażej Radler (O - Chojniczanka Chojnice), Jakub Słaby (O - Pniówek Pawłowice Śląskie), Jakub Steuer (O - Skra Częstochowa)

Flota Świnoujście  
Przychodzą: Martins Ekwueme (P - Zagłębie Lubin), Konrad Forenc (B - Kolejarz Stróże), Szymon Gąsiński (B - Zawisza Rzgów), Rafał Grzelak (P - Arka Gdynia), Robert Kolendowicz (P - Pogoń Szczecin), Jakub Kosiorek (B - Ruch Chorzów), Tomasz Mokwa (P - Calisia Kalisz), Marcin Siedlarz (P - Garbarnia Kraków), Dawid Siemko (junior), Piotr Wysocki (rezerwy)

Odchodzą: Arkadiusz Aleksander (N - Arka Gdynia), Patryk Fryc (O - Wisła Kraków), Grzegorz Kasprzik (B - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Łukasz Kupczanko (B - Vineta Wolin), Bartłomiej Niedziela (P - Górnik Łęczna), Sebastian Olszar (P - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Ivan Udarević (O - Motor Lublin)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Paweł Baranowski (O - Stomil Olsztyn), Łukasz Bąkowicz (O - zespół ME), Paweł Lenarcik (B - zespół ME), Arkadiusz Malarz (B - AS Ethnikós Áchnas), Andreja Prokić (P - Stal Rzeszów), Michał Renusz (P - Górnik Łęczna), Krystian Stolarczyk (O - zespół ME), Bartosz Turniak (O - brak klubu)

Odchodzą: Rafał Dzierbicki (P - Olimpia Zambrów), Mikołaj Grzelak (O - rezerwy), Łukasz Grzeszczyk (P - Sandecja Nowy Sącz), Damian Gul (P - rezerwy), Rafał Kosznik (O - Górnik Zabrze), Łukasz Madej (P - Górnik Zabrze), Seweryn Michalski (O - KV Mechelen), Konrad Niedzielski (P - Bytovia Bytów), Dawid Nowak (N - Cracovia), Krystian Paprocki (B - rezerwy), Filip Rośniak (P - rezerwy), Mouhamadou Traoré (N - ?), Emilijus Zubas (B - AÉK (Larnaka)), Bartosz Żurek (P - Cracovia)

GKS Katowice  
Przychodzą: Rafał Dobroliński (B - UKP Zielona Góra), Rafał Figiel (P - UKP Zielona Góra), Aleksander Januszkiewicz (P - Gwarek Zabrze), Jacek Jarnot (N - rezerwy), Rafał Pietrzak (P - Kolejarz Stróże), Robert Widawski (B - Garbarnia Kraków), Patryk Widuch (N - Polonia Łaziska Górne), Tomasz Wróbel (P - brak klubu), Dariusz Zapotoczny (P - rezerwy), Michał Zieliński (N - Cracovia)

Odchodzą: Ján Beliančin (P - MŠK Kysucké Nové Mesto), Kamil Bętkowski (P - rezerwy), Michal Farkaš (O - Ruch Radzionków), Jacek Kowalczyk (O - ?), Mateusz Mazurek (P - Polonia Łaziska Górne), Deniss Rakels (N - Zagłębie Lubin), Jarosław Ratajczak (O - Pogoń Siedlce), Witold Sabela (B - SVA Bad Hersfeld), Rafał Sadowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Sobotka (O - Okocimski KS Brzesko), Maciej Wierzbicki (B - Ruch Radzionków)

GKS Tychy  
Przychodzą: Maciej Budka (B - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Patrik Čarnota (P - FC Spartak Trnava), Dawid Dzięgielewski (N - MKS Kutno), Bartosz Flis (N - Okocimski KS Brzesko), Marcel Gąsior (P - Legia Warszawa (ME)), Mateusz Grzybek (P - APN GKS Tychy (juniorzy)), Michał Kołodziejski (O - Warta Poznań), Damian Krajanowski (P - Arka Gdynia), Paweł Lisowski (P - Piast Gliwice), Daniel Mąka (N - Zawisza Bydgoszcz), Szymon Sadowski (O - Concordia Elbląg), Paweł Smółka (N - Okocimski KS Brzesko), Michał Łęszczak (APN GKS Tychy (juniorzy))

Odchodzą: Bartłomiej Babiarz (P - Ruch Chorzów), Jakub Bąk (P - Pogoń Szczecin), Mateusz Bukowiec (P - Ruch Zdzieszowice), Marcin Folc (N - Górnik Wałbrzych), Michał Kojdecki (B - Szczakowianka Jaworzno), Wojciech Król (P - Rozwój Katowice), Mateusz Kupczak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Loska (B - Gwarek Ornontowice), Maciej Mańka (O - Górnik Zabrze), Piotr Rocki (P - Kolejarz Stróże), Marcin Ściański (N - ?), Mateusz Wawoczny (P - Polonia Głubczyce)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Michał Bancerz (O - rezerwy), Lukáš Bielák (O - MFK Ružomberok), Grzegorz Bonin (P - Górnik Zabrze), Oskar Chwedczuk (O - rezerwy), Kamil Dubicki (P - rezerwy), Kamil Kaminski (B - Legionovia Legionowo), Nikolajs Kozačuks (P - Daugava Ryga), Patrik Mráz (O - FK Senica), Bartłomiej Niedziela (P - Flota Świnoujście), Maciej Pobiega (O - rezerwy), Paweł Sasin (P - Dolcan Ząbki), Łukasz Sołowiej (O - Wigry Suwałki), Jacek Sowa (P - rezerwy), Maciej Szmatiuk (O - brak klubu), Damian Szpak (P - Motor Lublin), Julien Tadrowski (O - Pogoń Szczecin), Paweł Zawistowski (P - Korona Kielce), Łukasz Zwoliński (N - Arka Gdynia)

Odchodzą: Michał Benkowski (O - Bytovia Bytów), Mateusz Budzyński (B - Chełmianka Chełm), Michał Gamla (P - Motor Lublin), Piotr Hermann (P - ?), Toshikazu Irie (P - ?), Jacek Kusiak (N - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Damian Kwiatkowski (P - Avia Świdnik), Michael Lukasiewicz (O - ?), Robert Mandrysz (P - Rozwój Katowice), Tomasz Midzierski (O - Miedź Legnica), Tomáš Pešír (P - ?), Mateusz Pielach (O - Wisła Puławy), Michał Renusz (P - GKS Bełchatów), Ricardinho (P - Mosta FC), Dawid Sołdecki (O - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Cezary Stefańczyk (O - Wisła Płock), Tomasz Tymosiak (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Grzegorz Wojdyga (P - Chojniczanka Chojnice)

Kolejarz Stróże  
Przychodzą: Michał Bajdur (P - Legia Warszawa (ME)), Bartosz Damian (B - Sandecja Nowy Sącz (juniorzy)), Adrian Danek (N - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Kaliciak (N - Chrobry Głogów), Marcin Klatt (N - Warta Poznań), Paweł Leśniak (P - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Majchrzak (P - Zdrój Ciechocinek), Łukasz Radliński (B - Warta Poznań), Piotr Rocki (P - GKS Tychy), Mariusz Różalski (B - Pelikan Łowicz), Patryk Szymański (P - Miedź Legnica), Wojciech Trochim (P - Zagłębie Lubin)

Odchodzą: Marcin Adamek (P - kontuzja), Grzegorz Arłukowicz (P - Jagiellonia Białystok), Konrad Forenc (B - Flota Świnoujście), Szymon Gruca (P - Orzeł Przeworsk), Maciej Kowalczyk (N - Olimpia Grudziądz), Kamil Kurowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krystian Pieczara (N - Znicz Pruszków), Rafał Pietrzak (P - GKS Katowice), Marcin Zarychta (B - ?)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Radosław Bartoszewicz (P - Widzew Łódź), Marcin Burkhardt (P - Simurq Zaqatala), Adrian Cierpka (P - Lech Poznań (ME)), Mateusz Fedyna (P - Śląsk Wrocław), Marcin Garuch (P - Chojniczanka Chojnice), Patryk Kiełpiński (O - Wda Świecie), Jakub Księżniakiewicz (O - Nielba Wągrowiec), Wojciech Łobodziński (P - powrót po dyskwalifikacji), Tomasz Midzierski (O - Górnik Łęczna), Mateusz Szczepaniak (N - KS Polkowice), Przemysław Wichłacz (P - rezerwy)

Odchodzą: Alexandre (N - ?), Krystian Jajko (P - Polonia Trzebnica), Arkadiusz Kuciński (P - Calisia Kalisz), Damian Lenkiewicz (P - Raków Częstochowa), Artur Marciniak (P - Warta Poznań), Marcin Nowacki (P - Energetyk ROW Rybnik), Damian Paszliński (O - NFV Gelb-Weiß Görlitz 09), Dawid Retlewski (N - Raków Częstochowa), Patryk Szymański (P - Kolejarz Stróże), Paweł Wójcik (B - Orkan Szczedrzykowice)

Okocimski KS Brzesko  
Przychodzą: Sani Goringo Abubakar (N - LZS Piotrówka), Daniel Brud (P - Wisła Kraków), Damian Buras (P - Wisła Kraków), Konrad Cebula (P - Limanovia Limanowa), Patryk Duda (P - Polonia Warszawa (ME)), Tomasz Marut (O - Bocheński KS), Michał Nawrot (P - Hutnik Nowa Huta (Kraków)), Jarosław Palej (B - brak klubu), Marek Pączek (B - Bocheński KS), Arkadiusz Ryś (O - Garbarnia Kraków), Patmore Shereni (O - LZS Piotrówka), Robert Smoliński (N - Stadion Śląski Chorzów (juniorzy)), Bartosz Sobotka (O - GKS Katowice), Patryk Stefański (P - Ruch Chorzów (ME)), Michał Szewczyk (P - Wisła Kraków), Bruno Żołądź (P - Cracovia), Kamil Socha (junior), Karol Jurkiewicz (junior)

Odchodzą: Damian Byrtek (O - Raków Częstochowa), Rafał Cegliński (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Daniel Chyła (P - Chojniczanka Chojnice), Bartosz Flis (N - GKS Tychy), Maciej Gurgul (O - Unia Tarnów), Valentin Jeriomenko (P - Wigry Suwałki), Piotr Koman (P - Pelikan Łowicz), Jakub Kowalski (P - Ruch Chorzów), Dawid Kucharski (O - Stomil Olsztyn), Iwan Łytwyniuk (P - Wisła Puławy), Dawid Mieczkowski (B - Stomil Olsztyn), Tomasz Ogar (N - Garbarnia Kraków), Paweł Pyciak (P - Limanovia Limanowa), Paweł Smółka (N - GKS Tychy), Dariusz Sosnowski (N - Zawisza Bydgoszcz), Paweł Zając (O - ?)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Adrian Bielawski (O - Lechia Gdańsk), Bartosz Fabiniak (B - Pogoń Szczecin), Maciej Kowalczyk (N - Kolejarz Stróże), Michal Piter-Bučko (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Strzelczyk (P - rezerwy), Łukasz Suchocki (P - Stomil Olsztyn), Bartosz Śmietanko (P - rezerwy), Jakub Zabłocki (N - Concordia Elbląg)

Odchodzą: Marcin Kokoszka (O - Victoria Świebodzice), Mariusz Kryszak (P - Bytovia Bytów), Jan Pawłowski (N - Jagiellonia Białystok)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Bartosz Biel (P - Tur Turek), Petar Borovićanin (O - Sandecja Nowy Sącz), Paweł Czychowski (N - Lechia II Gdańsk), Piotr Kok (P - Przebój Wolbrom), Marcin Kowalczyk (N - Przebój Wolbrom), Arkadiusz Lewiński (O - Ruch Chorzów), Michał Mikołajczyk (O - Tur Turek), Marek Mizia (N - Limanovia Limanowa), Jakub Różycki (P - junior), Andrzej Sobieszczyk (B - Czarni Staniątki), Longinus Uwakwe (P - Garbarnia Kraków), Wallace (O - Arka Gdynia), Igor Lambulić (?)

Odchodzą: Maciej Balawender (N - Przebój Wolbrom), Adrian Bartoszewicz (P - Dalin Myślenice), Łukasz Jurkowski (O - Przebój Wolbrom), Piotr Kok (P - TS Węgrzce), Marcin Kowalczyk (N - Czarni Staniątki), Tomasz Księżyc (O - Górnik Wieliczka), Tomasz Kwedyczenko (B - koniec kariery), Marek Mizia (N - Dalin Myślenice), David Paul (P - Phoenix FC), Łukasz Popiela (P - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Różycki (P - Czarni Staniątki), Leszek Tarasek (P - Czarni Staniątki), Konrad Waś (Wiślanka Grabie)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Geworg Badaljan (N - FC Hlučín), Pavel Besta (P - FK Viktoria Žižkov (Praga)), Fabian Fałowski (N - Unia Tarnów), Łukasz Grzeszczyk (P - GKS Bełchatów), Marek Kozioł (B - Zagłębie Lubin), Tomasz Margol (P - Stal Rzeszów), Matej Náther (P - Zawisza Bydgoszcz), Marek Nowak (P - Wisła Puławy), Kamil Słaby (O - Resovia), Michał Szeliga (O - junior), Ihor Tistyk (O - MFK Mikołajów), Sylwester Tokarz (O - rezerwy), Piotr Tomasik (B - rezerwy), Rafał Zawiślan (N - brak klubu)

Odchodzą: Daniel Bomba (B - Poprad Muszyna), Petar Borovićanin (O - Puszcza Niepołomice), Adrian Danek (N - Kolejarz Stróże), Sebastian Duda (O - Stal Mielec), Marcin Kowalski (O - Polonia Bytom), Mateusz Kowalski (O - Garbarnia Kraków), Kristof Kurczynski (N - SV Curslack-Neuengamme), Paweł Leśniak (P - Kolejarz Stróże), Piotr Mroziński (P - Widzew Łódź), Wojciech Mróz (P - Polonia Bytom), Paweł Nowak (P - Garbarnia Kraków), Sebastian Spiewak (O - SC Vier- und Marschlande), Ihor Tistyk (O - Helios Charków), Sylwester Tokarz (O - Poprad Muszyna), Patryk Tuszyński (N - Lechia Gdańsk), Paweł Zwoliński (B - Barciczanka Barcice)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Wiktor Abramczyk (O - rezerwy), Bartosz Bartkowski (P - rezerwy), Tomasz Bzdęga (N - Piast Gliwice), Dariusz Gawryś (O - rezerwy), Yasuhiro Katō (P - brak klubu), Arkadiusz Koprucki (O - powrót po kontuzji), Dawid Kucharski (O - Okocimski KS Brzesko), Dawid Mieczkowski (B - Okocimski KS Brzesko), Bartosz Papka (P - Korona Kielce (ME)), Michał Przyborowski (B - rezerwy), Mateusz Sienikowski (P - rezerwy), Paweł Tomkiewicz (P - rezerwy), Adrian Żukiewicz (O - rezerwy)

Odchodzą: Paweł Baranowski (O - GKS Bełchatów), Krystian Burzyński (B - ?), Michał Glanowski (P - Odra Opole), Paweł Kaczmarek (P - Wisła Płock), Andrzej Niewulis (O - Dolcan Ząbki), Paweł Piceluk (N - Warta Poznań), Tomasz Strzelec (O - FC Srbija Ulm), Łukasz Suchocki (P - Olimpia Grudziądz)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza  
Przychodzą: Tomasz Foszmańczyk (P - Korona Kielce), Grzegorz Kasprzik (B - Flota Świnoujście), Jakub Kiełb (O - Tur Turek), Szczepan Kogut (N - junior), Bartosz Kopacz (O - Górnik Zabrze), Rafał Kujawa (N - Pelikan Łowicz), Kamil Moskal (O - Wisła Kraków (ME)), Shōtarō Okada (P - Skonto Ryga), Sebastian Olszar (P - Flota Świnoujście), Piotr Piekarski (P - Polonia Warszawa), Vojtěch Schulmeister (N - brak klubu), Dawid Sołdecki (O - Górnik Łęczna), Michał Leżoń (junior)

Odchodzą: Maciej Budka (B - GKS Tychy), Krzysztof Lipecki (P - ?), Maciej Maślany (P - Stal Rzeszów), Michał Nalepa (O - Wisła Kraków), Szymon Sobczak (N - Calisia Kalisz), Łukasz Szczoczarz (N - Stal Rzeszów), Jakub Wróbel (N - Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Wrzosek (P - Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Wisła Płock  
Przychodzą: Dawid Abramowicz (O - Chojniczanka Chojnice), Damian Brzyski (P - junior), Damian Dombrowski (P - rezerwy), Bartosz Felbór (O - rezerwy), Krzysztof Garczewski (N - rezerwy), Bartłomiej Grzelak (N - brak klubu), Patryk Jastrzębski (B - rezerwy), Paweł Kaczmarek (P - Stomil Olsztyn), Marcin Kwiatkowski (B - rezerwy), Eryk Padzik (O - rezerwy), Igor Promis (P - junior), Kamil Staniszewski (N - junior), Cezary Stefańczyk (O - Górnik Łęczna), Piotr Stępniak (O - rezerwy), Konrad Subocz (P - junior), Seweryn Truskolaski (P - rezerwy), Piotr Wlazło (P - Radomiak Radom), Arkadiusz Majchrzak (rezerwy)

Odchodzą: Damian Adamczyk (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Patryk Jastrzębski (B - Błękitni Gąbin), Mirosław Kalista (P - Łysica Bodzentyn), Daniel Mitura (P - MKS Kutno), Krystian Pomorski (P - Lech Rypin), Mateusz Struski (B - Zagłębie Sosnowiec), Rafał Zembrowski (O - Dolcan Ząbki)

 

Napisz do nas