[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2017, 15:32:55

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Anglia

Anglia

 
Przychodzą: Adrian Bebłowski (B - Guisborough Town FC -> Thornaby FC), Krystian Bielik (O - Arsenal FC -> Birmingham City FC), Krystian Burzyński (B - Kidsgrove Athletic FC -> Nantwich Town FC), Kamil Grosicki (P - Stade Rennais FC -> Hull City AFC), Mateusz Maciak (O - Huragan Wołomin -> PFC Victoria London), Jakub Malczuk (O - ? -> PFC Victoria London), Piotr Marek (P - ? -> PFC Victoria London), Jakub Perske (P - FSV Einheit Ueckermünde -> PFC Victoria London), Michał Żyro (N - powrót po kontuzji -> Wolverhampton Wanderers FC)

Odchodzą: Adrian Bebłowski (B - Guisborough Town FC -> Thornaby FC), Krystian Bielik (O - Arsenal FC -> Birmingham City FC), Ariel Borysiuk (P - Queens Park Rangers FC -> Lechia Gdańsk), Krystian Burzyński (B - Kidsgrove Athletic FC -> Nantwich Town FC), Łukasz Filipiak (P - Olney Town FC -> Orkan Szczedrzykowice), Mateusz Hałambiec (P - Morpeth Town FC -> SV Victoria Seelow), Bartosz Kowalczyk (B - City of Liverpool FC -> Odra Opole), Vincent Rabiega (P - Bradford City AFC -> BFC Dynamo (Berlin)), Safian Skupiński (P - Hallen AFC -> Caldicot Town AFC)

Angola

Angola

 
Przychodzą: Jacek Magdziński (N - Sport Luanda e Benfica -> GD Sagrada Esperança)

Odchodzą: Jacek Magdziński (N - Sport Luanda e Benfica -> GD Sagrada Esperança)

Australia

Australia

 
Przychodzą: Adrian Pietrowski (N - Iskra Szydłowo -> Mosman FC)

Odchodzą:

Austria

Austria

 
Przychodzą: Szymon Martuś (N - brak klubu -> SK Bischofshofen), Sławomir Orzech (O - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> ASV Kienberg/Gaming), Mateusz Szczur (O - SCU Euratsfeld -> SC Sankt Martin)

Odchodzą: Mateusz Szczur (O - SCU Euratsfeld -> SC Sankt Martin), Tomasz Wisio (O - SK Niederösterreich Sankt Pölten -> GKS Katowice)

Brazylia

Brazylia

 
Przychodzą: Roger (P - Hercílio Luz FC (Tubarão) -> EC Rio Verde)

Odchodzą: Roger (P - Hercílio Luz FC (Tubarão) -> EC Rio Verde)

Cypr

Cypr

 
Przychodzą:

Odchodzą: Mateusz Taudul (B - AÉ Zakakíou -> kontuzja)

Dania

Dania

 
Przychodzą: Gracjan Miszkiewicz (P - Pogoń Lębork -> Harboøre IF)

Odchodzą: Patryk Wolański (B - AC Horsens -> Widzew Łódź)

Francja

Francja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Kamil Grosicki (P - Stade Rennais FC -> Hull City AFC)

Grecja

Grecja

 
Przychodzą: Mateusz Kołodziejski (N - Gwardia Koszalin -> AS Possidón Néas Michaniónas), Kamil Król (N - AÓ Chalkís -> APÓ Fostíras Távrou)

Odchodzą: Kamil Król (N - AÓ Chalkís -> APÓ Fostíras Távrou)

Hiszpania

Hiszpania

 
Przychodzą: Patryk Parol (N - brak klubu -> CD Eldense)

Odchodzą:

Holandia

Holandia

 
Przychodzą: Łukasz Wiśniewski (B - Rega Trzebiatów -> FC Emigranci Almere)

Odchodzą:

Irlandia

Irlandia

 
Przychodzą: Michał Sadyś (B - Mayfield United AFC -> Cobh Ramblers FC)

Odchodzą: Michał Sadyś (B - Mayfield United AFC -> Cobh Ramblers FC)

Irlandia Północna

Irlandia Północna

 
Przychodzą: Łukasz Gwiazda (O - Sokół Ostróda -> Bangor FC), Jakub Kłobusek (N - Ballinamallard United FC -> Beragh Swifts FC)

Odchodzą: Jakub Kłobusek (N - Ballinamallard United FC -> Beragh Swifts FC)

Islandia

Islandia

 
Przychodzą: Robert Menzel (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała -> ÍA (Akranes)), Patryk Stefański (P - Polonia Bytom -> ÍA (Akranes)), Robert Winogrodzki (B - BSG Wismut Gera -> Leiknir (Fáskrúðsfjörður))

Odchodzą:

Japonia

Japonia

 
Przychodzą: Maciej Krakowiak (B - Stal Rzeszów -> FC Imabari), Filip Wichman (B - ? -> Yokohama SCC)

Odchodzą:

Jordania

Jordania

 
Przychodzą: Łukasz Gikiewicz (N - BEC-Tero Sasana FC -> Al-Faisaly SC)

Odchodzą:

Kazachstan

Kazachstan

 
Przychodzą:

Odchodzą: Przemysław Trytko (N - FK Atyrau -> Arka Gdynia)

Litwa

Litwa

 
Przychodzą: Karol Salik (B - Wigry Suwałki -> Lietava Jonava)

Odchodzą:

Luksemburg

Luksemburg

 
Przychodzą: Tomasz Suski (N - ? -> FC Claravallis Clervaux)

Odchodzą:

Niemcy

Niemcy

 
Przychodzą: Michał Adamczak (P - Vineta Wolin -> FC Schwedt 02), Michał Adamczyk (P - Unia Racibórz -> Radebeuler BC 08), Dawid Ambroziak (P - 1.FC Bitterfeld-Wolfen -> FC Blaubeuren), Aleksander Antczak (P - VfV Borussia 06 Hildesheim II -> Füchse Berlin Reinickendorf), Mateusz Babieczko (B - ? -> Sportvg Feuerbach), Wojciech Bijan (O - VfL Leverkusen -> FC Blau-Weiß Friesdorf), Jakub Cesarek (P - Olimpia Zambrów -> FC Gütersloh 2000), Kacper Chruściński (O - FC Blaubeuren -> FSV Einheit Ueckermünde), Marcin Czerwiński (P - Przemsza Siewierz -> FC Blaubeuren), Piotr Ćwielong (P - Ruch Chorzów -> 1.FC Magdeburg), Adam Giesa (P - 1.FC Bitterfeld-Wolfen -> FC Blaubeuren), Mariusz Gogol (O - Olimpia Zambrów -> SV 07 Eschwege), Paweł Goworko (P - Polonia Słubice -> SG Wiesenau 03 II), Jarosław Góra (P - SG Post Kagers II -> FC Fortuna96 Dingolfing II), Adam Grisgraber (P - KS Kutno -> SC Leinefelde 1912), Dawid Grittner (O - FSV Grün-Weiß Ilsenburg -> FSV Oderwitz 02), Mateusz Hałambiec (P - Morpeth Town FC -> SV Victoria Seelow), Gracjan Horoszkiewicz (O - Podbeskidzie II Bielsko-Biała -> ZFC Meuselwitz), Krzysztof Hus (N - Iskra Golczewo -> FC Insel Usedom), Mateusz Jacak (O - Omega Kleszczów -> FC Blaubeuren), Michał Jaczewski (O - FC Blaubeuren -> FSV Einheit Ueckermünde), Mateusz Karnas (B - TSV Oldenburg -> TV Munderloh von 1921), Jakub Klimko (P - Dąb Dębno -> SV Altlüdersdorf), Martin Kobylański (P - Lechia Gdańsk -> SC Preußen Münster 06), Rafał Kopiecki (P - TSV Hitzacker -> VfL Breese/Langendorf), Jakub Kosiorek (B - FC Blaubeuren -> FC Anker Wismar), Rafał Łybyk (P - SV Altenmittlau 1912 -> 1.FC 03 Gelnhausen), Mateusz Maćkiewicz (P - Stal Szczecin -> Penkuner SV Rot-Weiß), Paweł Niewiadomski (P - GKS Kobierzyce -> TSV Wacker 50 Neutraubling), Tomasz Pawlak (N - Zjednoczeni Lubrza -> SV Gölzau), Łukasz Polak (N - SV Liesten 22 -> MTV Dannenberg von 1863), Vincent Rabiega (P - Bradford City AFC -> BFC Dynamo (Berlin)), Witold Sabela (B - TSV Lehnerz 1965 II -> ESV Weiterode), Radosław Sareło (P - Nysa Zgorzelec -> SV Rot-Weiss Bad Muskau), Adam Setla (N - MKS Kluczbork -> TSV Kornburg 1932), Damian Sieniawski (P - DJK Viktoria 1919 Frechen -> SG Köln-Worringen), Bartosz Stachelski (N - KS Wasilków -> SV 07 Eschwege), Adrian Świątek (N - Polonia Środa Wielkopolska -> FC Inter Dragon), Igor Świątkiewicz (P - Andrespolia Wiśniowa Góra -> VfL 05 Hohenstein-Ernstthal), Grzegorz Świech (O - powrót po kontuzji -> SFN Vechta), Karol Tomczyk (O - Skra Częstochowa -> VfL 05 Hohenstein-Ernstthal), Dawid Trzeźwiński (P - SV Friedrichsgabe von 1955 -> SV Motor Eggesin), Kamil Wojtkowski (P - rezerwy -> RB Leipzig), Michał Zawada (P - SV Förderstedt -> TV Askania Bernburg), Oskar Zawada (N - VfL Wolfsburg II -> Karlsruher SC), Paweł Zieliński (O - brak klubu -> 1.FC Frankfurt)

Odchodzą: Dawid Ambroziak (P - 1.FC Bitterfeld-Wolfen -> FC Blaubeuren), Aleksander Antczak (P - VfV Borussia 06 Hildesheim II -> Füchse Berlin Reinickendorf), Łukasz Bałuszyński (N - SV Fortuna Regensburg -> Sparta Lubliniec), Wojciech Bijan (O - VfL Leverkusen -> FC Blau-Weiß Friesdorf), Kacper Chruściński (O - FC Blaubeuren -> FSV Einheit Ueckermünde), Patryk Domin (O - FV Preussen Eberswalde -> Gryf Kamień Pomorski), Adam Giesa (P - 1.FC Bitterfeld-Wolfen -> FC Blaubeuren), Jarosław Góra (P - SG Post Kagers II -> FC Fortuna96 Dingolfing II), Dawid Grittner (O - FSV Grün-Weiß Ilsenburg -> FSV Oderwitz 02), Michał Jaczewski (O - FC Blaubeuren -> FSV Einheit Ueckermünde), Robert Janicki (P - TSG 1899 Hoffenheim II -> Pogoń Siedlce), Mateusz Karnas (B - TSV Oldenburg -> TV Munderloh von 1921), Bartosz Kaszubowski (N - SV Victoria Seelow -> ŁKS 1926 Łomża), Rafał Kopiecki (P - TSV Hitzacker -> VfL Breese/Langendorf), Jakub Kosiorek (B - FC Blaubeuren -> FC Anker Wismar), Kamil Kwiatkowski (P - SV 07 Eschwege -> ?), Rafał Łybyk (P - SV Altenmittlau 1912 -> 1.FC 03 Gelnhausen), Maciej Maciejewski (N - FSV Werdohl -> Olimp Złocieniec), Michał Mak (P - DSC Arminia Bielefeld -> Lechia Gdańsk), Kamil Niewmierzycki (O - SG Bad Soden 1911 -> Sokół Pniewy), Sławomir Orzech (O - SV Rot-Weiss Bad Muskau -> ASV Kienberg/Gaming), Grzegorz Pawłowski (O - FC Strausberg -> Mewa Resko), Jakub Perske (P - FSV Einheit Ueckermünde -> PFC Victoria London), Łukasz Polak (N - SV Liesten 22 -> MTV Dannenberg von 1863), Tomasz Raczak (O - SV Grün-Weiß Nadrensee -> Olimp Złocieniec), Piotr Rusek (B - FV Preussen Eberswalde -> Vineta Wolin), Witold Sabela (B - TSV Lehnerz 1965 II -> ESV Weiterode), Arkadiusz Serafin (P - VfB Ginsheim 1916 -> Glinik Gorlice), Damian Sieniawski (P - DJK Viktoria 1919 Frechen -> SG Köln-Worringen), Mariusz Solecki (N - SV Emsdorf -> Ner Poddębice), Mateusz Sowała (P - FV Preussen Eberswalde -> Chemik Police), Martin Szwiec (B - FC Blaubeuren -> Prądniczanka Kraków), Marcin Tarnowski (P - SV Petersdorf -> Elana Toruń), Beniamin Tonn (O - FV Lebach -> Ner Poddębice), Dawid Trzeźwiński (P - SV Friedrichsgabe von 1955 -> SV Motor Eggesin), Robert Winogrodzki (B - BSG Wismut Gera -> Leiknir (Fáskrúðsfjörður)), Michał Zawada (P - SV Förderstedt -> TV Askania Bernburg), Oskar Zawada (N - VfL Wolfsburg II -> Karlsruher SC)

Norwegia

Norwegia

 
Przychodzą: Adrian Chomiuk (P - Asker FH -> Flint Fotball), Grzegorz Flasza (B - Bærum SK -> Tromsdalen UIL), Radosław Janukiewicz (B - Pogoń II Szczecin -> Strømsgodset IF), Łukasz Jarosiński (B - Strømsgodset IF -> Hamarkameratene), Konrad Kapusta (B - brak klubu -> Notodden FK), Mateusz Kobylarz (B - Fagerborg BK -> Eidsvold IF), Adrian Krysian (P - Odra Opole -> Verdal IL), Łukasz Lubieniecki (O - ? -> Østsiden IL Fredrikstad), Kamil Olsztyński (B - Lørenskog IF -> Grorud IL), Adam Pytel (P - FK Tønsberg -> Vindbjart FK), Maciej Raniowski (B - Odra Opole -> Verdal IL), Rafał Zaborowski (P - Gwarek Ornontowice -> Harstad IL)

Odchodzą: Adrian Chomiuk (P - Asker FH -> Flint Fotball), Grzegorz Flasza (B - Bærum SK -> Tromsdalen UIL), Łukasz Jarosiński (B - Strømsgodset IF -> Hamarkameratene), Mateusz Kobylarz (B - Fagerborg BK -> Eidsvold IF), Kamil Olsztyński (B - Lørenskog IF -> Grorud IL), Kamil Perka (P - Havørn Fotball -> LKS Różnowo), Adam Pytel (P - FK Tønsberg -> Vindbjart FK)

Portugalia

Portugalia

 
Przychodzą: Łukasz Skowron (B - brak klubu -> SC Olhanense)

Odchodzą:

Rosja

Rosja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Artur Jędrzejczyk (O - FK Krasnodar -> Legia Warszawa)

Słowacja

Słowacja

 
Przychodzą: Tomasz Wandzik (O - Gwarek Ornontowice -> ŠK Svätý Jur)

Odchodzą:

Słowenia

Słowenia

 
Przychodzą: Kamil Wojciechowski (P - NK Zavrč -> ŠD Brunšvik)

Odchodzą: Kamil Wojciechowski (P - NK Zavrč -> ŠD Brunšvik)

Szkocja

Szkocja

 
Przychodzą: Maciej Dąbrowski (B - Lech II Poznań -> Hibernian FC)

Odchodzą:

Szwecja

Szwecja

 
Przychodzą: Maciej Buszko (P - Högaborgs BK -> Kvarnby IK), Radosław Erlich (N - Umeå FC -> Team ThorenGruppen FF), Michał Fabijański (P - Pelikan Łowicz -> IFK Ås), Dawid Klepczyński (P - Błękitni Raciąż -> IFK Ås), Patryk Krzeszewski (O - ? -> IFK Ås), Sebastian Ludzik (O - Nyköpings BIS -> Akropolis IF), Piotr Piotrowicz (N - Hanvikens FF -> Hanvikens SK), Piotr Piotrowicz (N - Hanvikens SK -> Vendelsö IK), Zeyn Al-Abidyn S-Latef (O - Ängelholms FF -> Vejby IF), Konrad Subocz (P - Świt Staroźreby -> IFK Ås)

Odchodzą: Dominik Bucholc (P - FBK Balkan -> GKS Przodkowo), Maciej Buszko (P - Högaborgs BK -> Kvarnby IK), Radosław Erlich (N - Umeå FC -> Team ThorenGruppen FF), Sebastian Ludzik (O - Nyköpings BIS -> Akropolis IF), Piotr Piotrowicz (N - Hanvikens FF -> Hanvikens SK, Hanvikens SK -> Vendelsö IK), Zeyn Al-Abidyn S-Latef (O - Ängelholms FF -> Vejby IF), Adrian Stępień (P - Järna SK -> Mamry Giżycko)

Tajlandia

Tajlandia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Łukasz Gikiewicz (N - BEC-Tero Sasana FC -> Al-Faisaly SC)

USA

USA

 
Przychodzą: Paweł Marczenia (P - powrót po kontuzji -> Stal Mielec New York), Konrad Plewa (O - New York Red Bulls II -> Saint Louis FC)

Odchodzą: Konrad Plewa (O - New York Red Bulls II -> Saint Louis FC)

Walia

Walia

 
Przychodzą: Safian Skupiński (P - Hallen AFC -> Caldicot Town AFC)

Odchodzą:

Włochy

Włochy

 
Przychodzą: Bartosz Bereszyński (O - Legia Warszawa -> UC Sampdoria), Igor Łasicki (O - SSC Napoli -> Carpi FC 1909)

Odchodzą: Igor Łasicki (O - SSC Napoli -> Carpi FC 1909), Michał Olczak (B - US Folgore Caratese -> Znicz Pruszków), Bartosz Wolski (P - AC Cesena -> Bytovia Bytów)

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze

 
Przychodzą: Michał Przybylski (P - B68 Toftir -> Skála)

Odchodzą: Michał Przybylski (P - B68 Toftir -> Skála)

 

Napisz do nas