[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2017, 23:54:48

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Filip Modelski (O - brak klubu), Jakub Wilk (P - Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Wolski (P - AC Cesena) , Fran González (Pattaya United FC)

Odchodzą: Artur Formela (P - ?), Juliusz Letniowski (P - Lechia Gdańsk)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Paweł Golański (O - brak klubu), Sebastian Kosiorowski (B - brak klubu), Michał Suchanek (P - Legia II Warszawa), Arkadiusz Widelski (O - Sokół Kleczew), Dominik Piechowski (rezerwy), Piotr Kręcki (rezerwy), Tomasz Prusaczyk (rezerwy)

Odchodzą: Filip Kozłowski (N - Rozwój Katowice), Rafał Majtyka (P - Gwardia Koszalin), Jakub Mrozik (P - Korona Kielce)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Michał Borecki (P - brak klubu), Damian Byrtek (O - Wisła Płock), Anatoli Gospodinow (B - CSKA Sofia), Serhij Napołow (P - Metalist 1925 Charków), Michał Pawlik (P - powrót po kontuzji), Ariel Wawszczyk (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Wieteska (O - Legia Warszawa), Igor Łuszczewski (rezerwy)

Odchodzą: Michał Bednarski (N - KS Polkowice), Dominik Kościelniak (P - MKS Kluczbork), Damian Kowalczyk (N - Rozwój Katowice), Bartosz Kwiecień (O - Korona Kielce), Maciej Magdziak (O - Falubaz Zielona Góra), Sebastian Murawski (O - Rozwój Katowice), Maksymilian Rozwandowicz (P - ŁKS Łódź), Maciej Rybak (P - Falubaz Zielona Góra), Mariusz Rzepecki (B - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Karol Szymański (B - Kotwica Kołobrzeg)

GKS Katowice  
Przychodzą: Armin Ćerimagić (P - Górnik Zabrze), Kamil Jóźwiak (P - Lech Poznań), Igor Sapała (P - Piast Gliwice), Tomasz Wisio (O - SK Niederösterreich Sankt Pölten), Bartłomiej Taska (rezerwy), Przemysław Grosiak (rezerwy), Szymon Małecki (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Główka (B - Puszcza Niepołomice ), Adrian Jurkowski (O - Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Sawicki (N - Skra Częstochowa), Eryk Sobków (N - Kotwica Kołobrzeg)

GKS Tychy  
Przychodzą: Piotr Kokoszka (N - rezerwy), Krystian Kujawa (O - Wisła Kraków), Daniel Mikołajewski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Piątek (P - Raków Częstochowa), Radosław Pruchnik (P - Górnik Łęczna), Emmanuel Sarki (P - AÉL (Limassol)), Remigiusz Szywacz (O - Kotwica Kołobrzeg), Erik Törnros (N - PS Kemi Kings), Konrad Zacharski (B - Avia Świdnik), Eugen Zasavițchi (P - Trakų FK), Kacper Piątek (junior), Mateusz Duda (junior), Mateusz Żelazo (junior), Nikolas Wróblewski (junior), Oskar Kubik (rezerwy)

Odchodzą: Filip Arežina (P - FK Olimpik (Sarajewo)), Daniel Duda (P - Polonia Bytom), Tomasz Górkiewicz (O - ?), Stepan Hirśkyj (P - Sandecja Nowy Sącz), Marek Igaz (B - ?), Bartosz Rutkowski (P - Rozwój Katowice), Adam Varadi (N - Polonia Bytom ), Mariusz Zganiacz (P - ROW 1964 Rybnik)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Sandi Arčon (P - ND Gorica), Radosław Gruszka (O - rezerwy), Denis Jančo (P - AS Trenčín), Meik Karwot (O - Lüneburger SK Hansa), Mateusz Kopia (O - rezerwy), Tomasz Loska (B - Raków Częstochowa), Bartłomiej Olszewski (P - MKS Kluczbork), Robert Pieczur (P - rezerwy), Dani Suárez (O - brak klubu), Jakub Szymański (B - rezerwy), Andrzej Trubeha (N - rezerwy), Rafał Wolsztyński (P - powrót po kontuzji), Filip Żagiel (P - rezerwy), Róbert Pillár (FK Senica)

Odchodzą: Armin Ćerimagić (P - GKS Katowice), Bartłomiej Gajda (O - Virtus Entella (ME)), Aleksander Kwiek (P - ?), Bartosz Pikul (P - Polonia Bytom), Szymon Skrzypczak (N - Odra Opole)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Dejan Đermanović (N - Żetysu Tałdykorgan), Gracjan Horoszkiewicz (O - Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Jakub Księżniakiewicz (O - brak klubu), Marquitos (P - Beroje Stara Zagora), Petteri Pennanen (P - Kuopion Palloseura), Piotr Smołuch (B - Olimpia Kowary), Jakub Vojtuš (N - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Artjom Artjunin (O - FC Levadia Tallin), Paul Batin (N - Pandurii Târgu Jiu), Adrian Cierpka (P - Wisła Puławy), Óscar Martín (P - UD Socuéllamos)

MKS Kluczbork  
Przychodzą: Krzysztof Bodziony (P - Pelikan Łowicz), Tomasz Chałas (N - Ursus Warszawa), Mohamed Essam (N - Stal Stalowa Wola), Wojciech Kaczmarek (B - brak klubu), Dominik Kościelniak (P - Chrobry Głogów), Maciej Załęcki (P - Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Klinger (junior), Miłosz Michalewski (junior), Visar Braha (1.FC Frankfurt)

Odchodzą: Robert Brzęczek (P - Błękitni Stargard Szczeciński), Radosław Kursa (O - Motor Lublin), Bartłomiej Olszewski (P - Górnik Zabrze), Oskar Pogorzelec (B - Concordia Elbląg), Krystian Sanocki (P - Kotwica Kołobrzeg), Adam Setla (N - TSV Kornburg 1932)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Jakub Čunta (O - Cracovia), Daniel Feruga (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Karczewski (N - Lechia Gdańsk (j)), Sebastian Kopeć (O - Skra Częstochowa), Michał Wawryszczuk (P - ?), Dominik Wejerowski (O - Foto-Higiena Gać), Cyprian Maciejewski (junior), Damian Podkański (Jaguar Kokoszki (Gdańsk)), Daniel Widz (junior), Grzegorz Kochalski (ITR Jeziorak Iława), Kacper Rybacki (junior), Konrad Kaczerzewski (junior), Mateusz Rumiński (junior), Milan Lech (junior), Szymon Stach (Zagłębie II Sosnowiec), Tomasz Śliwiński (junior), Wojciech Majewski (junior)

Odchodzą: Daniel Kraska (P - Legionovia Legionowo), Mariusz Malec (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Skórecki (P - Błękitni Stargard Szczeciński, ?), Oskar Trzepacz (N - Chemik Bydgoszcz), Maciej Wolski (P - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Jakub Felsch (B - rezerwy), Maciej Felsch (O - BKS Stal Bielsko-Biała), Robert Gumny (O - Lech Poznań), Łukasz Hanzel (P - Ruch Chorzów), Bartosz Jaroch (O - Znicz Pruszków), Ľuboš Kolár (P - Spartak Myjava), Sebastian Madejski (B - Legionovia Legionowo), Mariusz Malec (O - Olimpia Grudziądz), Paweł Moskwik (O - Piast Gliwice), Peter Sládek (P - Spartak Myjava)

Odchodzą: Daniel Feruga (N - Olimpia Grudziądz), Damian Jakubik (O - Znicz Pruszków), Kamil Jonkisz (P - Stal Stalowa Wola), Konrad Kareta (O - BKS Stal Bielsko-Biała), Dariusz Kołodziej (P - koniec kariery), Mateusz Lis (B - Raków Częstochowa), Robert Menzel (O - ÍA (Akranes), ?), Daniel Mikołajewski (P - GKS Tychy), Ilir Pali (P - ?), Marek Sokołowski (P - kontuzja), Paweł Tarnowski (P - Radomiak Radom), Ariel Wawszczyk (O - Chrobry Głogów)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Eusébio Bancessi (P - brak klubu), Robert Janicki (P - TSG 1899 Hoffenheim II), Piotr Mroziński (P - Wisła Płock), Jakub Szrek (P - Legia II Warszawa), Dariusz Zjawiński (N - Arka Gdynia), Patryk Izdebski (rezerwy), Paweł Łydkowski (rezerwy)

Odchodzą: Patryk Ciulak (P - rezerwy), Daniel Gołębiewski (N - Polonia Warszawa), Rafał Makowski (P - Legia II Warszawa), Luka Štefanac (P - kontuzja), Alban Sulejmani (P - Legia II Warszawa)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Adrian Basta (O - powrót po kontuzji), Stepan Hirśkyj (P - GKS Tychy), Adrian Jurkowski (O - GKS Katowice), Sebastian Łętocha (N - Stal Mielec), Mateusz Wdowiak (N - Cracovia), Kamil Karaš (FC Lokomotíva Koszyce), Melvin Platje (FC Hansa Rostock), Michal Kamenčík (OFK SIM Raslavice)

Odchodzą: Mateusz Bartków (O - Puszcza Niepołomice), Dawid Janczyk (N - ?), Sebastian Leszczak (P - ?)

Stal Mielec  
Przychodzą: Damian Ałdaś (P - Odra Opole), Krzysztof Drzazga (N - Wisła Kraków), Arkadiusz Górka (P - brak klubu), Aleksandyr Kolew (N - Beroje Stara Zagora), Boris Milekić (O - FK Proleter (Nowy Sad)), Wasił Panajotow (P - Beroje Stara Zagora), Dominik Sadzawicki (O - powrót po kontuzji), Arkadiusz Słysz (B - rezerwy), Rafał Strączek (B - JKS 1909 Jarosław), Damian Bawor (rezerwy), Dawid Stypa (rezerwy), Fabian Bober (rezerwy), Konrad Misztal (rezerwy), Marcel Stec (rezerwy), Patryk Zygmunt (rezerwy)

Odchodzą: Damian Bożek (P - Stal Rzeszów), Grzegorz Fonfara (P - Rozwój Katowice), Sebastian Łętocha (N - Puszcza Niepołomice, Sandecja Nowy Sącz, ?), Paweł Oziębło (P - ?), Tomasz Prejs (P - Kotwica Kołobrzeg), Sebastian Szczepański (P - Rozwój Katowice), Omar Tall (N - ?), Zé Lucas (N - ?), Jakub Żubrowski (P - Korona Kielce)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Paweł Wojowski (P - Arka Gdynia), Adam Paliwoda (rezerwy), Adrian Serowiec (rezerwy), David Moli (Nuneaton Town FC), Jakub Mosakowski (rezerwy), Maciej Kotarba (junior) , Mateusz Cegiełka (junior), Mikołaj Wasilewski (rezerwy), Sebastian Szypulski (rezerwy)

Odchodzą: Bartosz Bartkowski (P - Huragan Morąg), Michał Trzeciakiewicz (P - ?)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Paweł Baranowski (O - brak klubu), Artur Bogusz (O - Olimpia Zambrów), Krzysztof Karpieszuk (B - Jagiellonia Białystok), Zbigniew Małkowski (B - Korona Kielce), Damian Podleśny (B - Lechia Gdańsk), Adam Ryczkowski (N - Legia Warszawa), Omar Santana (N - brak klubu), Patryk Sobolewski (B - rezerwy), Maciej Radaszkiewicz (rezerwy), Patryk Jaworowski (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Bartkowski (O - Wisła Kraków), Tomasz Jarzębowski (O - koniec kariery), Karol Salik (B - Lietava Jonava)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Mateusz Baranowski (B - rezerwy), Adrian Cierpka (P - Miedź Legnica), Toni Kolehmainen (P - HJK), Patryk Osiak (N - rezerwy), Jakub Poznański (O - Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Skrzypek (P - Jutrzenka Giebułtów), Piotr Żemło (O - Wisła Kraków), Adam Mazurek (rezerwy), Adrian Dudkowski (rezerwy), Bartłomiej Gąska (rezerwy), Krzysztof Sadura (rezerwy), Maciej Jakóbczyk (rezerwy)

Odchodzą: Patryk Słotwiński (P - Motor Lublin), Jakub Sołdecki (N - Avia Świdnik), Bartosz Tetych (O - Elana Toruń), Szymon Wiejak (P - Resovia)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Łukasz Bogusławski (O - Górnik Łęczna), Michał Fidziukiewicz (N - powrót po kontuzji), Terence Makengo (N - brak klubu), Konrad Michalak (P - Legia Warszawa), Sebastian Milewski (P - Legionovia Legionowo), Jakub Pawlik (P - rezerwy), Jan Janosz (rezerwy), Maciej Wnuk (rezerwy), Marcin Mączka (rezerwy)

Odchodzą: Dominik Böttcher (P - ?), Adrian Czaplak (B - Soła Oświęcim ), Konrad Handzlik (P - Legia II Warszawa), Tin Matić (N - Legia II Warszawa), Patryk Mularczyk (P - Skra Częstochowa), Vamara Sanogo (N - Legia Warszawa), Jakub Wilk (P - Bytovia Bytów)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Maksymilian Brzosko (P - Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Paweł Czarnecki (O - Mszczonowianka Mszczonów), Wiktor Dubiel (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Damian Jakubik (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Olczak (B - US Folgore Caratese), Bartłomiej Faliszewski (rezerwy), Karol Podliński (rezerwy), Konrad Trzmiel (rezerwy), Mazlum Abul (rezerwy)

Odchodzą: Piotr Basiuk (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Bigajski (B - ?), Bartosz Jaroch (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Zaborowski (O - Huragan Wołomin), Rafał Zembrowski (O - Polonia Warszawa)

 

Napisz do nas