[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2017, 8:57:09

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Anglia

Anglia

 
Przychodzą: Jan Bednarek (O - Lech Poznań -> Southampton FC), Krystian Bielik (O - Birmingham City FC -> Arsenal FC), Ariel Borysiuk (P - Lechia Gdańsk -> Queens Park Rangers FC), Mateusz Klich (P - FC Twente -> Leeds United FC), Miłosz Krawczyk (O - Rzemieślnik Strażów -> PFC Victoria London), Grzegorz Krychowiak (P - Paris Saint-Germain FC -> West Bromwich Albion FC), Marcin Mańko (N - ? -> Buxton FC), Damian Olejnik (P - MKS Szczawno Zdrój -> PFC Victoria London), Łukasz Paczkowski (P - PFC Victoria London -> AFC Hayes), Mateusz Paczkowski (P - PFC Victoria London -> AFC Hayes), Adam Sadecki (P - Resovia -> Cammell Laird 1907 FC), Adam Sadecki (P - Cammell Laird 1907 FC -> West Kirby FC), Jakub Sinior (O - Legia II Warszawa -> Middlesbrough FC (j)), Damian Skołorzyński (O - Ashton United FC -> Mossley AFC), Maksymilian Stryjek (B - Sunderland AFC -> Accrington Stanley FC), Jacek Zielonka (P - King's Lynn Town FC -> Lowestoft Town FC)

Odchodzą: Jakub Berkowicz (N - Dagenham & Redbridge FC -> Ślęza Wrocław), Krystian Bielik (O - Birmingham City FC -> Arsenal FC), Michael Chojnicki (O - St Helens Town AFC -> Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Kapustka (P - Leicester City FC -> SC Freiburg), Mateusz Maciak (O - PFC Victoria London -> Bug Wyszków), Piotr Marek (P - PFC Victoria London -> FC La Sarraz-Eclépens), Łukasz Paczkowski (P - PFC Victoria London -> AFC Hayes), Mateusz Paczkowski (P - PFC Victoria London -> AFC Hayes), Damien Perquis (O - Nottingham Forest FC -> Gazélec FC Ajaccio), Jakub Perske (P - PFC Victoria London -> CRS Barlinek), Dawid Radomski (P - Norwich United FC -> Mieszko Gniezno), Adam Sadecki (P - Cammell Laird 1907 FC -> West Kirby FC), Damian Skołorzyński (O - Ashton United FC -> Mossley AFC), Maksymilian Stryjek (B - Sunderland AFC -> Accrington Stanley FC), Marcin Wasilewski (O - Leicester City FC -> Wisła Kraków), Jacek Zielonka (P - King's Lynn Town FC -> Lowestoft Town FC)

Angola

Angola

 
Przychodzą:

Odchodzą: Jacek Magdziński (N - GD Sagrada Esperança -> kontuzja)

Australia

Australia

 
Przychodzą: Marcin Budziński (P - Cracovia -> Melbourne City FC), Adrian Mierzejewski (P - Al-Sharjah SCC -> Sydney FC)

Odchodzą:

Austria

Austria

 
Przychodzą: Paweł Matuszak (P - ASV Kienberg/Gaming -> SV Oberndorf), Mateusz Szczur (O - SC Sankt Martin -> USV Kirnberg)

Odchodzą: Damian Chajewski (P - ASV Kienberg/Gaming -> Górnik Wałbrzych), Marcin Kokoszka (O - SV Erlauf -> AKS Strzegom), Szymon Martuś (N - SK Bischofshofen -> FSV Einheit Ueckermünde), Paweł Matuszak (P - ASV Kienberg/Gaming -> SV Oberndorf), Kamil Niedźwiedź (N - SCU Emmersdorf -> Polonia 1912 Leszno), Sławomir Orzech (O - ASV Kienberg/Gaming -> SV Rot-Weiss Bad Muskau), Przemysław Stasiak (N - FCU Gerersdorf/Ebersdorf -> Polonia Trzebnica), Mateusz Szczur (O - SC Sankt Martin -> USV Kirnberg)

Azerbejdżan

Azerbejdżan

 
Przychodzą: Jakub Rzeźniczak (O - Legia Warszawa -> Qarabağ Ağdam)

Odchodzą: Dawid Pietrzkiewicz (B - Qəbələ FK -> Sandecja Nowy Sącz)

Bułgaria

Bułgaria

 
Przychodzą: Jacek Góralski (P - Jagiellonia Białystok -> Łudogorec Razgrad), Daniel Kajzer (B - ROW 1964 Rybnik -> Botew Płowdiw)

Odchodzą:

Chorwacja

Chorwacja

 
Przychodzą: Michał Masłowski (P - Legia Warszawa -> HNK Gorica)

Odchodzą:

Cypr

Cypr

 
Przychodzą:

Odchodzą: Arkadiusz Piech (N - Apóllon FC -> Śląsk Wrocław), Tomasz Wełna (O - Áris Lemessoú -> Olimpia Grudziądz)

Czarnogóra

Czarnogóra

 
Przychodzą:

Odchodzą: Marcin Garuch (P - FK Grbalj (Radanovići) -> GKS Bełchatów)

Czechy

Czechy

 
Przychodzą: Łukasz Pielorz (P - GKS Katowice -> MFK Frýdek-Místek)

Odchodzą: Maciej Termanowski (P - MFK Frýdek-Místek -> ?)

Dania

Dania

 
Przychodzą: Piotr Sochaczewski (B - Nexø Boldklub -> Rønne fB)

Odchodzą: Marcin Fiedeń (O - Rønne fB -> Górnik II Łęczna), Gracjan Miszkiewicz (P - Harboøre IF -> Pogoń Lębork), Łukasz Młynarski (P - Nexø Boldklub -> Avia Świdnik), Piotr Sochaczewski (B - Nexø Boldklub -> Rønne fB)

Francja

Francja

 
Przychodzą: Damien Perquis (O - Nottingham Forest FC -> Gazélec FC Ajaccio)

Odchodzą: Grzegorz Krychowiak (P - Paris Saint-Germain FC -> West Bromwich Albion FC), Maciej Rybus (O - Olympique Lyonnais -> Łokomotiw Moskwa), Mariusz Stępiński (N - FC Nantes -> AC Chievo Verona)

Grecja

Grecja

 
Przychodzą: Bartłomiej Babiarz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza -> GS Apóllon Smýrnis), Piotr Grzelczak (N - Górnik Łęczna -> AÓ Plataniá Chaníon), Kamil Król (N - APÓ Fostíras Távrou -> AS Néstos Chryssoúpolis)

Odchodzą: Sebastian Chruściel (O - APS Atrómitos Athinón -> Olimpia Grudziądz), Mateusz Kołodziejski (N - AS Possidón Néas Michaniónas -> Bałtyk Gdynia), Kamil Król (N - APÓ Fostíras Távrou -> AS Néstos Chryssoúpolis)

Hiszpania

Hiszpania

 
Przychodzą: Adrián Wojcik (N - Málaga CF B -> Real Valladolid CF B), Adrián Wojcik (N - Real Valladolid CF B -> AD Unión Adarve)

Odchodzą: Paweł Bochniewicz (O - Granada CF B -> Udinese Calcio), Patryk Parol (N - CD Eldense -> AC Bellinzona), Adrián Wojcik (N - Málaga CF B -> Real Valladolid CF B, Real Valladolid CF B -> AD Unión Adarve)

Holandia

Holandia

 
Przychodzą: Filip Kurto (B - SBV Excelsior (Rotterdam) -> Roda JC Kerkrade), Karol Niemczycki (B - AP Profi Zielonki (j) -> NAC (Breda)), Piotr Parzyszek (N - vbv De Graafschap -> PEC Zwolle), Bartłomiej Urbański (P - Legia Warszawa -> Willem II Tilburg), Łukasz Wiśniewski (B - FC Emigranci Almere -> Husaria Apeldoorn)

Odchodzą: Mateusz Klich (P - FC Twente -> Leeds United FC), Filip Kurto (B - SBV Excelsior (Rotterdam) -> Roda JC Kerkrade), Piotr Parzyszek (N - vbv De Graafschap -> PEC Zwolle), Adrian Purzycki (P - Fortuna Sittard -> Miedź Legnica), Łukasz Wiśniewski (B - FC Emigranci Almere -> Husaria Apeldoorn)

Irlandia

Irlandia

 
Przychodzą: Łukasz Skowron (B - SC Olhanense -> St Patrick's Athletic FC)

Odchodzą:

Irlandia Północna

Irlandia Północna

 
Przychodzą: Łukasz Gwiazda (O - Bangor FC -> Harland & Wolff Welders FC)

Odchodzą: Łukasz Gwiazda (O - Bangor FC -> Harland & Wolff Welders FC)

Islandia

Islandia

 
Przychodzą: Patryk Hryniewicki (Leiknir (Reykjavík) -> KB (Reykjavík))

Odchodzą: Patryk Hryniewicki (Leiknir (Reykjavík) -> KB (Reykjavík)), Robert Menzel (O - ÍA (Akranes) -> ?), Patryk Stefański (P - ÍA (Akranes) -> ?)

Litwa

Litwa

 
Przychodzą:

Odchodzą: Karol Salik (B - Lietava Jonava -> Sparta Augustów)

Luksemburg

Luksemburg

 
Przychodzą: Michał Augustyn (B - powrót po kontuzji -> Union Mertert-Wasserbillig), Arkadiusz Kołtuński (P - SG Biersdorf/Koosbüsch/Wißmannsdorf -> FC Claravallis Clervaux), Adrian Kowalski (B - ? -> FC Blo Wäiss Medernach), Bartłomiej Pietrasik (O - FC Orania Vianden -> FC 72 Erpeldange)

Odchodzą: Bartłomiej Pietrasik (O - FC Orania Vianden -> FC 72 Erpeldange)

Niemcy

Niemcy

 
Przychodzą: Marcin Ankudowicz (P - ? -> FSV Grün-Weiß Ilsenburg), Bartosz Barandowski (N - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> FC Concordia Buckow/Waldsieversdorf 03), Dariusz Baziuk (P - ? -> SV 98/07 Mannheim-Seckenheim), Marcin Bełz (N - Błękitni Olbrachtów -> FC Schradenland), Wojciech Bijan (O - FC Blau-Weiß Friesdorf -> Melsunger FV 08), Dominik Böttcher (P - Zagłębie Sosnowiec -> Lüneburger SK Hansa), Szymon Chać (O - Gryf Polanów -> BSV Eintracht Sondershausen), Paweł Cierech (P - Drawa Drawsko Pomorskie -> FC Strausberg), Damian Dudała (O - Pelikan Łowicz -> TSV Eintracht 1920 Stadtallendorf), Marcin Gałkowski (P - Hutnik Szczecin -> SV Liesten 22), Bartłomiej Gębicz (O - Stradom Częstochowa -> FC Blaubeuren), Waldemar Goliński (B - KP Piast Iłowa -> SV Fortuna Trebendorf), Ernest Graś (O - Świt Skolwin (Szczecin) -> SV Altlüdersdorf), Adam Grisgraber (P - SC Leinefelde 1912 -> BSV Eintracht Sondershausen), Denis Hadaś (N - TS Przylep -> BSV Guben Nord), Paweł Iskra (N - Sparta Węgorzyno -> FC Schwedt 02), Leon Jankowski (B - 1.FC Heidenheim -> TSG 1899 Hoffenheim II), Mateusz Jaskólski (P - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie -> SG Ramsin 1919), Chris Jastrzembski (P - VfB Auerbach 1906 -> TSV Schilksee), Jacek Jerszyński (N - FC Preußen Hameln 07 -> 1.FC Marzahn 94), Jakub Juraszek (O - ? -> SV Atlas Delmenhorst II), Bartosz Kapustka (P - Leicester City FC -> SC Freiburg), Martin Karczewski (P - SV Wanheim 1900 -> Blau-Weiß-Neuenkamp 1889/1925), Mateusz Karnas (B - TV Munderloh von 1921 -> TSV Oldenburg), Piotr Kasperkiewicz (P - Sokół Kleczew -> 1.FC Frankfurt), Piotr Kierul (O - Rurzyca Nawodna -> FSV City 76 Schwedt), Bartosz Konarski (N - TV 1862 Geiselhöring -> LSV Neustadt/Spree), Adrian Kostewicz (P - Gmina Kozłowo -> ASV Kleintettau), Waldemar Kowalczyk (P - SV Petersdorf -> SV Harkebrügge), Patryk Kujawa (B - 1.FC Magdeburg (j) -> TSG Neustrelitz), Kamil Kwiatkowski (P - ? -> FC Eisenach), Maciej Kwiatkowski (O - Bremer SV -> BFC Dynamo (Berlin)), Bartosz Latuszek (P - FC Einheit Rudolstadt -> FC Saalfeld), Mateusz Ławniczak (P - SV Eintracht Lüneburg -> SV Eichede), Mateusz Machola (B - KS Chwaszczyno -> Torgelower FC Greif), Kamil Maćkowiak (P - FC Inter Dragon -> 1.Schleswiger SV 06), Szymon Martuś (N - SK Bischofshofen -> FSV Einheit Ueckermünde), Mateusz Marynowski (P - ? -> FC Insel Usedom), Mateusz Mika (B - BFC Preussen 1894 -> Berliner SC), Kamil Mitka (P - Rot-Weiß Walldorf -> SV 07 Nauheim), Kamil Mitka (P - SC Opel Rüsselsheim -> Rot-Weiß Walldorf), Maciej Miziński (P - FC Polonia Berlin -> Füchse Berlin Reinickendorf), Maciej Miziński (P - 1.FC Frankfurt -> FC Polonia Berlin), Norbert Neumann (N - rezerwy -> FC 08 Homburg), Patryk Nouri (P - KS Kutno -> SV 07 Eschwege), Sławomir Orzech (O - ASV Kienberg/Gaming -> SV Rot-Weiss Bad Muskau), Jarosław Owsiany (P - Budowlani Lubsko -> SV Fortuna Trebendorf), Jarosław Pikuła (B - ? -> SV Mosaik Frankfurt 1966), Marcus Piossek (P - SC Paderborn 07 -> Sportfreunde Lotte), Przemysław Płacheta (P - RB Leipzig II -> SG Sonnenhof Grossaspach), Łukasz Płonowski (P - Wisła Puławy -> TSG Neustrelitz), Kamil Prusinowski (N - Hetman Białystok -> FC 08 Düren-Niederau), Tomasz Raczak (O - Olimp Złocieniec -> SV Grün-Weiß Nadrensee), Kacper Rak (P - Cosmos Nowotaniec -> FC Gütersloh 2000), Damian Rączka (O - VfR 1920 Krefeld-Fischeln -> SV Hönnepel-Niedermörmter), Tomasz Różycki (O - Włókniarz Zelów -> BSV Eintracht Sondershausen), Kordian Rudziński (O - Beckumer SpVg 10/05 -> Blomberger SV), Patrick Schikowski (P - Sportfreunde Lotte -> Rot-Weiß Oberhausen), Amadeusz Siwy (N - FC Astoria Walldorf II -> FC 1920 Zuzenhausen), Dominik Skowron (P - ? -> FC Honhardt), Artur Sobiech (N - Hannover 96 -> SV Darmstadt 98), Łukasz Staroń (N - Odra Opole -> VfV Borussia 06 Hildesheim), Patryk Stromczyński (O - SV Reichensachsen -> FC Union Mühlhausen), Cezary Szałek (O - Tanowia Tanowo -> SV Blau-Weiss '90 Neustadt), Daniel Szczepankiewicz (B - Sokół Kleczew -> Bischofswerdaer FV 08), Maciej Szewczyk (P - Widzew Łódź -> Niederrhein VfB Speldorf), Przemysław Szymura (B - NTSV Strand 08 -> FC Dornbreite Lübeck), Adrian Świątek (N - FC Inter Dragon -> 1.Schleswiger SV 06), Sebastian Tyrała (P - FC Rot-Weiß Erfurt -> 1.FSV Mainz 05 II), Artur Wojach (P - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> Torgelower FC Greif), Paweł Wojtalak (P - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> FC Concordia Buckow/Waldsieversdorf 03), Mariusz Wolbaum (P - SV Victoria Seelow -> FC Eisenhüttenstadt), Mateusz Woś (O - rezerwy -> TSV Stiefenhofen), Mateusz Woś (O - TSV Ellhofen -> TSV Stiefenhofen II), Jakub Zalewski (O - ? -> FK Jugoslavija Wuppertal), Michał Zawada (P - TV Askania Bernburg -> SG 1948 Reppichau), Jakub Zejglic (P - Bałtyk Gdynia -> Blomberger SV), Sebastian Ziajka (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza -> 1.FC Frankfurt), Kamil Zieliński (N - KS Stilon Gorzów Wielkopolski -> SV Altlüdersdorf), Maciej Zięba (N - BSV Schwarz-Weiß Rehden -> SC Düsseldorf-West), Paweł Zięba (P - GKS Bełchatów -> TuS Tengern)

Odchodzą: Jakub Ałdaś (P - FC Großalmerode -> Płomień Radwanice), Bartosz Barandowski (N - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> FC Concordia Buckow/Waldsieversdorf 03), Marcin Bełz (N - FC Schradenland -> Granica Żarki Wielkie), Wojciech Bijan (O - FC Blau-Weiß Friesdorf -> Melsunger FV 08), Paweł Cierech (P - FC Strausberg -> Tęcza Krosno Odrzańskie), Piotr Ćwielong (P - 1.FC Magdeburg -> GKS Tychy), Paweł Dawidowicz (P - VfL Bochum 1848 -> US Città di Palermo), Maciej Gawroński (O - SV Grohn -> Orlęta Aleksandrów Kujawski), Waldemar Goliński (B - FV Eintracht Niesky -> KP Piast Iłowa), Piotr Gorczyca (B - KSV Hessen Kassel -> Ślęza Wrocław), Adam Grisgraber (P - SC Leinefelde 1912 -> BSV Eintracht Sondershausen), Denis Hadaś (N - BSV Guben Nord -> TS Przylep), Mateusz Hałambiec (P - SV Victoria Seelow -> Tęcza Krosno Odrzańskie), Tomasz Hołota (P - DSC Arminia Bielefeld -> Pogoń Szczecin), Leon Jankowski (B - 1.FC Heidenheim -> TSG 1899 Hoffenheim II), Chris Jastrzembski (P - VfB Auerbach 1906 -> TSV Schilksee), Sławomir Jaworski (N - SV Tasmania Berlin -> Ruch Chorzów), Jacek Jerszyński (N - FC Preußen Hameln 07 -> 1.FC Marzahn 94), Martin Karczewski (P - SV Wanheim 1900 -> Blau-Weiß-Neuenkamp 1889/1925), Mateusz Karnas (B - TV Munderloh von 1921 -> TSV Oldenburg), Arkadiusz Kołtuński (P - SG Biersdorf/Koosbüsch/Wißmannsdorf -> FC Claravallis Clervaux), Bartosz Konarski (N - TV 1862 Geiselhöring -> LSV Neustadt/Spree), Jakub Kosecki (P - SV Sandhausen -> Śląsk Wrocław), Waldemar Kowalczyk (P - SV Petersdorf -> SV Harkebrügge), Maciej Kwiatkowski (O - Bremer SV -> BFC Dynamo (Berlin)), Bartosz Latuszek (P - FC Einheit Rudolstadt -> FC Saalfeld), Mateusz Ławniczak (P - SV Eintracht Lüneburg -> SV Eichede), Piotr Łoboda (B - BSV Guben Nord -> Amator Bobrowniki), Daniel Łukasik (P - SV Sandhausen -> Lechia Gdańsk), Paweł Łysiak (N - SV Eichede -> Gwardia Koszalin), Kamil Maćkowiak (P - FC Inter Dragon -> 1.Schleswiger SV 06), Adam Matuszczyk (P - Braunschweiger TSV Eintracht 1895 -> Zagłębie Lubin), Mateusz Mika (B - BFC Preussen 1894 -> Berliner SC), Kamil Mitka (P - SC Opel Rüsselsheim -> Rot-Weiß Walldorf, Rot-Weiß Walldorf -> SV 07 Nauheim), Maciej Miziński (P - 1.FC Frankfurt -> FC Polonia Berlin, FC Polonia Berlin -> Füchse Berlin Reinickendorf), Łukasz Mozler (P - FV Illertissen 1921 -> Zagłębie Sosnowiec), Arkadiusz Mysona (O - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> KS Kutno), Wojciech Okińczyc (N - FV Eintracht Niesky -> Carina Gubin), Michael Olczyk (O - FC Schalke 04 II -> Olimpia Grudziądz), Marcus Piossek (P - SC Paderborn 07 -> Sportfreunde Lotte), Przemysław Płacheta (P - RB Leipzig II -> SG Sonnenhof Grossaspach), Tomasz Preizner (P - SV Petersdorf -> AP Sopot), Michał Protasewicz (O - SV Siedenbollentin -> Flota Świnoujście), Damian Rączka (O - VfR 1920 Krefeld-Fischeln -> SV Hönnepel-Niedermörmter), Kordian Rudziński (O - Beckumer SpVg 10/05 -> Blomberger SV), Florian Schikowski (P - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 (j) -> Lechia Gdańsk), Patrick Schikowski (P - Sportfreunde Lotte -> Rot-Weiß Oberhausen), Adam Setla (N - TSV Kornburg 1932 -> Ruch Chorzów), Robert Sikorski (N - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> Wybrzeże Rewalskie Rewal), Amadeusz Siwy (N - FC Astoria Walldorf II -> FC 1920 Zuzenhausen), Oktawian Skrzecz (P - FC Schalke 04 II -> Śląsk Wrocław), Dominik Skrzyński (P - 1.FC Frankfurt -> rezerwy, 1.FC Frankfurt II -> TS Przylep), Artur Sobiech (N - Hannover 96 -> SV Darmstadt 98), Patryk Stromczyński (O - SV Reichensachsen -> FC Union Mühlhausen), Przemysław Szymura (B - NTSV Strand 08 -> FC Dornbreite Lübeck), Adrian Świątek (N - FC Inter Dragon -> 1.Schleswiger SV 06), Sebastian Tyrała (P - FC Rot-Weiß Erfurt -> 1.FSV Mainz 05 II), Adrian Ułasowicz (P - SV Altlüdersdorf II -> Błękit Pniewo), Jakub Więzik (N - ZFC Meuselwitz -> 1.FC Tatran Prešov), Artur Wojach (P - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> Torgelower FC Greif), Paweł Wojtalak (P - SC Blau-Weiß Energie Prenzlau -> FC Concordia Buckow/Waldsieversdorf 03), Kamil Wojtkowski (P - RB Leipzig -> Wisła Kraków), Mariusz Wolbaum (P - SV Victoria Seelow -> FC Eisenhüttenstadt), Mateusz Woś (O - TSV Ellhofen -> TSV Stiefenhofen II), Robert Wulnikowski (B - FC Würzburger Kickers -> koniec kariery), Jakub Zalewski (O - TuS Grün-Weiß Wuppertal 89/02 -> rezerwy), Michał Zawada (P - TV Askania Bernburg -> SG 1948 Reppichau), Maciej Zięba (N - BSV Schwarz-Weiß Rehden -> SC Düsseldorf-West)

Norwegia

Norwegia

 
Przychodzą: Damian Ałdaś (P - Stal Mielec -> Verdal IL), Artur Farańczuk (O - Rolvsøy IF -> Greåker IF), Kamil Ryłka (B - ? -> Rommen SK), Jakub Serafin (P - Bytovia Bytów -> FK Haugesund), Michał Zawadzki (O - ? -> Larvik Turn & IF)

Odchodzą: Artur Farańczuk (O - Rolvsøy IF -> Greåker IF, Hafslund IF -> Granica Kętrzyn), Krystian Feciuch (P - Odda FK -> Lubuszanin Trzcianka), Radosław Janukiewicz (B - Strømsgodset IF -> Chojniczanka Chojnice)

Portugalia

Portugalia

 
Przychodzą: Michał Miśkiewicz (B - Wisła Kraków -> CD Feirense), Mateusz Zachara (N - Wisła Kraków -> CD Tondela)

Odchodzą: Łukasz Skowron (B - SC Olhanense -> St Patrick's Athletic FC)

Rosja

Rosja

 
Przychodzą: Maciej Rybus (O - Olympique Lyonnais -> Łokomotiw Moskwa), Maciej Wilusz (O - Lech Poznań -> FK Rostow)

Odchodzą:

Rumunia

Rumunia

 
Przychodzą: Piotr Polczak (O - Cracovia -> Astra Giurgiu)

Odchodzą:

Słowacja

Słowacja

 
Przychodzą: Gerard Bieszczad (B - Bytovia Bytów -> MFK Zemplín Michalovce), Szymon Gruca (P - FK Poprad -> Partizán Bardejov), Sebastian Szczepański (P - Rozwój Katowice -> Partizán Bardejov), Dawid Szymonowicz (P - Jagiellonia Białystok -> FC ViOn Zlaté Moravce), Jakub Więzik (N - ZFC Meuselwitz -> 1.FC Tatran Prešov)

Odchodzą: Szymon Gruca (P - FK Poprad -> Partizán Bardejov), Tomasz Wandzik (O - ŠK Svätý Jur -> Sokół Ostróda)

Szkocja

Szkocja

 
Przychodzą: Rafał Grzelak (P - Korona Kielce -> Heart of Midlothian FC)

Odchodzą:

Szwajcaria

Szwajcaria

 
Przychodzą: Piotr Marek (P - PFC Victoria London -> FC La Sarraz-Eclépens), Patryk Parol (N - CD Eldense -> AC Bellinzona), Dariusz Sosnowski (N - ? -> SR Delémont)

Odchodzą:

Szwecja

Szwecja

 
Przychodzą: Piotr Paczkowski (P - Delta Słupno -> IFK Ås), Piotr Piotrowicz (N - Vendelsö IK -> Skarpnäck FF), Adrian Stępień (P - Mamry Giżycko -> Malmköpings IF)

Odchodzą: Janusz Godziszewski (P - Polonia Falcons FF -> Wel Lidzbark), Patryk Krzeszewski (O - IFK Ås -> Pelikan Łowicz), Piotr Piotrowicz (N - Vendelsö IK -> Skarpnäck FF), Cezary Szałek (O - Robertsfors IK -> Tanowia Tanowo)

Turcja

Turcja

 
Przychodzą: Łukasz Szukała (O - Osmanlıspor FK -> MKE Ankaragücü SK)

Odchodzą: Łukasz Szukała (O - Osmanlıspor FK -> MKE Ankaragücü SK), Patryk Tuszyński (N - Çaykur Rizespor Kulübü -> Zagłębie Lubin)

Ukraina

Ukraina

 
Przychodzą: Tomasz Kędziora (O - Lech Poznań -> Dynamo Kijów)

Odchodzą:

Walia

Walia

 
Przychodzą: Arkadiusz Piskorski (P - ? -> Cefn Druids AFC), Arkadiusz Piskorski (P - Rol.Ko Konojady -> Flint Town United FC), Antoni Sarnowski (B - Bangor City FC -> Airbus UK Broughton FC), Dawid Szczepaniak (B - junior -> Airbus UK Broughton FC)

Odchodzą: Antoni Sarnowski (B - Bangor City FC -> Airbus UK Broughton FC)

Węgry

Węgry

 
Przychodzą:

Odchodzą: Michał Nalepa (O - Ferencvárosi TC -> Lechia Gdańsk)

Włochy

Włochy

 
Przychodzą: Paweł Bochniewicz (O - Granada CF B -> Udinese Calcio), Paweł Dawidowicz (P - VfL Bochum 1848 -> US Città di Palermo), Paweł Jaroszyński (O - Cracovia -> AC Chievo Verona), Dawid Kownacki (N - Lech Poznań -> UC Sampdoria), Tomasz Kupisz (P - Novara Calcio -> AC Cesena), Michał Lewandowski (B - Avezzano Calcio -> Teramo Calcio), Radosław Murawski (P - Piast Gliwice -> US Città di Palermo), Bartosz Salamon (O - Cagliari Calcio -> SPAL 2013), Łukasz Skorupski (B - Empoli FC -> AS Roma), Mariusz Stępiński (N - FC Nantes -> AC Chievo Verona), Wojciech Szczęsny (B - AS Roma -> Juventus FC), Przemysław Szymiński (O - Wisła Płock -> US Città di Palermo), Tomasz Wróblewski (B - Legia II Warszawa -> US Pianese)

Odchodzą: Błażej Augustyn (O - Ascoli Picchio FC 1898 -> Lechia Gdańsk), Daniele Iraci (O - US Darfo Boario -> MKS Ełk), Tomasz Kupisz (P - Novara Calcio -> AC Cesena), Michał Lewandowski (B - Avezzano Calcio -> Teramo Calcio), Igor Łasicki (O - Carpi FC 1909 -> Wisła Płock), Bartosz Salamon (O - Cagliari Calcio -> SPAL 2013), Łukasz Skorupski (B - Empoli FC -> AS Roma), Wojciech Szczęsny (B - AS Roma -> Juventus FC)

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

 
Przychodzą:

Odchodzą: Adrian Mierzejewski (P - Al-Sharjah SCC -> Sydney FC)

 

Napisz do nas