[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2017, 17:28:29

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard Szczeciński  
Przychodzą: Patryk Burzyński (P - Concordia Elbląg), Hubert Kotus (P - Olimpia Zambrów), Damian Mosiejko (P - KS Chwaszczyno), Mariusz Rzepecki (B - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Mateusz Węsierski (N - KS Chwaszczyno), Oliwer Wienczatek (B - ŁKS 1926 Łomża), Radosław Wiśniewski (P - powrót po kontuzji), Adam Wolak (P - KS Chwaszczyno)

Odchodzą: Patryk Baranowski (P - Gwardia Koszalin ), Robert Brzęczek (P - ?), Mateusz Czapłygin (P - Gwardia Koszalin), Bartosz Flis (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Paweł Lisowski (P - ?), Przemysław Wróbel (B - Wigry Suwałki)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Eryk Ceglarz (N - Cracovia II), Dominik Chochołek (O - Orkan Szczyrzyc), Arkadiusz Garzeł (O - ?), Rafał Górecki (O - Progres Kraków (j)), Beniamin Jeż (P - JKS 1909 Jarosław), Łukasz Kędziora (O - Hutnik Kraków), Serhij Krykun (P - Podlasie Biała Podlaska) , Dominik Maluga (N - Cosmos Nowotaniec), Grzegorz Marszalik (P - Rozwój Katowice), Mateusz Mianowany (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Mordec (P - Karpaty Krosno), Jakub Ptak (O - Wisła Kraków), Patryk Serafin (P - Cracovia II), Adrian Stępień (P - rezerwy), Filip Wójcik (P - Puszcza Niepołomice), Adrian Żmuda (rezerwy) , Bartłomiej Mruk (rezerwy), Bartosz Czarnecki (Cracovia II), Bartosz Prochownik (rezerwy), Dariusz Żaba (Cracovia II), Filip Sroka (Cracovia II), Łukasz Kowalski (rezerwy), Maksymilian Brzana (SMS Kraków (j)), Mikołaj Pyś (rezerwy), Piotr Apostolski (rezerwy)

Odchodzą: Michał Górecki (N - ?), Szymon Kiebzak (P - Cracovia), Krystian Kujawa (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Nieśmiałowski (N - ?), Daniel Ogrodnik (P - ?)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Rafał Adamek (O - Pniówek Pawłowice Śląskie), Krzysztof Gancarczyk (P - Stal Brzeg), Bartosz Semeniuk (P - Pniówek Pawłowice Śląskie), Szymon Stach (P - Olimpia Grudziądz) , Bartosz Szelong (B - Pniówek Pawłowice Śląskie), Mateusz Wrana (O - powrót po kontuzji), Szymon Kuś (MOSiR Jastrzębie Zdrój (j)) , Wojciech Łaski (MOSiR Jastrzębie Zdrój (j))

Odchodzą: Adrian Kopacz (P - koniec kariery), Jakub Świerczek (B - Pniówek Pawłowice Śląskie)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Michał Bierzało (O - Stal Mielec), Daniel Chwałowski (P - rezerwy), Robert Chwastek (P - Gryf Wejherowo), Michał Ciarkowski (P - Warta Poznań), Marcin Garuch (P - FK Grbalj (Radanovići)), Piotr Giel (N - Kotwica Kołobrzeg), Patryk Janasik (P - Lech II Poznań), Filip Kendzia (O - Piast Żmigród), Arkadiusz Moczadło (B - Arka Gdynia), Łukasz Pietroń (P - Olimpia Elbląg), Michał Stasiak (O - Miedź Legnica), Kamil Szubertowski (O - Chrobry Głogów), Émile Thiakane (P - Sokół Kleczew), Bartłomiej Zieliński (O - rezerwy), Kacper Leszczyński (Lechia Gdańsk (j)), Tomasz Gomola (MFK Havířov)

Odchodzą: Konrad Andrzejczak (P - Zagłębie II Lubin), Kamil Bruchajzer (B - ?), Daniel Ciechański (N - Polonia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dawid Dzięgielewski (P - Motor Lublin), Artur Lenartowski (P - Elana Toruń), Albin Maciejewski (P - ?), Krzysztof Michalak (O - ?), Adam Nowak (P - ?), Krystian Pałczyński (N - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Aghwan Papikjan (P - Raków Częstochowa), Robert Pisarczuk (O - Górnik Łęczna), Mateusz Szymorek (O - Stal Stalowa Wola), Piotr Witasik (O - Siarka Tarnobrzeg), Szymon Zgarda (P - ?), Paweł Zięba (P - ?)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Marcin Banaszak (O - Lech II Poznań), Mikołaj Gabor (P - Arka II Gdynia), Maciej Koszałka (P - Stolem Gniewino), Rafał Maciejewski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Filip Sosnowski (P - Bałtyk Gdynia)

Odchodzą: Robert Chwastek (P - GKS Bełchatów), Przemysław Czerwiński (P - Chojniczanka Chojnice), Maciej Dampc (O - Chojniczanka Chojnice), Adrian Klimczak (P - Arka Gdynia), Michał Marczak (P - Stal Rzeszów), Przemysław Mońka (P - Rozwój Katowice), Dawid Tomczak (P - Unia Solec Kujawski , Arka Gdynia), Andrij Waceba (P - ?)

Gwardia Koszalin  
Przychodzą: Mateusz Bany (O - powrót po kontuzji), Patryk Baranowski (P - Błękitni Stargard Szczeciński) , Krzysztof Bułka (P - powrót po kontuzji), Szymon Chać (O - Gryf Polanów), Mateusz Czapłygin (P - Błękitni Stargard Szczeciński), Jakub Forczmański (P - Bałtyk Koszalin), Kacper Gajdemski (B - Chemik Police), Arkadiusz Gajewski (N - Puszcza Niepołomice), Aleksander Karbowiak (P - Stomil Olsztyn), Bartosz Kucharski (B - Ruch Radzionków), Adrian Kwiatkowski (N - Bałtyk Koszalin), Radosław Mikołajczak (P - Radomiak Radom), Bartłomiej Setlak (P - Polonia Bytom), Aleksander Sopel (P - Piast Gliwice), Adrian Szady (B - Radomiak Radom), Szymon Waleński (P - Pogoń II Szczecin), Marek Zdanowicz (O - Leśnik Manowo), Wojciech Zyska (P - Bałtyk Gdynia) , Damian Brodowicz (Astra Ustronie Morskie), Jakub Jarosik (junior)

Odchodzą: Rafał Majtyka (P - Chojniczanka Chojnice), Daniel Sidor (P - ?), Robert Ziętarski (P - Puszcza Niepołomice)

Legionovia Legionowo  
Przychodzą: Tomasz Andrzejewski (junior), Karol Drwęcki (O - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dawid Gargasz (B - Soła Oświęcim), Krystian Jajko (P - Piast Żmigród), Ołeksij Kłak (P - Bukowyna Czerniowce), Filip Kowalczyk (P - Raków Częstochowa), Grzegorz Mazurek (P - Piast Żmigród), Marcin Paczkowski (P - Pogoń Siedlce), Dominik Pusek (B - Polonia Warszawa), Przemysław Rybkiewicz (P - Tęcza Biskupiec) , Jakub Stefaniak (B - KS Łomianki), Konrad Trzmiel (O - Znicz II Pruszków), Tomasz Wojcinowicz (O - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Mateusz Zając II (O - Podhale Nowy Targ), Yang Eun-woo (Gimpo Citizen FC)

Odchodzą: Ernest Dzięcioł (O - Stomil Olsztyn ), Paweł Garyga (P - Pogoń Siedlce), Daniel Kraska (P - Elana Toruń), Marek Krotofil (O - ROW 1964 Rybnik), Łukasz Krzczuk (B - Skra Częstochowa, GKS Tychy), Tin Kulenović (O - NK Varaždin), Krystian Miś (O - Korona Kielce), Adam Wilk (B - Cracovia), Krystian Wójcik (P - Raków Częstochowa)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Piotr Basiuk (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Wiktor Beśka (B - SC Preußen Münster 06 (j)), Patryk Brzozowski (B - Energetyk Gryfino), Filip Burkhardt (P - Olimpia Elbląg), Tomasz Margol (P - Raków Częstochowa), Krystian Pieczara (N - Polonia Warszawa), Bartosz Widejko (O - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Łukasz Zagdański (N - Elana Toruń), Jan Tarnowski (junior)

Odchodzą: Mariusz Cichowlas (O - ?), Artur Golański (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Przemysław Kocot (O - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Łukasz Kopka (P - ?), Maksym Kowal (N - ?), Jakub Nowak (P - Sokół Kleczew), Maksymilian Rozwandowicz (P - Legia II Warszawa), Dawid Sarafiński (P - ?), Aleksander Ślęzak (O - Sokół Aleksandrów Łódzki)

MKS Kluczbork  
Przychodzą: Filip Adamczyk (B - Radomiak Radom), Kais Al-Ani (B - Podhale Nowy Targ), Paweł Baraniak (P - Zawisza Pajęczno), Przemysław Bella (P - Pelikan Łowicz), Dmytro Fedota (P - brak klubu), Michał Glanowski (P - Elana Toruń), Grzegorz Kleemann (B - Ruch Zdzieszowice), Wojciech Kochański (O - Ruch Zdzieszowice), Kacper Majchrowski (B - Stal Brzeg), Donatas Nakrošius (P - Polonia Warszawa), Marcin Niemczyk (P - Odra Opole), Eryk Rakowski (O - Legia II Warszawa) , Miłosz Reisch (N - Agroplon Głuszyna), Michał Szal (O - Polonia Bytom), Maciej Węglarz (P - junior), Dawid Wolny (P - Odra Opole), Lucjan Zieliński (P - Miedź II Legnica), Jakub Garncarek (junior), Mariusz Bełz (junior), Michał Wasser (AKS SMS Łódź)

Odchodzą: Bartosz Brodziński (O - ?), Tomasz Chałas (N - ?), Mohamed Essam (N - El Entag El Harby SC), Łukasz Ganowicz (O - koniec kariery), Patryk Gondek (P - MKS Ełk), Wojciech Kaczmarek (B - ?), Dominik Kościelniak (P - Radomiak Radom), Maciej Kowalczyk (N - koniec kariery), Piotr Kwaśniewski (P - Odra Opole, Puszcza Niepołomice), Miłosz Michalewski (O - OKS Olesno), Rafał Niziołek (P - Odra Opole), Tomasz Swędrowski (P - Stal Mielec), Michał Szewczyk (P - Górnik Łęczna), Robert Tunkiewicz (P - KKS 1925 Kalisz ), Maciej Węglarz (P - OKS Olesno), Grzegorz Wnuk (B - Chojniczanka Chojnice), Maciej Załęcki (P - Korona Kielce)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Eryk Filipczyk (P - junior), Michał Kiełtyka (O - Concordia Elbląg), Szymon Klepacki (O - Korona II Kielce), Filip Kop-Ostrowski (O - Salos Szczecin (j)), Kacper Korkliniewski (P - junior), Piotr Kurbiel (N - Pogoń Siedlce), Tomasz Lewandowski (O - Pogoń Siedlce), Mateusz Szmydt (P - Concordia Elbląg), Patryk Wieliczko (P - junior), Adrian Pytlik (Stadion Śląski Chorzów), Bartosz Nawrocki (Stadion Śląski Chorzów), Maciej Tonia (Stadion Śląski Chorzów), Michał Grześkowiak (Salos Szczecin (j)), Oskar Mazur (Stal II Mielec)

Odchodzą: Michał Bartkowski (N - Huragan Morąg), Radosław Bukacki (P - Wigry Suwałki), Filip Burkhardt (P - ŁKS Łódź), Dawid Kubowicz (O - Siarka Tarnobrzeg), Rafał Maciążek (O - Huragan Morąg), Paweł Piceluk (N - Raków Częstochowa), Łukasz Pietroń (P - GKS Bełchatów), Patryk Sokołowski (P - Wigry Suwałki)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Sławomir Duda (P - GKS Katowice), Daniel Dybiec (P - Pogoń Siedlce), Adrian Gapczyński (O - Świt Nowy Dwór Mazowiecki) , Hubert Gostomski (B - Jagiellonia Białystok), Karol Hodowany (O - Chrobry Głogów), Dawid Jabłoński (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Damian Jakubik (O - Znicz Pruszków), Michał Kaput (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Martin Klabník (O - MFK Frýdek-Místek), Dominik Kościelniak (P - MKS Kluczbork), Kacper Kowalczyk (B - Orzeł Wierzbica), Peter Mazan (N - Raków Częstochowa), Marcin Pigiel (O - Jagiellonia II Białystok), Dominik Sokół (P - LKS Promna), Patryk Szczepański (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Wolak (P - KS Chwaszczyno), Filip Żagiel (P - Górnik II Zabrze), Filip Hlúpik (Czerno More Warna), Igor Piskorz (Oskar Przysucha), Jakub Rolinc (1.FC Tatran Prešov), Kacper Kokosza (Energia Kozienice), Kamil Koszela (Korona II Kielce), Lukáš Beňo (AFC Nové Mesto nad Váhom), Michal Skwarczek (1.SK Prostějov)

Odchodzą: Filip Adamczyk (B - MKS Kluczbork), Kamil Kościelny (O - Wigry Suwałki), David Kwiek (P - ?), Tomasz Lisowski (O - ?), Radosław Mikołajczak (P - Gwardia Koszalin), Mateusz Spychała (O - Wigry Suwałki), Mateusz Stąporski (P - ?), Bartosz Sulkowski (O - Wisła Puławy), Adrian Szady (B - Gwardia Koszalin), Damian Szpak (P - ?), Paweł Tarnowski (P - Znicz Pruszków)

ROW 1964 Rybnik  
Przychodzą: Radosław Dzierbicki (P - Zagłębie II Lubin), Dawid Grabiec (O - LKS Bełk), Piotr Groborz (O - LKS Bełk), Marek Krotofil (O - Legionovia Legionowo), Dominik Niećko (N - rezerwy), Wojciech Orzeł (O - LKS Bełk), Paweł Polak (P - Unia Turza Śląska), Dawid Semeniuk (P - LKS Bełk), Kamil Slisz (B - LKS Bełk), Mateusz Szatkowski (N - Ruch Zdzieszowice), Aleksander Barteczko (rezerwy), Kamil Gołyś (rezerwy), Robert Sitko (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Balul (O - ?), Dominik Budzik (P - ?), Witold Cichy (O - ?), Marek Gładkowski (N - ?), Marián Jarabica (O - ?), Daniel Kajzer (B - Botew Płowdiw)

Rozwój Katowice  
Przychodzą: Patryk Bartusiak (P - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Kamil Bętkowski (P - Stal Stalowa Wola), Dominik Dudek (junior), Tomasz Górkiewicz (O - GKS II Tychy), Olivier Lazar (N - junior), Kamil Łączek (P - Puszcza Niepołomice), Przemysław Mońka (P - Gryf Wejherowo), Mateusz Pańkowski (O - GKS Tychy), Daniel Paszek (P - Karpaty Krosno), Tomasz Sanok (O - Tarnovia Tarnów), Bartosz Smyla (P - Polonia Łaziska Górne), Michał Szal (O - Polonia Bytom), Michał Szeliga (O - Sandecja Nowy Sącz), Paweł Szołtys (N - GKS Katowice), Szymon Zielonka (junior), Adam Żak (N - Pniówek Pawłowice Śląskie), Przemysław Żemła (O - Warta Zawiercie), Artur Mkrtczjan (junior), Bartosz Baranowicz (junior), Patryk Gembicki (junior), Patryk Szczuka (junior)

Odchodzą: Kamil Adamczyk (P - ?), Piotr Barwiński (P - ?), Grzegorz Fonfara (P - ?), Bartosz Gocyk (B - Polonia Łaziska Górne), Dawid Kaszok (P - ?), Łukasz Kopczyk (O - ?), Damian Kowalczyk (N - Chrobry Głogów), Filip Kozłowski (N - Elana Toruń), Wojciech Król (O - ?), Grzegorz Marszalik (P - Garbarnia Kraków), Damian Mielnik (O - Szombierki Bytom), Sebastian Murawski (O - Wisła Puławy), Dawid Przezak (N - Ner Poddębice), Bartosz Rutkowski (P - ?), Bartosz Sobotka (O - ?), Tomasz Szatan (P - ?), Sebastian Szczepański (P - Partizán Bardejov), Michał Trąbka (P - Olimpia Grudziądz, Puszcza Niepołomice)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Mateusz Broź (N - Warta Poznań), Michał Domański (P - Jagiellonia II Białystok), Krystian Furgacz (P - Warta Zawiercie), Artur Hebda (P - Unia Tarnów), Mateusz Janeczko (P - Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Jedynak (B - rezerwy), Jakub Księżniakiewicz (O - Miedź Legnica), Dawid Kubowicz (O - Olimpia Elbląg), Piotr Łazarz (O - Unia Tarnów), Szymon Majcher (O - rezerwy), Paweł Mróz (P - UKS SMS Łódź), Kamil Radulj (P - Stal Mielec) , Kacper Szymala (B - MKS Trzebinia/Siersza), Damian Toczydłowski (O - Jagiellonia II Białystok), Szymon Urbaniak (N - Stal Mielec), Piotr Witasik (O - GKS Bełchatów), Kamil Woźniak (O - Stal II Mielec), Dariusz Zapotoczny (P - Ruch Zdzieszowice), Bartłomiej Sztuka (UKS SMS Łódź), Cezary Kabała (Widok Lublin (j)), Kamil Puc (Izolator Boguchwała), Patryk Łagowski (junior), Radosław Samojeden (Stal II Mielec)

Odchodzą: Jan Grzesik (O - Górnik Łęczna), Daniel Koczon (P - Stal Rzeszów), Marcin Stefanik (P - Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (P - Stomil Olsztyn ), Radosław Sylwestrzak (O - Widzew Łódź), Hubert Tomalski (P - Raków Częstochowa), Bartosz Waleńcik (O - Piast Gliwice), Michał Żebrakowski (N - Arka Gdynia)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Mikołaj Brylewski (B - Pogoń II Szczecin), Mateusz Bukowiec (P - GKS Tychy), Łukasz Dynel (P - Ner Poddębice), Daniel Gałach (P - Olimpia Kowary), Stepan Hirśkyj (P - brak klubu), Grzegorz Janiszewski (O - Znicz Pruszków), Sebastian Łętocha (N - Stal Mielec) , Paweł Oziębło (P - Piast II Gliwice) , Mateusz Szymorek (O - GKS Bełchatów), Andrzej Trubeha (N - Górnik Zabrze)

Odchodzą: Kamil Bętkowski (P - Rozwój Katowice), Konrad Kołodziej (O - ?), Bartosz Koncki (B - ?), Kacper Piechniak (N - ?)

Warta Poznań  
Przychodzą: Ahmed Abdullah (P - Piast Żmigród), Giorgi Alawerdaszwili (N - 1.SK Prostějov), Michał Chyrek (N - Falubaz Zielona Góra), Ernest Graś (O - Świt Skolwin (Szczecin)), Radosław Jasiński (O - Olimpia Grudziądz), Mikołaj Juchacz (P - Formacja Port 2000 Mostki), Adrian Lis (B - Polonia Środa Wielkopolska), Wiktor Patrzykąt (P - Sokół Kleczew), Sebastian Pączko (P - Sokół Ostróda), Mateusz Wypych (O - Górnik Konin), Karol Żmijewski (P - Raków Częstochowa), Michał Mikołajczak (Lechia Gdańsk (j)), Piotr Kalak (junior)

Odchodzą: Łukasz Białożyt (P - Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Broź (N - Siarka Tarnobrzeg), Miłosz Brylewski (P - Mieszko Gniezno), Michał Ciarkowski (P - GKS Bełchatów), Nikodem Fiedosewicz (P - Puszcza Niepołomice), Mateusz Filipowiak (B - Jarota Jarocin ), Gracjan Goździk (N - Mieszko Gniezno), Alain Ngamayama (O - Polonia Środa Wielkopolska), Damian Sierant (P - ?), Adrian Szynka (P - Puszcza Niepołomice)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Robert Hirsz (N - Sokół Ostróda), Sebastian Madejski (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Irakli Meschia (P - Chojniczanka Chojnice), Sebastian Murawski (O - Rozwój Katowice), Alen Ploj (N - Bytovia Bytów), Paweł Staszczak (P - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Bartosz Sulkowski (O - Radomiak Radom), Kacper Szymankiewicz (P - Zagłębie II Lubin), Maksymilian Żuber (B - Powiślak Końskowola)

Odchodzą: Michał Budzyński (O - Motor Lublin), Adrian Cierpka (P - Miedź Legnica), Klimas Gusočenko (O - Žalgiris Kowno), Fabian Hiszpański (P - Górnik Łęczna), Mariusz Idzik (N - ?), Toni Kolehmainen (P - ?), Konrad Nowak (N - Motor Lublin), Adam Patora (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Łukasz Płonowski (P - TSG Neustrelitz), Łukasz Turzyniecki (O - Legia II Warszawa), Andrzej Witan (B - Bytovia Bytów)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Konrad Budek (O - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Ciesielski (N - rezerwy), Patryk Czarnowski (N - Legia II Warszawa), Bartłomiej Faliszewski (P - rezerwy), Dawid Gargasz (B - Soła Oświęcim), Piotr Klepczarek II (O - Stomil Olsztyn), Szymon Kuźma (P - Sandecja Nowy Sącz), Hubert Maślanka (P - Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Porębski (P - Wisła Kraków), Karol Potrzebowski (O - junior), Bartłomiej Purcha (P - Wisła Kraków), Marcin Smoliński (P - Olimpia Grudziądz), Daniel Smuga (P - Mazovia Mińsk Mazowiecki), Eryk Sobków (N - Kotwica Kołobrzeg), Paweł Tarnowski (P - Radomiak Radom), Rafał Włodarczyk (P - Olimpia Zambrów), Kamil Włodyka (P - Polonia Bytom), Adrian Kostrzewski (Włókniarz Konstantynów Łódzki), Cezary Majchrzak (rezerwy)

Odchodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Stal Mielec), Tomáš Borek (P - ?), Aleksander Jagiełło (P - Piast Gliwice), Damian Jakubik (O - Radomiak Radom), Grzegorz Janiszewski (O - Stal Stalowa Wola), Krzysztof Kopciński (P - Elana Toruń), Maciej Mysiak (O - Elana Toruń), Andrzej Niewulis (O - Raków Częstochowa), Adrian Paluchowski (N - Pogoń Siedlce)

 

Napisz do nas