Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Małopolski ZPN - 12 maja 2024
PKO Ekstraklasa 2023/2024,
12:30 Puszcza Niepołomice 1-0 Warta Poznań
III liga 2023/2024, IV
17:00 Unia Tarnów 1-1 Świdniczanka Świdnik
IV liga Jako 2023/2024, małopolska
11:00 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2-2 Barciczanka Barcice
17:00 LKS Jawiszowice 4-1 Wolania Wola Rzędzińska
V liga 2023/2024, małopolska (wschód)
11:00 Unia II Tarnów 9-1 Metal Tarnów
16:00 Kolejarz Stróże 3-1 GKS Drwinia
17:00 Sandecja II Nowy Sącz 5-3 Dunajec Zakliczyn
17:00 Okocimski KS Brzesko 8-1 Orkan Szczyrzyc
V liga 2023/2024, małopolska (zachód)
14:30 Garbarnia II Kraków 1-0 KS Olkusz
Klasa okręgowa 2023/2024, Kraków I
17:00 Proszowianka Proszowice 6-1 Zieleńczanka Zielonki
18:30 Piliczanka Pilica 4-1 Promień Przeginia
Klasa okręgowa 2023/2024, Kraków II
17:00 Grębałowianka Kraków 4-3 Skawinka Skawina
Klasa okręgowa 2023/2024, Kraków III
11:00 Hejnał Krzyszkowice 0-6 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
13:30 Górnik Wieliczka 1-2 Pasternik Ochojno
17:00 Zryw Szarów 2-3 Gdovia Gdów
Klasa okręgowa 2023/2024, Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)
16:00 Zyndram Łącko 3-1 Amator Paszyn
17:00 Sokół Stary Sącz 0-1 Poprad Rytro
17:00 LKS Zagórzany 4-1 Łosoś Łososina Dolna
Klasa okręgowa 2023/2024, Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale)
14:00 Babia Góra Lipnica Wielka 6-1 Płomień Limanowa
15:00 Słomka Siekierczyna 0-3 Orkan Raba Wyżna
16:00 Turbacz Mszana Dolna 5-1 Wiatr Ludźmierz
17:00 LKS Jodłownik 2-3 Lubań Tylmanowa
17:00 Huragan Waksmund 3-0 Gorce Kamienica
Klasa okręgowa 2023/2024, Tarnów I
16:30 Victoria Porąbka Uszewska 5-4 Błyskawica Proszówki
Klasa okręgowa 2023/2024, Tarnów II
11:00 LUKS Zalipie 0-5 Łęgovia Łęg Tarnowski
Klasa okręgowa 2023/2024, Wadowice
17:30 Halniak Targanice 2-0 Olimpia Chocznia
Klasa A 2023/2024, Chrzanów
17:00 LKS Żarki 1-5 Błyskawica Myślachowice
Klasa A 2023/2024, Kraków I
16:00 Szreniawa Koszyce 1-1 Płomień Kościelec
17:00 Ekler Baranówka 3-2 Juvenia Prandocin
17:00 Michałowianka Michałowice 2-1 Galicja Raciborowice
17:30 Sparta Skrzeszowice 2-4 Prądniczanka II Kraków
18:00 Czarni 03 Grzegorzowice 3-0 Victoria Smroków
Klasa A 2023/2024, Kraków II
14:00 Błękitni II Modlnica 2-1 Liszczanka Liszki
17:00 Strażak Rączna 8-0 Kmita II Zabierzów
18:00 Sportowiec Modlniczka 3-0 Wisła Jeziorzany
18:30 Iskra Radwanowice 1-3 Bibiczanka Bibice
Klasa A 2023/2024, Kraków III
11:00 Cedronka Wola Radziszowska 0-2 Zwierzyniecki KS Kraków
18:00 Podgórze Kraków 3-2 Dąbski KS Kraków
Klasa A 2023/2024, Limanowa
15:30 Zalesianka II Zalesie 0-1 Wierchy Pasierbiec
17:00 Olimpia Pisarzowa 2-3 Starówka Stara Wieś
Klasa A 2023/2024, Myślenice
14:00 Beskid Tokarnia 2-2 Gościbia Sułkowice
14:00 Dalin II Myślenice 1-0 Pcimianka II Pcim
17:00 Staw Polanka 2-2 Sokół Borzęta
Klasa A 2023/2024, Nowy Sącz
11:00 Zawada Nowy Sącz 0-5 Dąbrovia Wielogłowy
14:00 Orzeł Ptaszkowa 0-0 Budowlani Jazowsko
17:00 ULKS Przydonica 4-1 LKS Świniarsko
18:00 Olimpik Powroźnik 0-0 Barciczanka II Barcice
Klasa A 2023/2024, Nowy Sącz-Gorlice
11:00 LKS Szymbark 6-2 LKS Wójtowa
11:30 LKS Bystra (k. Gorlic) 8-0 Nafta Kryg
15:00 Olimpijczyk Racławice 0-1 Ogień Sękowa
Klasa A 2023/2024, Olkusz
11:00 Wielmożanka Wielmoża 2-1 Piliczanka II Pilica
16:00 Prądnik Sułoszowa 3-2 Pilica Wierbka
18:00 Centuria Chechło 3-0 Strumyk Zarzecze
Klasa A 2023/2024, Oświęcim
11:00 Solavia Grojec 4-2 LKS Bulowice
17:00 LKS Harmęże 1-0 Sygnał Włosienica
Klasa A 2023/2024, Podhale
14:00 Dunajec Ostrowsko 0-6 Wisła Czarny Dunajec
14:00 Wierchy Lasek 1-1 KS Łapsze Niżne
14:00 Przełęcz Łopuszna 3-1 Jarmuta Szczawnica
14:00 Orawa Jabłonka 3-0 Bór Dębno
18:00 Granit Czarna Góra 6-0 Czarni Czarny Dunajec
Klasa A 2023/2024, Tarnów I (Bochnia)
13:00 Beskid Żegocina 7-0 Gryf Chronów
14:00 Czarni Kobyle 2-1 Górnik Siedlec
Klasa A 2023/2024, Tarnów II (Brzesko)
17:00 Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-4 Sokół Borzęcin Górny
18:00 Tymon Tymowa 5-0 Victoria Bielcza
Klasa A 2023/2024, Tarnów III (Żabno)
11:00 Dunajec Konary 1-3 Łukovia Łukowa
17:00 Wolania Wola Żelichowska 4-3 Unia Niedomice
17:30 FC Pawęzów 1-4 Wisła Szczucin
Klasa A 2023/2024, Tarnów IV
14:00 Olimpia Wojnicz 0-1 Pogoria Pogórska Wola
Klasa A 2023/2024, Wadowice I
17:00 Chełm Stryszów 3-2 Jałowiec Stryszawa
17:00 Leńczanka Leńcze 0-2 Strzelec Budzów
Klasa A 2023/2024, Wadowice II
11:00 Amator Babica 1-5 Wikliniarz Woźniki
17:00 Burza Roczyny 4-0 Znicz Sułkowice Bolęcina
17:00 Borowik Bachowice 0-2 Wisła Łączany
17:00 Nadwiślanka Brzeźnica 14-0 Skawa Jaroszowice
Klasa A 2023/2024, Wieliczka
16:00 Wilga Koźmice Wielkie 4-0 Strażak Kokotów
Klasa B 2023/2024, Chrzanów
17:30 Arka Babice 0-2 Wisełka Rozkochów
17:30 AP 21 Chrzanów 3-0 Jutrzenka Ostrężnica
Klasa B 2023/2024, Kraków I
11:00 Strażak Goszcza 2-2 Orzeł Iwanowice
13:00 LKS II Niedźwiedź 5-1 Cobra Wężerów
16:00 Olimpia Czaple Wielkie 0-2 LKS Polanowice (k. Krakowa)
16:00 Trątnowianka Trątnowice 1-8 Kosynierzy Łuczyce
17:00 Milenium Radziemice 0-3 Jastrzębiec Książ Wielki
17:00 Wierzbowianka Wierzbno 1-1 Agricola Klimontów
Klasa B 2023/2024, Kraków II
17:00 Dragon Szczyglice - Niegoszowianka Niegoszowice
Klasa B 2023/2024, Kraków III
11:00 Bieżanowianka II Kraków 7-1 PKS Albertus Kraków
13:00 Pychowianka Kraków 3-1 Tramwaj II Kraków
17:00 Kolejarz/Prokocim II Kraków 1-6 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Klasa B 2023/2024, Kraków IV
11:00 Victoria Zalas 4-2 Sokół Rybna
16:00 Borkowianka Borek Szlachecki 2-0 Rzozovia Rzozów
17:00 Błękitni Czułówek 3-1 Sparta Przeginia Duchowna
Klasa B 2023/2024, Myślenice
14:30 Sęp Droginia 2-1 Grodzisko Raciechowice
15:00 Dukla Bysina 1-0 Szczebel Lubień
16:00 Cyrhla Krzczonów 2-2 Rokita Kornatka
17:00 Wicher Stróża 4-2 Jordan Sum II Zakliczyn
Klasa B 2023/2024, Nowy Sącz
11:00 Galicja Nowy Sącz 6-3 LKS Łęka
11:00 KPT Nawojowa 0-1 Górka Szczereż
12:00 Królovia Królowa Górna 1-3 Zabełcze Nowy Sącz
Klasa B 2023/2024, Podhale I
16:00 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-6 Skawianin Skawa
Klasa B 2023/2024, Podhale II
14:00 Gronik Gronków 4-0 Biali Biały Dunajec
16:00 Watra II Białka Tatrzańska 4-1 KS II Zakopane
17:00 Łęgi Nowa Biała 0-0 Spisz Krempachy
17:00 Spływ Sromowce Wyżne 1-3 Gorc Ochotnica
Klasa B 2023/2024, Tarnów I (Bochnia)
14:00 Borek 2-1 Polanka Nieszkowice Wielkie
17:00 Raba Niedary 4-1 Szreniawa II Nowy Wiśnicz
Klasa B 2023/2024, Tarnów II (Brzesko)
12:30 Rylovia II Rylowa 3-0 Olimpia Bucze
13:00 Orlik Szczurowa 3-1 Jastrząb Łoniowa
14:00 GKS Przyborów (k. Brzeska) 2-1 Jadowniczanka II Jadowniki
Klasa B 2023/2024, Tarnów III (Żabno)
11:00 LZS Olesno 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
11:00 Dunajec Ujście Jezuickie 2-1 MLKS II Żabno
11:00 Olimpia Biskupice Radłowskie 8-2 Kłos Słupiec
14:00 Brzoza Brzezówka 3-3 Spartakus Radgoszcz
14:00 Łęgovia II Łęg Tarnowski 3-3 Orzeł Miechowice Małe
14:00 Wisła Borusowa 3-1 LZS Wójcina
Klasa B 2023/2024, Tarnów IV
17:00 LKS Wierzchosławice-Ostrów 1-2 KS Radlna
Klasa B 2023/2024, Wadowice I
11:00 LKS Bieńkówka 0-6 Stanisławianka Stanisław Dolny
11:00 Czarni Koziniec 1-2 Jubilat Izdebnik
13:30 Świt Osielec 2-3 Garbarz Zembrzyce
17:00 Żarek Stronie 0-0 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Klasa B 2023/2024, Wadowice II
16:00 Leskowiec Rzyki 1-6 Beskid II Andrychów
17:00 Astra Spytkowice 3-2 Sokół Frydrychowice
17:00 Orzeł II Ryczów 0-3 Sokół Przytkowice
17:00 Płomień Sosnowice 3-4 Relaks Wysoka
Klasa B 2023/2024, Wieliczka
16:00 Ledniczanka Lednica Górna 5-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
16:00 Tęcza Słomiróg 2-1 Targowianka Targowisko
17:00 Wieliczanka Wieliczka 3-0 Naprzód Ochmanów
17:00 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-4 KS Rożnowa
Orlen I liga kobiet 2023/2024,
17:00 Bielawianka Bielawa (k) 2-1 Trójka Staszkówka/Jelna (k)
II liga kobiet 2023/2024, południowa
14:00 MKS Myszków (k) 2-1 Respekt Myślenice (k)
III liga kobiet 2023/2024, IV
12:00 Puszcza Niepołomice (k) 6-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (k)
16:00 Inter Gnojnica (k) 2-0 Pogorzanka Pogorzyce (k)
17:00 Sanovia Lesko (k) 1-0 UKS Wisła Kraków (k)
IV liga kobiet 2023/2024, małopolska
16:00 Tramwaj Kraków (k) 11-0 AP Szaflary (k)
16:00 Radziszowianka Radziszów (k) 14-0 Tempo Białka (k)
V liga kobiet 2023/2024, małopolska
10:00 Lubomir Wiśniowa (k) 1-4 Skawa Jaroszowice (k)
15:00 Puszcza II Niepołomice (k) 0-8 Limanovia Limanowa (k)
Centralna Liga Juniorów 2023/2024,
12:00 Raków Częstochowa (j) 0-1 Wisła Kraków (j)
Centralna Liga Juniorów U-17 2023/2024, wschodnia
12:00 Cracovia (jm) 0-2 AKS SMS Łódź (jm)
12:00 Hutnik Kraków (jm) 2-7 Wisła Kraków (jm)
17:00 Igloopol Dębica (jm) 4-3 Sandecja Nowy Sącz (jm)