27 kwietnia 2024, 15:54:30 - maciejko
Zespół Marcina Listkowskiego spadł z Serie B

Calcio Lecco 1912, w którym występuje Marcin Listkowski, spadł z włoskiej drugiej ligi po porażce 0-4 (0-3) w meczu 35. kolejki z Parma Calcio 1913. 26-letni pomocnik znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

27 kwietnia 2024, 14:00 - Parma (Stadio Ennio Tardini)
Parma Calcio 1913 4-0 Calcio Lecco 1912
Adrián Bernabé 15, 31, Valentin Mihăilă 23, Drissa Camara 88

żółte kartki: Alessandro Circati, Drissa Camara - Alessandro Sersanti.

sędziował: Daniele Rutella (Enna).

W drużynie gospodarzy do 26. minuty grał Adrian Benedyczak, którego z powodu kontuzji zmienił Anthony Partipilo, a w 66. minucie na boisko wszedł Antonio Čolak (dawniej Lechia Gdańsk), gdy opuścił je Ange-Yoan Bonny.

Lecco zajmuje ostatnie, 20. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów i na trzy kolejki przed końcem sezonu traci 11 punktów do strefy barażowej. Parma jest liderem z 73 "oczkami".

Kolejarz - 27 kwietnia 2024, 16:09:49 - *.stark-industries.solutions
Za słaby na spadkowicza z Serie B. Rozegrał łącznie 319 minut w sezonie. Wracaj do Polski, Piast, Widzew, Stal czy Korona to jest maks jego poziomu.

Xia - 27 kwietnia 2024, 16:47:06 - *.zychlin.vectranet.pl