27 kwietnia 2024, 17:51:37 - LukaszR
Fortuna PP: Tomasz Kwiatkowski sędzią finału

Tomasz Kwiatkowski z Warszawy został wyznaczony na sędziego głównego finałowego spotkania Fortuna Pucharu Polski, w którym Pogoń Szczecin zmierzy się z Wisłą Kraków.

Na liniach pomagać mu będą Kamil Wójcik i Tomasz Niemirowski, a sędzią technicznym będzie Wojciech Myć. Na sędziów VAR wyznaczeni zostali Bartosz Frankowski i Paweł Pskit.

Mecz odbędzie się 2 maja o godz. 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

źródło: PZPN

NowySezon - 27 kwietnia 2024, 17:54:12 - *.siedlce.domtel.com.pl
Może być,dobrze że PZPN próbuje innych arbitrów niż Marciniak na takie wielkie mecze.

bk - 27 kwietnia 2024, 17:54:24 - *.106.56.36
Dlaczego ten a nie inny
3.2.1...zaczynajcie.

tom - 27 kwietnia 2024, 17:55:32 - *.109.161.76
on nie nadaje się zeby drugą lige sędziować a co dopiero finał Pucharu Polski niemiły to jest żart.

Kolejarzz - 27 kwietnia 2024, 18:05:13 - *.ip-ptr.tech
Nie ważne kto by to sędziował, Pogoń może ten finał przegrać tylko sama ze sobą. Musi ograć Wiśle tak jak rozbiła Ruch 5-0 bo to ten sam poziom 1 ligowy.

Starszy - 27 kwietnia 2024, 18:30:31 - *.29.159.249.ipv4.supernova.orange.pl
Szkoda że nie Stefański, ale Kwiatkowski z tej samej wiślackiej mafii.

wuj - 27 kwietnia 2024, 18:58:16 - *.dynamic.inetia.pl
Niedolny sedzia z poziomu IIIej ligi, sędziuje finał!!!!!Skandal!!!!!

Bax - 27 kwietnia 2024, 19:13:02 - *.dynamic.chello.pl
Może piechotą się przejść na Narodowy…

Gryfita - 27 kwietnia 2024, 19:52:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy znowu zabierze Pogoni decydującego karnego, jak rok temu w Zabrzu, kiedy to przez niego Pogoń straciła brązowe medale? Ale to nic, potem powiedział "przepraszam" i to musiało Pogoni wystarczyć. Od tego czasu w lidze nie był już wyznaczany do prowadzenia meczów Pogoni. Dać mu finał PP z Pogonią to naprawdę ciekawy pomysł...

Zajmon_Leg - 27 kwietnia 2024, 20:26:20 - *.109.164.198
Czyli Pogoń zapewne zostanie wydymana, jak w Zabrzu. I będzie "przepraszam" od Kwiatkowskiego.

Funfakt - 27 kwietnia 2024, 21:12:56 - *.73.28.193.host.vnet.sk
Kwiatkowski - Frankowski- Myć. Godnie. 1. Pan "spieprzyłem mecz, ale przepraszam, więc wszystko okej". 2. Nielubiane przez nikogo chuchro, mistrz techniki biegu i szacunku u piłkarzy. 3. "Bardzo ładnie biega, no i jest przystojny", za to słabo sędziuje, czyli więcej plusów niż minusów😂 BĘDZIE DOBRZE!

@grygita - 27 kwietnia 2024, 21:13:31 - *.56.198.75
Szkoda że Pogoń nie pamięta co wcześniej wyrabiał Raczkowski w Poznaniu gdyby nie to to w Zabrzu Pogoń by o nic nie grała.

gajek - 28 kwietnia 2024, 11:26:32 - *.160.217.8
Wybór sędziego finału jest dobry. Kwiatkowski bardzo dobrze sędziuje w tej rundzie.

Jeremi - 28 kwietnia 2024, 11:54:00 - *.146.123.47.mobile.internet.t-mobile.pl