9 maja 2024, 14:35:24 - LukaszL
32. kolejka Fortuna I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 32. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 10-13 maja.

10 maja (piątek):

Motor Lublin - Znicz Pruszków, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
GKS Tychy - GKS Katowice, godz. 20:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).

11 maja (sobota):

Chrobry Głogów - Resovia, godz. 15:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, godz. 17:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Stal Rzeszów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 20:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

12 maja (niedziela):

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec, godz. 12:40, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Odra Opole - Wisła Płock, godz. 15:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Polonia Warszawa - Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

13 maja (poniedziałek):

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).

Marynarz - 9 maja 2024, 16:57:31 - *.8.41.67
Słynny VARowy Torunianin jedzie do Krakowa po swoje za przymykanie oka na faul ze 118 minuty dramatycznego finału w Warszawie.

xxx - 9 maja 2024, 18:18:41 - *.244.62.77
Opole, Płock uwazajcie na KOSA
Nie bez przyczyny od meczu 1/4 PP Wisłą - Widzew prowadził (i to słabo) tylko jeden mecz Ekstraklasy i to niszowy pojedydek Łks - Radomiak

2 pewniaki to Wisła Płock i Katowice.
Mecz w Głogowie tych z gatunku za 6pkt. Zwycięstwo Chrobrego da utrzymanie na 100%. Resovia będzie walczyć bo oni muszą......

ciekawski - 9 maja 2024, 20:46:39 - *.43.251.244.ipv4.supernova.orange.pl
mąż kibicki Wisły ma jakiś monopol na sędziowanie jej meczów?

Odyn - 9 maja 2024, 21:45:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@.76-76 .Chrobry i tak jak choćby remisuje i tak ma 5 pkt przewagi ,i jest w lepszej sytuacji! Ale zwycięstwo Chrobrego będzie pewniejsze👍😉

Hetman - 10 maja 2024, 0:27:46 - *.sta.tvknaszapraca.pl
motor -znicz 0-2
tychy -katowice 2-0
chrobry -resowia3-0
wisła -lechia 0-2
sta-termalica 0-1
arka -zagłebie 0-0
odra -płock 0-2