Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Łódzki ZPN - 15 maja 2024
III liga 2023/2024, I
17:30 Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów
17:30 Warta Sieradz - Legia II Warszawa
18:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
18:00 Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz
19:45 Unia Skierniewice - Mławianka Mława
Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024, Łódź
17:00 Rosa Rosanów - Ner Poddębice
17:45 Włókniarz Pabianice - Iskra Dobroń
18:00 Orzeł Piątkowisko - Bzura Ozorków
18:30 LKS Różyca - Włókniarz Zgierz
19:00 Termy Uniejów - AKS SMS II Łódź
19:00 Victoria Rąbień - GKS Ksawerów
20:00 KAS Konstantynów Łódzki - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024, Piotrków Trybunalski
17:30 KKS Koluszki - LZS Justynów
18:00 Stal Niewiadów - Victoria Żytno
18:00 EBE SPN Bełchatów - Zawisza Rzgów
18:00 Polonia Gorzędów - LKS Mierzyn
18:00 Start Lgota Wielka - Pilica Przedbórz
18:00 Gerlach Drzewica - Włókniarz Moszczenica
18:00 KS Mniszków - Kasztelan Żarnów
18:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Omega II Kleszczów
Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024, Sieradz
15:00 Warta II Sieradz - Złoczevia Złoczew
17:00 Pogoń Zduńska Wola - Piast Błaszki
17:00 Ekolog Wojsławice - TS Janiszewice
17:30 MLKS Konopnica - LZS Brąszewice
18:00 UKS Galewice - WKS 1957 Wieluń
18:00 Prosna Wieruszów - Jutrzenka Warta
Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024, Skierniewice
17:00 Unia II Skierniewice - Juvenia Wysokienice
18:00 GLKS Wołucza - Jutrzenka Drzewce
18:00 Czarni Bednary - KS II Kutno
18:00 Pelikan II Łowicz - Olimpia Chąśno
18:15 Manchatan Nowy Kawęczyn - GKS Bedlno
18:30 Laktoza Łyszkowice - Orzeł Nieborów
20:15 UKS SMS Łódź - Mazovia Rawa Mazowiecka
Klasa A 2023/2024, Łódź I
18:00 Boruta II Zgierz - MKS 2000 Tuszyn
Klasa A 2023/2024, Łódź II
18:30 Zjednoczeni II Stryków - Nowosolna Łódź
Klasa A 2023/2024, Łódź III
18:00 Sokół Lutomiersk - LUKS Bałucz