|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - PKO Ekstraklasa 2023/2024
23 marca 2024, 12:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado) Resovia 1-1 Puszcza Niepołomice
Bartłomiej Eizenchart 80 - Tomasz Wojcinowicz 69
23 marca 2024, 11:00 - Zabrze (Arena Zabrze) Górnik Zabrze 5-2 GKS Tychy
Paweł Olkowski 16, Sōichirō Kōzuki 52, Piotr Krawczyk 54, Jakub Tecław 67 (s), Lawrence Ennali 85 - Daniel Rumin 12, Wiktor Żytek 83 (k)
23 marca 2024, 11:00 - Poznań (boczne boisko Enea Stadionu) Lech Poznań 1-0 Chrobry Głogów
Maksym Pietrzak 64
22 marca 2024, 11:30 - Łódź (Ośrodek Treningowy Łodzianka) Widzew Łódź 4-2 Górnik Łęczna
Imad Rondić 41, Dawid Tkacz 53, Antoni Klimek 69, 92 - Damian Warchoł 8, Mateusz Młyński 77
22 marca 2024, 11:00 - Radom (Radomskie Centrum Sportu) Radomiak Radom 4-1 Znicz Pruszków
Damian Jakubik 2, Bruno Jordão 4, Leonardo Rocha 58, 81 - Kaito Imai 89
21 marca 2024, 13:00 - Szczecin (boczne boisko Pogoni - numer 2) Pogoń Szczecin 0-2 Warta Poznań
Márton Eppel 45, 84
23 lutego 2024, 12:00 - Puszczykowo (Teren sportowo-rekreacyjny) Warta Poznań 3-1 Noteć Czarnków
19 lutego 2024, 11:35 - Sosnowiec (Stadion Ludowy) Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Hubert Matynia 86 - Maciej Firlej 75 (k)
17 lutego 2024, 11:30 - Kolonka (stadion Jodły Jedlnia-Letnisko) Radomiak Radom 2-1 Stal Stalowa Wola
Daniel Pik 39, Krystian Okoniewski 66 - Jakub Górski 3
11 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-4 Górnik Zabrze
Fabian Bzdyl 3 - Sōichirō Kōzuki 7 (k), 37, Piotr Krawczyk 68, Filipe Nascimento 79 (k)
11 lutego 2024, 11:00 - Bytom (stadion Polonii) Polonia Bytom 1-1 Piast Gliwice
Dawid Wolny 19 - Tihomir Kostadinov 39
10 lutego 2024, 12:00 - Chorzów (Stadion Miejski przy ul. Lompy) Ruch Chorzów 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
3 lutego 2024, 13:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika) Górnik Zabrze 4-0 MFK Ružomberok
Piotr Krawczyk (dwie), Adrián Kaprálik, Sōichirō Kōzuki
3 lutego 2024, 13:00 - Poznań (Enea Stadion) Lech Poznań 4-0 Wisła Płock
Filip Szymczak (trzy), Kristoffer Velde
3 lutego 2024, 12:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska) Śląsk Wrocław 2-1 KKS 1925 Kalisz
Patryk Janasik 27, Piotr Samiec-Talar 48 - Hubert Sobol 68
3 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-0 Wiślanie Jaśkowice
Cornel Râpă 88 (k)
3 lutego 2024, 11:00 - Kielce (Stadion Kusocińskiego) Korona Kielce 0-2 Piast Gliwice
2 lutego 2024, 14:30 - Radom (boczne boisko Radomskiego Centrum Sportu) Radomiak Radom 2-0 Pilica Białobrzegi
Leândro 84, Daniel Pik 90
2 lutego 2024, 14:00 - Urszulin (Legia Training Center) Legia Warszawa 3-1 Stal Rzeszów
Ernest Muçi 37, Tomáš Pekhart 49 (k), Yuri Ribeiro 59 - Adrian Bukowski 5
2 lutego 2024, 14:00 - Ilıca (Emirhan Sports Complex) ŁKS Łódź 4-3 FK Struga
Jakub Letniowski 9, Dani Ramírez 34, 64, Pirulo 81 (k) - Marjan Radeski 25, Besart Ibraimi 39, 55 (k)
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|