22 listopada 2009, 18:56:00 - prof
Gol Macieja Żurawskiego

Maciej Żurawski zdobył bramkę dla AS Omónia Lefkossías w wyjazdowym meczu 10. kolejki I ligi cypryjskiej przeciwko Árisowi Lemessoú. Polak zdobył zwycięskiego gola w zakończonym 1-0 meczu z rzutu karnego w 3. minucie spotkania. Był to jego pierwszy ligowy gol dla AS Omónia Lefkossías.

22 listopada 2009, 17:00 - Limassol
Áris Lemessoú 0-1 AS Omónia Lefkossías
Maciej Żurawski 3 (k)

żółte kartki: Daniel Bălan, Adrian Dumitru Mihalcea, Eduardo Marques de Jesus Passos "Eduardo Marques" - Efstáthios Alonéftis, Noel Kaseke, Dimítrios Grammózis.

sędziował: Chrístos Ilía.

AS Omónia Lefkossías z 26 punktami jest obecnie liderem rozgrywek ligowych.

Magic - 22 listopada 2009, 19:00:53 - *.uznam.net.pl
Brawo! Cypr nie Cypr ale liga lepsza od polskiej.

Ocelot - 22 listopada 2009, 19:01:21 - *.pool.mediaWays.net
No super...to juz tylko karne potrafi strzelac...Przyklad kompletnie zmarnowanej kariery, co z tego ze w zasyfionej polskiej lidze byl gwiazda? Pilkarska kaleka i tyle...

Poss - 22 listopada 2009, 19:02:58 - *.as43234.net
Pierwszego sezonu w Celtiku nie widziałeś chyba chłopaku, poza tym chętnie wysłuchamy jak potoczyła się twoja kariera.

Bolo ZKS - 22 listopada 2009, 19:06:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ocelot ogarnij Ryśka z klanu !!!!! Znasz się na piłce jak świnia na dojarce xD

emilio - 22 listopada 2009, 19:39:49 - *.ds4.univ.gda.pl
to, że wykonuje jedenastki to przecież znaczy, że mają do niego zaufanie

bbb - 22 listopada 2009, 19:52:29 - *.cdma.centertel.pl
Ej Magic a pamiętasz jak Wisła wygrała w el. LM z Omonią Nikozja 5:2? Dziś byłoby chyba odwrotnie bo faktycznie Cypryjczycy dziś lepsi od nas

ACM - 22 listopada 2009, 19:58:53 - *.adsl.inetia.pl
jak zobaczyłem nagłówek tego newsa, to pomyślałem, że pewnie z karnego... ;)

dynamo73 - 22 listopada 2009, 20:18:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy gol, do tego z karnego i to już w 10 kolejce ? Ho, ho, ho... Brawo Żuraw !

Strain - 22 listopada 2009, 22:28:14 - *.1.178.0
Rośnie kolejna cypryjska potęga? Najpierw Famagusta, potem APÓEL, teraz Omónia Lefkossias?

Grzesiek18 - 23 listopada 2009, 12:27:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żuraw wracaj do kadry!!! Moze masz swoje lata ale jestes jednym z najlepszych polskich napastników. Swoją grą porywasz nas do szalenstwa, gdyby nie Ty i inni (np: Szymkowiak)Polska nie pojechałaby do Korei, Niemczech czy Austrii na mistrzostwa. Bóg obdarzył Cię talentem, nie do 30-stki tylko do 40stki i wzwyż!!! Wez przykład od Tomka Radzinskiego, chce grac dla swojej ojczyzny tak długo jak to będzie możliwe. Maciek , jeżeli otrzymasz powałanie od Smudy(a takie otrzymasz) to nie odmawiaj. Pozdro

rafcio18 - 23 listopada 2009, 14:53:16 - *.belchatow.vectranet.pl
do grzekiek18
nie wydaje mi sie zeby on byl takim talentem. byl poprostu pupilkiem trenerow i dlatego lapal sie do skladu. to beztalencie wielka "slawa" z celtiku(dawniej) potrafi strzelac bramki tylko z najprostszych sytuacji. teraz paleta sie po ligach slabszych . jest ziarno nadzieji ze rozwinie sie w lidze takiej jak cypryjska poniewaz sport rozwija sie tam prawidlowo ale na kadre nie ma co liczyc

Grzesiek18 - 23 listopada 2009, 17:37:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do rafcio18
Mistrzu, Żurawski strzelił ponad 100bramek w polskiej lidze, ok 25 w Celticu, 15 w Larrisie i teraz ładuje gole dla Omonii!!! Niedość że jest bramkostrzelny to jeszcze asystuje. Umial strzelić gola: Interowi, Schalke, Parmie, Rangersom, Lazio, Anderlechtowi, Anglii, Belgii, Danii. Wymień mi innego napastnika polskiego, który może dorównać Maćkowi. Ale wiesz, każdy ma swoje zdanie

Mastah - 24 listopada 2009, 16:38:02 - *.dia.static.qwest.net
Przestancie go tak wyzywac i sie z goscia nabijac. Jeszcze kilka lat temu zony byscie mu oddawali zeby sobie pouzywal a teraz "dno i beztalencie". Maciek jest juz stary i dorabia do emerytury. A na Cyprze cieplo dobrze placa i poziom nie taki znow niski.