10 kwietnia 2022, 6:06:26 - mogiel
Bramka Jarosława Niezgody

Jarosław Niezgoda strzelił gola w wygranym przez Portland Timbers 3-2 (1-0) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Vancouver Whitecaps. Polak rozegrał cały mecz i był to dla niego drugi ligowy gol w tym sezonie.

10 kwietnia 2022, 4:00 - Vancouver (BC Place)
Vancouver Whitecaps 2-3 Portland Timbers
Cristian Dájome 76, Ryan Gauld 90 (k) - Dairon Asprilla 42 (k), Jarosław Niezgoda 60, Yimmi Chará 78

żółte kartki: Larrys Mabiala, Josecarlos van Rankin, Dairon Asprilla, Claudio Bravo (Portland).

sędziował: Silviu Petrescu.
widzów: 16 772.

W 88. minucie Cristian Dájome (Vancouver) nie wykorzystał rzutu karnego (Aljaž Ivačič obronił).

Portland zajmuje siódme miejsce w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem dziewięciu punktów w siedmiu meczach.

ueo - 10 kwietnia 2022, 8:56:00 - *.cdn77.com
ja tylko zapyatm znawców bo te mls to cyrk każdy normalny wie. Co z tym klubem tego przestrzelonego bekhama?

Piotrek - 10 kwietnia 2022, 9:40:02 - *.home-net.pl
Cyrkiem można nazwać Twoja wypowiedź, Twoje zachowanie i najpewniej ... Twoje świadectwo szkole.
Niedziela dziś. Zabierz się za lekcje.

dziki - 10 kwietnia 2022, 9:41:32 - *.dynamic.chello.pl
Inter Miami po 6 kolejkach ostanie 14 miejsce - 4 pkt.

jeziorak - 10 kwietnia 2022, 9:59:59 - *.47.115.162.ipv4.supernova.orange.pl
Klub Beckhama Menchaster United gra w Angli nie w Usa.

Gejpiotr - 10 kwietnia 2022, 10:01:36 - *.centertel.pl
@Piotrek, a co twoja wypowiedź wniosła? Dodałeś komentarz, żeby się dowartościować poprzez poniżanie innego użytkownika. Arogancja i pycha ci się uszami wylewa. Bawią mnie takie jednostki, które mają potrzebę się wywyższać ponad innymi na forach

Hubbard - 10 kwietnia 2022, 13:37:59 - *.dynamic.chello.pl
a podejrzewam że taki gość ma małe pojęcie o futbolu
jak "pan Piotrek"

arek - 10 kwietnia 2022, 17:27:45 - *.pzu.pl
@Gejpiotr - racja, ale to co napisałeś dotyczy też gościa o nicku ueo. Piotrek tylko zareagował. Ueo się nie wywyższał? Myśli, że jest lepszy niż Beckham?

JACOB - 11 kwietnia 2022, 20:46:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl