9 maja 2024, 7:30:18 - bartekwr9
II liga: Mecz ŁKS II - Jastrzębie 23 maja o godz. 16:00

Spotkanie 34. kolejki II ligi, w którym rezerwy ŁKS-u Łódź zmierzą się z GKS-em Jastrzębie, zostanie rozegrane 23 maja o godz. 16:00.

Mecz ten pierwotnie miał zostać rozegrany 25 maja o godz. 14:00.

Mike - 9 maja 2024, 8:02:10 - *.106.189.50
Ale to jakaś kolizja z meczem pierwszej drużyny? czy co? To PZPN nie wiedział kiedy sezon kończy Ekstraklasa? A można było ustawić terminarz tak, żeby rezerwy kończyły sezon na wyjeździe.

sjz - 9 maja 2024, 8:24:25 - *.dynamic.chello.pl
mecz dla nas już o nic bo definitywnie spadniemy po remisie u siebie z Puławami

Kosa - 9 maja 2024, 8:53:14 - *.centertel.pl
To tym bardziej niezrozumiała sytuacja. Skoro ekstraklasa gra o 17:30. Kolizja jeszcze większą niż o 14.
Walkower dla Jastrzębia. Ostatnia kolejka mają wszyscy grać o jednej porze.

Elefant - 9 maja 2024, 9:32:35 - *.toya.net.pl
Do Kosa: Ale widzisz, że tu jest mowa o innym dniu? Mecz za zostać rozegrany awansem, w czwartek.

Szlachcic - 9 maja 2024, 9:43:58 - *.138.192.55
Dlaczego mecz ostatniej kolejki ma być rozegrany o innej porze niż pozostałe mecze? To niech organizator, czyli spadkowicz ŁKS wynajmie inny stadion na ten mecz. Przecież stać ich było, żeby podpisywać kontrakty w Ekstraklasie i prowadzić zespół rezerw na poziomie centralnym. Ostatnia kolejka decyduje o końcowych miejscach w tabeli, a co za tym idzie różnicach w pieniądzach, o awansach i spadkach i to jest najciekawsza kolejka sezonu. W Ekstraklasie by do tego nie doszło i by stanęli na głowie, żeby wszystkie mecze się odbyły o tej samej godzinie. Jeśli chcemy być profesjonalnym, piłkarskim krajem, to takie reguły powinny obowiązywać na każdym szczeblu rozgrywek.

hmm - 9 maja 2024, 11:03:51 - *.1.247.114
I to jest właśnie brak myślenia który został zaprezentowany w tym roku po stronie PZPN. Zawsze było inaczej i ostatnia kolejka była ewentualnie w innym tygodniu lub dniu w tygodniu niż I lub II liga . Jeżeli już usilnie zachodzi taka konieczność to mecze II ligi powinny zostać rozegrane o 12:00, natomiast o 18:00 powinny być rozegrane spotkania Ekstraklasy. Tak aby ŁKS II Łódź mógł zorganizować mecz a zaraz po nim na spokojnie ŁKS Łódź. Proponowałbym tak zrobić w ostatniej kolejce.

tomo - 9 maja 2024, 11:48:24 - *.85.12.7
Mecz i tak jest o nic, spadkowicze są przecież już znani:
- Sandencja
- Radunia (bankructwo, rozwiązanie klubu)
- Wisła Puławy (finanse, przyszły sezon 4 liga)
- ŁKS II (jedynka spada, więc dwójka też, muszą być zachowane dwie ligi różnicy).
Więc po co te spiny

Lin - 9 maja 2024, 11:55:12 - *.centertel.pl
Mecz i tak bez większego znaczenia.
@Tomo, ostatnio zmieniły się przepisy. Teraz może być nawet jedna klasa różnicy pomiędzy pierwszym zespołem a rezerwami. W przypadku rezerw ŁKS, na jakieś 95% nie spadną one sportowo w tym sezonie do III ligi. Awansować do I też nie mogą, nawet gdyby zajęły jedno z dwóch pierwszych miejsc. Zatem rezerwy ŁKS zostają w II lidze na następny sezon i zgodnie z obecnymi przepisami, nie przeszkadza, że pierwszy zespół spadł do I ligi.

mkp - 9 maja 2024, 13:52:38 - *.47.201.80
Do @ tomo
Wiesz, ze dzwoni, tylko nie wiesz w którym kościele.
Radunia zostaje w 2 lidze - złożyli papiery licencyjne na drugą ligę.
Wisła Puławy będzie walczyła o finanse więc nic jest pewne.
ŁKS II może grać szczebel niżej niż pierwszy zespół - doucz się, doczytaj.

TylkoWalko - 9 maja 2024, 17:40:28 - *.dynamic.chello.pl
Co to za Mafijny Precedens!!!!
Każdy wie ,że to SKANDAL!!!!!!
Mecz Ostatniej Kolejki Powinien Być Rozegrany Tak jak Inne Wszytkie Mecze!

Pozorny gł - 10 maja 2024, 9:13:48 - *.internetia.net.pl
Zapraszam na ostatnią konferencję prasową po meczu Podbeskidzie - Arka. Trener Skrobacz odpowiada na wszystkie trudne pytania 17 minut. A u nas w Jastrzębiu? Co mecz to konferencje płytkie a wyniki poniżej minimum oczekiwań.

X - 10 maja 2024, 12:43:36 - *.111.247.6
Jastrzębie nie powinno się godzić na mecz przed ostatnią kolejką. Ewentualnie po ostaniej kolejce.