9 maja 2024, 14:33:00 - LukaszL
32. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 32. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 10-13 maja.

10 maja (piątek):

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa, godz. 20:30, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).

11 maja (sobota):

Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom, godz. 14:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy, godz. 16:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Hutnik Kraków - Lech II Poznań, godz. 16:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg, godz. 16:15, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).

12 maja (niedziela):

ŁKS II Łódź - Radunia Stężyca, godz. 12:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz, godz. 14:30, sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin).

13 maja (poniedziałek):

Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 18:15, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce).

źródło: własne / PZPN

jasio - 9 maja 2024, 14:44:37 - *.dynamic.chello.pl
Sylwestrzak ładny zjazd

Malec - 9 maja 2024, 15:10:04 - *.184.193.80.ipv4.supernova.orange.pl
Sylwestrzak to wiadomo że kotwa wygra

Sylwestrza - 9 maja 2024, 15:19:17 - *.184.193.80.ipv4.supernova.orange.pl
Sędzia z Wrocławia sędziuje trenerowi z Wrocławia w najważniejszym meczu sezonu. Powinni zmienić sędziego

F3 - 9 maja 2024, 16:10:54 - *.play-internet.pl
Kozieł w meczu o awans? Sędzia który w swoich trzech sędziowanych dla nas meczach trzy razy nas skrzywdził i wywołał skandale? Czyżby PZPN nie chciał awansu dla Pogoni? Jak dla mnie to wielki skandal

A8L - 9 maja 2024, 16:48:24 - *.6.170.220.ipv4.supernova.orange.pl
Stalowa Wola wygra Stomil też

Pirat - 9 maja 2024, 17:34:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil to wygra ale w krykieta

Atomek - 9 maja 2024, 17:47:21 - *.tvkstella.pl
Wójcik sędzią meczu Stalowej? Znowu przekręci jak z Radunia? PZPN sobie żarty robi ze pcha tego sędziego..

TylkoZKS - 9 maja 2024, 18:34:41 - *.146.248.153.mobile.internet.t-mobile.pl
Wójcik w Stalowej, a Kozieł w Siedlcach - patologia!

Tylko Pogo - 9 maja 2024, 19:40:11 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Kozieł sędzią meczu Pogoni - to jeden wielki skandal. Cała Polska widziała co wyczynia. Dlaczego PZPN nam to robi?

SylwMal - 9 maja 2024, 19:44:04 - *.27.161.63.ipv4.supernova.orange.pl
sędzia z Wroclawia ma pół rodziny w Kaliszu. Wiadomo, ze kks wygra...

stw - 10 maja 2024, 15:53:22 - *.mtm-info.pl
my nie dostaniemy licencji wiec nie ma juz po co grac skra zagrozona wiec pewnie wygra lub remis

Tom81 - 10 maja 2024, 16:46:22 - *.147.12.6.mobile.internet.t-mobile.pl
Do stw: napisanie odwołania i otrzymanie licencji przez Stalówkę w drugim terminie to zwykła formalność.

Free - 10 maja 2024, 18:03:31 - *.as13285.net