9 maja 2024, 14:40:35 - LukaszL
32. kolejka PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 32. kolejki PKO Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 10-13 maja.

10 maja (piątek):

Piast Gliwice - ŁKS Łódź, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Śląsk Wrocław - Cracovia, godz. 20:30, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

11 maja (sobota):

Górnik Zabrze - Stal Mielec, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin, godz. 20:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).

12 maja (niedziela):

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań, godz. 12:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin, godz. 15:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Lech Poznań - Legia Warszawa, godz. 17:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

13 maja (poniedziałek):

Radomiak Radom - Ruch Chorzów, godz. 19:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

źródło: własne / PZPN

19King22 - 9 maja 2024, 14:41:54 - *.101.87.153.as42926.net
Wiedziałem że Marciniak będzie sędzią Lech-legia, legia nie wygrała w lidze z Lechem od 4 lat i niech tak zostanie.

Jontek - 9 maja 2024, 14:42:56 - *.centertel.pl
Dobrze ze koniec daremnej ligi!Lipiec puchary i od Sierpnia znów tylko ekstraklasa!

karolo 07 - 9 maja 2024, 14:59:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dajcie odpocząć "nieomylnemu", bo znowu będzie wałek.

TSV_1860 - 9 maja 2024, 15:05:40 - *.dynamic.mm.pl
Beznadziejny marciniak znowu w akcji... Powinien być gość zawieszony na długie lata.

Zielony - 9 maja 2024, 15:05:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Puszczą wygra z Warta,a Jagiellonia wygra z koroną i Korona spadek PEWNE INFO!! 😉👍 tak obstawiam!.

tw z wsi - 9 maja 2024, 15:09:22 - *.205.32.131
śląsk :Cracovia x2, trzeba pilnować punktów dla Legii

Jontek - 9 maja 2024, 15:09:23 - *.centertel.pl
TSV_1860 żeby ekstraklasina miała poziom tylko dziesięć razy słabszy od Marciniaka był bym zadowolony!

@zielony - 9 maja 2024, 15:11:06 - *.101.87.153.as42926.net
Jeśli Puszcza wygra z Wartą to pierwszy leci Ruch bez względu na wynik z Radomiakiem.

Pozerski - 9 maja 2024, 15:29:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super Szymek sędziuje to pewne trzy punkty w Posen z Amicą.

giga - 9 maja 2024, 15:30:34 - *.160.217.8
Czy w polskiej lidze nie ma innego sędziego co mógłby posędziować mecz Lech Legia? Nikt na to nie zasługuje poza Szymonem Marciniakiem?

Xmalcolm - 9 maja 2024, 15:49:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Musiał nie lubi Korony i disco polo o tym wie😁 Więc będzie sedziował mecz jagi.

wichura - 9 maja 2024, 15:51:27 - *.146.94.119.mobile.internet.t-mobile.pl
Gdzie będą jaja? Puszcza-Warta! Najważniejszy mecz kolejki a dwóch parodystów: Stefański na boisku i Frankowski na VAR!!! Czy to celowe działanie?

VAR Piotr Lasyk Marcin Boniek
oby na VAR Lasyk podpowiadał tak jak z Radomiakiem Przybyłowi ( a ten awans na technicznego Rakow Pogon :p )

Z nad gran - 9 maja 2024, 16:15:07 - *.146.123.149.mobile.internet.t-mobile.pl
Czuję że w niedzielę o 17:30,będzie bardzo słaby mecz. Legia i Ciuchcia nic nie grają teraz.

Raróg - 9 maja 2024, 17:13:19 - *.dynamic.inetia.pl
Jak taka słabizna,miernota T.Kwiatkowski może sędziować w extraklasie.On może tylko w A-klasie,a i tak mogą go obić!!!!

@zmad gran - 9 maja 2024, 17:35:38 - *.101.87.153.as42926.net
Nie wiem o jaką ciuchcie ci chodzi kompromituj 0-3 z Radomiakiem rzeczywiście gra słabo i to bez Kuna i Kapustki

Z nad gran - 9 maja 2024, 17:50:50 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.182)
0-0 bedzie

Bol - 9 maja 2024, 17:59:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolę dostać od Radomiaka (grając od 5 minuty w 10 po kontrowersyjnej czerwonej kartce), który w przeciwieństwie do Warty nie pucuje berła swojego pana, niż przegrać z Puszczą i praktycznie zdegradowanym Ruchem.

@ - 9 maja 2024, 18:33:49 - *.59.36.235
Kontrowersyjnej dobry żart nawet Liczmański powiedział że czerwona się należała za sam impet i możliwość zrobienia krzywdy zawodnikowi bo takie są przepisy, kontrowersja to było czemu Jędrzejczyk nie wyleciał na czerwoną że Stalą i dwa karne dla legii gdzie na początku była ręką właśnie Jędrzejczyk, a za chwilę Wata dobije legie tak jak w zeszłym sezonie.

Z nad gran - 9 maja 2024, 19:15:34 - *.146.123.145.mobile.internet.t-mobile.pl
Mateuszku ja nie zakłamuje rzeczywistości, ty lubisz żyć w świecie fantasy.

@znadgran - 9 maja 2024, 19:52:09 - *.59.36.235
To ty nie potrafisz żadnego krytycznego słowa napisać na swoją upadła l, a mi wmawiasz że ja nie potrafię być obiektywny wobec Lecha, ale typowy słoik hipokryta, nic więcej.

Wojtas - 9 maja 2024, 20:42:55 - *.dynamic.chello.pl
Kurs na Ruch na utrzymanie jest 250. Grajcie.

Mądrala - 10 maja 2024, 6:08:46 - *.138.168.217-rev.hti.pl
Marciniak pamiętam jak kiedyś nas zrobił na Legii. Nie widział spalonego, później widział karnego. Teraz w LM gwizda spalonego w erze VAR.

PL - 10 maja 2024, 8:50:11 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.182)