15 maja 2024, 22:27:46 - gabrielba
Drużyna Maika Nawrockiego i Roberta Rachwała mistrzem Szkocji

Celtic FC, którego zawodnikami są Maik Nawrocki i Robert Rachwał, wygrał 5-0 (3-0) z Kilmarnock FC w meczu przedostatniej, 37. kolejki szkockiej ekstraklasy w ramach grupy mistrzowskiej, i zapewnił sobie 54. mistrzostwo kraju.

15 maja 2024, 20:30 - Kilmarnock (Rugby Park)
Kilmarnock FC 0-5 Celtic FC
Adam Idah 5, Daizen Maeda 12, James Forrest 35, Matt O'Riley 51, 71

żółte kartki: Liam Donnelly, Robbie Deas (Kilmarnock).

sędziował: Donald Robertson.

Nawrocki spędził cały mecz na ławce, a poza kadrą znalazł się czekający na debiut kontuzjowany Rachwał.

Celtic FC ma 90 punktów i przewagę sześciu "oczek" na drugim w tabeli Rangers FC, któremu do rozegrania zostało jedno spotkanie.

adam - 15 maja 2024, 22:53:22 - *.dynamic.chello.pl
Legijny talent Nawrocki zweryfikowany w lidze szkockiej. Liche 9 meczów ligowych w tym sezonie, tylko jeden w pełnym wymiarze czasowym. Gwiazdor...

Trainman - 15 maja 2024, 23:05:03 - *.145.226.196
Nawrocki w sezonie z 500 minut zagrał a liga szkocka sama w sobie wymagająca nie jest. Pamiętam jak go meda chciały zrobić zbawcą obrony reprezentacji.

KonradNY - 16 maja 2024, 3:42:20 - *.res.spectrum.com
Panowie ogarnijcie sie. Piszecie o zawodniku ktory przyszedl na druga runde praktycznie plus kontuzja. Gratulacje od normalnych niezewsionych kibicow!!!!

bibu - 16 maja 2024, 9:45:57 - *.146.250.239.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoci się nim zachwycali do kontuzji.

iksde - 16 maja 2024, 10:31:49 - *.106.56.19
Kogo oni tam zatrudniają w tym Celticu. Przecież juzw Polsce było widać, że to szklanka. Taki zawodnik w lidze szkockej musiał sie połamać w trzy dni i dokładnie tak sie stało.

MartinMix - 16 maja 2024, 12:40:56 - *.161.249.81 (*.31.136.148)
Nawrocki miał sporego pecha, dużo czasu stracił przez kontuzje i to miało wpływ na to, że nie grał.
Trainman: gdyby selekcjonerem reprezentacji nie był stary dziad z Portugalii to Nawrocki były teraz podporą obrony reprezentacji Polski. W polskiej lidze był najlepszym obrońcom jeśli bierzemy pod uwagę blokowanie strzałów przeciwnika. Potrafił też strzelać bramki i wyprowadzać akcje z obrony aż po pole karne przeciwnika. Celtic zapłacił za niego 5/6 mln euro nie bez powodu.
Jak będzie zdrowy to w następnym sezonie wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie Celticu.

takbedzie - 16 maja 2024, 12:49:07 - *.106.56.11
Uwielbiam takie życzeniowe myślenie jak to powyżej. Gdyby ktos tam był trenerem, gdyby grał, gdyby nie miał kontuzji, gdyby go powołali. Jak będzie grał tak będzie tak, albo tak, albo w przyszłym sezonie to dopiero będzie.