18 stycznia 2023, 12:00 - Bielsko-Biała (Stadion piłkarski BBOSiR)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Kamil Biliński 9, Mathieu Scalet 83

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) 32. Matvei Igonen - 21. Jeppe Simonsen, 4. Arthur Vitelli, 3. Mateusz Wypych, 89. Daniel Mikołajewski, 47. zawodnik testowany - 24. Maksymilian Sitek, 2. Ezequiel Bonifacio, 77. Tomasz Neugebauer, 22. Joan Román - 9. Kamil Biliński. (II połowa) 32. Matvei Igonen (71, 31. Szymon Brańczyk) - 55. Michał Willmann, 37. Mathieu Scalet, 44. Julio Rodríguez, 14. Iwajło Markow, 17. Titas Milašius - 11. Yiğit Emre Çeltik, 15. Jakub Bieroński, 8. Michał Janota, 23. Marcel Misztal - 27. Krzysztof Drzazga.

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) 1. Grzegorz Drazik - 27. Bartosz Boruń, 5. Sebastian Golak, 44. Jewhenij Zacharczenko, 16. Dominik Kulawiak, 66. Krystian Mucha - 11. Dariusz Kamiński, 7. Przemysław Lech, 98. João Guilherme, 20. Szymon Gołuch - 21. Daniel Stanclik. (II połowa) 12. Michał Antkowiak - 2. Dominik Klimkiewicz, 90. Piotr Jakubowski, 3. Mateusz Słodowy, 23. Dawid Witkowski - 6. Dominik Konečný, 8. Kamil Jadach, 24. Daniel Szymczak, 10. Farid Ali, 28. Kacper Bąk - 21. Daniel Stanclik (69, 20. Szymon Gołuch).

żółta kartka: Szymczak.

W 16. minucie Kamil Biliński (Podbeskidzie) nie wykorzystał rzutu karnego (Grzegorz Drazik obronił).

W meczu sparingowym Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało 2-0 (1-0) z GKS-em Jastrzębie.

W zespole Podbeskidzia wystąpił m.in. Szymon Brańczyk z drużyny rezerw.

W GKS-ie Jastrzębie wystąpili m.in. Piotr Jakubowski z rezerw Zagłębia Sosnowiec i Kacper Bąk z Ruchu Chorzów.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / GKS Jastrzębie

Dodano: 18 stycznia 2023, 13:42:55

Gks - 18 stycznia 2023, 20:58:25 - *.204.12.147.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Po co my bierzemy na testy gości, którzy grają w rezerwach swoich klubów?! Chyba, ze do II drużyny to Ok. Ale nie do 2-olej ligi. Jakie transfery robisz w takiej lidze bedziesz grał.

1962&1945 - 19 stycznia 2023, 6:06:47 - *.dynamic.chello.pl