90 Minut - polska piłka nożna w statystyce

 

Nabór do redakcji 90minut.pl

Proszę starannie wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Serwis 90minut.pl poszukuje kandydatów na redaktorów. Przed zgłoszeniem prosimy rzetelnie ocenić swój czas i możliwości.

Nie poszukujemy reporterów czy korespondentów na meczach. Poszukujemy chętnych do pracy stricte redakcyjnej. Proszę pamiętać, że duża część pracy redakcyjnej odbywa się w weekendy - wówczas bowiem rozgrywane są mecze piłkarskie. Stałe zajęcia weekendowe (np. gra w klubie, sędziowanie meczów, regularne wyjścia na mecze, studia zaoczne) ograniczają możliwość stałej współpracy.

Od kandydatów nie jest wymagane doświadczenie w mediach czy specjalna wiedza techniczna. W działalności w serwisie niezbędny jest natomiast stały dostęp do Internetu oraz telefon komórkowy.

Dane osobowe

Wszystkie dane podawane są wyłącznie do wiadomości redakcji.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon komórkowy:
Rok urodzenia:
Miasto zamieszkania:

Motywacja

Proszę napisać czym kierowałeś się zgłaszając się do serwisu 90minut.pl oraz jakie umiejętności możesz zaoferować jako nasz przyszły redaktor, w jakiej działalności serwisowej sprawdziłbyś się najlepiej.

Dyspozycyjność

Proszę opisać czym się aktualnie zajmujesz (szkoła, studia, praca i ew. inne stałe zajęcia) i w jakim zakresie czasowym.

Doświadczenie

Proszę wymienić swoje dotychczasowe doświadczenia w mediach elektronicznych (jeśli były takowe) oraz ewentualne uwagi do formularza.

Wypełniając powyższy formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych przez 90minut.pl na potrzeby procesu naborowego.

 

Napisz do nas