Imię | Bartosz | ||
Nazwisko | Krzysztofek | ||
Kraj | Polska | ||
Data urodzenia | 23 kwietnia 2002 (22 lata) | ||
Miejsce urodzenia | Police | ||
Wzrost / waga | 187 cm / 80 kg | ||
Obecny klub | Flota Świnoujście | ||
Fot: MKS Flota | Pozycja | napastnik | Flota Świnoujście |
Brat Dariusza |
Występy: 2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
Sezon 2023/24
data | rozgrywki | gospodarze | wynik | goście | nr | grał | kartki | akcje |
PP, Runda wstępna | Polonia Warszawa | 3-2 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | 90 | |||
III liga, Kolejka 2 | Siarka Tarnobrzeg | 3-2 | Czarni Połaniec | 9 | 33 | |||
III liga, Kolejka 3 | Star Starachowice | 1-0 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | ||||
III liga, Kolejka 5 | Wiślanie Jaśkowice | 0-1 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | ||||
III liga, Kolejka 1 | Siarka Tarnobrzeg | 2-0 | Sokół Sieniawa | 9 | ||||
III liga, Kolejka 6 | Siarka Tarnobrzeg | 0-0 | Garbarnia Kraków | 9 | ||||
III liga, Kolejka 7 | Chełmianka Chełm | 1-0 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | ||||
III liga, Kolejka 8 | Siarka Tarnobrzeg | 2-1 | Avia Świdnik | 9 | ||||
III liga, Kolejka 9 | KS Wiązownica | 1-1 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | ||||
III liga, Kolejka 10 | Siarka Tarnobrzeg | 0-2 | Podlasie Biała Podlaska | 9 | ||||
III liga, Kolejka 11 | Orlęta Radzyń Podlaski | 0-3 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | ||||
III liga, Kolejka 12 | Siarka Tarnobrzeg | 2-0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 9 | ||||
III liga, Kolejka 13 | Unia Tarnów | 3-1 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | ||||
III liga, Kolejka 14 | Siarka Tarnobrzeg | 3-0 | Wisłoka Dębica | 9 | ||||
III liga, Kolejka 15 | Wieczysta Kraków | 3-0 | Siarka Tarnobrzeg | 9 | ||||
III liga, Kolejka 16 | Siarka Tarnobrzeg | 2-0 | Podhale Nowy Targ | 9 | ||||
III liga, Kolejka 19 | Flota Świnoujście | 0-1 | Stolem Gniewino | 21 | ||||
III liga, Kolejka 20 | Błękitni Stargard | 3-1 | Flota Świnoujście | 21 | ||||
III liga, Kolejka 21 | Flota Świnoujście | 0-3 | Zawisza Bydgoszcz | 21 | ||||
III liga, Kolejka 22 | Vineta Wolin | 1-0 | Flota Świnoujście | 21 | ||||
III liga, Kolejka 23 | Flota Świnoujście | 3-0 | Polonia Środa Wielkopolska | 21 | ||||
III liga, Kolejka 24 | Świt Skolwin (Szczecin) | 4-0 | Flota Świnoujście | 21 | ||||
III liga, Kolejka 25 | Flota Świnoujście | 2-1 | Gedania Gdańsk | 21 | ||||
III liga, Kolejka 26 | Noteć Czarnków | 2-3 | Flota Świnoujście | 21 | 69 , 72 , 89 |
drużyna | rozgr. | występy | w "11" | pełne | rez. | czas gry | karne | sam. | |||
Siarka Tarnobrzeg | III liga | 15 | 7 | 1 | 8 | 630 | 1 | 0 (0 + 0) | 0 | 0 | 0 |
Siarka Tarnobrzeg | PP | 1 | 1 | 1 | 0 | 90 | 1 | 0 (0 + 0) | 0 | 0 | 0 |
Siarka Tarnobrzeg | RAZEM | 16 | 8 | 2 | 8 | 720 | 2 | 0 (0 + 0) | 0 | 0 | 0 |
Flota Świnoujście | III liga | 8 | 5 | 1 | 3 | 426 | 3 | 0 (0 + 0) | 0 | 0 | 0 |
Flota Świnoujście | RAZEM | 8 | 5 | 1 | 3 | 426 | 3 | 0 (0 + 0) | 0 | 0 | 0 |
RAZEM | 24 | 13 | 3 | 11 | 1146 | 5 | 0 (0 + 0) | 0 | 0 | 0 |