|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B 2023/2024, grupa: Warszawa III
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Świt Warszawa |
24 |
61 |
20 |
1 |
3 |
117-34 |
11 |
1 |
0 |
57-13 |
9 |
0 |
3 |
60-21 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Mazur II Radzymin |
24 |
57 |
18 |
3 |
3 |
85-35 |
11 |
0 |
1 |
52-15 |
7 |
3 |
2 |
33-20 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Marcovia II Marki |
24 |
50 |
16 |
2 |
6 |
100-49 |
8 |
1 |
3 |
58-23 |
8 |
1 |
3 |
42-26 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Marymont Warszawa |
24 |
47 |
15 |
2 |
7 |
89-50 |
7 |
2 |
3 |
49-30 |
8 |
0 |
4 |
40-20 |
|
|
|
|
|
|
5. |
KS AFC Warszawa |
24 |
41 |
12 |
5 |
7 |
67-64 |
5 |
3 |
4 |
31-30 |
7 |
2 |
3 |
36-34 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Unia II Warszawa |
24 |
33 |
10 |
3 |
11 |
65-67 |
6 |
2 |
4 |
41-33 |
4 |
1 |
7 |
24-34 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
10-2 |
7. |
Ursus III Warszawa |
24 |
33 |
10 |
3 |
11 |
56-60 |
6 |
0 |
6 |
28-26 |
4 |
3 |
5 |
28-34 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
2-10 |
8. |
Huragan III Wołomin |
24 |
32 |
10 |
2 |
12 |
82-84 |
7 |
1 |
4 |
53-41 |
3 |
1 |
8 |
29-43 |
2 |
2 |
0 |
2 |
0 |
4-4 |
9. |
Okęcie II Warszawa |
24 |
32 |
9 |
5 |
10 |
52-68 |
5 |
2 |
5 |
24-20 |
4 |
3 |
5 |
28-48 |
2 |
2 |
0 |
2 |
0 |
4-4 |
10. |
Olimpia II Warszawa |
24 |
29 |
8 |
5 |
11 |
58-74 |
5 |
2 |
5 |
29-30 |
3 |
3 |
6 |
29-44 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Coco Jambo Warszawa |
24 |
23 |
7 |
2 |
15 |
47-70 |
5 |
1 |
6 |
30-37 |
2 |
1 |
9 |
17-33 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
3-0 |
12. |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
24 |
23 |
7 |
2 |
15 |
42-79 |
4 |
1 |
7 |
23-39 |
3 |
1 |
8 |
19-40 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0-3 |
13. |
Sparta Marki |
24 |
14 |
4 |
2 |
18 |
53-111 |
3 |
2 |
7 |
29-42 |
1 |
0 |
11 |
24-69 |
|
|
|
|
|
|
14. |
UKS AMS Warszawa |
24 |
9 |
2 |
3 |
19 |
28-96 |
2 |
2 |
8 |
18-40 |
0 |
1 |
11 |
10-56 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
1 | Świt Warszawa | | 4-0 | 4-1 | 3-1 | 3-2 | 6-0 | 3-0* | 4-1 | 1-0 | 4-4 | | 3-1 | 10-3 | 12-0 |
2 | Mazur II Radzymin | 4-1 | | | 2-1 | 3-6 | 3-2 | 3-0* | 6-1 | 7-0 | 6-0 | 7-2 | 5-1 | 3-0 | 3-1 |
3 | Marcovia II Marki | 5-4 | 3-3 | | 0-3* | 5-0 | 8-0 | 5-2 | | 14-0 | 3-4 | 4-1 | 2-3 | 5-1 | 4-2 |
4 | Marymont Warszawa | | 2-5 | 3-6 | | 2-2 | 5-2 | 0-1 | 3-0* | 7-4 | 6-6 | 2-1 | 6-1 | 10-2 | 3-0* |
5 | KS AFC Warszawa | 1-7 | 3-3 | 3-5 | 2-1 | | 1-1 | 2-2 | 3-2 | 3-4 | 2-3 | 1-0 | 5-0 | 5-2 | |
6 | Unia II Warszawa | 0-4 | 2-1 | 2-2 | 1-5 | 3-7 | | 5-1 | 9-4 | | 2-3 | 3-3 | 3-1 | 6-1 | 5-1 |
7 | Ursus III Warszawa | 3-4 | 1-3 | 0-2 | 5-2 | 0-3* | 1-5 | | 2-1 | 0-3 | | 2-0 | 2-0 | 8-3 | 4-0 |
8 | Huragan III Wołomin | 2-14 | 1-2 | 5-2 | | 4-5 | 3-0* | 4-5 | | 2-2 | 5-2 | 4-3 | 7-3 | 3-2 | 13-1 |
9 | Okęcie II Warszawa | 3-0 | 0-2 | 2-3 | 0-3* | 0-0 | 2-4 | 1-0 | 2-2 | | 4-1 | 1-2 | | 8-3 | 1-0 |
10 | Olimpia II Warszawa | 1-2 | | 4-3 | 2-7 | 2-3 | 1-0 | 3-5 | 3-0* | 4-4 | | 2-0 | 2-3 | 4-2 | 1-1 |
11 | Coco Jambo Warszawa | 0-5 | 0-5 | 1-4 | 2-6 | 7-0 | 2-5 | 2-2 | 8-1 | 2-7 | 3-1 | | 1-0 | | 2-1 |
12 | Przyszłość II Włochy (Warszawa) | 1-4 | 0-2 | 0-7 | 1-3 | | 2-1 | 3-7 | 1-9 | 5-0* | 2-2 | 0-2 | | 4-1 | 4-1 |
13 | Sparta Marki | 0-4 | 4-4 | 0-4 | 2-5 | 4-5 | | 3-3 | 2-5 | 1-2 | 3-1 | 4-3 | 2-4 | | 4-2 |
14 | UKS AMS Warszawa | 1-11 | 0-3* | 2-3 | 0-3 | 1-3 | 0-4 | | 0-3* | 2-2 | 4-2 | 3-0* | 2-2 | 3-4 | |
Kolejka 1 - 19-20 sierpnia
|
Świt Warszawa |
10-3 |
Sparta Marki |
19 sierpnia, 11:00 |
Huragan III Wołomin |
4-3 |
Coco Jambo Warszawa |
20 sierpnia, 18:00 |
Mazur II Radzymin |
2-1 |
Marymont Warszawa |
19 sierpnia, 18:00 |
Ursus III Warszawa |
0-2 |
Marcovia II Marki |
20 sierpnia, 17:00 |
KS AFC Warszawa |
2-3 |
Olimpia II Warszawa |
20 sierpnia, 17:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
1-0 |
UKS AMS Warszawa |
19 sierpnia, 17:30 |
Unia II Warszawa |
3-1 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
7 września, 16:30 |
na stadionie MBOPN |
Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
|
Sparta Marki |
2-4 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
27 sierpnia, 18:00 |
UKS AMS Warszawa |
0-4 |
Unia II Warszawa |
27 sierpnia, 15:00 |
w Oborach |
Olimpia II Warszawa |
4-4 |
Okęcie II Warszawa |
26 sierpnia, 10:00 |
Marcovia II Marki |
5-0 |
KS AFC Warszawa |
26 sierpnia, 16:15 |
Marymont Warszawa |
0-1 |
Ursus III Warszawa |
26 sierpnia, 20:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Coco Jambo Warszawa |
0-5 |
Mazur II Radzymin |
27 sierpnia, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Świt Warszawa |
4-1 |
Huragan III Wołomin |
26 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 3 - 2-3 września
|
Huragan III Wołomin |
3-2 |
Sparta Marki |
2 września, 19:00 |
Mazur II Radzymin |
4-1 |
Świt Warszawa |
3 września, 19:00 |
Ursus III Warszawa |
2-0 |
Coco Jambo Warszawa |
3 września, 19:00 |
na bocznym boisku |
KS AFC Warszawa |
2-1 |
Marymont Warszawa |
3 września, 16:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
2-3 |
Marcovia II Marki |
2 września, 15:30 |
Unia II Warszawa |
2-3 |
Olimpia II Warszawa |
3 września, 14:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
4-1 |
UKS AMS Warszawa |
2 września, 11:00 |
Kolejka 4 - 9-10 września
|
Sparta Marki |
4-2 |
UKS AMS Warszawa |
21 września, 20:00 |
Olimpia II Warszawa |
2-3 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
9 września, 10:00 |
Marcovia II Marki |
8-0 |
Unia II Warszawa |
10 września, 14:00 |
Marymont Warszawa |
7-4 |
Okęcie II Warszawa |
9 września, 18:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Coco Jambo Warszawa |
7-0 |
KS AFC Warszawa |
10 września, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Świt Warszawa |
3-0 |
Ursus III Warszawa |
9 września, 11:00 |
(wo) |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Huragan III Wołomin |
1-2 |
Mazur II Radzymin |
9 września, 10:00 |
Kolejka 5 - 16-17 września
|
Mazur II Radzymin |
3-0 |
Sparta Marki |
17 września, 16:00 |
Ursus III Warszawa |
2-1 |
Huragan III Wołomin |
17 września, 19:00 |
na bocznym boisku |
KS AFC Warszawa |
1-7 |
Świt Warszawa |
17 września, 19:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
1-2 |
Coco Jambo Warszawa |
16 września, 15:00 |
Unia II Warszawa |
1-5 |
Marymont Warszawa |
17 września, 14:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
0-7 |
Marcovia II Marki |
17 września, 15:00 |
Olimpia II Warszawa |
1-1 |
UKS AMS Warszawa |
16 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 23-24 września
|
Sparta Marki |
3-1 |
Olimpia II Warszawa |
24 września, 18:00 |
Marcovia II Marki |
4-2 |
UKS AMS Warszawa |
3 października, 20:00 |
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) odwołany |
Marymont Warszawa |
6-1 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
23 września, 18:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Coco Jambo Warszawa |
2-5 |
Unia II Warszawa |
24 września, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Świt Warszawa |
1-0 |
Okęcie II Warszawa |
23 września, 11:00 |
Huragan III Wołomin |
4-5 |
KS AFC Warszawa |
24 września, 12:00 |
Mazur II Radzymin |
3-0 |
Ursus III Warszawa |
23 września, 16:00 |
(wo) |
nie odbył się |
Kolejka 7 - 30 września-1 października
|
Ursus III Warszawa |
8-3 |
Sparta Marki |
1 października, 19:00 |
w Kręczkach |
KS AFC Warszawa |
3-3 |
Mazur II Radzymin |
1 października, 20:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
2-2 |
Huragan III Wołomin |
30 września, 15:00 |
Unia II Warszawa |
0-4 |
Świt Warszawa |
30 września, 17:00 |
na stadionie MBOPN |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
0-2 |
Coco Jambo Warszawa |
30 września, 13:30 |
UKS AMS Warszawa |
0-3 |
Marymont Warszawa |
1 października, 16:00 |
w Oborach |
Olimpia II Warszawa |
4-3 |
Marcovia II Marki |
30 września, 14:30 |
Kolejka 8 - 7-8 października
|
Sparta Marki |
0-4 |
Marcovia II Marki |
8 października, 18:00 |
Marymont Warszawa |
6-6 |
Olimpia II Warszawa |
8 października, 16:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Coco Jambo Warszawa |
2-1 |
UKS AMS Warszawa |
8 października, 20:00 |
na stadionie DOSiR |
Świt Warszawa |
3-1 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
7 października, 11:00 |
Huragan III Wołomin |
3-0 |
Unia II Warszawa |
8 października, 14:00 |
(wo) |
nie odbył się |
Mazur II Radzymin |
7-0 |
Okęcie II Warszawa |
7 października, 14:00 |
Ursus III Warszawa |
0-3 |
KS AFC Warszawa |
8 października, 18:30 |
(wo) |
na bocznym boisku / na boisku 2-1 |
Kolejka 9 - 14-15 października
|
KS AFC Warszawa |
5-2 |
Sparta Marki |
14 października, 20:00 |
na bocznym boisku |
Okęcie II Warszawa |
1-0 |
Ursus III Warszawa |
14 października, 15:00 |
Unia II Warszawa |
2-1 |
Mazur II Radzymin |
14 października, 15:30 |
na stadionie MBOPN |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
1-9 |
Huragan III Wołomin |
14 października, 13:30 |
Olimpia II Warszawa |
2-0 |
Coco Jambo Warszawa |
14 października, 14:30 |
Marcovia II Marki |
0-3 |
Marymont Warszawa |
15 października, 14:00 |
(wo) |
na boisku 6-0 |
Świt Warszawa |
12-0 |
UKS AMS Warszawa |
14 października, 11:00 |
Kolejka 10 - 21-22 października
|
Coco Jambo Warszawa |
1-4 |
Marcovia II Marki |
19 listopada, 19:00 |
na stadionie DOSiR / w pierwotnym terminie (22 października, 20:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Świt Warszawa |
4-4 |
Olimpia II Warszawa |
21 października, 11:00 |
Huragan III Wołomin |
13-1 |
UKS AMS Warszawa |
21 października, 12:00 |
Mazur II Radzymin |
5-1 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
21 października, 16:30 |
Ursus III Warszawa |
1-5 |
Unia II Warszawa |
22 października, 18:30 |
na bocznym boisku |
KS AFC Warszawa |
3-4 |
Okęcie II Warszawa |
19 listopada, 14:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Marymont Warszawa |
10-2 |
Sparta Marki |
16 listopada, 20:00 |
w pierwotnym terminie (22 października, 20:00) w Markach odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na bocznym boisku Hutnika |
Kolejka 11 - 28-29 października
|
Okęcie II Warszawa |
8-3 |
Sparta Marki |
28 października, 15:00 |
Unia II Warszawa |
3-7 |
KS AFC Warszawa |
29 października, 10:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
3-7 |
Ursus III Warszawa |
28 października, 13:30 |
Olimpia II Warszawa |
3-0 |
Huragan III Wołomin |
28 października, 13:00 |
(wo) |
na boisku 2-2 |
Marcovia II Marki |
5-4 |
Świt Warszawa |
29 października, 13:00 |
Marymont Warszawa |
2-1 |
Coco Jambo Warszawa |
28 października, 19:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Mazur II Radzymin |
3-1 |
UKS AMS Warszawa |
28 października, 18:15 |
Kolejka 12 - 4-5 listopada
|
Sparta Marki |
4-3 |
Coco Jambo Warszawa |
5 listopada, 20:00 |
w Markach |
Świt Warszawa |
3-1 |
Marymont Warszawa |
4 listopada, 11:00 |
Huragan III Wołomin |
5-2 |
Marcovia II Marki |
5 listopada, 12:00 |
Mazur II Radzymin |
6-0 |
Olimpia II Warszawa |
4 listopada, 18:00 |
Ursus III Warszawa |
4-0 |
UKS AMS Warszawa |
5 listopada, 16:30 |
na bocznym boisku |
KS AFC Warszawa |
5-0 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
5 listopada, 18:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
2-4 |
Unia II Warszawa |
4 listopada, 10:00 |
Kolejka 13 - 11-12 listopada
|
Unia II Warszawa |
6-1 |
Sparta Marki |
12 listopada, 16:00 |
na stadionie MBOPN |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
5-0 |
Okęcie II Warszawa |
12 listopada, 11:00 |
(wo) |
na boisku 5-1 |
UKS AMS Warszawa |
1-3 |
KS AFC Warszawa |
11 listopada, 14:15 |
w Oborach |
Olimpia II Warszawa |
3-5 |
Ursus III Warszawa |
11 listopada, 13:30 |
Marcovia II Marki |
3-3 |
Mazur II Radzymin |
12 listopada, 14:00 |
Marymont Warszawa |
3-0 |
Huragan III Wołomin |
11 listopada, 12:30 |
(wo) |
na bocznym boisku Hutnika / na boisku 3-3 |
Coco Jambo Warszawa |
0-5 |
Świt Warszawa |
12 listopada, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Kolejka 14 - 23-24 marca
|
Sparta Marki |
0-4 |
Świt Warszawa |
23 marca, 18:00 |
Coco Jambo Warszawa |
8-1 |
Huragan III Wołomin |
24 marca, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Marymont Warszawa |
2-5 |
Mazur II Radzymin |
23 marca, 19:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Marcovia II Marki |
5-2 |
Ursus III Warszawa |
24 marca, 14:00 |
Olimpia II Warszawa |
2-3 |
KS AFC Warszawa |
23 marca, 13:30 |
UKS AMS Warszawa |
2-2 |
Okęcie II Warszawa |
23 marca, 18:00 |
w Zielonkach-Parceli |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
2-1 |
Unia II Warszawa |
23 marca, 13:30 |
Kolejka 15 - 30 marca
|
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
4-1 |
Sparta Marki |
30 marca, 10:00 |
Unia II Warszawa |
5-1 |
UKS AMS Warszawa |
30 marca, 11:00 |
na stadionie MBOPN |
Okęcie II Warszawa |
4-1 |
Olimpia II Warszawa |
29 marca, 16:00 |
KS AFC Warszawa |
3-5 |
Marcovia II Marki |
29 kwietnia, 20:45 |
w pierwotnym terminie (30 marca, 17:30) odwołany / w drugim terminie w Ząbkach |
Ursus III Warszawa |
5-2 |
Marymont Warszawa |
29 marca, 20:15 |
na bocznym boisku |
Mazur II Radzymin |
7-2 |
Coco Jambo Warszawa |
29 marca, 18:00 |
Huragan III Wołomin |
2-14 |
Świt Warszawa |
30 marca, 14:00 |
Kolejka 16 - 6-7 kwietnia
|
Sparta Marki |
2-5 |
Huragan III Wołomin |
6 kwietnia, 18:00 |
Świt Warszawa |
4-0 |
Mazur II Radzymin |
7 kwietnia, 16:00 |
Coco Jambo Warszawa |
2-2 |
Ursus III Warszawa |
7 kwietnia, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Marymont Warszawa |
2-2 |
KS AFC Warszawa |
6 kwietnia, 20:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Marcovia II Marki |
14-0 |
Okęcie II Warszawa |
7 kwietnia, 14:00 |
Olimpia II Warszawa |
1-0 |
Unia II Warszawa |
6 kwietnia, 10:00 |
UKS AMS Warszawa |
2-2 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
6 kwietnia, 15:30 |
na stadionie Przyszłości; UKS AMS gospodarzem |
Kolejka 17 - 13-14 kwietnia
|
UKS AMS Warszawa |
3-4 |
Sparta Marki |
13 kwietnia, 17:00 |
w Oborach |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
2-2 |
Olimpia II Warszawa |
13 kwietnia, 13:30 |
Unia II Warszawa |
2-2 |
Marcovia II Marki |
13 kwietnia, 16:00 |
na stadionie MBOPN |
Okęcie II Warszawa |
0-3 |
Marymont Warszawa |
13 kwietnia, 15:00 |
(wo) |
na boisku 2-3 |
KS AFC Warszawa |
1-0 |
Coco Jambo Warszawa |
14 kwietnia, 19:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Ursus III Warszawa |
3-4 |
Świt Warszawa |
14 kwietnia, 18:30 |
na bocznym boisku |
Mazur II Radzymin |
6-1 |
Huragan III Wołomin |
13 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 18 - 20-21 kwietnia
|
UKS AMS Warszawa |
4-2 |
Olimpia II Warszawa |
20 kwietnia, 17:00 |
w Oborach |
Sparta Marki |
4-4 |
Mazur II Radzymin |
20 kwietnia, 18:00 |
Huragan III Wołomin |
4-5 |
Ursus III Warszawa |
20 kwietnia, 15:00 |
Świt Warszawa |
3-2 |
KS AFC Warszawa |
20 kwietnia, 11:00 |
Coco Jambo Warszawa |
2-7 |
Okęcie II Warszawa |
21 kwietnia, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Marymont Warszawa |
5-2 |
Unia II Warszawa |
20 kwietnia, 19:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Marcovia II Marki |
2-3 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
21 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 19 - 27-28 kwietnia
|
Olimpia II Warszawa |
4-2 |
Sparta Marki |
27 kwietnia, 13:30 |
UKS AMS Warszawa |
2-3 |
Marcovia II Marki |
27 kwietnia, 17:00 |
w Oborach |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
1-3 |
Marymont Warszawa |
27 kwietnia, 13:30 |
Unia II Warszawa |
3-3 |
Coco Jambo Warszawa |
27 kwietnia, 19:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
3-0 |
Świt Warszawa |
27 kwietnia, 15:00 |
KS AFC Warszawa |
3-2 |
Huragan III Wołomin |
28 kwietnia, 19:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Ursus III Warszawa |
1-3 |
Mazur II Radzymin |
27 kwietnia, 18:45 |
na bocznym boisku |
Kolejka 20 - 4-5 maja
|
Sparta Marki |
3-3 |
Ursus III Warszawa |
4 maja, 18:00 |
Mazur II Radzymin |
3-6 |
KS AFC Warszawa |
4 maja, 17:00 |
Huragan III Wołomin |
2-2 |
Okęcie II Warszawa |
30 kwietnia, 20:00 |
Świt Warszawa |
6-0 |
Unia II Warszawa |
4 maja, 13:00 |
Coco Jambo Warszawa |
1-0 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
5 maja, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Marymont Warszawa |
3-0 |
UKS AMS Warszawa |
4 maja, 17:30 |
(wo) |
na bocznym boisku Hutnika / goście nie dojechali |
Marcovia II Marki |
3-4 |
Olimpia II Warszawa |
8 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (5 maja, 14:00) odwołany / w drugim terminie w Warszawie; na stadionie Olimpii; Marcovia II gospodarzem |
Kolejka 21 - 11-12 maja
|
Marcovia II Marki |
5-1 |
Sparta Marki |
12 maja, 14:00 |
Olimpia II Warszawa |
2-7 |
Marymont Warszawa |
11 maja, 13:30 |
UKS AMS Warszawa |
3-0 |
Coco Jambo Warszawa |
11 maja, 17:00 |
(wo) |
w Oborach / goście zrezygnowali z gry |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
1-4 |
Świt Warszawa |
11 maja, 13:30 |
Unia II Warszawa |
9-4 |
Huragan III Wołomin |
12 maja, 14:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
0-2 |
Mazur II Radzymin |
11 maja, 15:00 |
KS AFC Warszawa |
2-2 |
Ursus III Warszawa |
12 maja, 14:00 |
na stadionie Ursusa; KS AFC gospodarzem |
Kolejka 22 - 18-19 maja
|
UKS AMS Warszawa |
1-11 |
Świt Warszawa |
18 maja, 11:00 |
na stadionie Świtu; UKS AMS gospodarzem |
Sparta Marki |
4-5 |
KS AFC Warszawa |
18 maja, 18:00 |
Ursus III Warszawa |
0-3 |
Okęcie II Warszawa |
18 maja, 20:00 |
na bocznym boisku |
Mazur II Radzymin |
3-2 |
Unia II Warszawa |
18 maja, 18:30 |
Huragan III Wołomin |
7-3 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
18 maja, 17:30 |
Coco Jambo Warszawa |
3-1 |
Olimpia II Warszawa |
19 maja, 19:00 |
na stadionie DOSiR |
Marymont Warszawa |
3-6 |
Marcovia II Marki |
18 maja, 16:30 |
na bocznym boisku Hutnika |
Kolejka 23 - 25-26 maja
|
Sparta Marki |
2-5 |
Marymont Warszawa |
25 maja, 18:00 |
Marcovia II Marki |
4-1 |
Coco Jambo Warszawa |
26 maja, 14:00 |
Olimpia II Warszawa |
1-2 |
Świt Warszawa |
25 maja, 14:00 |
UKS AMS Warszawa |
0-3 |
Huragan III Wołomin |
25 maja, 17:00 |
(wo) |
w Oborach / nie odbył się |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
0-2 |
Mazur II Radzymin |
25 maja, 13:30 |
Unia II Warszawa |
5-1 |
Ursus III Warszawa |
26 maja, 16:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Okęcie II Warszawa |
0-0 |
KS AFC Warszawa |
25 maja, 10:00 |
Kolejka 24 - 1-2 czerwca
|
UKS AMS Warszawa |
0-3 |
Mazur II Radzymin |
1 czerwca, 17:00 |
(wo) |
w Oborach / nie odbył się |
Sparta Marki |
1-2 |
Okęcie II Warszawa |
1 czerwca, 18:00 |
KS AFC Warszawa |
1-1 |
Unia II Warszawa |
2 czerwca, 18:00 |
na bocznym boisku Hutnika |
Ursus III Warszawa |
2-0 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
1 czerwca, 19:00 |
na bocznym boisku |
Huragan III Wołomin |
5-2 |
Olimpia II Warszawa |
2 czerwca, 14:00 |
Świt Warszawa |
4-1 |
Marcovia II Marki |
1 czerwca, 17:00 |
Coco Jambo Warszawa |
2-6 |
Marymont Warszawa |
2 czerwca, 18:00 |
na stadionie DOSiR |
Kolejka 25 - 8-9 czerwca
|
Coco Jambo Warszawa |
- |
Sparta Marki |
9 czerwca, 19:30 |
Marymont Warszawa |
- |
Świt Warszawa |
9 czerwca, 16:30 |
Marcovia II Marki |
- |
Huragan III Wołomin |
9 czerwca, 14:00 |
Olimpia II Warszawa |
- |
Mazur II Radzymin |
8 czerwca, 14:00 |
UKS AMS Warszawa |
- |
Ursus III Warszawa |
8 czerwca, 17:00 |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
- |
KS AFC Warszawa |
9 czerwca, 10:00 |
Unia II Warszawa |
- |
Okęcie II Warszawa |
8 czerwca, 11:00 |
Kolejka 26 - 15-16 czerwca
|
Sparta Marki |
- |
Unia II Warszawa |
16 czerwca, 13:00 |
Okęcie II Warszawa |
- |
Przyszłość II Włochy (Warszawa) |
16 czerwca, 13:00 |
KS AFC Warszawa |
- |
UKS AMS Warszawa |
16 czerwca, 13:00 |
Ursus III Warszawa |
- |
Olimpia II Warszawa |
16 czerwca, 13:00 |
Mazur II Radzymin |
- |
Marcovia II Marki |
16 czerwca, 13:00 |
Huragan III Wołomin |
- |
Marymont Warszawa |
16 czerwca, 13:00 |
Świt Warszawa |
- |
Coco Jambo Warszawa |
16 czerwca, 11:00 |
Autor: Paweł Mogielnicki
|
|
|