14 marca 2014, 1:53:09 - mogiel
Wyślij SMS-a z wynikiem (606 693 294)

Serwis 90minut.pl kontynuuje nową formę kontaktu z redakcją - poprzez wiadomości tekstowe SMS. Ten sposób komunikacji dedykujemy przede wszystkim tym, którzy chcą podzielić się z redakcją oraz innymi czytelnikami wynikami meczów, w których uczestniczą jako kibice, zawodnicy, trenerzy lub sędziowie. Jeśli jesteś na meczu - wyślij nam jego wynik SMS-em (606 693 294).

Kontakt SMS-owy z redakcją uruchomiliśmy już w trakcie rundy jesiennej i dzięki Waszej pomocy uzyskiwaliśmy co weekend po 500-600 wyników niższych lig. Stanowiło to ok. 20% wszystkich meczów i było dla nas cennym źródłem informacji, zwłaszcza że otrzymywaliśmy bardzo często wyniki meczów z lig, z którymi mieliśmy największy problem z uzyskaniem danych. Dziękujemy przeto za dotychczasową pomoc i zachęcamy do dalszej aktywności.

INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ OPERATORA W 2014 R. ZMIENIŁ SIĘ NUMER KONTAKTOWY. NOWY NUMER TO 606 693 294 (sieć T-Mobile). Przepraszamy za niedogodności z tym związane.

UWAGA! Nasz automat odbiera tylko wiadomości SMS, dlatego prosimy NIE dzwonić na ten numer, bo i tak nie będziemy mogli odebrać połączenia.

Przed wysłaniem pierwszego SMS-a prosimy o zapoznanie się z kilkoma podstawowymi zasadami kontaktu.

1. Prosimy o wysyłanie wyników tylko zakończonych spotkań.

2. W przypadku przerwania lub nierozegrania spotkania prosimy o podanie powodu (np. "brak sędziów", "brak drużyny gości", "ulewa", "awaria oświetlenia", "zdekompletowanie zespołu gospodarzy" itp.). W przypadku przerwanego meczu prosimy też o podanie przy jakim wyniku mecz został przerwany i w której minucie.

3. Prosimy o podawanie pełnych nazw zespołów uczestniczących w meczu.

4. Prosimy o wysyłanie nam tylko wyników spotkań, którymi zajmuje się nasz serwis (rozgrywki seniorów - ligi i puchary okręgowe, Centralna Liga Juniorów, futsal, ligi kobiece).

5. W przypadku pierwszego kontaktu prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska oraz swojej roli w meczu (prezes klubu, trener, zawodnik, sędzia, kibic itp.). Ułatwi to weryfikację danych i ewentualny kontakt w przyszłości, a dane kontaktowe pozostaną do wiadomości redakcji.

6. Koszt wysłania wiadomości SMS jest zgodny z cennikiem operatora. Redakcja nie pobiera z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

Dziękujemy za pomoc przy uzupełnianiu wyników w naszym serwisie!