[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Betclic III liga 2024/2025, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Kotwica Kórnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Elana Toruń 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wda Świecie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Vineta Wolin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Noteć Czarnków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gryf Słupsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Kleczew 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia Swarzędz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Środa Wielkopolska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zawisza Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Cartusia Kartuzy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń II Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Flota Świnoujście 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech II Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Gedania Gdańsk    
 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce    
 3 Kotwica Kórnik    
 4 Elana Toruń    
 5 Wda Świecie    
 6 Wybrzeże Rewalskie Rewal    
 7 Vineta Wolin    
 8 Noteć Czarnków    
 9 Gryf Słupsk    
 10 Sokół Kleczew    
 11 Unia Swarzędz    
 12 Polonia Środa Wielkopolska    
 13 Zawisza Bydgoszcz    
 14 Cartusia Kartuzy    
 15 Pogoń II Szczecin    
 16 Flota Świnoujście    
 17 Lech II Poznań    
 18 Błękitni Stargard    

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 3 sierpnia, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lech II Poznań 3 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik - Flota Świnoujście 3 sierpnia, 16:00
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 3 sierpnia, 15:00
Wda Świecie - Cartusia Kartuzy 3 sierpnia, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 3 sierpnia, 18:00
Noteć Czarnków - Unia Swarzędz 3 sierpnia, 16:00
Gryf Słupsk - Sokół Kleczew 3 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 10 sierpnia, 15:00
Unia Swarzędz - Gryf Słupsk
Polonia Środa Wielkopolska - Noteć Czarnków
Zawisza Bydgoszcz - Vineta Wolin 9 sierpnia, 18:00
Cartusia Kartuzy - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
Flota Świnoujście - Elana Toruń 10 sierpnia, 17:00
Lech II Poznań - Kotwica Kórnik
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 17 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik - Gedania Gdańsk 17 sierpnia, 16:00
Elana Toruń - Lech II Poznań
Wda Świecie - Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 17 sierpnia, 18:00
Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz
Gryf Słupsk - Polonia Środa Wielkopolska 17 sierpnia, 17:00
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz

Kolejka 4 - 21 sierpnia

Błękitni Stargard - Unia Swarzędz 21 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz - Gryf Słupsk 21 sierpnia, 19:00
Cartusia Kartuzy - Noteć Czarnków
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 21 sierpnia, 17:00
Lech II Poznań - Wda Świecie
Gedania Gdańsk - Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kórnik 21 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Kotwica Kórnik - Błękitni Stargard 24 sierpnia, 16:00
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Wda Świecie - Gedania Gdańsk
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech II Poznań
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 24 sierpnia, 18:00
Noteć Czarnków - Pogoń II Szczecin
Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 31 sierpnia, 15:00
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Gryf Słupsk
Flota Świnoujście - Noteć Czarnków 31 sierpnia, 17:00
Lech II Poznań - Vineta Wolin
Gedania Gdańsk - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wda Świecie 31 sierpnia, 12:00
Kotwica Kórnik - Elana Toruń 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 września

Elana Toruń - Błękitni Stargard
Wda Świecie - Kotwica Kórnik
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk 7 września, 18:00
Noteć Czarnków - Lech II Poznań
Gryf Słupsk - Flota Świnoujście
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy
Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 8 - 14-15 września

Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz 14 września, 15:00
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz
Flota Świnoujście - Sokół Kleczew 14 września, 16:00
Lech II Poznań - Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk - Noteć Czarnków
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin
Kotwica Kórnik - Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 września, 16:00
Elana Toruń - Wda Świecie

Kolejka 9 - 21-22 września

Wda Świecie - Błękitni Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Elana Toruń
Vineta Wolin - Kotwica Kórnik
Noteć Czarnków - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk
Sokół Kleczew - Lech II Poznań
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy

Kolejka 10 - 28-29 września

Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 28 września, 15:00
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 28 września, 15:00
Lech II Poznań - Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk - Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gryf Słupsk
Kotwica Kórnik - Noteć Czarnków
Elana Toruń - Vineta Wolin
Wda Świecie - Wybrzeże Rewalskie Rewal

Kolejka 11 - 5-6 października

Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Stargard
Vineta Wolin - Wda Świecie
Noteć Czarnków - Elana Toruń
Gryf Słupsk - Kotwica Kórnik
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk
Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin

Kolejka 12 - 12-13 października

Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 12 października, 15:00
Flota Świnoujście - Cartusia Kartuzy 12 października, 15:00
Lech II Poznań - Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Gryf Słupsk
Wda Świecie - Noteć Czarnków
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin

Kolejka 13 - 19-20 października

Vineta Wolin - Błękitni Stargard
Noteć Czarnków - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gryf Słupsk - Wda Świecie
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście

Kolejka 14 - 26-27 października

Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 26 października, 15:00
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Wda Świecie - Sokół Kleczew
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Słupsk
Vineta Wolin - Noteć Czarnków

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Noteć Czarnków - Błękitni Stargard
Gryf Słupsk - Vineta Wolin
Sokół Kleczew - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Unia Swarzędz - Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kórnik
Cartusia Kartuzy - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin - Gedania Gdańsk
Flota Świnoujście - Lech II Poznań 2 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Błękitni Stargard - Lech II Poznań 9 listopada, 15:00
Gedania Gdańsk - Flota Świnoujście
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kórnik - Cartusia Kartuzy
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Unia Swarzędz
Vineta Wolin - Sokół Kleczew
Noteć Czarnków - Gryf Słupsk

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Gryf Słupsk - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Noteć Czarnków
Unia Swarzędz - Vineta Wolin
Polonia Środa Wielkopolska - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie
Cartusia Kartuzy - Elana Toruń
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kórnik
Flota Świnoujście - Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 listopada, 13:00
Lech II Poznań - Gedania Gdańsk

Kolejka 18

Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk
Lech II Poznań - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Flota Świnoujście - Kotwica Kórnik
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Cartusia Kartuzy - Wda Świecie
Zawisza Bydgoszcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin
Unia Swarzędz - Noteć Czarnków
Sokół Kleczew - Gryf Słupsk

Kolejka 19

Sokół Kleczew - Błękitni Stargard
Gryf Słupsk - Unia Swarzędz
Noteć Czarnków - Polonia Środa Wielkopolska
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Cartusia Kartuzy
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Flota Świnoujście
Kotwica Kórnik - Lech II Poznań
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gedania Gdańsk

Kolejka 20

Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gedania Gdańsk - Kotwica Kórnik
Lech II Poznań - Elana Toruń
Flota Świnoujście - Wda Świecie
Pogoń II Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin
Zawisza Bydgoszcz - Noteć Czarnków
Polonia Środa Wielkopolska - Gryf Słupsk
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew

Kolejka 21

Unia Swarzędz - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Gryf Słupsk - Zawisza Bydgoszcz
Noteć Czarnków - Cartusia Kartuzy
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście
Wda Świecie - Lech II Poznań
Elana Toruń - Gedania Gdańsk
Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 22

Błękitni Stargard - Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń
Gedania Gdańsk - Wda Świecie
Lech II Poznań - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Flota Świnoujście - Vineta Wolin
Pogoń II Szczecin - Noteć Czarnków
Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz

Kolejka 23

Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard
Unia Swarzędz - Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk - Pogoń II Szczecin
Noteć Czarnków - Flota Świnoujście
Vineta Wolin - Lech II Poznań
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gedania Gdańsk
Wda Świecie - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń - Kotwica Kórnik

Kolejka 24

Błękitni Stargard - Elana Toruń
Kotwica Kórnik - Wda Świecie
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin
Lech II Poznań - Noteć Czarnków
Flota Świnoujście - Gryf Słupsk
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 25

Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
Gryf Słupsk - Lech II Poznań
Noteć Czarnków - Gedania Gdańsk
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kotwica Kórnik
Wda Świecie - Elana Toruń

Kolejka 26

Błękitni Stargard - Wda Świecie
Elana Toruń - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kotwica Kórnik - Vineta Wolin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków
Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Lech II Poznań - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 27

Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - Flota Świnoujście
Unia Swarzędz - Lech II Poznań
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Noteć Czarnków - Kotwica Kórnik
Vineta Wolin - Elana Toruń
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wda Świecie

Kolejka 28

Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Wda Świecie - Vineta Wolin
Elana Toruń - Noteć Czarnków
Kotwica Kórnik - Gryf Słupsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz
Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
Flota Świnoujście - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy

Kolejka 29

Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard
Cartusia Kartuzy - Flota Świnoujście
Zawisza Bydgoszcz - Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew - Kotwica Kórnik
Gryf Słupsk - Elana Toruń
Noteć Czarnków - Wda Świecie
Vineta Wolin - Wybrzeże Rewalskie Rewal

Kolejka 30

Błękitni Stargard - Vineta Wolin
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Noteć Czarnków
Wda Świecie - Gryf Słupsk
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Kotwica Kórnik - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Środa Wielkopolska
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Lech II Poznań - Cartusia Kartuzy
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin

Kolejka 31

Flota Świnoujście - Błękitni Stargard
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Wda Świecie
Gryf Słupsk - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Noteć Czarnków - Vineta Wolin

Kolejka 32

Błękitni Stargard - Noteć Czarnków
Vineta Wolin - Gryf Słupsk
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Kleczew
Wda Świecie - Unia Swarzędz
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kórnik - Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań - Flota Świnoujście

Kolejka 33

Lech II Poznań - Błękitni Stargard
Flota Świnoujście - Gedania Gdańsk
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kórnik
Zawisza Bydgoszcz - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
Unia Swarzędz - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Sokół Kleczew - Vineta Wolin
Gryf Słupsk - Noteć Czarnków

Kolejka 34

Błękitni Stargard - Gryf Słupsk
Noteć Czarnków - Sokół Kleczew
Vineta Wolin - Unia Swarzędz
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie - Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń - Cartusia Kartuzy
Kotwica Kórnik - Pogoń II Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Flota Świnoujście
Gedania Gdańsk - Lech II Poznań

Baraże o udział w Betclic II lidze

Betclic II liga 2024/2025

Betclic III liga 2024/2025 (I)
Betclic III liga 2024/2025 (III)
Betclic III liga 2024/2025 (IV)

IV liga 2024/2025 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2024/2025 (pomorska)
IV liga Artbud 2024/2025 (wielkopolska)
IV liga 2024/2025 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas