[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Mistrzostwa Europy - Niemcy 2024

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

 
2024
 
Niemcy - Szkocja 14 czerwca, 21:00
A1-A2 / Monachium, Allianz Arena
Węgry - Szwajcaria 15 czerwca, 15:00
A3-A4 / Kolonia, RheinEnergieStadion

Kolejka 2

Niemcy - Węgry 19 czerwca, 18:00
A1-A3 / Stuttgart, MHPArena
Szkocja - Szwajcaria 19 czerwca, 21:00
A2-A4 / Kolonia, RheinEnergieStadion

Kolejka 3

Szkocja - Węgry 23 czerwca, 21:00
A2-A3 / Stuttgart, MHPArena
Szwajcaria - Niemcy 23 czerwca, 21:00
A4-A1 / Frankfurt nad Menem, Deutsche Bank Park

Grupa A

Grupa B
 
Kolejka 1

Hiszpania - Chorwacja 15 czerwca, 18:00
B1-B2 / Berlin, Olympiastadion
Włochy - Albania 15 czerwca, 21:00
B3-B4 / Dortmund, Signal Iduna Park

Kolejka 2

Chorwacja - Albania 19 czerwca, 15:00
B2-B4 / Hamburg, Volksparkstadion
Hiszpania - Włochy 20 czerwca, 21:00
B1-B3 / Gelsenkirchen, Veltins-Arena

Kolejka 3

Chorwacja - Włochy 24 czerwca, 21:00
B2-B3 / Lipsk, Red Bull Arena
Albania - Hiszpania 24 czerwca, 21:00
B4-B1 / Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena

Grupa B

Grupa C
 
Kolejka 1

Słowenia - Dania 16 czerwca, 18:00
C1-C2 / Stuttgart, MHPArena
Serbia - Anglia 16 czerwca, 21:00
C3-C4 / Gelsenkirchen, Veltins-Arena

Kolejka 2

Słowenia - Serbia 20 czerwca, 15:00
C1-C3 / Monachium, Allianz Arena
Dania - Anglia 20 czerwca, 18:00
C2-C4 / Frankfurt nad Menem, Deutsche Bank Park

Kolejka 3

Dania - Serbia 25 czerwca, 21:00
C2-C3 / Monachium, Allianz Arena
Anglia - Słowenia 25 czerwca, 21:00
C4-C1 / Kolonia, RheinEnergieStadion

Grupa C

Grupa D
 
Kolejka 1

- Holandia 16 czerwca, 15:00
zwycięzca baraży A / D1-D2 / Hamburg, Volksparkstadion
Austria - Francja 17 czerwca, 21:00
D3-D4 / Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena

Kolejka 2

- Austria 21 czerwca, 18:00
zwycięzca baraży A / D1-D3 / Berlin, Olympiastadion
Holandia - Francja 21 czerwca, 21:00
D2-D4 / Lipsk, Red Bull Arena

Kolejka 3

Holandia - Austria 25 czerwca, 18:00
D2-D3 / Berlin, Olympiastadion
Francja - 25 czerwca, 18:00
zwycięzca baraży A / D4-D1 / Dortmund, Signal Iduna Park

Grupa D

Grupa E
 
Kolejka 1

Rumunia - 17 czerwca, 15:00
zwycięzca baraży B / E3-E4 / Monachium, Allianz Arena
Belgia - Słowacja 17 czerwca, 18:00
E1-E2 / Frankfurt nad Menem, Deutsche Bank Park

Kolejka 2

Słowacja - 21 czerwca, 15:00
zwycięzca baraży B / E2-E4 / Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena
Belgia - Rumunia 22 czerwca, 21:00
E1-E3 / Kolonia, RheinEnergieStadion

Kolejka 3

Słowacja - Rumunia 26 czerwca, 18:00
E2-E3 / Frankfurt nad Menem, Deutsche Bank Park
- Belgia 26 czerwca, 18:00
zwycięzca baraży B / E4-E1 / Stuttgart, MHPArena

Grupa E

Grupa F
 
Kolejka 1

Turcja - 18 czerwca, 18:00
zwycięzca baraży C / F1-F2 / Dortmund, Signal Iduna Park
Portugalia - Czechy 18 czerwca, 21:00
F3-F4 / Lipsk, Red Bull Arena

Kolejka 2

- Czechy 22 czerwca, 15:00
zwycięzca baraży C / F2-F4 / Hamburg, Volksparkstadion
Turcja - Portugalia 22 czerwca, 18:00
F1-F3 / Dortmund, Signal Iduna Park

Kolejka 3

- Portugalia 26 czerwca, 21:00
zwycięzca baraży C / F2-F3 / Gelsenkirchen, Veltins-Arena
Czechy - Turcja 26 czerwca, 21:00
F4-F1 / Hamburg, Volksparkstadion

Grupa F

1/8 finału

29 czerwca, 18:00
(38) 2A-2B / Berlin, Olympiastadion
29 czerwca, 21:00
(37) 1A-2C / Dortmund, Signal Iduna Park
30 czerwca, 18:00
(40) 1C-3DEF / Gelsenkirchen, Veltins-Arena
30 czerwca, 21:00
(39) 1B-3ADEF / Kolonia, RheinEnergieStadion
1 lipca, 18:00
(42) 2D-2E / Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena
1 lipca, 21:00
(41) 1F-3ABC / Frankfurt nad Menem, Deutsche Bank Park
2 lipca, 18:00
(43) 1E - 3ABCD / Monachium, Allianz Arena
2 lipca, 21:00
(44) 1D-2F / Lipsk, Red Bull Arena

1/4 finału

5 lipca, 18:00
(45) 39-37 / Stuttgart, MHPArena
5 lipca, 21:00
(46) 41-42 / Hamburg, Volksparkstadion
6 lipca, 18:00
(48) 40-38 / Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena
6 lipca, 21:00
(47) 43-44 / Berlin, Olympiastadion

1/2 finału

9 lipca, 21:00
45-46 / Monachium, Allianz Arena
10 lipca, 21:00
47-48 / Dortmund, Signal Iduna Park

Finał

14 lipca, 21:00
Berlin, Olympiastadion

eliminacje do Mistrzostw Europy Niemcy 2024

(Losowanie - 2 grudnia 2023, 18:00 - Hamburg, Elbphilharmonie)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas