[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - lato 2024
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Chojniczanka Chojnice  
18.06
  22.06 Kotwica Kołobrzeg 0-0
  28.06 Miedź Legnica
  29.06 Unia Solec Kujawski
  06.07 Olimpia Grudziądz
  10.07 Lechia Gdańsk
  13.07 Błękitni Stargard

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
19.06
  26.06 GKS Katowice
  29.06 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  06.07 LKS Goczałkowice Zdrój
  13.07 Unia Turza Śląska

Hutnik Kraków  
17.06
  21.06 Sandecja Nowy Sącz 2-3
  29.06 Grębałowianka Kraków
  30.06 GKS Katowice
  06.07 Garbarnia Kraków
  13.07 Wiślanie Jaśkowice

KKS 1925 Kalisz  
18.06
  29.06 ŁKS II Łódź
  03.07 Odra Opole
  06.07 GKS Bełchatów
  10.07 Sokół Kleczew
  13.07 Chrobry Głogów

ŁKS II Łódź  
24.06
  29.06 KKS 1925 Kalisz
  06.07 Unia Skierniewice
  10.07 GKS Bełchatów
  13.07 Śląsk II Wrocław
  13.07 Sokół Aleksandrów Łódzki

Olimpia Elbląg  
19.06
  29.06 Olimpia Grudziądz
  06.07 ŁKS 1926 Łomża
  13.07 Elana Toruń
  14.07 Polonia Lidzbark Warmiński

Olimpia Grudziądz  
21.06
  29.06 Olimpia Elbląg
  06.07 Chojniczanka Chojnice
  10.07 Elana Toruń
  13.07 Zawisza Bydgoszcz

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
19.06
  28.06 Slezský FC Opawa
  06.07 FC Zlín
  10.07 MFK Karviná
  13.07 Cracovia

Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
25.06
  29.06 Znicz Pruszków
  06.07 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  06.07 Wda Świecie
  13.07 Polonia Warszawa

Polonia Bytom  
19.06
  22.06 Piast Gliwice 1-2
  26.06 GKS Katowice
  29.06 Cracovia
  06.07 Puszcza Niepołomice
  13.07 MKS Kluczbork
  13.07 LKS Goczałkowice Zdrój

Radunia Stężyca  

Rekord Bielsko-Biała  
24.06

01.07-06.07 Bielsko-Biała
  27.06 GKS Tychy
  06.07 Wiślanie Jaśkowice
  13.07 Ruch Chorzów
  13.07 Wisła II Kraków

Resovia  
17.06
  26.06 Stal Mielec
  29.06 Stal Stalowa Wola
  06.07 Motor Lublin
  12.07 Wieczysta Kraków

Świt Skolwin (Szczecin)  

Wieczysta Kraków  
24.06

08.07-13.07 Arłamów
  29.06 ŁKS Łódź
  06.07 Siarka Tarnobrzeg
  10.07 KS Wiązownica
  12.07 Resovia
  13.07 Górnik Łęczna

Wisła Puławy  
20.06
  04.07 Pogoń-Sokół Lubaczów
  06.07 Stal Stalowa Wola
  12.07 Stal Rzeszów

Zagłębie II Lubin  
18.06
  06.07 Górnik Polkowice

Zagłębie Sosnowiec  
10.06

29.06-05.07 Ansfelden
  22.06 CKS Czeladź (2) 7-0
  29.06 Skra Częstochowa
  02.07 nieznany
  05.07 SK Niederösterreich Sankt Pölten
  05.07 SK Niederösterreich Sankt Pölten
  12.07 Miedź Legnica
  13.07 Legia II Warszawa

 

Napisz do nas