[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

eliminacje do Mistrzostw Europy Niemcy 2024

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

 
2023
 
Szkocja - Cypr 25 marca, 15:00
Glasgow
Hiszpania - Norwegia 25 marca, 20:45

Kolejka 2 - 26-28 marca

Gruzja - Norwegia 28 marca, 18:00
Batumi
Szkocja - Hiszpania 28 marca, 20:45
Glasgow

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Norwegia - Szkocja 17 czerwca, 18:00
Cypr - Gruzja 17 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Norwegia - Cypr 20 czerwca, 20:45
Szkocja - Gruzja 20 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Gruzja - Hiszpania 8 września, 18:00
Cypr - Szkocja 8 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Norwegia - Gruzja 11 września, 20:45
Hiszpania - Cypr 11 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Cypr - Norwegia 12 października, 20:45
Hiszpania - Szkocja 12 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Gruzja - Cypr 15 października, 15:00
Norwegia - Hiszpania 15 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Gruzja - Szkocja 16 listopada, 18:00
Cypr - Hiszpania 16 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Szkocja - Norwegia 19 listopada, 20:45
Hiszpania - Gruzja 19 listopada, 20:45

Grupa A

Grupa B
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Francja - Holandia 24 marca, 20:45
Saint-Denis
Gibraltar - Grecja 24 marca, 20:45

Kolejka 2 - 26-28 marca

Holandia - Gibraltar 27 marca, 20:45
Rotterdam
Irlandia - Francja 27 marca, 20:45
Dublin

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Gibraltar - Francja 16 czerwca, 20:45
Grecja - Irlandia 16 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Francja - Grecja 19 czerwca, 20:45
Irlandia - Gibraltar 19 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Francja - Irlandia 7 września, 20:45
Holandia - Grecja 7 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Grecja - Gibraltar 10 września, 20:45
Irlandia - Holandia 10 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Holandia - Francja 13 października, 20:45
Irlandia - Grecja 13 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Gibraltar - Irlandia 16 października, 20:45
Grecja - Holandia 16 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Francja - Gibraltar 18 listopada, 20:45
Holandia - Irlandia 18 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Gibraltar - Holandia 21 listopada, 20:45
Grecja - Francja 21 listopada, 20:45

Grupa B

Grupa C
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Włochy - Anglia 23 marca, 20:45
Neapol
Macedonia Północna - Malta 23 marca, 20:45
Skopje

Kolejka 2 - 26-28 marca

Anglia - Ukraina 26 marca, 18:00
Londyn
Malta - Włochy 26 marca, 20:45
Ta' Qali

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Malta - Anglia 16 czerwca, 20:45
Macedonia Północna - Ukraina 16 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Anglia - Macedonia Północna 19 czerwca, 20:45
Ukraina - Malta 19 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Ukraina - Anglia 9 września, 18:00
Macedonia Północna - Włochy 9 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Włochy - Ukraina 12 września, 20:45
Malta - Macedonia Północna 12 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Ukraina - Macedonia Północna 14 października, 15:00
Włochy - Malta 14 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Anglia - Włochy 17 października, 20:45
Malta - Ukraina 17 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Anglia - Malta 17 listopada, 20:45
Włochy - Macedonia Północna 17 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Macedonia Północna - Anglia 20 listopada, 20:45
Ukraina - Włochy 20 listopada, 20:45

Grupa C

Grupa D
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Armenia - Turcja 25 marca, 18:00
Erewan
Chorwacja - Walia 25 marca, 20:45
Split

Kolejka 2 - 26-28 marca

Turcja - Chorwacja 28 marca, 20:45
Walia - Łotwa 28 marca, 20:45
Cardiff

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Łotwa - Turcja 16 czerwca, 20:45
Walia - Armenia 16 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Armenia - Łotwa 19 czerwca, 18:00
Turcja - Walia 19 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Chorwacja - Łotwa 8 września, 20:45
Turcja - Armenia 8 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Armenia - Chorwacja 11 września, 18:00
Łotwa - Walia 11 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Łotwa - Armenia 12 października, 18:00
Chorwacja - Turcja 12 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Turcja - Łotwa 15 października, 20:45
Walia - Chorwacja 15 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Armenia - Walia 18 listopada, 15:00
Łotwa - Chorwacja 18 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Chorwacja - Armenia 21 listopada, 20:45
Walia - Turcja 21 listopada, 20:45

Grupa D

Grupa E
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Czechy - Polska 24 marca, 20:45
Praga
Mołdawia - Wyspy Owcze 24 marca, 20:45
Kiszyniów

Kolejka 2 - 26-28 marca

Mołdawia - Czechy 27 marca, 20:45
Kiszyniów
Polska - Albania 27 marca, 20:45
Warszawa

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Albania - Mołdawia 17 czerwca, 20:45
Wyspy Owcze - Czechy 17 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Wyspy Owcze - Albania 20 czerwca, 20:45
Mołdawia - Polska 20 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Czechy - Albania 7 września, 20:45
Polska - Wyspy Owcze 7 września, 20:45
Warszawa

Kolejka 6 - 10-12 września

Wyspy Owcze - Mołdawia 10 września, 18:00
Albania - Polska 10 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Albania - Czechy 12 października, 20:45
Wyspy Owcze - Polska 12 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Czechy - Wyspy Owcze 15 października, 18:00
Polska - Mołdawia 15 października, 20:45
Warszawa

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Mołdawia - Albania 17 listopada, 20:45
Polska - Czechy 17 listopada, 20:45
Warszawa

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Albania - Wyspy Owcze 20 listopada, 20:45
Czechy - Mołdawia 20 listopada, 20:45

Grupa E

Grupa F
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Austria - Azerbejdżan 24 marca, 20:45
Szwecja - Belgia 24 marca, 20:45
Solna

Kolejka 2 - 26-28 marca

Austria - Estonia 27 marca, 20:45
Szwecja - Azerbejdżan 27 marca, 20:45
Solna

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Azerbejdżan - Estonia 17 czerwca, 18:00
Belgia - Austria 17 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Austria - Szwecja 20 czerwca, 20:45
Estonia - Belgia 20 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Azerbejdżan - Belgia 9 września, 15:00
Estonia - Szwecja 9 września, 18:00

Kolejka 6 - 10-12 września

Belgia - Estonia 12 września, 20:45
Szwecja - Austria 12 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Estonia - Azerbejdżan 13 października, 18:00
Austria - Belgia 13 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Azerbejdżan - Austria 16 października, 18:00
Belgia - Szwecja 16 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Azerbejdżan - Szwecja 16 listopada, 18:00
Estonia - Austria 16 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Belgia - Azerbejdżan 19 listopada, 18:00
Szwecja - Estonia 19 listopada, 18:00

Grupa F

Grupa G
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Bułgaria - Czarnogóra 24 marca, 18:00
Razgrad
Serbia - Litwa 24 marca, 20:45
Belgrad

Kolejka 2 - 26-28 marca

Węgry - Bułgaria 27 marca, 20:45
Budapeszt
Czarnogóra - Serbia 27 marca, 20:45
Podgorica

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Litwa - Bułgaria 17 czerwca, 15:00
Czarnogóra - Węgry 17 czerwca, 18:00

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Bułgaria - Serbia 20 czerwca, 20:45
Węgry - Litwa 20 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Litwa - Czarnogóra 7 września, 18:00
Serbia - Węgry 7 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Czarnogóra - Bułgaria 10 września, 18:00
Litwa - Serbia 10 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Bułgaria - Litwa 14 października, 18:00
Węgry - Serbia 14 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Litwa - Węgry 17 października, 20:45
Serbia - Czarnogóra 17 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Bułgaria - Węgry 16 listopada, 20:45
Czarnogóra - Litwa 16 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Węgry - Czarnogóra 19 listopada, 15:00
Serbia - Bułgaria 19 listopada, 15:00

Grupa G

Grupa H
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Kazachstan - Słowenia 23 marca, 16:00
Astana
Dania - Finlandia 23 marca, 20:45
Kopenhaga
San Marino - Irlandia Północna 23 marca, 20:45
Serravalle

Kolejka 2 - 26-28 marca

Kazachstan - Dania 26 marca, 15:00
Astana
Słowenia - San Marino 26 marca, 18:00
Lublana
Irlandia Północna - Finlandia 26 marca, 20:45
Belfast

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Finlandia - Słowenia 16 czerwca, 18:00
Dania - Irlandia Północna 16 czerwca, 20:45
San Marino - Kazachstan 16 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Finlandia - San Marino 19 czerwca, 18:00
Irlandia Północna - Kazachstan 19 czerwca, 20:45
Słowenia - Dania 19 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Kazachstan - Finlandia 7 września, 16:00
Dania - San Marino 7 września, 20:45
Słowenia - Irlandia Północna 7 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Kazachstan - Irlandia Północna 10 września, 15:00
Finlandia - Dania 10 września, 18:00
San Marino - Słowenia 10 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Irlandia Północna - San Marino 14 października, 15:00
Słowenia - Finlandia 14 października, 18:00
Dania - Kazachstan 14 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Finlandia - Kazachstan 17 października, 18:00
Irlandia Północna - Słowenia 17 października, 20:45
San Marino - Dania 17 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Kazachstan - San Marino 17 listopada, 16:00
Finlandia - Irlandia Północna 17 listopada, 18:00
Dania - Słowenia 17 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Irlandia Północna - Dania 20 listopada, 20:45
San Marino - Finlandia 20 listopada, 20:45
Słowenia - Kazachstan 20 listopada, 20:45

Grupa H

Grupa I
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Białoruś - Szwajcaria 25 marca, 18:00
Nowy Sad
Andora - Rumunia 25 marca, 20:45
Izrael - Kosowo 25 marca, 20:45
Tel Awiw-Jaffa

Kolejka 2 - 26-28 marca

Kosowo - Andora 28 marca, 20:45
Prisztina
Rumunia - Białoruś 28 marca, 20:45
Bukareszt
Szwajcaria - Izrael 28 marca, 20:45
Genewa

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Andora - Szwajcaria 16 czerwca, 20:45
Białoruś - Izrael 16 czerwca, 20:45
Kosowo - Rumunia 16 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Białoruś - Kosowo 19 czerwca, 20:45
Izrael - Andora 19 czerwca, 20:45
Szwajcaria - Rumunia 19 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Andora - Białoruś 9 września, 18:00
Kosowo - Szwajcaria 9 września, 20:45
Rumunia - Izrael 9 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Izrael - Białoruś 12 września, 20:45
Rumunia - Kosowo 12 września, 20:45
Szwajcaria - Andora 12 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Andora - Kosowo 12 października, 20:45
Białoruś - Rumunia 12 października, 20:45
Izrael - Szwajcaria 12 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Szwajcaria - Białoruś 15 października, 18:00
Kosowo - Izrael 15 października, 20:45
Rumunia - Andora 15 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Białoruś - Andora 18 listopada, 18:00
Izrael - Rumunia 18 listopada, 20:45
Szwajcaria - Kosowo 18 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Andora - Izrael 21 listopada, 20:45
Kosowo - Białoruś 21 listopada, 20:45
Rumunia - Szwajcaria 21 listopada, 20:45

Grupa I

Grupa J
 
Kolejka 1 - 23-25 marca

Bośnia i Hercegowina - Islandia 23 marca, 20:45
Zenica
Portugalia - Liechtenstein 23 marca, 20:45
Słowacja - Luksemburg 23 marca, 20:45
Trnava

Kolejka 2 - 26-28 marca

Liechtenstein - Islandia 26 marca, 18:00
Vaduz
Luksemburg - Portugalia 26 marca, 20:45
Luksemburg
Słowacja - Bośnia i Hercegowina 26 marca, 20:45

Kolejka 3 - 16-17 czerwca

Luksemburg - Liechtenstein 17 czerwca, 15:00
Islandia - Słowacja 17 czerwca, 20:45
Portugalia - Bośnia i Hercegowina 17 czerwca, 20:45

Kolejka 4 - 19-20 czerwca

Bośnia i Hercegowina - Luksemburg 20 czerwca, 20:45
Islandia - Portugalia 20 czerwca, 20:45
Liechtenstein - Słowacja 20 czerwca, 20:45

Kolejka 5 - 7-9 września

Bośnia i Hercegowina - Liechtenstein 8 września, 20:45
Luksemburg - Islandia 8 września, 20:45
Słowacja - Portugalia 8 września, 20:45

Kolejka 6 - 10-12 września

Islandia - Bośnia i Hercegowina 11 września, 20:45
Portugalia - Luksemburg 11 września, 20:45
Słowacja - Liechtenstein 11 września, 20:45

Kolejka 7 - 12-14 października

Islandia - Luksemburg 13 października, 20:45
Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina 13 października, 20:45
Portugalia - Słowacja 13 października, 20:45

Kolejka 8 - 15-17 października

Bośnia i Hercegowina - Portugalia 16 października, 20:45
Islandia - Liechtenstein 16 października, 20:45
Luksemburg - Słowacja 16 października, 20:45

Kolejka 9 - 16-18 listopada

Liechtenstein - Portugalia 16 listopada, 20:45
Luksemburg - Bośnia i Hercegowina 16 listopada, 20:45
Słowacja - Islandia 16 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 19-21 listopada

Bośnia i Hercegowina - Słowacja 19 listopada, 20:45
Liechtenstein - Luksemburg 19 listopada, 20:45
Portugalia - Islandia 19 listopada, 20:45

Grupa J

Baraże - 1/2 finału - 21 marca
Baraże o trzy miejsca w finałach będą odbywać się w trzech ścieżkach, których zwycięzcy awansują do ME - po jednej dla pierwszych trzech dywizji Ligi Narodów 2022/23.

Baraże - finał - 26 marca

(Losowanie - 9 października 2022, 12:00 - Frankfurt nad Menem, Festhalle)
Do finałów ME awansują pierwsze dwie drużyny z każdej grupy oraz trzy zespoły z baraży.
Przed losowaniem grup 53 federacje podzielono na sześć koszyków na podstawie rankingu po fazie grupowej Ligi Narodów 2022/23:
Koszyk 1 - Holandia, Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Dania, Portugalia, Belgia, Węgry, Szwajcaria, Polska
Koszyk 2 - Francja, Austria, Czechy, Anglia, Walia, Izrael, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Szkocja, Finlandia
Koszyk 3 - Ukraina, Islandia, Norwegia, Słowenia, Irlandia, Albania, Czarnogóra, Rumunia, Szwecja, Armenia
Koszyk 4 - Gruzja, Grecja, Turcja, Kazachstan, Luksemburg, Azerbejdżan, Kosowo, Bułgaria, Wyspy Owcze, Macedonia Północna
Koszyk 5 - Słowacja, Irlandia Północna, Cypr, Białoruś, Litwa, Gibraltar, Estonia, Łotwa, Mołdawia, Malta
Koszyk 6 - Andora, San Marino, Liechtenstein

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas