[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2024/2025

I runda eliminacyjna - 11 lipca, 18 lipca
(Losowanie - 18 czerwca 2024, 15:00 - Nyon)

Botew Płowdiw 2-1 NK Maribor 11 lipca, 20:00 (16 318)
Anthony Ujah 9, Nikoła Ilijew 74 - Pijus Širvys 19
IF Elfsborg 3-0 Páfos FC 11 lipca, 19:00 (5011)
Besfort Zeneli 9, Niklas Hult 59, Per Frick 82
Paksi FC 0-4 Corvinul Hunedoara 11 lipca, 19:00 (4182)
Sergiu Buș 9, Marius Lupu 45, 86, 90
Sheriff Tiraspol 0-1 Zirə FK 11 lipca, 19:00 (3594)
Dawit Wolkowi 88
Wisła Kraków 2-0 Llapi Podujevë 11 lipca, 20:30 (24 403)
Igor Sapała 2, Ángel Rodado 90
MFK Ružomberok 5-2 Toboł Kustanaj 11 lipca, 19:00 (3025)
Adam Gabriel 11, 88, Alexander Selecký 40, Matúš Malý 45, Matej Madleňák 77 - Igor Ivanović 9, David Henen 45

NK Maribor 2-2 Botew Płowdiw 18 lipca, 20:15 (8124)
Jan Repas 13, Étienne Beugré 80 - Christian Nwachukwu 47, Anthony Ujah 60
Páfos FC 2-5 IF Elfsborg 18 lipca, 18:00 (3952)
Sebastian Holmén 25 (s), Vlad Dragomir 43 - Timothy Ouma 23, Michael Baidoo 47, Andri Fannar Baldursson 48, Jalal Abdullai 58, Arbër Zeneli 85
Kolóssi
Corvinul Hunedoara 0-2 Paksi FC 18 lipca, 20:00 (8582)
Norbert Könyves 79, Dániel Böde 90
Sybin
Zirə FK 1-2 Sheriff Tiraspol 18 lipca, 18:00 (4700)
pd. k. 4-5
Raphael Alemão 5 - Ayyoub Allach 54, Papa Ndiaga Yade 77
Mərdəkan
Llapi Podujevë 1-2 Wisła Kraków 18 lipca, 16:30
Ardit Tahiri 74 - Ángel Rodado 58, Giánnis Kiakós 90
bez udziału publiczności
Toboł Kustanaj 1-0 MFK Ružomberok 18 lipca, 17:00 (6830)
Ahmed El Messaoudi 8

II runda eliminacyjna - 25 lipca, 1 sierpnia
(Losowanie - 19 czerwca 2024, 13:00 - Nyon)

AFC Ajax - FK Vojvodina (Nowy Sad) 25 lipca, 20:30
MFK Ružomberok - Trabzonspor Kulübü 25 lipca, 18:30
Wisła Kraków - SK Rapid Wiedeń 25 lipca, 18:00
Kilmarnock FC - Cercle Brugge KSV 25 lipca, 20:30
Molde FK - Silkeborg IF 25 lipca, 19:00
Corvinul Hunedoara - HNK Rijeka 25 lipca, 20:00
Sybin
SC Braga - Maccabi Petach Tikwa 25 lipca, 21:30
Panathinaïkós AO - Botew Płowdiw 25 lipca, 20:00
Sheriff Tiraspol - IF Elfsborg 25 lipca, 19:00

FK Vojvodina (Nowy Sad) - AFC Ajax 1 sierpnia, 20:00
Bačka Topola
Trabzonspor Kulübü - MFK Ružomberok 1 sierpnia, 19:30
SK Rapid Wiedeń - Wisła Kraków 1 sierpnia, 20:30
Cercle Brugge KSV - Kilmarnock FC 1 sierpnia, 20:00
Silkeborg IF - Molde FK 1 sierpnia, 19:15
HNK Rijeka - Corvinul Hunedoara 1 sierpnia, 20:00
Maccabi Petach Tikwa - SC Braga 1 sierpnia, 19:30
Sofia
Botew Płowdiw - Panathinaïkós AO 1 sierpnia, 20:00
IF Elfsborg - Sheriff Tiraspol 1 sierpnia, 19:00

III runda eliminacyjna - 8 sierpnia, 15 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2024, 13:00 - Nyon)

IV runda eliminacyjna - 22 sierpnia, 29 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2024 - Nyon)

I faza grupowa
 
Kolejka 1 - 25-26 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2024)
Drużyny z miejsc 1-8 awansują do 1/8 finału, zespoły z miejsc 9-24 do 1/16 finału.

Kolejka 2 - 3 października

Kolejka 3 - 24 października

Kolejka 4 - 7 listopada

Kolejka 5 - 28 listopada

Kolejka 6 - 12 grudnia

Kolejka 7 - 23 stycznia

Kolejka 8 - 30 stycznia

1/16 finału - 13 lutego, 20 lutego
(Losowanie - 31 stycznia 2025 - Nyon)

1/8 finału - 6 marca, 13 marca
(Losowanie - 21 lutego 2025 - Nyon)

1/4 finału - 10 kwietnia, 17 kwietnia
(Losowanie - 21 lutego 2025 - Nyon)

1/2 finału - 1 maja, 8 maja
(Losowanie - 21 lutego 2025 - Nyon)

Finał - 21 maja
Bilbao, San Mamés

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas