[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Betclic II liga 2024/2025

22 czerwca 2024, 16:35 - Czeladź (Stadion im. Józefa Pawełczyka)
CKS Czeladź (2) 0-7 Zagłębie Sosnowiec
Kamil Biliński 8, Łukasz Uchnast 40, Bartosz Martosz 44, Bartosz Snopczyński 47, 72, zawodnik testowany 62, 80

22 czerwca 2024, 11:00 - Bytom (Stadion im. Edwarda Szymkowiaka)
Polonia Bytom 1-2 Piast Gliwice
Kamil Wojtyra 23 - Jorge Félix 49, Michał Kaput 81

22 czerwca 2024, 12:00 - Szczecinek (Stadion Miejski)
Chojniczanka Chojnice 0-0 Kotwica Kołobrzeg

21 czerwca 2024, 11:00 - Kraków (boczne boisko Stadionu Miejskiego Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 2-3 Sandecja Nowy Sącz
Michał Głogowski 19, zawodnik testowany 41 - Jakub Wilczyński 69 (k), Igor Maślanka 79, Arkadiusz Orzeł 85

23 marca 2024, 12:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Resovia 1-1 Puszcza Niepołomice
Bartłomiej Eizenchart 80 - Tomasz Wojcinowicz 69

22 marca 2024, 12:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 GKS Katowice
Aleksander Komor 66

22 marca 2024, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 MFK Karviná
Adeleke Akinyemi 90 (k)

24 lutego 2024, 11:00 - Bytom (stadion Polonii)
Polonia Bytom 2-0 Drama Zbrosławice
Filip Żagiel 37, Dawid Wolny 42

19 lutego 2024, 11:35 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Hubert Matynia 86 - Maciej Firlej 75 (k)

17 lutego 2024, 14:30 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Hubert Derlatka 86 - Dawid Dzięgielewski 5, Damian Winiarski 22, Jakub Apolinarski 35

17 lutego 2024, 13:30 - Stężyca (Nadraduńskie Centrum Sportu i Rekreacji)
Radunia Stężyca 1-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Adam Płotka 60

17 lutego 2024, 12:45 - Kalisz (boczne boisko Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej)
KKS 1925 Kalisz 3-1 Zagłębie II Lubin
Hubert Sobol 20, Wojciech Maroszek 59, Adrian Cierpka 95 (k) - Marcel Reguła 101

17 lutego 2024, 12:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 3-0 Mławianka Mława
Maciej Famulak 19, Ołeksandr Jacenko 48, Jan Sienkiewicz 87

17 lutego 2024, 12:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 5-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Krystian Puton 25 (k), 71, Robert Janicki 32, Mateusz Klichowicz 66 (k), Kacper Szymanek 88 - Tomasz Mamis 54, Jakub Szuta 76

17 lutego 2024, 12:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-0 Gedania Gdańsk
Valērijs Šabala 71

17 lutego 2024, 12:00 - Idzbark (boisko Góry)
Stomil Olsztyn 2-3 Olimpia Grudziądz
Dawid Retlewski 69, 78 - Patryk Czarnowski 50, 56, Fardin Rabet 80

17 lutego 2024, 12:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska)
ŁKS II Łódź 1-1 GKS Bełchatów
Łukasz Dynel 72 (k) - Przemysław Zdybowicz 27

16 lutego 2024, 15:15 - Rudy (stadion Buka)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Pniówek Pawłowice
Kacper Zych 21, Michał Bednarski 57, Szymon Maszkowski 76, Wojciech Katus 82 - Szymon Matuszek 80 (s)

16 lutego 2024, 15:00 - Wrocław (Centrum Treningowe Ślęzy)
Ślęza Wrocław 2-3 ŁKS II Łódź
Kamil Olek 50, Mateusz Kluzek 57 - Adam Marciniak 3, Błażej Jakóbczyk 78 (s), Anton Fase 80

16 lutego 2024, 13:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 2-1 Garbarnia Kraków
Bramka dla Garbarni: Karol Wątroba

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas