[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Szczebel centralny - 18 kwietnia 2019

Wybierz datę: wczoraj (17 kwietnia) | dziś (18 kwietnia) | jutro (19 kwietnia)

Fortuna I liga 2018/2019,

18:00 Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
19:45 Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

II liga 2018/2019,

16:00 Rozwój Katowice - Górnik Łęczna

III liga 2018/2019, II

17:00 Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
17:00 Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew

Ekstraliga kobiet 2018/2019,

15:00 AZS Wrocław (k) - Mitech Żywiec (k)
16:00 Olimpia Szczecin (k) - AZS UJ Kraków (k)
16:30 UKS SMS Łódź (k) - AZS PSW Biała Podlaska (k)
16:30 AZS PWSZ Wałbrzych (k) - Medyk Konin (k)

I liga kobiet 2018/2019, południowa

12:00 Resovia (k) - Wanda Nowa Huta (Kraków) (k)
12:00 Rysy Bukowina Tatrzańska (k) - Rolnik Biedrzychowice (k)
16:00 Rekord Bielsko-Biała (k) - Respekt Myślenice (k)
16:00 MUKS Tomaszów Mazowiecki (k) - Tarnovia Tarnów (k)
17:00 ROW Rybnik (k) - Gol Częstochowa (k)

I liga kobiet 2018/2019, północna

16:00 KS Raszyn (k) - Unifreeze Górzno (k)
17:00 Polonia Środa Wielkopolska (k) - Piastovia Piastów (k)
17:00 Praga Warszawa (k) - UKS SMS II Łódź (k)

II liga kobiet 2018/2019, mazowiecka

17:00 MOSiR Sieradz (k) - Akademia 2012 Suwałki (k)

I liga futsalu 2018/2019, północna

19:30 Mieszko Gniezno (f) - LSSS Lębork (f)

Centralna Liga Juniorów 2018/2019,

10:30 Jagiellonia Białystok (j) 1-1 Arka Gdynia (j)
11:00 Pogoń Szczecin (j) 3-3 Korona Kielce (j)
11:00 Wisła Kraków (j) 2-0 Escola Varsovia Warszawa (j)
12:00 Lech Poznań (j) - Górnik Zabrze (j)
12:00 Elana Toruń (j) - Ruch Chorzów (j)
13:00 Motor Lublin (j) - GKS Bełchatów (j)
16:00 Legia Warszawa (j) - Śląsk Wrocław (j)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna

11:00 ŁKS Łódź (jm) 0-2 AKS SMS Łódź (jm)
13:00 Jagiellonia Białystok (jm) - Escola Varsovia Warszawa (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna

12:00 AP Reissa Poznań (jm) - Pogoń Szczecin (jm)
14:00 Warta Poznań (jm) - Gryf Słupsk (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna

11:00 FC Wrocław Academy Wrocław (jm) 0-7 Zagłębie Lubin (jm)
12:00 Śląsk Wrocław (jm) - Gwarek Zabrze (jm)
13:00 Odra Opole (jm) - Stadion Śląski Chorzów (jm)
13:00 Ruch Chorzów (jm) - Górnik Zabrze (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna

12:00 Stal Mielec (jm) - Korona Kielce (jm)
17:30 Motor Lublin (jm) - Wisła Kraków (jm)

 

Napisz do nas