[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Szczebel centralny - 25 września 2021

Wybierz datę: wczoraj (24 września) | dziś (25 września) | jutro (26 września)

PKO Ekstraklasa 2021/2022,

15:00 Stal Mielec - Radomiak Radom
17:30 Warta Poznań - Zagłębie Lubin
20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Fortuna I liga 2021/2022,

12:40 Odra Opole - GKS Katowice
18:00 Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice
20:30 Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

eWinner II liga 2021/2022,

13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Motor Lublin
16:00 Sokół Ostróda - Ruch Chorzów
18:00 KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków

III liga 2021/2022, I

11:00 Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
13:00 KS Kutno - Jagiellonia II Białystok
14:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
16:00 Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn
16:00 Mamry Giżycko - Legionovia Legionowo
16:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie
17:00 Broń Radom - GKS Wikielec

III liga 2021/2022, II

12:00 Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz
13:00 Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Jarota Jarocin
15:00 Elana Toruń - Sokół Kleczew
16:00 Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
16:00 KP Starogard Gdański - Kluczevia Stargard
16:00 Unia Janikowo - GKS Przodkowo
17:30 Stolem Gniewino - Świt Skolwin (Szczecin)

III liga 2021/2022, III

12:00 Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
15:00 LKS Goczałkowice Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra
16:00 Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
16:00 Piast Żmigród - MKS Kluczbork
16:00 Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra
16:00 Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
16:00 Carina Gubin - Górnik II Zabrze
17:00 Odra Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała

III liga 2021/2022, IV

13:00 Czarni Połaniec - Unia Tarnów
15:00 Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska
15:00 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Korona Rzeszów
16:00 Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm
16:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
16:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska

Ekstraliga kobiet 2021/2022,

10:15 UKS SMS Łódź (k) - Czarni Sosnowiec (k)
12:00 Medyk Konin (k) - Rekord Bielsko-Biała (k)
12:00 Olimpia Szczecin (k) - APLG Gdańsk (k)
16:00 Tarnovia Tarnów (k) - Górnik Łęczna (k)

I liga kobiet 2021/2022,

12:00 Pogoń Tczew (k) - UKS SMS II Łódź (k)
14:30 Ząbkovia Ząbki (k) - Trójka Staszkówka/Jelna (k)
15:00 Rolnik Biedrzychowice (k) - Sportowa Czwórka Radom (k)

II liga kobiet 2021/2022, południowa

11:30 Sokół Kolbuszowa Dolna (k) - Respekt Myślenice (k)
12:00 Prądniczanka Kraków (k) - Śląsk II Wrocław (k)

II liga kobiet 2021/2022, północna

12:00 Warta Gorzów Wielkopolski (k) - UKS SMS III Łódź (k)
15:00 Marcus Gdynia (k) - Medyk II Konin (k)
16:30 Praga Warszawa (k) - KU-AZS UW Warszawa (k)

III liga kobiet 2021/2022, I

12:00 Zły Warszawa (k) - Jantar Ostrołęka (k)

III liga kobiet 2021/2022, II

14:30 Olimpia II Szczecin (k) - KTS-K Luzino (k)
15:30 Górnicza Konin (k) - LZS Stare Oborzyska (k)
16:30 LFA Szczecin (k) - Lew Lębork (k)

III liga kobiet 2021/2022, III

14:30 Mitech Żywiec (k) - Czarni II Sosnowiec (k)
15:00 Unia Opole (k) - Promień Żary (k)

Keeza III liga kobiet 2021/2022, IV

11:00 Izolator Boguchwała (k) - Football Success Academy Kraków (k)
13:00 Tarnovia II Tarnów (k) - Iskra Brzezinka (k)

IV liga kobiet 2021/2022, lubusko-zachodniopomorska

14:00 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski (k) - Victoria Sianów (k)

Statscore Futsal Ekstraklasa 2021/2022,

12:00 Clearex Chorzów (f) - FC Toruń (f)
16:00 Constract Lubawa (f) - Red Devils Chojnice (f)
16:00 Futsal Team Brzeg (f) - Słoneczny Stok Białystok (f)
20:00 Górnik Polkowice (f) - Legia Warszawa (f)

I liga futsalu 2021/2022, południowa

20:00 Futsal Nowiny (f) - FC 2016 Siemianowice Śląskie (f)

Centralna Liga Juniorów 2021/2022,

12:00 Cracovia (j) - Legia Warszawa (j)
12:00 Warta Poznań (j) - Wisła Kraków (j)
12:00 Zagłębie Lubin (j) - Stal Rzeszów (j)
13:00 Arka Gdynia (j) - Lech Poznań (j)
16:00 UKS SMS Łódź (j) - Śląsk Wrocław (j)

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, A - jesień

12:00 Jagiellonia Białystok (jm) - Stomil Olsztyn (jm)
12:00 Legia Warszawa (jm) - Widzew Łódź (jm)
15:00 MKS Polonia Warszawa (jm) - UKS SMS Łódź (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, B - jesień

13:00 Lech Poznań (jm) - Arka Gdynia (jm)
16:00 Pogoń Szczecin (jm) - FASE Szczecin (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, C - jesień

12:00 Ruch Chorzów (jm) - Miedź Legnica (jm)
12:00 GKS Tychy (jm) - Odra Opole (jm)
14:30 Zagłębie Lubin (jm) - Raków Częstochowa (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2021/2022, D - jesień

11:00 Wisła Kraków (jm) - Resovia (jm)
12:00 Korona Kielce (jm) - Cracovia (jm)
13:00 Motor Lublin (jm) - Wisła Puławy (jm)

 

Napisz do nas