[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


   

2022
 
 
STYCZEŃ
 
9.01-6.02
33. Puchar Narodów Afryki (Kamerun)
19.01-6.02
12. Mistrzostwa Europy w futsalu (Holandia)
LUTY
 
3-12
Klubowe mistrzostwa świata (ZEA)
5-6
20. kolejka Ekstraklasy
7
U-17: Polska - Norwegia (w Hiszpanii)
10
U-17: Polska - Norwegia (w Hiszpanii)
10
Ranking FIFA
12-13
21. kolejka Ekstraklasy
15-16
1/8 finału Ligi Mistrzów - I mecze (I część)
16-22
Kobiety: Turniej towarzyski Pinatar Cup (Hiszpania)
17
1/16 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - I mecze
19-20
22. kolejka Ekstraklasy
22-23
1/8 finału Ligi Mistrzów - I mecze (II część)
23
Finał Recopa Sudamericana - I mecz
24
1/16 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - rewanże
25
Losowanie Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
26-27
23. kolejka Ekstraklasy, 21. kolejka I i II ligi
MARZEC
 
1-6
U-16: Turniej UEFA Development (Izrael)
2
1/4 finału Pucharu Polski
2
Finał Recopa Sudamericana - rewanż
5-6
24. kolejka Ekstraklasy, 22. kolejka I i II ligi
8-9
1/8 finału Ligi Mistrzów - rewanże (I część)
10
1/8 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - I mecze
12-13
25. kolejka Ekstraklasy, 23. kolejka I i II ligi
15-16
1/8 finału Ligi Mistrzów - rewanże (II część)
15-18
eME futsal U-19 (Finlandia): Bośnia i Hercegowina, Finlandia, Kazachstan, Polska
17
1/8 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - rewanże
18
Losowanie Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
19-20
26. kolejka Ekstraklasy, 24. kolejka I i II ligi
23
U-18: Szwajcaria - Polska
24
Szkocja - Polska (Glasgow)
24
eMME: Izrael - Polska
24
Elite League: Polska - Anglia
24-30
eME U-17 kobiet (Polska): Anglia, Chorwacja, Francja, Polska
25
U-18: Szwajcaria - Polska
25
Ranking FIFA kobiet
26-27
25. kolejka I i II ligi
28
Elite League: Czechy - Polska (Frýdek-Místek)
29
eMŚ: Polska - Szwecja (Chorzów)
29
eMME: Polska - Węgry (Zabrze)
31
Ranking FIFA
KWIECIEŃ
 
1
Losowanie mistrzostw świata
2-3
27. kolejka Ekstraklasy, 26. kolejka I i II ligi
5
U-15: Słowenia - Polska (Predoslje)
5-6
1/4 finału Ligi Mistrzów - I mecze
6
1/2 finału Pucharu Polski
6-12
eME U-19 kobiet (Szwecja): Chorwacja, Dania, Polska, Szwecja
7
eMŚ kobiet: Polska - Armenia (Gdynia)
7
U-15: Słowenia - Polska (Predoslje)
7
1/4 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - I mecze
9-10
28. kolejka Ekstraklasy, 27. kolejka I i II ligi
12
eMŚ kobiet: Norwegia - Polska (Oslo)
12-13
1/4 finału Ligi Mistrzów - rewanże
14
1/4 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - rewanże
16
29. kolejka Ekstraklasy, 28. kolejka I i II ligi
20-26
eME U-17 (Włochy): Kosowo, Polska, Ukraina, Włochy
23-24
30. kolejka Ekstraklasy, 29. kolejka I i II ligi
25
Finał Ligi Młodzieżowej (Nyon)
26-27
1/2 finału Ligi Mistrzów - I mecze
26/27/28
Finał Ligi Mistrzów CONCACAF - I mecz
27
30. kolejka I i II ligi
28
1/2 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - I mecze
30.04-1.05
31. kolejka Ekstraklasy, 31. kolejka I i II ligi
30.04/1.05
Finał Ligi Mistrzów futsalu (Ryga)
MAJ
 
1
Finał Pucharu Polski w futsalu - I mecz
2
Finał Pucharu Polski (Warszawa)
3-6
U-15: Turniej Czterech Narodów (Polska)
3
Finał Pucharu Polski w futsalu - rewanż
3-4
1/2 finału Ligi Mistrzów - rewanże
3-15
15. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Bośnia i Hercegowina)
3/4/5
Finał Ligi Mistrzów CONCACAF - rewanż
5-9
U-16: Turniej Sześciu Narodów (Rumunia)
5
1/2 finału Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - rewanże
7-8
32. kolejka Ekstraklasy, 32. kolejka I i II ligi
14-15
33. kolejka Ekstraklasy, 33. kolejka I i II ligi
16.05-1.06
21. Mistrzostwa Europy Under-17 (Izrael)
18
Finał Ligi Europy (Sewilla)
21-22
34. kolejka Ekstraklasy, 34. kolejka I i II ligi
21
Finał Ligi Mistrzów kobiet (Turyn)
22
Finał Klubowych Mistrzostw Karaibów
25-26
I runda baraży o Ekstraklasę i I ligę
25
Finał Ligi Konferencji Europy (Tirana)
28-29
Ostatnie kolejki Ekstraligi kobiet, Ekstraklasy futsalu i Centralnej Ligi Juniorów
28
Finał Ligi Mistrzów (Sankt Petersburg)
29
II runda baraży o Ekstraklasę i I ligę
29
Finał Ligi Mistrzów Afryki
29
Finał Pucharu Konfederacji CAF
CZERWIEC
 
1-7
U-18: Turniej towarzyski (Słowenia)
2
eMME: San Marino - Polska
3
LN: Polska - Walia (Wrocław)
6
LN: Belgia - Polska (Bruksela)
7
eMME: Polska - Niemcy
7
U-21: Włochy - Polska (San Benedetto del Tronto)
7
Losowanie Ligi Mistrzów
10
LN: Holandia - Polska (Rotterdam)
13
LN: Polska - Belgia (Warszawa)
14-15
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy
15
Futsal: Polska - Bośnia i Hercegowina (Poreč)
16
Futsal: Polska - Węgry (Poreč)
17
Futsal: Polska - Czarnogóra (Poreč)
17
Ranking FIFA kobiet
18.06-1.07
21. Mistrzostwa Europy Under-19 (Słowacja)
19
Futsal: Chorwacja - Polska (Poreč)
21-24
Turniej rundy wstępnej Ligi Mistrzów
23
Ranking FIFA
27.06-9.07
21. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Czechy)
LIPIEC
 
1-3
2. Mistrzostwa Europy w futsalu kobiet (Portugalia)
5-6
I runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
6-31
13. Mistrzostwa Europy kobiet (Anglia)
7
I runda eliminacyjna Ligi Konferencji Europy - I mecze
12-13
I runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
14
I runda eliminacyjna Ligi Konferencji Europy - rewanże
16-17
1. kolejka Ekstraklasy 2022/23
18
Losowanie Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
19-20
II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
19-27
9. Mistrzostwa EAFF (Japonia)
21
II runda eliminacyjna Ligi Konferencji Europy - I mecze
26-27
II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
28
II runda eliminacyjna Ligi Konferencji Europy - rewanże
SIERPIEŃ
 
2
Losowanie Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
2-3
III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
4
III runda eliminacyjna Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - I mecze
5
Ranking FIFA kobiet
9
III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
10
Superpuchar Europy (Helsinki)
10-28
10. Mistrzostwa świata kobiet Under-20 (Kostaryka)
11
III runda eliminacyjna Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - rewanże
16-17
IV runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
18
IV runda eliminacyjna Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - I mecze
23-24
IV runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
25
IV runda eliminacyjna Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy - rewanże
25
Losowanie Ligi Mistrzów
26
Losowanie Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
WRZESIEŃ
 
1
eMŚ kobiet: Albania - Polska
3-10
2. Mistrzostwa Europy w futsalu Under-19 (Hiszpania)
6
eMŚ kobiet: Polska - Kosowo
6-7
1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
8
1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
13-14
2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
15
2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
21-27
eME U-19 (Polska): Bośnia i Hercegowina, Estonia, Polska, Włochy
22
LN: Polska - Holandia
25
LN: Walia - Polska
PAŹDZIERNIK
 
1
Finał Copa Sudamericana (Brasília)
4-5
3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
6
3. kolejka fazy grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
9
Losowanie eliminacji mistrzostw Europy
11-12
4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
11-30
7. Mistrzostwa świata kobiet Under-17 (Indie)
13
4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
18-23
eME futsal kobiet (Ukraina): Chorwacja, Polska, Ukraina, zwycięzca rundy wstępnej
20-26
eME U-17 (Polska): Andora, Austria, Czarnogóra, Polska
22
Finał Pucharu AFC
25-26
5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
27
5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
29
Finał Copa Libertadores (Guayaquil)
LISTOPAD
 
1-2
6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
3
6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
7
Losowanie Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy
21.11-18.12
22. Mistrzostwa świata (Katar)
GRUDZIEŃ
 
-
 
2022+
 
2023
34. Puchar Narodów Afryki (Wybrzeże Kości Słoniowej)
2023
18. Puchar Azji (Chiny)
2023
17. Puchar Złota CONCACAF
2023
3. Liga Narodów - turniej finałowy
2023
23. Mistrzostwa świata Under-20 (Indonezja)
2023
19. Mistrzostwa świata Under-17 (Peru)
2023
24. Młodzieżowe mistrzostwa Europy (Gruzja/Rumunia)
2023
22. Mistrzostwa Europy Under-19 (Malta)
2023
22. Mistrzostwa Europy Under-17 (Węgry)
2023
9. Mistrzostwa świata kobiet (Australia/Nowa Zelandia)
2023
22. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Belgia)
2023
16. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Estonia)
2023
22. Mistrzostwa świata w piłce plażowej
2023
7. Mistrzostwa Narodów Afryki (Algieria)
2023
2. Liga Narodów CONCACAF - turniej finałowy
2023
25. Puchar Zatoki Arabskiej (Irak)
2023
10. Mistrzostwa WAFF (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
2023
13. Puchar Regionów UEFA
2024
48. Copa América (Ekwador)
2024
15. Mistrzostwa Europy (Niemcy)
2024
11. Puchar Narodów Oceanii
2024
10. Mistrzostwa świata w futsalu
2024
33. Letnie Igrzyska Olimpijskie (Paryż)
2024
23. Mistrzostwa Europy Under-19 (Irlandia Północna)
2024
23. Mistrzostwa Europy Under-17 (Cypr)
2024
23. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Litwa)
2024
17. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Szwecja)
2024
2. Puchar Solidarności AFC (Indonezja)
2025
35. Puchar Narodów Afryki (Gwinea)
2025
24. Mistrzostwa Europy Under-19 (Rumunia)
2025
23. Mistrzostwa Europy Under-17 (Estonia)
2025
24. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Białoruś)
2025
18. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Wyspy Owcze)
2026
23. Mistrzostwa świata (Kanada/Meksyk/USA)
2028
49. Copa América (Paragwaj)
2028
34. Letnie Igrzyska Olimpijskie (Los Angeles)
2032
35. Letnie Igrzyska Olimpijskie (Brisbane)

Legenda

   rozgrywki polskie
   europejskie puchary
   polskie reprezentacje
   turnieje międzynarodowe
   inne

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas