[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


   

2019
 
 
STYCZEŃ
 
5.01-1.02
17. Puchar Azji (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
LUTY
 
2
Futsal: Polska - Rosja (Opole)
3
Futsal: Polska - Rosja (Nysa)
3-6
U-17 kobiet: Turniej towarzyski (Hiszpania): Czechy, Polska, Szkocja, Szwecja
7
Ranking FIFA
8-12
U-18: Turniej towarzyski (Hiszpania): Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja
9-10
21. kolejka Ekstraklasy
12-13
1/8 finału Ligi Mistrzów - I mecze (I część)
13
U-17: Polska - Irlandia (Marbella)
14
1/16 finału Ligi Europy - I mecze
15-17
1. Mistrzostwa Europy w futsalu kobiet (Portugalia)
16
U-17: Polska - Słowacja (Marbella)
16-17
22. kolejka Ekstraklasy
19-20
1/8 finału Ligi Mistrzów - I mecze (II część)
21
1/16 finału Ligi Europy - rewanże
22
Losowanie Ligi Europy
23-24
23. kolejka Ekstraklasy
27.02-6.03
Kobiety: Algarve Cup (Portugalia) - m.in. Polska
27
1/4 finału Pucharu Polski (I część)
28.02-5.03
U-19 kobiet: Turniej towarzyski (Turcja): Czechy, Kosowo, Polska, Węgry
MARZEC
 
2-3
24. kolejka Ekstraklasy, 22. kolejka I i II ligi
5-6
1/8 finału Ligi Mistrzów - rewanże (I część)
7
1/8 finału Ligi Europy - I mecze
7
Futsal kobiet: Polska - Białoruś (Białystok)
8
Futsal kobiet: Polska - Białoruś (Sokółka)
9-10
25. kolejka Ekstraklasy, 23. kolejka I i II ligi
12-13
1/8 finału Ligi Mistrzów - rewanże (II część)
13
1/4 finału Pucharu Polski (II część)
14
1/8 finału Ligi Europy - rewanże
15
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
16-17
26. kolejka Ekstraklasy, 24. kolejka I i II ligi
20-26
eME U-19 (Francja): Francja, Izrael, Polska, Szwajcaria
20-26
eME U-17 (Szkocja): Polska, Portugalia, Rosja, Szkocja
21
eME: Austria - Polska (Wiedeń)
21
eME: Macedonia Północna - Łotwa, Izrael - Słowenia
21
Reprezentacja młodzieżowa: Anglia - Polska (Bristol)
21
Elite League: Anglia - Polska (Burton upon Trent)
21
U-20: Polska - Japonia (Łódź)
23-29
eME U-17 kobiet (Szwecja): Hiszpania, Polska, Słowacja, Szwecja
23-24
25. kolejka I i II ligi
24
eME: Polska - Łotwa (Warszawa)
24
eME: Izrael - Austria, Słowenia - Macedonia Północna
26
Reprezentacja młodzieżowa: Polska - Serbia (Grodzisk Wielkopolski)
26
Elite League: Polska - Niemcy (Bielsko-Biała)
26
U-15: Macedonia Północna - Polska (Skopje)
27-30
eME futsal U-19 (Finlandia): Finlandia, Francja, Kazachstan, Polska
28
U-15: Macedonia Północna - Polska (Skopje)
29
Superpuchar Afryki (Ar-Rajjan)
29
Ranking FIFA kobiet
30-31
27. kolejka Ekstraklasy, 26. kolejka I i II ligi
KWIECIEŃ
 
1-5
U-16: Turniej UEFA Development (Polska): Grecja, Kolumbia, Polska, Turcja
3-9
eME U-19 kobiet (Belgia): Belgia, Finlandia, Polska, Szwajcaria
3-7
U-16 kobiet: Turniej UEFA Development (Polska): Dania, Grecja, Polska, Turcja
3
28. kolejka Ekstraklasy
4
Ranking FIFA
5
Kobiety: Polska - Włochy (Lublin)
6-7
29. kolejka Ekstraklasy, 27. kolejka I i II ligi
9
Kobiety: Finlandia - Polska (Helsinki)
9-10
1/4 finału Ligi Mistrzów - I mecze
10
1/2 finału Pucharu Polski
11
1/4 finału Ligi Europy - I mecze
13
30. kolejka Ekstraklasy
13-14
28. kolejka I i II ligi
14
Futsal: Polska - Brazylia (Koszalin)
16
Futsal: Polska - Brazylia (Bydgoszcz)
16-17
1/4 finału Ligi Mistrzów - rewanże
18
1/4 finału Ligi Europy - rewanże
20
31. kolejka Ekstraklasy, 29. kolejka I i II ligi
23/24/25
Finał Ligi Mistrzów CONCACAF - I mecz
24
32. kolejka Ekstraklasy, 30. kolejka I i II ligi
26-28
Turniej finałowy Ligi Mistrzów w futsalu (Ałmaty)
27-28
33. kolejka Ekstraklasy, 31. kolejka I i II ligi
27
Finał Pucharu Polski w futsalu - I mecz
29
Finał Ligi Młodzieżowej (Nyon)
30.04-1.05
1/2 finału Ligi Mistrzów - I mecze
30.04/1/2.05
Finał Ligi Mistrzów CONCACAF - rewanż
MAJ
 
1
Finał Pucharu Polski w futsalu - rewanż
2
Finał Pucharu Polski (Warszawa)
2
1/2 finału Ligi Europy - I mecze
3-19
14. Mistrzostwa Europy Under-17 (Irlandia)
4-5
34. kolejka Ekstraklasy, 32. kolejka I i II ligi
5-17
11. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Bułgaria)
7-11
U-16: Turniej towarzyski (Rumunia): Chorwacja, Norwegia, Polska, Rumunia
7-8
1/2 finału Ligi Mistrzów - rewanże
9
1/2 finału Ligi Europy - rewanże
11-12
35. kolejka Ekstraklasy, 33. kolejka I i II ligi
11/12
Finał Ligi Mistrzów Oceanii
14-15
36. kolejka Ekstraklasy
18-19
37. kolejka Ekstraklasy, 34. kolejka I i II ligi
18
Finał Ligi Mistrzów kobiet (Budapeszt)
19
Finał Pucharu Konfederacji CAF - I mecz
22
Finał Recopa Sudamericana - I mecz
23.05-15.06
22. Mistrzostwa świata Under-20 (Polska)
24
Finał Ligi Mistrzów Afryki - I mecz
25-26
Ostatnia kolejka Ekstraklasy futsalu
25.05-8.06
Puchar COSAFA (RPA)
26
Finał Pucharu Konfederacji CAF - rewanż
28-31
U-15: Turniej towarzyski (Finlandia): Finlandia, Polska, Słowacja, Węgry
29
Finał Ligi Europy (Baku)
29
Finał Recopa Sudamericana - rewanż
31
Finał Ligi Mistrzów Afryki - rewanż
CZERWIEC
 
1-2
Ostatnia kolejka Centralnej Ligi Juniorów
1
Finał Ligi Mistrzów (Madryt)
5-9
Turniej finałowy Ligi Narodów (Portugalia)
7
eME: Macedonia Północna - Polska (Skopje)
7
eME: Austria - Słowenia, Łotwa - Izrael
7.06-7.07
8. Mistrzostwa świata kobiet (Francja)
8-9
Ostatnia kolejka Ekstraligi kobiet
10
eME: Polska - Izrael (Warszawa)
10
eME: Macedonia Północna - Austria, Łotwa - Słowenia
11
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
14
Kobiety: Słowacja - Polska (Poprad)
14.06-7.07
46. Copa América (Brazylia)
14
Ranking FIFA
15.06-7.07
15. Puchar Złota CONCACAF (USA/Kostaryka)
16-30
18. Młodzieżowe mistrzostwa Europy (Włochy/San Marino)
16-23
Futsal U-19: Turniej towarzyski (Chorwacja): Kosowo, Łotwa, Polska, Słowacja, Węgry
18
Finał Centralnej Ligi Juniorów U-17 (Ząbki)
18
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
18-26
11. Puchar Regionów UEFA (Niemcy)
19
Finał Pucharu Polski kobiet (Łódź)
21.06-19.07
32. Puchar Narodów Afryki (Egipt)
25-28
Turniej rundy wstępnej Ligi Mistrzów
27
Runda wstępna Ligi Europy - I mecze
LIPIEC
 
4
Runda wstępna Ligi Europy - rewanże
9-10
I runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
11
I runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
12
Ranking FIFA kobiet
13
Superpuchar Polski
14-27
18. Mistrzostwa Europy Under-19 (Armenia)
16-17
I runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
16-28
19. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Szkocja)
17
Losowanie eliminacji mistrzostw świata
18
I runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
18
Ranking FIFA
20-21
Ekstraklasa 2019/20
22
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
23-24
II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
25
II runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
27-28
2. kolejka Ekstraklasy
27-28
1. kolejka I i II ligi
30-31
II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
SIERPIEŃ
 
1
II runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
2-14
9. Mistrzostwa WAFF (Irak)
3-4
3. kolejka Ekstraklasy
3-4
2. kolejka I i II ligi
5
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
6-7
III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
7
Runda wstępna Pucharu Polski
8
III runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
10-11
4. kolejka Ekstraklasy
10-11
3. kolejka I i II ligi
13
U-17 kobiet: Polska - Szwecja
13
III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
14
Superpuchar Europy (Stambuł)
15
U-17 kobiet: Polska - Szwecja
15
III runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
17-18
5. kolejka Ekstraklasy
17-18
4. kolejka I i II ligi
20-21
IV runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
21
5. kolejka I i II ligi
22
IV runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
24-25
6. kolejka Ekstraklasy
24-25
6. kolejka I i II ligi
27-28
IV runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
29
U-19 kobiet: Polska - Czechy
29
IV runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
29
Losowanie Ligi Mistrzów
30
Losowanie Ligi Europy
31.08-1.09
7. kolejka Ekstraklasy
31.08-1.09
7. kolejka I i II ligi
WRZESIEŃ
 
1
U-19 kobiet: Polska - Czechy
3
eME kobiet: Czechy - Polska
5-6
eME: Izrael - Macedonia Północna, Austria - Łotwa
6
eME: Słowenia - Polska (Lublana)
6
eMME: Łotwa - Polska
7-8
8. kolejka I i II ligi
8-14
1. Mistrzostwa Europy w futsalu Under-19 (Łotwa)
9
eME: Polska - Austria (Warszawa)
9
eME: Łotwa - Macedonia Północna, Słowenia - Izrael
9
Elite League: Polska - Portugalia
10
eMME: Polska - Estonia (Białystok)
14-15
8. kolejka Ekstraklasy
14-15
9. kolejka I i II ligi
17
U-16: Polska - Turcja
17-18
1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
19
U-16: Polska - Turcja
19
1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
19
Ranking FIFA
21-22
9. kolejka Ekstraklasy
21-22
10. kolejka I i II ligi
22-25
Futsal: Turniej Państw Wyszehradzkich (Polska)
25
I runda Pucharu Polski
27
Ranking FIFA kobiet
28-29
10. kolejka Ekstraklasy
28-29
11. kolejka I i II ligi
28.09-13.10
Puchar Narodów WAFU (Senegal)
PAŹDZIERNIK
 
1-2
2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
2-8
eME U-19 kobiet (Polska): Bułgaria, Chorwacja, Polska, Szkocja
2-8
eME U-17 kobiet (Węgry): Bułgaria, Kazachstan, Polska, Węgry
3
2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
5-6
11. kolejka Ekstraklasy
5-6
12. kolejka I i II ligi
5-27
18. Mistrzostwa świata Under-17 (Brazylia)
6
U-15 kobiet: Polska - Czechy (Wałbrzych)
9-15
eME U-17 (Polska): Belgia, Liechtenstein, Macedonia Północna, Polska
10
eME: Łotwa - Polska (Ryga)
10
eME: Austria - Izrael, Macedonia Północna - Słowenia
11
eMME: Rosja - Polska
12-13
13. kolejka I i II ligi
13
eME: Polska - Macedonia Północna (Warszawa)
13-15
eME: Słowenia - Austria, Izrael - Łotwa
14
Elite League: Polska - Holandia
15
eMME: Polska - Serbia
19-20
12. kolejka Ekstraklasy
19-20
14. kolejka I i II ligi
20-25
U-15: Turniej UEFA Development (Polska)
22-27
eMŚ futsal (Polska): Finlandia, Gruzja, Hiszpania, Polska
22-23
3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
24
3. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
24
Ranking FIFA
26-27
13. kolejka Ekstraklasy
26-27
15. kolejka I i II ligi
30
1/16 finału Pucharu Polski
LISTOPAD
 
2-3
14. kolejka Ekstraklasy
2-3
16. kolejka I i II ligi
2
Finał Pucharu AFC
5-6
4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
6
Finał Ligi CONCACAF - I mecz
7
4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
9-10
15. kolejka Ekstraklasy
9-10
17. kolejka I i II ligi
9
Finał Ligi Mistrzów Azji - I mecz
9
Finał Copa Sudamericana (Asunción)
12
eME kobiet: Polska - Hiszpania
13-19
eME U-19 (Walia): Kosowo, Polska, Rosja, Walia
15
eMME: Bułgaria - Polska
16
eME: Izrael - Polska (Jerozolima)
16
eME: Słowenia - Łotwa, Austria - Macedonia Północna
16-17
18. kolejka I i II ligi
19
eME: Polska - Słowenia (Warszawa)
19
eME: Macedonia Północna - Izrael, Łotwa - Austria
21.11-1.12
20. Mistrzostwa świata w piłce plażowej (Paragwaj)
22
Losowanie baraży mistrzostw Europy
23-24
16. kolejka Ekstraklasy
23-24
19. kolejka I i II ligi
23
Finał Copa Libertadores de América (Santiago)
24
Finał Ligi Mistrzów Azji - rewanż
26-27
5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
26
Finał Ligi CONCACAF - rewanż
28
5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
28
Ranking FIFA
30.11-1.12
17. kolejka Ekstraklasy
30.11-1.12
20. kolejka I i II ligi
30
Losowanie mistrzostw Europy (Bukareszt)
GRUDZIEŃ
 
grudzień
Klubowe mistrzostwa świata (Katar)
4
1/8 finału Pucharu Polski
7-8
18. kolejka Ekstraklasy
9-18
8. Mistrzostwa EAFF (Korea Południowa)
10-11
6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
12
6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
13
Ranking FIFA kobiet
14-15
19. kolejka Ekstraklasy
16
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
19
Ranking FIFA
21
20. kolejka Ekstraklasy
2020+
 
2020
32. Letnie Igrzyska Olimpijskie (Tokio) - 24 lipca-9 sierpnia
2020
10. Mistrzostwa świata kobiet Under-20
2020
7. Mistrzostwa świata kobiet Under-17 (Indie)
2020
9. Mistrzostwa świata w futsalu (Litwa)
2020
14. Mistrzostwa Europy (Europa/Anglia) - 12 czerwca-12 lipca
2020
47. Copa América (Kolumbia)
2020
11. Puchar Narodów Oceanii
2020
19. Mistrzostwa Europy Under-19 (Irlandia Północna)
2020
15. Mistrzostwa Europy Under-17 (Estonia)
2020
20. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Gruzja)
2020
12. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Szwecja)
2020
6. Mistrzostwa Narodów Afryki (Etiopia)
2020
2. Puchar Solidarności AFC - marzec
2020
1. Liga Narodów CONCACAF - marzec
2020
13. Mistrzostwa SAFF (Pakistan)
2020
13. Mistrzostwa AFF
2021
Klubowe mistrzostwa świata (czerwiec/lipiec)
2021
33. Puchar Narodów Afryki (Kamerun)
2021
19. Młodzieżowe mistrzostwa Europy (Słowenia/Węgry)
2021
13. Mistrzostwa Europy kobiet (Anglia)
2022
22. Mistrzostwa świata (Katar) - 21 listopada-18 grudnia
2022
12. Mistrzostwa Europy w futsalu
2022
7. Mistrzostwa Narodów Afryki (Algieria)
2023
34. Puchar Narodów Afryki (Wybrzeże Kości Słoniowej)
2023
18. Puchar Azji (Chiny)
2024
33. Letnie Igrzyska Olimpijskie (Paryż)
2024
15. Mistrzostwa Europy (Niemcy)
2024
48. Copa América (Ekwador)
2025
35. Puchar Narodów Afryki (Gwinea)
2026
23. Mistrzostwa świata (Kanada/Meksyk/USA)
2028
34. Letnie Igrzyska Olimpijskie (Los Angeles)

Legenda

   rozgrywki polskie
   europejskie puchary
   polskie reprezentacje
   turnieje międzynarodowe
   inne

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas