[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


   

2017
 
 
STYCZEŃ
 
12
Ranking FIFA
13-22
14. Puchar Ameryki Środkowej (Panama)
14.01-5.02
31. Puchar Narodów Afryki (Gabon)
LUTY
 
9
Ranking FIFA
11-12
21. kolejka Ekstraklasy
14-15
1/8 finału Ligi Mistrzów - I mecze (I część)
16
1/16 finału Ligi Europy - I mecze
17/18/19
Superpuchar Afryki
18-19
22. kolejka Ekstraklasy
21-22
1/8 finału Ligi Mistrzów - I mecze (II część)
23
1/16 finału Ligi Europy - rewanże
24
Losowanie Ligi Europy
25-26
23. kolejka Ekstraklasy
MARZEC
 
1
1/2 finału Pucharu Polski - I mecze
4-5
24. kolejka Ekstraklasy, 20. kolejka I ligi, 20. kolejka II ligi
7-8
1/8 finału Ligi Mistrzów - rewanże (I część)
9
1/8 finału Ligi Europy - I mecze
9
Ranking FIFA
10-15
Turniej eliminacyjny ME U-17 (Portugalia): Grecja, Hiszpania, Polska, Portugalia
11-12
25. kolejka Ekstraklasy, 21. kolejka I ligi, 21. kolejka II ligi
14-15
1/8 finału Ligi Mistrzów - rewanże (II część)
16
1/8 finału Ligi Europy - rewanże
17
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
18-19
26. kolejka Ekstraklasy, 22. kolejka I ligi, 22. kolejka II ligi
23
Turniej Czterech Narodów U-21: Polska - Włochy
23-28
Turniej eliminacyjny ME U-19 (Portugalia): Chorwacja, Polska, Portugalia, Turcja
24
Ranking FIFA kobiet
25-26
23. kolejka I ligi, 23. kolejka II ligi
25-30
Turniej eliminacyjny ME U-17 kobiet (Anglia): Anglia, Niemcy, Polska, Włochy
26
eMŚ: Czarnogóra - Polska (Podgorica)
26
eMŚ: Armenia - Kazachstan, Rumunia - Dania
KWIECIEŃ
 
1-2
27. kolejka Ekstraklasy, 24. kolejka I ligi, 24. kolejka II ligi
3-12
Turniej eliminacyjny ME w futsalu (Polska): Hiszpania, Polska, Serbia, zwycięzca rundy wstępnej
5
1/2 finału Pucharu Polski - rewanże
6
Ranking FIFA
8-9
28. kolejka Ekstraklasy, 25. kolejka I ligi, 25. kolejka II ligi
11-12
1/4 finału Ligi Mistrzów - I mecze
13
1/4 finału Ligi Europy - I mecze
15
29. kolejka Ekstraklasy, 26. kolejka I ligi, 26. kolejka II ligi
18-19
1/4 finału Ligi Mistrzów - rewanże
19
Final Ligi Mistrzów CONCACAF - I mecz
20
1/4 finału Ligi Europy - rewanże
21
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
22-23
30. kolejka Ekstraklasy, 27. kolejka I ligi, 27. kolejka II ligi
24
Finał Ligi Młodzieżowej (Nyon)
27.04-7.05
19. Mistrzostwa świata w piłce plażowej (Bahamy)
26
Final Ligi Mistrzów CONCACAF - rewanż
27-30
Turniej finalowy Pucharu Europy w futsalu (Ałmaty)
29-30
31. kolejka Ekstraklasy, 28. kolejka I ligi, 28. kolejka II ligi
29
Finał Ligi Mistrzów Oceanii - I mecz
MAJ
 
2
Finał Pucharu Polski (Warszawa)
2-3
1/2 finału Ligi Mistrzów - I mecze
2-14
10. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Czechy)
3-19
12. Mistrzostwa Europy Under-17 (Chorwacja)
4
1/2 finału Ligi Europy - I mecze
4
Ranking FIFA
6-7
32. kolejka Ekstraklasy, 29. kolejka I ligi, 29. kolejka II ligi
6
Finał Ligi Mistrzów Oceanii - rewanż
9-10
1/2 finału Ligi Mistrzów - rewanże
11
1/2 finału Ligi Europy - rewanże
13-14
33. kolejka Ekstraklasy, 30. kolejka I ligi, 30. kolejka II ligi
17
34. kolejka Ekstraklasy, 31. kolejka I ligi, 31. kolejka II ligi
20-21
35. kolejka Ekstraklasy, 32. kolejka I ligi, 32. kolejka II ligi
20.05-11.06
21. Mistrzostwa świata Under-20 (Korea Południowa)
24
Finał Ligi Europy (Solna)
27-28
36. kolejka Ekstraklasy, 33. kolejka I ligi, 33. kolejka II ligi
31
Finał Pucharu Polski kobiet
CZERWIEC
 
1
Finał Ligi Mistrzów kobiet (Cardiff)
1
Ranking FIFA
3-4
37. kolejka Ekstraklasy, 34. kolejka I ligi, 34. kolejka II ligi
3
Finał Ligi Mistrzów (Cardiff)
7-12
Turniej eliminacyjny ME U-19 kobiet (Niemcy): Islandia, Niemcy, Polska, Szwajcaria
10
eMŚ: Polska - Rumunia (Warszawa)
10
eMŚ: Kazachstan - Dania, Czarnogóra - Armenia
16-30
17. Mistrzostwa Europy Under-21 (Polska)
17.06-2.07
10. Puchar Konfederacji FIFA (Rosja)
19
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
22-25
19. Puchar Karaibów (USA)
23
Ranking FIFA kobiet
27-28
I runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
29
I runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
LIPIEC
 
1-9
10. Puchar Regionów UEFA (Turcja)
2-15
16. Mistrzostwa Europy Under-19 (Gruzja)
4-5
I runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
6
I runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
6
Ranking FIFA
7-26
14. Puchar Zlota CONCACAF (USA)
11-12
II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
13
II runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
14
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
16.07-6.08
12. Mistrzostwa Europy kobiet (Holandia)
18-19
II runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
20
II runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
25-26
III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
27
III runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
SIERPIEŃ
 
1-2
III runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
3
III runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
4
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
8
Superpuchar Europy (Skopje)
8-20
17. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Irlandia Północna)
10
Ranking FIFA
15-16
IV runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - I mecze
17
IV runda eliminacyjna Ligi Europy - I mecze
22-23
IV runda eliminacyjna Ligi Mistrzów - rewanże
24
IV runda eliminacyjna Ligi Europy - rewanże
24
Losowanie Ligi Mistrzów
25
Losowanie Ligi Europy
WRZESIEŃ
 
wrzesień
Turniej eliminacyjny ME U-19 kobiet (Gruzja): Grecja, Gruzja, Polska, Rosja
1
eMŚ: Dania - Polska (Kopenhaga)
1
eMŚ: Kazachstan - Czarnogóra, Rumunia - Armenia
1
Ranking FIFA kobiet
4
eMŚ: Polska - Kazachstan (Warszawa)
4
eMŚ: Armenia - Dania, Czarnogóra - Rumunia
12-13
1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
14
1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
14
Ranking FIFA
26-27
2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
28
2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
PAŹDZIERNIK
 
4-10
Turniej eliminacyjny ME U-19 (Polska): Białoruś, Irlandia Północna, Niemcy, Polska
5
eMŚ: Armenia - Polska (Erewan)
5
eMŚ: Czarnogóra - Dania, Rumunia - Kazachstan
6-28
17. Mistrzostwa świata Under-17 (Indie)
8
eMŚ: Polska - Czarnogóra (Warszawa)
8
eMŚ: Dania - Rumunia, Kazachstan - Armenia
10-16
Turniej eliminacyjny ME U-17 kobiet (Polska): Polska, Szwajcaria, Ukraina, Wyspy Owcze
17-18
3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
17-23
Turniej eliminacyjny ME U-17 (Cypr): Cypr, Polska, San Marino, Szwecja
19
3. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
19
Ranking FIFA
27/28/29
Final Ligi Mistrzów Afryki - I mecz
31.10-1.11
4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
LISTOPAD
 
2
4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
3/4/5
Final Ligi Mistrzów Afryki - rewanż
4
Final Pucharu AFC
9-11
eMŚ: Baraże - I mecze
12-14
eMŚ: Baraże - rewanże
17/18/19
Final Pucharu Konfederacji CAF - I mecz
18
Final Ligi Mistrzów Azji - I mecz
21-22
5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
22
Final Copa Libertadores de América - I mecz
23
5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
23
Ranking FIFA
24/25/26
Final Pucharu Konfederacji CAF - rewanż
25
Final Ligi Mistrzów Azji - rewanż
29
Final Copa Libertadores de América - rewanż
GRUDZIEŃ
 
grudzień
23. Puchar Narodów Zatoki (Katar)
grudzień
12. Mistrzostwa SAFF (Bangladesz)
grudzień
7. Mistrzostwa EAFF (Japonia)
5-6
6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów
6-16
Klubowe mistrzostwa swiata (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
6
Final Copa Sudamericana - I mecz
7
6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy
11
Losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy
13
Final Copa Sudamericana - rewanż
15
Ranking FIFA kobiet
21
Ranking FIFA
2018+
 
2018
21. Mistrzostwa świata (Rosja) - 14 czerwca-15 lipca
2018/19
1. Liga Narodów
2018
5. Mistrzostwa Narodów Afryki (Kenia)
2018
17. Mistrzostwa Europy Under-19 (Finlandia)
2018
13. Mistrzostwa Europy Under-17 (Anglia)
2018
9. Mistrzostwa świata kobiet Under-20 (Francja)
2018
6. Mistrzostwa swiata kobiet Under-17 (Urugwaj)
2018
18. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Szwajcaria)
2018
10. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Litwa)
2018
11. Mistrzostwa Europy w futsalu (Słowenia)
2019
46. Copa América (Brazylia)
2019
32. Puchar Narodów Afryki (Kamerun)
2019
17. Puchar Azji (ZEA)
2019
18. Mistrzostwa Europy Under-21 (Włochy/San Marino)
2019
18. Mistrzostwa Europy Under-19 (Armenia)
2019
14. Mistrzostwa Europy Under-17 (Irlandia)
2019
8. Mistrzostwa świata kobiet (Francja)
2019
19. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Szkocja)
2019
11. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Bułgaria)
2020
32. Letnie Igrzyska Olimpijskie (Tokio) - 24 lipca-9 sierpnia
2020
14. Mistrzostwa Europy (Europa/Anglia)
2020
11. Puchar Narodów Oceanii
2020
6. Mistrzostwa Narodów Afryki (Etiopia)
2020
2. AFC Solidarity Cup - wrzesień
2020
19. Mistrzostwa Europy Under-19 (Irlandia Północna)
2020
15. Mistrzostwa Europy Under-17 (Estonia)
2020
20. Mistrzostwa Europy kobiet Under-19 (Gruzja)
2020
12. Mistrzostwa Europy kobiet Under-17 (Szwecja)
2020
9. Mistrzostwa swiata w futsalu
2021
11. Puchar Konfederacji FIFA (Katar)
2021
33. Puchar Narodów Afryki (Wybrzeże Kości Słoniowej)
2022
22. Mistrzostwa świata (Katar) - 21 listopada-18 grudnia
2023
47. Copa América (Ekwador)
2023
34. Puchar Narodów Afryki (Gwinea)

Legenda

   rozgrywki polskie
   europejskie puchary
   polskie reprezentacje
   turnieje międzynarodowe
   inne

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas