[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

Najnowsze 2018/19

Klasa B 2018/2019, grupa: Świebodzin
Klasa A 2018/2019, grupa: Nowy Sącz
Klasa B 2018/2019, grupa: Tarnów III (Żabno)
Klasa A 2018/2019, grupa: Tarnów III (Żabno)
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław IX
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław VIII
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław VII
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław VI
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław V
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław IV
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław III
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław II
Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław I
Klasa A 2018/2019, grupa: Toruń
Klasa B 2018/2019, grupa: Gdańsk V
Klasa B 2018/2019, grupa: Gdańsk IV
Klasa B 2018/2019, grupa: Gdańsk III
Klasa B 2018/2019, grupa: Gdańsk II
Klasa B 2018/2019, grupa: Gdańsk I
Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska II
Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska I
Klasa B 2018/2019, grupa: Rzeszów VI - Kolbuszowa
Klasa B 2018/2019, grupa: Rzeszów V - Mielec
Klasa B 2018/2019, grupa: Rzeszów IV - Łańcut
Klasa B 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Łańcut
Klasa B 2018/2019, grupa: Rzeszów II - Strzyżów
Klasa B 2018/2019, grupa: Rzeszów I
Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubelski ZPN - Lublin
Klasa A 2018/2019, grupa: Poznań III
Klasa A 2018/2019, grupa: Poznań II
Klasa A 2018/2019, grupa: Poznań I
Klasa B 2018/2019, grupa: Wadowice II
Klasa B 2018/2019, grupa: Wadowice I
Klasa B 2018/2019, grupa: Nowa Sól
Klasa A 2018/2019, grupa: Olkusz
Klasa A 2018/2019, grupa: Dębica II
Klasa A 2018/2019, grupa: Dębica I
Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Dębica
Puchar Polski 2018/2019, grupa: Lubuski ZPN - Gorzów Wielkopolski
Klasa A 2018/2019, grupa: Lublin III
Klasa A 2018/2019, grupa: Lublin II
Klasa A 2018/2019, grupa: Lublin I
Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Piotrków Trybunalski
Klasa A 2018/2019, grupa: Przemyśl
Klasa A 2018/2019, grupa: Jarosław
Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno VI
Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno V
Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno IV
Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno III
Klasa B 2018/2019, grupa: Krosno II

 

Napisz do nas
Kujawsko-Pomorski ZPN Lubelski ZPN Lubuski ZPN Łódzki ZPN Małopolski ZPN Mazowiecki ZPN Opolski ZPN Podkarpacki ZPN Podlaski ZPN Pomorski ZPN Śląski ZPN Świętokrzyski ZPN Warmińsko-Mazurski ZPN Wielkopolski ZPN Zachodniopomorski ZPN Dolnośląski ZPN