[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Mistrzostwa Świata - Katar 2022

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

 
2022
 
Senegal - Holandia 21 listopada, 11:00
A3-A4 / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium
Katar - Ekwador 21 listopada, 17:00
A1-A2 / Al-Khor, Al-Bayt Stadium

Kolejka 2

Katar - Senegal 25 listopada, 14:00
A1-A3 / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium
Holandia - Ekwador 25 listopada, 17:00
A4-A2 / Ad-Dauha, Khalifa International Stadium

Kolejka 3

Holandia - Katar 29 listopada, 16:00
A4-A1 / Al-Khor, Al-Bayt Stadium
Ekwador - Senegal 29 listopada, 16:00
A2-A3 / Ad-Dauha, Khalifa International Stadium

Grupa A

Grupa B
 
Kolejka 1

Anglia - Iran 21 listopada, 14:00
B1-B2 / Ad-Dauha, Khalifa International Stadium
USA - 21 listopada, 20:00
B3-B4 / Walia/Szkocja/Ukraina / Ar-Rajjan, Ahmed bin Ali Stadium

Kolejka 2

- Iran 25 listopada, 11:00
B4-B2 / Walia/Szkocja/Ukraina / Ar-Rajjan, Ahmed bin Ali Stadium
Anglia - USA 25 listopada, 20:00
B1-B3 / Al-Khor, Al-Bayt Stadium

Kolejka 3

- Anglia 29 listopada, 20:00
B4-B1 / Walia/Szkocja/Ukraina / Ar-Rajjan, Ahmed bin Ali Stadium
Iran - USA 29 listopada, 20:00
B2-B3 / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium

Grupa B

Grupa C
 
Kolejka 1

Argentyna - Arabia Saudyjska 22 listopada, 11:00
C1-C2 / Lusail, Lusail Iconic Stadium
Meksyk - Polska 22 listopada, 17:00
C3-C4 / Ad-Dauha, Stadium 974

Kolejka 2

Polska - Arabia Saudyjska 26 listopada, 14:00
C4-C2 / Ar-Rajjan, Education City Stadium
Argentyna - Meksyk 26 listopada, 20:00
C1-C3 / Lusail, Lusail Iconic Stadium

Kolejka 3

Polska - Argentyna 30 listopada, 20:00
C4-C1 / Ad-Dauha, Stadium 974
Arabia Saudyjska - Meksyk 30 listopada, 20:00
C2-C3 / Lusail, Lusail Iconic Stadium

Grupa C

Grupa D
 
Kolejka 1

Dania - Tunezja 22 listopada, 14:00
D3-D4 / Ar-Rajjan, Education City Stadium
Francja - 22 listopada, 20:00
D1-D2 / ZEA/Australia/Peru / Al-Wakrah, Al-Janoub Stadium

Kolejka 2

Tunezja - 26 listopada, 11:00
D4-D2 / ZEA/Australia/Peru / Al-Wakrah, Al-Janoub Stadium
Francja - Dania 26 listopada, 17:00
D1-D3 / Ad-Dauha, Stadium 974

Kolejka 3

Tunezja - Francja 30 listopada, 16:00
D4-D1 / Ar-Rajjan, Education City Stadium
- Dania 30 listopada, 16:00
D2-D3 / ZEA/Australia/Peru / Al-Wakrah, Al-Janoub Stadium

Grupa D

Grupa E
 
Kolejka 1

Niemcy - Japonia 23 listopada, 14:00
E3-E4 / Ad-Dauha, Khalifa International Stadium
Hiszpania - 23 listopada, 17:00
E1-E2 / Kostaryka/Nowa Zelandia / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium

Kolejka 2

Japonia - 27 listopada, 11:00
E4-E2 / Kostaryka/Nowa Zelandia / Ar-Rajjan, Ahmed bin Ali Stadium
Hiszpania - Niemcy 27 listopada, 20:00
E1-E3 / Al-Khor, Al-Bayt Stadium

Kolejka 3

Japonia - Hiszpania 1 grudnia, 20:00
E4-E1 / Ad-Dauha, Khalifa International Stadium
- Niemcy 1 grudnia, 20:00
E2-E3 / Kostaryka/Nowa Zelandia / Al-Khor, Al-Bayt Stadium

Grupa E

Grupa F
 
Kolejka 1

Maroko - Chorwacja 23 listopada, 11:00
F3-F4 / Al-Khor, Al-Bayt Stadium
Belgia - Kanada 23 listopada, 20:00
F1-F2 / Ar-Rajjan, Ahmed bin Ali Stadium

Kolejka 2

Belgia - Maroko 27 listopada, 14:00
F1-F3 / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium
Chorwacja - Kanada 27 listopada, 17:00
F4-F2 / Ad-Dauha, Khalifa International Stadium

Kolejka 3

Chorwacja - Belgia 1 grudnia, 16:00
F4-F1 / Ar-Rajjan, Ahmed bin Ali Stadium
Kanada - Maroko 1 grudnia, 16:00
F2-F3 / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium

Grupa F

Grupa G
 
Kolejka 1

Szwajcaria - Kamerun 24 listopada, 11:00
G3-G4 / Al-Wakrah, Al-Janoub Stadium
Brazylia - Serbia 24 listopada, 20:00
G1-G2 / Lusail, Lusail Iconic Stadium

Kolejka 2

Kamerun - Serbia 28 listopada, 11:00
G4-G2 / Al-Wakrah, Al-Janoub Stadium
Brazylia - Szwajcaria 28 listopada, 17:00
G1-G3 / Ad-Dauha, Stadium 974

Kolejka 3

Kamerun - Brazylia 2 grudnia, 20:00
G4-G1 / Lusail, Lusail Iconic Stadium
Serbia - Szwajcaria 2 grudnia, 20:00
G2-G3 / Ad-Dauha, Stadium 974

Grupa G

Grupa H
 
Kolejka 1

Urugwaj - Korea Południowa 24 listopada, 14:00
H3-H4 / Ar-Rajjan, Education City Stadium
Portugalia - Ghana 24 listopada, 17:00
H1-H2 / Ad-Dauha, Stadium 974

Kolejka 2

Korea Południowa - Ghana 28 listopada, 14:00
H4-H2 / Ar-Rajjan, Education City Stadium
Portugalia - Urugwaj 28 listopada, 20:00
H1-H3 / Lusail, Lusail Iconic Stadium

Kolejka 3

Korea Południowa - Portugalia 2 grudnia, 16:00
H4-H1 / Ar-Rajjan, Education City Stadium
Ghana - Urugwaj 2 grudnia, 16:00
H2-H3 / Al-Wakrah, Al-Janoub Stadium

Grupa H

1/8 finału

3 grudnia, 16:00
(49) 1A-2B / Ad-Dauha, Khalifa International Stadium
3 grudnia, 20:00
(50) 1C-2D / Ar-Rajjan, Ahmed bin Ali Stadium
4 grudnia, 16:00
(52) 1D-2C / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium
4 grudnia, 20:00
(51) 1B-2A / Al-Khor, Al-Bayt Stadium
5 grudnia, 16:00
(53) 1E-2F / Al-Wakrah, Al-Janoub Stadium
5 grudnia, 20:00
(54) 1G-2H / Ad-Dauha, Stadium 974
6 grudnia, 16:00
(55) 1F-2E / Ar-Rajjan, Education City Stadium
6 grudnia, 20:00
(56) 1H-2G / Lusail, Lusail Iconic Stadium

1/4 finału

9 grudnia, 16:00
(58) 53-54 / Ar-Rajjan, Education City Stadium
9 grudnia, 20:00
(57) 49-50 / Lusail, Lusail Iconic Stadium
10 grudnia, 16:00
(60) 55-56 / Ad-Dauha, Al-Thumama Stadium
10 grudnia, 20:00
(59) 51-52 / Al-Khor, Al-Bayt Stadium

1/2 finału

13 grudnia, 20:00
(61) 57-58 / Lusail, Lusail Iconic Stadium
14 grudnia, 20:00
(62) 59-60 / Al-Khor, Al-Bayt Stadium

Mecz o 3. miejsce

17 grudnia, 16:00
Ad-Dauha, Khalifa International Stadium

Finał

18 grudnia, 16:00
Lusail, Lusail Iconic Stadium

eliminacje do Mistrzostw Świata Katar 2022

(Losowanie - 1 kwietnia 2022, 18:00 - Ad-Dauha, Doha Exhibition and Convention Center)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas