[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2024, 23:18:44

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Kamil Jakubczyk (P - Pogoń II Szczecin), Ksawery Kukułka (O - Lech II Poznań), João Oliveira (P - Debreceni VSC), Adam Ratajczyk (P - Zagłębie II Lubin), Szymon Sobczak (N - Wisła Kraków), Jerzy Tomal (O - Resovia), Damian Węglarz (B - Chrobry Głogów), Wojciech Zieliński (P - Radunia Stężyca), Dawid Zagórski (Escola Varsovia Warszawa) , Filip Kowalski (Arka II Gdynia) , Konrad Krzebietke (SI Arka Gdynia (jm)), Mateusz Derc (Arka II Gdynia), Mateusz Kozłowski (Bellarmine Knights) , Wadym Kukuruza (Arka II Gdynia)

Odchodzą: Martin Chudý (B - ?), Karol Czubak (N - Górnik Zabrze, Lech Poznań), Paweł Depka (B - ?), Tornike Gaprindaszwili (P - Zagłębie Lubin), Abdallah Hafez (P - ?), Marcel Predenkiewicz (P - Polonia Warszawa), Alassane Sidibé (P - Atalanta BC U23), Hubert Turski (N - Pogoń II Szczecin)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Adrián Chovan (B - AO Panserraïkós), Bartosz Farbiszewski (O - Polonia Bytom), Ksawery Kukułka (O - Lech II Poznań), Jakub Marcinkowski (O - Hutnik Kraków), Wiktor Matyjewicz (O - GS Diagóras Ródou), Miłosz Mleczko (B - Znicz Pruszków)

Odchodzą: Wiktor Biedrzycki (O - Widzew Łódź), Jakub Jędrasik (P - Legia II Warszawa ), Tomasz Loska (B - Śląsk Wrocław), Adam Radwański (P - Zagłębie Lubin)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Gracjan Antkowiak (P - Chrobry II Głogów), Przemysław Szarek (O - Motor Lublin) , Mateusz Taudul (B - AS Othéllos Athiénou)

Odchodzą: Mateusz Machaj (P - ?), Michał Michalec (O - ?), Eryk Pieczarka (P - Chojniczanka Chojnice ), Patryk Plewka (P - Znicz Pruszków), Damian Węglarz (B - Arka Gdynia)

GKS Tychy  
Przychodzą: Natan Dzięgielewski (P - Skra Częstochowa), Maksymilian Dziuba (P - Lech Poznań), Mateusz Górski (B - Śląsk Wrocław), Kacper Kołotyło (B - GKS II Tychy), Tobiasz Kubik (P - Skra Częstochowa), Rafał Makowski (P - Kisvárda FC), Krzysztof Maślanka (O - GKS II Tychy), Thomas Pranica (N - GKS II Tychy), Bartosz Brzęk (junior)

Odchodzą: Maciej Kikolski (B - Cracovia, Stal Mielec, Korona Kielce, Legia Warszawa, Radomiak Radom), Adrian Kostrzewski (B - ?), Patryk Mikita (N - ?), Przemysław Mystkowski (P - Polonia Bytom), Mateusz Radecki (P - Puszcza Niepołomice )

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Przemysław Banaszak (N - brak klubu), Kamil Orlik (P - Siarka Tarnobrzeg), Branislav Pindroch (B - Resovia)

Odchodzą: Souleymane Cissé (O - Polonia Warszawa), Daniel Dziwniel (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Enis Fazlagić (P - Wisła Kraków), Maciej Gostomski (B - Wisła Płock), Lukas Klemenz (O - GKS Katowice), Kacper Łukasiak (P - Pogoń Szczecin), Mateusz Młyński (P - Wisła Kraków), Michał Pawlik (P - Znicz Pruszków), Piotr Starzyński (P - Wisła Kraków)

Kotwica Kołobrzeg  
Przychodzą: Miłosz Garstkiewicz (B - Stomil Olsztyn)

Odchodzą: John Makowiecki (O - Zagłębie Sosnowiec ), Krystian Michalski (B - Polonia Bytom ), Sebastian Murawski (O - ?), Cezary Polak (P - ?)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Andreu Arasa (P - UD San Sebastián de los Reyes), Łukasz Bomba (B - ŁKS II Łódź), Kelechukwu Ibe-Torti (P - Resovia), Mateusz Kupczak (P - Warta Poznań), Mieszko Lorenc (P - Wisła Płock), Adrian Małachowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maksymilian Sitek (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Wysokiński (P - KKS 1925 Kalisz), Karlo Herceg (NK Slaven (Koprivnica) (j)), Mateo Jurić-Petrašilo (HNK Hajduk (Split))

Odchodzą: Dawid Arndt (B - ?), Mateusz Bąkowicz (O - Chojniczanka Chojnice), Thiago Ceijas (P - ?), Riza Durmisi (O - ?), Marcin Flis (O - ?), Engjëll Hoti (P - Motor Lublin), Piotr Janczukowicz (P - ?), Stipe Jurić (N - SC Oțelul Galați), Oskar Koprowski (O - Znicz Pruszków ), Adrien Louveau (O - ?), Adam Marciniak (O - ?), Dani Ramírez (P - ?), Bartosz Szeliga (P - ?), Maciej Śliwa (P - ?), Kay Tejan (N - Raków Częstochowa)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Mateusz Grudziński (O - Znicz Pruszków), Bartosz Kwiecień (O - Korona Kielce), Juliusz Letniowski (P - Ruch Chorzów), Benedik Mioč (P - NK Slaven (Koprivnica)), Jacek Podgórski (O - Korona Kielce), Louis Poznański (O - Miedź II Legnica), Jakub Wrąbel (B - Stal Rzeszów), Babacar Diallo (Miedź II Legnica), Oliwier Szymoniak (Miedź II Legnica)

Odchodzą: Emmanuel Agbor (N - Zagłębie Sosnowiec), Jurich Carolina (O - FK Borac (Banja Luka)), Iban Salvador (P - ?), Jakub Mądrzyk (B - Radomiak Radom, Raków Częstochowa), Andrzej Niewulis (O - Zagłębie Sosnowiec), Szymon Zalewski (O - Zagłębie Sosnowiec)

Odra Opole  
Przychodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jordan Domínguez (P - SD Compostela), Michal Klec (P - Garbarnia Kraków), Ksawery Kukułka (O - Lech II Poznań), Adrian Łyszczarz (P - Resovia), Błażej Sapielak (B - Wieczysta Kraków), Patryk Waliś (O - KKS 1925 Kalisz), Jan Dębski (Odra II Opole), Kacper Buniak (Odra II Opole), Marco Wollny (Odra II Opole), Oskar Zawada (Odra II Opole), Paweł Krysiak (Odra II Opole), Paweł Mróz (Odra II Opole)

Odchodzą: Jakub Antczak (P - Lech Poznań), Borja Galán (N - GKS Katowice), Artur Haluch (B - ?), Maksymilian Hebel (P - ?), Dominik Kalinowski (B - ?), Wojciech Kamiński (P - ?), Tomáš Mikinič (P - ?), Jean Franco Sarmiento (N - ?), Michał Surzyn (P - Jagiellonia Białystok ), Maciej Wróbel (P - Chojniczanka Chojnice )

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Miłosz Drąg (P - Hutnik Kraków), Oskar Krzyżak (O - Raków Częstochowa), Mateusz Pruchniewski (B - Lech Poznań), Ołeksij Zinkewycz (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Dariusz Strus (Pogoń II Siedlce)

Odchodzą: Jakub Burek (B - Wisła Płock), Hubert Derlatka (O - ?), Meik Karwot (O - ?), Jakub Kowynia (B - ?), Tomasz Lewandowski (O - ?), Przemysław Misiak (O - Wisła Płock), Damian Nowak (N - Olimpia Grudziądz), Tomasz Walczak (N - Raków Częstochowa)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Jakub Bartkowski (O - Warta Poznań), Souleymane Cissé (O - Górnik Łęczna), Erjon Hoxhallari (O - KF Tirana), Marcel Predenkiewicz (P - Arka Gdynia), Łukasz Zjawiński (N - Lechia Gdańsk)

Odchodzą: Filip Arak (O - ?), Krzysztof Bąkowski (B - Stal Rzeszów), Wojciech Fadecki (P - ?), Jan Majsterek (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Marciniec (P - ?), Władysław Ochronczuk (P - ?), Dariusz Pawłowski (O - Radomiak Radom), Paweł Tomczyk (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Martin Konczkowski (O - Śląsk Wrocław), Jakub Szymański (B - Widzew Łódź), Denis Ventúra (P - SK Sigma Ołomuniec), Daniel Myśliwiec (Ruch II Chorzów) , Danyło Łapka (Ruch II Chorzów), Jakub Sobeczko (Ruch II Chorzów) , Kacper Galus (Ruch II Chorzów), Kamil Lipiński (Ruch II Chorzów) , Kamil Mroziński (Ruch II Chorzów) , Krzysztof Przydacz (Ruch II Chorzów), Marcel Wawrzyniuk (Ruch II Chorzów), Szymon Bąk (Ruch II Chorzów)

Odchodzą: Jakub Bielecki (B - Viborg FF), Michał Buchalik (B - ?), Wiktor Długosz (P - Raków Częstochowa), Michał Feliks (N - Wieczysta Kraków), Tomasz Foszmańczyk (P - ?), Josema (O - Górnik Zabrze), Miłosz Kozak (P - Korona Kielce), Juliusz Letniowski (P - Miedź Legnica), Kacper Michalski (O - ?), Dante Stipica (B - Wisła Płock), Adam Vlkanova (P - FC Hradec Králové), Filip Wilak (N - Lech Poznań)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Tomasz Bała (N - Wisłoka Dębica), Krzysztof Bąkowski (B - Polonia Warszawa), Marcin Kaczor (P - Sokół Sieniawa), Benedykt Piotrowski (P - Unia Tarnów), Antoni Wodzicki (Cagliari Calcio (ME))

Odchodzą: Adrian Bukowski (P - Śląsk Wrocław, Stal Mielec), Adler Da Silva (N - ?), Krzysztof Danielewicz (P - ?), Arsen Hrosu (P - ?), Szymon Kądziołka (P - GKS Katowice), Wiktor Kłos (P - ?), Jakub Wrąbel (B - Miedź Legnica)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Borys Freilich (O - Pogoń II Szczecin), Krystian Lelek (P - Hutnik Kraków), Cyprian Pchełka (N - Legia II Warszawa), Maksymilian Sitek (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Wilk (B - Cracovia), Dawid Łącki (MKS Polonia Warszawa)

Odchodzą: Kacper Chełmecki (N - Wisła Kraków), Dominik Maluga (P - ?), Wojciech Muzyk (B - ?), Piotr Rogala (O - ?), Łukasz Seweryn (O - ?), Olivier Sukiennicki (P - Wisła Kraków), Bartosz Wiktoruk (P - ?), Maciej Wojtak (P - ?), Arkadiusz Ziarko (O - Wisła Kraków)

Warta Poznań  
Przychodzą: Jakub Apolinarski (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

Odchodzą: Bogdan Țîru (O - ?), Jakub Bartkowski (O - Polonia Warszawa), Filip Borowski (O - Lech Poznań), Mateusz Kupczak (P - ŁKS Łódź), Konrad Matuszewski (O - Korona Kielce ), Miguel Luís (P - Korona Kielce), Tomáš Přikryl (P - ?), Kajetan Szmyt (P - Zagłębie Lubin), Dawid Szymonowicz (O - Puszcza Niepołomice)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Mikołaj Biegański (B - San Jose Earthquakes), Kacper Chełmecki (N - Stal Stalowa Wola), Enis Fazlagić (P - Górnik Łęczna), Patryk Letkiewicz (B - Wieczysta Kraków), Rafał Mikulec (O - Resovia), Mateusz Młyński (P - Górnik Łęczna), Kacper Skrobański (O - Wieczysta Kraków), Piotr Starzyński (P - Górnik Łęczna), Olivier Sukiennicki (P - Stal Stalowa Wola), Arkadiusz Ziarko (O - Stal Stalowa Wola), Luis Jakobi (brak klubu)

Odchodzą: Vullnet Basha (P - ?), Dejvi Bregu (P - ?), Kamil Broda (B - ?), Bartosz Jaroch (O - ?), David Juncà (O - ?), Jakub Krzyżanowski (O - Bologna FC 1909), Igor Łasicki (O - ?), Jakub Niewiadomski (O - ?), Billel Omrani (N - ?), Álvaro Ratón (B - ?), Ángel Rodado (N - Brescia Calcio, Lech Poznań, Legia Warszawa, Widzew Łódź), Eneko Satrústegui (O - ?), Szymon Sobczak (N - Arka Gdynia), Kacper Szewczyk (B - ?), Miki Villar (P - ?), Michał Żyro (N - ?)

Wisła Płock  
Przychodzą: Ignace Abdelhamid (P - Young Reds Antwerp), Miłosz Brzozowski (P - FC Hansa Rostock), Jakub Burek (B - Pogoń Siedlce), Andrias Edmundsson (O - Chojniczanka Chojnice), Maciej Famulak (P - Olimpia Elbląg), Maciej Gostomski (B - Górnik Łęczna), Oskar Klon (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Ksawery Kukułka (O - Lech II Poznań), Dominik Kun (P - Widzew Łódź), Przemysław Misiak (O - Pogoń Siedlce), Krystian Pomorski (P - Znicz Pruszków), Nikola Srećković (P - FK Novi Pazar), Dante Stipica (B - Ruch Chorzów), Keyon Ewurum (Valletta FC), Oskar Klat (SSM Wisła Płock (j)), Szymon Wadas (SSM Wisła Płock (j))

Odchodzą: Marcin Biernat (O - ?), Radosław Cielemęcki (P - Radomiak Radom), Igor Drapiński (O - ?), Fryderyk Gerbowski (P - Stal Mielec), Jakub Grič (P - ?), Jarosław Jach (O - Zagłębie Lubin, Wieczysta Kraków), Krzysztof Kamiński (B - Pogoń Szczecin), Mieszko Lorenc (P - ŁKS Łódź), Milan Spremo (P - ?), Mateusz Szwoch (P - Motor Lublin, Zagłębie Lubin), Émile Thiakane (P - ?), Kristián Vallo (O - ?)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Bartosz Klebaniuk (B - Pogoń Szczecin), Oskar Koprowski (O - ŁKS Łódź) , Michał Pawlik (P - Górnik Łęczna), Patryk Plewka (P - Chrobry Głogów), Jakub Zieliński (B - Legia Warszawa)

Odchodzą: Mateusz Grudziński (O - Miedź Legnica), Marcel Krajewski (O - Widzew Łódź), Miłosz Mleczko (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Shuma Nagamatsu (P - Korona Kielce ), Krystian Pomorski (P - Wisła Płock)

 

Napisz do nas