[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Narodów 2024/2025

I faza grupowa
 
Grupa A1
 
Kolejka 1 - 5-7 września

 
2024
 
Portugalia - Chorwacja 5 września, 20:45
Szkocja - Polska 5 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Chorwacja - Polska 8 września, 20:45
Portugalia - Szkocja 8 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Chorwacja - Szkocja 12 października, 18:00
Polska - Portugalia 12 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Polska - Chorwacja 15 października, 20:45
Szkocja - Portugalia 15 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Portugalia - Polska 15 listopada, 20:45
Szkocja - Chorwacja 15 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Chorwacja - Portugalia 18 listopada, 20:45
Polska - Szkocja 18 listopada, 20:45

Grupa A1

Grupa A2
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Belgia - Izrael 6 września, 20:45
Francja - Włochy 6 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Francja - Belgia 9 września, 20:45
Izrael - Włochy 9 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Izrael - Francja 10 października, 20:45
Włochy - Belgia 10 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Belgia - Francja 14 października, 20:45
Włochy - Izrael 14 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Belgia - Włochy 14 listopada, 20:45
Francja - Izrael 14 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Izrael - Belgia 17 listopada, 20:45
Włochy - Francja 17 listopada, 20:45

Grupa A2

Grupa A3
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Niemcy - Węgry 7 września, 20:45
Holandia - Bośnia i Hercegowina 7 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Węgry - Bośnia i Hercegowina 10 września, 20:45
Holandia - Niemcy 10 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Bośnia i Hercegowina - Niemcy 11 października, 20:45
Węgry - Holandia 11 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Bośnia i Hercegowina - Węgry 14 października, 20:45
Niemcy - Holandia 14 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Niemcy - Bośnia i Hercegowina 16 listopada, 20:45
Holandia - Węgry 16 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Bośnia i Hercegowina - Holandia 19 listopada, 20:45
Węgry - Niemcy 19 listopada, 20:45

Grupa A3

Grupa A4
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Dania - Szwajcaria 5 września, 20:45
Serbia - Hiszpania 5 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Dania - Serbia 8 września, 18:00
Szwajcaria - Hiszpania 8 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Serbia - Szwajcaria 12 października, 20:45
Hiszpania - Dania 12 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Hiszpania - Serbia 15 października, 20:45
Szwajcaria - Dania 15 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Dania - Hiszpania 15 listopada, 20:45
Szwajcaria - Serbia 15 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Serbia - Dania 18 listopada, 20:45
Hiszpania - Szwajcaria 18 listopada, 20:45

Grupa A4

Grupa B1
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Gruzja - Czechy 7 września, 18:00
Ukraina - Albania 7 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Albania - Gruzja 10 września, 20:45
Czechy - Ukraina 10 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Czechy - Albania 11 października, 20:45
Ukraina - Gruzja 11 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Gruzja - Albania 14 października, 18:00
Ukraina - Czechy 14 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Gruzja - Ukraina 16 listopada, 18:00
Albania - Czechy 16 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Albania - Ukraina 19 listopada, 20:45
Czechy - Gruzja 19 listopada, 20:45

Grupa B1

Grupa B2
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Irlandia - Anglia 7 września, 18:00
Grecja - Finlandia 7 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Anglia - Finlandia 10 września, 20:45
Irlandia - Grecja 10 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Anglia - Grecja 10 października, 20:45
Finlandia - Irlandia 10 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Finlandia - Anglia 13 października, 18:00
Grecja - Irlandia 13 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Grecja - Anglia 14 listopada, 20:45
Irlandia - Finlandia 14 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Anglia - Irlandia 17 listopada, 18:00
Finlandia - Grecja 17 listopada, 18:00

Grupa B2

Grupa B3
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Kazachstan - Norwegia 6 września, 16:00
Słowenia - Austria 6 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Norwegia - Austria 9 września, 20:45
Słowenia - Kazachstan 9 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Austria - Kazachstan 10 października, 20:45
Norwegia - Słowenia 10 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Kazachstan - Słowenia 13 października, 15:00
Austria - Norwegia 13 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Kazachstan - Austria 14 listopada, 16:00
Słowenia - Norwegia 14 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Austria - Słowenia 17 listopada, 18:00
Norwegia - Kazachstan 17 listopada, 18:00

Grupa B3

Grupa B4
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Islandia - Czarnogóra 6 września, 20:45
Walia - Turcja 6 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Czarnogóra - Walia 9 września, 20:45
Turcja - Islandia 9 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Islandia - Walia 11 października, 20:45
Turcja - Czarnogóra 11 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Islandia - Turcja 14 października, 20:45
Walia - Czarnogóra 14 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Czarnogóra - Islandia 16 listopada, 18:00
Turcja - Walia 16 listopada, 18:00

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Czarnogóra - Turcja 19 listopada, 20:45
Walia - Islandia 19 listopada, 20:45

Grupa B4

Grupa C1
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Azerbejdżan - Szwecja 5 września, 18:00
Estonia - Słowacja 5 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Słowacja - Azerbejdżan 8 września, 18:00
Szwecja - Estonia 8 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Estonia - Azerbejdżan 11 października, 20:45
Słowacja - Szwecja 11 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Azerbejdżan - Słowacja 14 października, 18:00
Estonia - Szwecja 14 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Azerbejdżan - Estonia 16 listopada, 15:00
Szwecja - Słowacja 16 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Słowacja - Estonia 19 listopada, 20:45
Szwecja - Azerbejdżan 19 listopada, 20:45

Grupa C1

Grupa C2
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Kosowo - Rumunia 6 września, 20:45
- Cypr 6 września, 20:45
Litwa/Gibraltar

Kolejka 2 - 8-10 września

Cypr - Kosowo 9 września, 20:45
Rumunia - 9 września, 20:45
Litwa/Gibraltar

Kolejka 3 - 10-12 października

- Kosowo 12 października, 15:00
Litwa/Gibraltar
Cypr - Rumunia 12 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Kosowo - Cypr 15 października, 20:45
- Rumunia 15 października, 20:45
Litwa/Gibraltar

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Cypr - 15 listopada, 20:45
Litwa/Gibraltar
Rumunia - Kosowo 15 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Kosowo - 18 listopada, 20:45
Litwa/Gibraltar
Rumunia - Cypr 18 listopada, 20:45

Grupa C2

Grupa C3
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Białoruś - Bułgaria 5 września, 20:45
Irlandia Północna - Luksemburg 5 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

Luksemburg - Białoruś 8 września, 15:00
Bułgaria - Irlandia Północna 8 września, 18:00

Kolejka 3 - 10-12 października

Bułgaria - Luksemburg 12 października, 18:00
Białoruś - Irlandia Północna 12 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Białoruś - Luksemburg 15 października, 20:45
Irlandia Północna - Bułgaria 15 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Luksemburg - Bułgaria 15 listopada, 20:45
Irlandia Północna - Białoruś 15 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Bułgaria - Białoruś 18 listopada, 20:45
Luksemburg - Irlandia Północna 18 listopada, 20:45

Grupa C3

Grupa C4
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Wyspy Owcze - Macedonia Północna 7 września, 15:00
Armenia - Łotwa 7 września, 18:00

Kolejka 2 - 8-10 września

Łotwa - Wyspy Owcze 10 września, 20:45
Macedonia Północna - Armenia 10 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Wyspy Owcze - Armenia 10 października, 20:45
Łotwa - Macedonia Północna 10 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Armenia - Macedonia Północna 13 października, 18:00
Wyspy Owcze - Łotwa 13 października, 20:45

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Armenia - Wyspy Owcze 14 listopada, 18:00
Macedonia Północna - Łotwa 14 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Łotwa - Armenia 17 listopada, 15:00
Macedonia Północna - Wyspy Owcze 17 listopada, 15:00

Grupa C4

Grupa D1
 
Kolejka 1 - 5-7 września

San Marino - Liechtenstein 5 września, 20:45

Kolejka 2 - 8-10 września

- Liechtenstein 8 września, 18:00
Litwa/Gibraltar

Kolejka 3 - 10-12 października

- San Marino 10 października, 20:45
Litwa/Gibraltar

Kolejka 4 - 13-15 października

Liechtenstein - 13 października, 18:00
Litwa/Gibraltar

Kolejka 5 - 14-16 listopada

San Marino - 15 listopada, 20:45
Litwa/Gibraltar

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Liechtenstein - San Marino 18 listopada, 20:45

Grupa D1

Grupa D2
 
Kolejka 1 - 5-7 września

Mołdawia - Malta 7 września, 18:00

Kolejka 2 - 8-10 września

Andora - Malta 10 września, 20:45

Kolejka 3 - 10-12 października

Mołdawia - Andora 10 października, 20:45

Kolejka 4 - 13-15 października

Malta - Mołdawia 13 października, 18:00

Kolejka 5 - 14-16 listopada

Andora - Mołdawia 16 listopada, 18:00

Kolejka 6 - 17-19 listopada

Malta - Andora 19 listopada, 20:45

Grupa D2

Baraże o utrzymanie - 20 marca, 23 marca
Baraże o utrzymanie w dywizji C zostaną rozegrane 26 i 31 marca 2026 roku.

1/4 finału - 20 marca, 23 marca

1/2 finału - 4-5 czerwca

Mecz o 3. miejsce - 8 czerwca

Finał - 8 czerwca

(Losowanie - 8 lutego 2024, 18:00 - Paryż, Maison de la Mutualité)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas