[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Betclic III liga 2024/2025, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Turza Śląska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Karkonosze Jelenia Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk II Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Kluczbork 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Podlesianka Katowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Słubice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Brzeg 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pniówek Pawłowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Carina Gubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Goczałkowice Zdrój 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Miedź II Legnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Zielona Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Polkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik II Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Odra Bytom Odrzański 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Unia Turza Śląska    
 2 Karkonosze Jelenia Góra    
 3 Śląsk II Wrocław    
 4 MKS Kluczbork    
 5 Podlesianka Katowice    
 6 KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
 7 Polonia Słubice    
 8 Stal Brzeg    
 9 Ślęza Wrocław    
 10 Pniówek Pawłowice    
 11 Carina Gubin    
 12 LKS Goczałkowice Zdrój    
 13 Miedź II Legnica    
 14 Lechia Zielona Góra    
 15 Warta Gorzów Wielkopolski    
 16 Górnik Polkowice    
 17 Górnik II Zabrze    
 18 Odra Bytom Odrzański    

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Unia Turza Śląska - Odra Bytom Odrzański
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze 3 sierpnia, 17:00
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice 3 sierpnia, 12:00
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski 3 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice - Lechia Zielona Góra 3 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
Polonia Słubice - LKS Goczałkowice Zdrój
Stal Brzeg - Carina Gubin
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice 3 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Odra Bytom Odrzański - Pniówek Pawłowice
Carina Gubin - Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój - Stal Brzeg 10 sierpnia, 13:00
Miedź II Legnica - Polonia Słubice
Lechia Zielona Góra - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski - Podlesianka Katowice 10 sierpnia, 17:00
Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 10 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze - Śląsk II Wrocław
Unia Turza Śląska - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Karkonosze Jelenia Góra - Odra Bytom Odrzański
Śląsk II Wrocław - Unia Turza Śląska 17 sierpnia, 12:00
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze 17 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice - Górnik Polkowice 17 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice - Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg - Miedź II Legnica 17 sierpnia, 17:00
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
Pniówek Pawłowice - Carina Gubin

Kolejka 4 - 21 sierpnia

Odra Bytom Odrzański - Carina Gubin
LKS Goczałkowice Zdrój - Pniówek Pawłowice 21 sierpnia, 17:00
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg 21 sierpnia, 18:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Słubice
Górnik Polkowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 21 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze - Podlesianka Katowice
Unia Turza Śląska - MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra - Śląsk II Wrocław

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Odra Bytom Odrzański
MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra 24 sierpnia, 17:00
Podlesianka Katowice - Unia Turza Śląska 24 sierpnia, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
Polonia Słubice - Górnik Polkowice
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica
Carina Gubin - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Odra Bytom Odrzański - LKS Goczałkowice Zdrój
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice 31 sierpnia, 18:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław 31 sierpnia, 17:00
Górnik Polkowice - Stal Brzeg 31 sierpnia, 17:00
Górnik II Zabrze - Polonia Słubice
Unia Turza Śląska - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra - Podlesianka Katowice
Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork

Kolejka 7 - 7-8 września

MKS Kluczbork - Odra Bytom Odrzański
Podlesianka Katowice - Śląsk II Wrocław 7 września, 17:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Słubice - Unia Turza Śląska
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Górnik Polkowice
Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica 7 września, 13:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Odra Bytom Odrzański - Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice 14 września, 16:00
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska - Stal Brzeg
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Słubice
Śląsk II Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Podlesianka Katowice 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 21-22 września

Podlesianka Katowice - Odra Bytom Odrzański
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
Polonia Słubice - Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze
Carina Gubin - Górnik Polkowice
LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski 21 września, 13:00
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra

Kolejka 10 - 28-29 września

Odra Bytom Odrzański - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica 28 września, 15:00
Górnik Polkowice - LKS Goczałkowice Zdrój 28 września, 16:00
Górnik II Zabrze - Carina Gubin
Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław - Stal Brzeg
MKS Kluczbork - Polonia Słubice
Podlesianka Katowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 11 - 5-6 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Odra Bytom Odrzański
Polonia Słubice - Podlesianka Katowice
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin - Unia Turza Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze 5 października, 13:00
Miedź II Legnica - Górnik Polkowice
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 12 - 12-13 października

Odra Bytom Odrzański - Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice - Lechia Zielona Góra 12 października, 15:00
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska - LKS Goczałkowice Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin
Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław 12 października, 17:00
Podlesianka Katowice - Stal Brzeg
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Słubice

Kolejka 13 - 19-20 października

Polonia Słubice - Odra Bytom Odrzański
Stal Brzeg - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Podlesianka Katowice
Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork
Carina Gubin - Śląsk II Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra 19 października, 13:00
Miedź II Legnica - Unia Turza Śląska
Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik Polkowice 19 października, 14:00

Kolejka 14 - 26-27 października

Odra Bytom Odrzański - Górnik Polkowice
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Unia Turza Śląska - Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Podlesianka Katowice - Pniówek Pawłowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Polonia Słubice - Stal Brzeg

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Stal Brzeg - Odra Bytom Odrzański
Ślęza Wrocław - Polonia Słubice
Pniówek Pawłowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin - Podlesianka Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork 2 listopada, 13:00
Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Unia Turza Śląska 2 listopada, 13:00
Górnik Polkowice - Górnik II Zabrze 2 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Odra Bytom Odrzański - Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska - Górnik Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica 9 listopada, 16:00
Podlesianka Katowice - LKS Goczałkowice Zdrój
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
Polonia Słubice - Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Ślęza Wrocław - Odra Bytom Odrzański
Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg
Carina Gubin - Polonia Słubice
LKS Goczałkowice Zdrój - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - Podlesianka Katowice
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Śląsk II Wrocław 16 listopada, 13:00
Górnik Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra 16 listopada, 13:00
Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska

Kolejka 18

Odra Bytom Odrzański - Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Podlesianka Katowice
Miedź II Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Słubice
Carina Gubin - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław

Kolejka 19

Pniówek Pawłowice - Odra Bytom Odrzański
Ślęza Wrocław - Carina Gubin
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Słubice - Miedź II Legnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra
Podlesianka Katowice - Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze
Karkonosze Jelenia Góra - Unia Turza Śląska

Kolejka 20

Odra Bytom Odrzański - Karkonosze Jelenia Góra
Unia Turza Śląska - Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
Górnik Polkowice - Podlesianka Katowice
Warta Gorzów Wielkopolski - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Zielona Góra - Polonia Słubice
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław
Carina Gubin - Pniówek Pawłowice

Kolejka 21

Carina Gubin - Odra Bytom Odrzański
Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
Polonia Słubice - Warta Gorzów Wielkopolski
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik Polkowice
Podlesianka Katowice - Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork - Unia Turza Śląska
Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 22

Odra Bytom Odrzański - Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork
Unia Turza Śląska - Podlesianka Katowice
Górnik II Zabrze - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice - Polonia Słubice
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice Zdrój - Carina Gubin

Kolejka 23

LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Bytom Odrzański
Carina Gubin - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Górnik Polkowice
Polonia Słubice - Górnik II Zabrze
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Turza Śląska
Podlesianka Katowice - Karkonosze Jelenia Góra
MKS Kluczbork - Śląsk II Wrocław

Kolejka 24

Odra Bytom Odrzański - MKS Kluczbork
Śląsk II Wrocław - Podlesianka Katowice
Karkonosze Jelenia Góra - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Turza Śląska - Polonia Słubice
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Górnik Polkowice - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 25

Miedź II Legnica - Odra Bytom Odrzański
LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice - Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Unia Turza Śląska
Polonia Słubice - Karkonosze Jelenia Góra
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Śląsk II Wrocław
Podlesianka Katowice - MKS Kluczbork

Kolejka 26

Odra Bytom Odrzański - Podlesianka Katowice
MKS Kluczbork - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław - Polonia Słubice
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg
Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice
Górnik Polkowice - Carina Gubin
Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica

Kolejka 27

Lechia Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik Polkowice
Carina Gubin - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Unia Turza Śląska
Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław
Polonia Słubice - MKS Kluczbork
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Podlesianka Katowice

Kolejka 28

Odra Bytom Odrzański - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Podlesianka Katowice - Polonia Słubice
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice
Unia Turza Śląska - Carina Gubin
Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik Polkowice - Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra

Kolejka 29

Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Bytom Odrzański
Lechia Zielona Góra - Górnik Polkowice
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój - Unia Turza Śląska
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra
Pniówek Pawłowice - Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Podlesianka Katowice
Polonia Słubice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 30

Odra Bytom Odrzański - Polonia Słubice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
Podlesianka Katowice - Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice
Śląsk II Wrocław - Carina Gubin
Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Górnik Polkowice - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 31

Górnik Polkowice - Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Śląsk II Wrocław
Carina Gubin - MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice - Podlesianka Katowice
Ślęza Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Polonia Słubice

Kolejka 32

Odra Bytom Odrzański - Stal Brzeg
Polonia Słubice - Ślęza Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice
Podlesianka Katowice - Carina Gubin
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice Zdrój
Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra
Unia Turza Śląska - Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze - Górnik Polkowice

Kolejka 33

Górnik II Zabrze - Odra Bytom Odrzański
Górnik Polkowice - Unia Turza Śląska
Warta Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice Zdrój - Podlesianka Katowice
Carina Gubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice - Polonia Słubice
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg

Kolejka 34

Odra Bytom Odrzański - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice
Polonia Słubice - Carina Gubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
Podlesianka Katowice - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
Śląsk II Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Polkowice
Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze

Baraże o udział w Betclic II lidze

Betclic II liga 2024/2025

Betclic III liga 2024/2025 (I)
Betclic III liga 2024/2025 (II)
Betclic III liga 2024/2025 (IV)

IV liga 2024/2025 (dolnośląska)
IV liga 2024/2025 (lubuska)
IV liga 2024/2025 (opolska)
IV liga 2024/2025 (śląska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas