[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2024, 23:18:44

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Mateusz Bąkowicz (O - ŁKS Łódź), Michał Biskup (N - Radunia Stężyca), Konrad Formela (P - Wikęd Luzino), Kacper Kasperowicz (O - Vineta Wolin), Eryk Pieczarka (P - Chrobry Głogów) , Maciej Wróbel (P - Odra Opole) , Adrián Káčerik (1.FC Tatran Prešov)

Odchodzą: Alef Firmino (N - ?), Dominik Banach (P - Radomiak Radom), Killian Benvindo (P - ?), Andrias Edmundsson (O - Wisła Płock), Sebastian Golak (O - ?), Peter Kolesár (P - ?), Oskar Paprzycki (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Daniel Skiba (N - ?), Kacper Skonieczny (P - ?), Sebastian Szczytniewski (O - ?), Wojciech Szumilas (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polonia Bytom), Grzegorz Szymusik (O - ?), Hide Vitalucci (P - Lechia Gdańsk, Motor Lublin, Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze)

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Oskar Paprzycki (P - Chojniczanka Chojnice), Oskar Benek (GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Odchodzą: Bartosz Boruń (P - Zagłębie Sosnowiec), Szymon Gołuch (P - ?), João Guilherme (P - ?), Jewhenij Zacharczenko (O - ?)

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Wojciech Słomka (P - Radunia Stężyca)

Odchodzą: Miłosz Drąg (P - Pogoń Siedlce), Wiktor Kaczorowski (B - ?), Patryk Kieliś (P - Puszcza Niepołomice), Krystian Lelek (P - Stal Stalowa Wola), Jakub Marcinkowski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krzysztof Świątek (P - ?)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą: Bartosz Gęsior (O - powrót po kontuzji), Nikodem Siewiera (KKS 1925 II Kalisz)

Odchodzą: Patryk Waliś (O - Odra Opole), Mateusz Wysokiński (P - ŁKS Łódź)

ŁKS II Łódź  
Przychodzą: Krzysztof Fałowski (O - Śląsk Wrocław (jm)) , Mateusz Wzięch (P - Sokół Kleczew)

Odchodzą: Łukasz Bomba (B - ŁKS Łódź)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Dawid Szałecki (P - Cartusia Kartuzy)

Odchodzą: Kamil Bartoś (P - Stal Kraśnik), Maciej Famulak (P - Wisła Płock), Kacper Filipczyk (O - ?), Mariusz Gabrych (N - ?), Ołeksandr Jacenko (N - ?), Patryk Jakubczyk (O - ?), Kacper Jóźwicki (P - ?), Konrad Łabecki (P - ?), Łukasz Łęgowski (B - FK Železiarne Podbrezová , ?), Marcel Stefaniak (O - Korona Kielce), Adam Żak (N - ?)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Maciej Mas (N - Skra Częstochowa), Damian Nowak (N - Pogoń Siedlce), Filip Wójcik (P - Stomil Olsztyn)

Odchodzą: Filip Chadała (B - ?), Kacper Cichoń (P - Puszcza Niepołomice), Patryk Czarnowski (N - ?), Grzegorz Glapka (N - ?), Jarosław Jampol (P - ?), Kamil Kurowski (P - ?), Fardin Rabet (O - ?), Nikodem Sujecki (B - Resovia), Filip Valenčič (N - ?)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Bartosz Bieroński (P - LKS Goczałkowice Zdrój), Martin Chlumecký (O - FK Pardubice), Paweł Czajkowski (P - Radunia Stężyca), Daniel Dziwniel (O - Górnik Łęczna), Bartosz Florek (N - Stomil Olsztyn), Kacper Gach (O - Wikęd Luzino), Mateusz Kizyma (P - Zagłębie Lubin), Jan Majsterek (O - Polonia Warszawa), Kornel Osyra (O - Resovia) , Przemysław Sajdak (P - Skra Częstochowa), Wojciech Szumilas (P - Chojniczanka Chojnice), Paweł Tomczyk (N - Polonia Warszawa), Dawid Ściuk (Szombierki Bytom), Nikodem Gancarczyk (Orzeł Łękawica)

Odchodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Odra Opole), Jan Hlavica (O - ?), Tomasz Jodłowiec (P - ?), Jakub Kisiel (P - Legia Warszawa), Kacper Krzepisz (B - ?), Sylwester Lusiusz (P - ?), Adrian Małachowski (P - ŁKS Łódź), Marko Martinaga (O - ?), Daniel Mikołajewski (O - Wieczysta Kraków), Matej Senić (O - ?), Maksymilian Sitek (P - ŁKS Łódź, Stal Stalowa Wola), Marco Siverio (N - ?), Michał Stryjewski (P - ?), Piotr Tomasik (O - ?)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Przychodzą: Maciej Jankowski (P - Wieczysta Kraków), Igor Korczakowski (P - Legia II Warszawa), Jakub Zieliński (B - Legia Warszawa)

Odchodzą: Jakub Apolinarski (P - Warta Poznań), Ołeksij Zinkewycz (P - Pogoń Siedlce)

Polonia Bytom  
Przychodzą: Mikołaj Łabojko (P - Skra Częstochowa), Krystian Michalski (B - Kotwica Kołobrzeg) , Kamil Miensopust (O - Polonia II Bytom), Przemysław Mystkowski (P - GKS Tychy), Maksymilian Rozwandowicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Szumilas (P - Chojniczanka Chojnice), Isma Aizpiri (CDA Navalcarnero), Jakub Rybacki (Polonia II Bytom), Oliwier Kwiatkowski (Rozwój Katowice)

Odchodzą: Dawid Brzozowski (P - ?), Maksymilian Cichocki (O - ?), Bartosz Farbiszewski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Szymon Jopek (P - Puszcza Niepołomice), Jakub Pochcioł (P - Górnik II Zabrze), Patryk Romanowski (O - Motor Lublin), Michał Szmigiel (O - Śląsk II Wrocław)

Radunia Stężyca  
Przychodzą:

Odchodzą: Bartosz Bartkowiak (P - Polonia Środa Wielkopolska), Dmytro Baszłaj (O - ?), Michał Biskup (N - Chojniczanka Chojnice), Łukasz Bogusławski (O - ?), Paweł Czajkowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Dejewski (O - ?), Bartłomiej Kasprzak (P - ?), Roko Kurtović (O - ?), Mateusz Kuzimski (N - ?), Jakub Kwiatkowski (P - ?), Wojciech Łuczak (P - ?), Matej Mršić (P - ?), Patryk Mularczyk (P - Zagłębie Sosnowiec), Adrian Odyjewski (B - ?), Wojciech Słomka (P - Hutnik Kraków), Danu Spătaru (P - ?), Jonatan Straus (O - ?), Konrad Syldatk (B - ?), Kacper Tułowiecki (B - ?), Wojciech Zieliński (P - Arka Gdynia), Hubert Zwoźny (P - Korona Kielce)

Rekord Bielsko-Biała  
Przychodzą:

Odchodzą:

Resovia  
Przychodzą: Nikodem Sujecki (B - Olimpia Grudziądz)

Odchodzą: Radosław Bąk (P - Stal Mielec), Bartłomiej Ciepiela (P - Legia Warszawa), Kelechukwu Ibe-Torti (P - ŁKS Łódź), Dylan Lempereur (O - FC Differdange 03), Adrian Łyszczarz (P - Odra Opole), Rafał Mikulec (O - Wisła Kraków), Edvin Muratović (N - Racing FC Union Luxembourg), Kornel Osyra (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała ), Branislav Pindroch (B - Górnik Łęczna), Jerzy Tomal (O - Arka Gdynia)

Świt Skolwin (Szczecin)  
Przychodzą:

Odchodzą:

Wieczysta Kraków  
Przychodzą: Chuma (N - Mérida AD), Michał Feliks (N - Ruch Chorzów), Jarosław Jach (O - Wisła Płock), Michał Koj (O - Puszcza Niepołomice), Lisandro Semedo (P - Radomiak Radom), Oskar Mielcarz (B - Wisła Puławy), Daniel Mikołajewski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Antoni Mikułko (B - Lechia Gdańsk), Jakub Rajczykowski (B - Skra Częstochowa), Dani Sandoval (P - Mérida AD)

Odchodzą: Ante Aralica (N - ?), Hennos Asmelash (O - ?), Jakub Bąk (P - ?), Denys Faworow (O - ?), Maciej Jankowski (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Patryk Kołodziej (O - ?), Patryk Letkiewicz (B - Wisła Kraków), Michał Mak (P - ?), Patrik Mišák (P - ?), Thibault Moulin (P - ?), Jakub Murawski (B - Legia II Warszawa), Bartosz Plewka (B - ?), Szymon Rygiel (O - ?), Błażej Sapielak (B - Odra Opole), Kacper Skrobański (O - Wisła Kraków), Simeon Sławczew (P - ?), Saša Živec (P - ?)

Wisła Puławy  
Przychodzą:

Odchodzą: Mikołaj Kosior (N - Motor II Lublin), Oskar Mielcarz (B - Wieczysta Kraków), Radosław Seweryś (O - Korona Kielce )

Zagłębie II Lubin  
Przychodzą:

Odchodzą: Adam Ratajczyk (P - Arka Gdynia)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Emmanuel Agbor (N - Miedź Legnica), Bartosz Boruń (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Chęciński (P - Unia Turza Śląska), Mateusz Duda (P - Garbarnia Kraków), John Makowiecki (O - Kotwica Kołobrzeg) , Patryk Mularczyk (P - Radunia Stężyca), Andrzej Niewulis (O - Miedź Legnica), Aleksander Piątek (O - Gwarek Tarnowskie Góry), Bartosz Snopczyński (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Szymon Zalewski (O - Miedź Legnica), Bartosz Martosz (Zagłębie II Sosnowiec), Bartosz Paszczela (Zagłębie II Sosnowiec), Bartosz Zawojski (Zagłębie II Sosnowiec)

Odchodzą: Sebastian Bonecki (P - ?), Patryk Caliński (P - ?), Ołeksij Dowhyj (P - ?), Marek Fábry (N - MFK Skalica), Dean Guezen (P - ?), Michał Janota (P - ?), Dominik Jończy (O - ?), Gabriel Kirejczyk (N - Piast Gliwice), Artem Polarus (P - Urartu Erewan), William Rémy (O - ?), Maksymilian Rozwandowicz (P - Polonia Bytom), Ołeksij Szewczenko (B - ?), Konrad Wrzesiński (P - ?), Nikodem Zielonka (P - Górnik Zabrze), Marcel Ziemann (O - ?)

 

Napisz do nas