[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

eliminacje do Mistrzostw Świata Katar 2022

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

 
2021
 
Portugalia - Azerbejdżan 24 marca, 20:45
Serbia - Irlandia 24 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Irlandia - Luksemburg 27 marca, 20:45
Serbia - Portugalia 27 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Azerbejdżan - Serbia 30 marca, 18:00
Luksemburg - Portugalia 30 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Luksemburg - Azerbejdżan 1 września, 20:45
Portugalia - Irlandia 1 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Irlandia - Azerbejdżan 4 września, 18:00
Serbia - Luksemburg 4 września, 18:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Azerbejdżan - Portugalia 7 września, 18:00
Irlandia - Serbia 7 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Azerbejdżan - Irlandia 9 października, 18:00
Luksemburg - Serbia 9 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Portugalia - Luksemburg 12 października, 20:45
Serbia - Azerbejdżan 12 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Azerbejdżan - Luksemburg 11 listopada, 18:00
Irlandia - Portugalia 11 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Luksemburg - Irlandia 14 listopada, 20:45
Portugalia - Serbia 14 listopada, 20:45

Grupa A

Grupa B
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Hiszpania - Grecja 25 marca, 20:45
Szwecja - Gruzja 25 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Gruzja - Hiszpania 28 marca, 18:00
Kosowo - Szwecja 28 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Grecja - Gruzja 31 marca, 20:45
Hiszpania - Kosowo 31 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Gruzja - Kosowo 2 września, 18:00
Szwecja - Hiszpania 2 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Kosowo - Grecja 5 września, 20:45
Hiszpania - Gruzja 5 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Grecja - Szwecja 8 września, 20:45
Kosowo - Hiszpania 8 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Gruzja - Grecja 9 października, 18:00
Szwecja - Kosowo 9 października, 18:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Kosowo - Gruzja 12 października, 20:45
Szwecja - Grecja 12 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Gruzja - Szwecja 11 listopada, 18:00
Grecja - Hiszpania 11 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Grecja - Kosowo 14 listopada, 20:45
Hiszpania - Szwecja 14 listopada, 20:45

Grupa B

Grupa C
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Bułgaria - Szwajcaria 25 marca, 20:45
Włochy - Irlandia Północna 25 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Bułgaria - Włochy 28 marca, 20:45
Szwajcaria - Litwa 28 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Litwa - Włochy 31 marca, 20:45
Irlandia Północna - Bułgaria 31 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Włochy - Bułgaria 2 września, 20:45
Litwa - Irlandia Północna 2 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Bułgaria - Litwa 5 września, 18:00
Szwajcaria - Włochy 5 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Włochy - Litwa 8 września, 20:45
Irlandia Północna - Szwajcaria 8 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Litwa - Bułgaria 9 października, 15:00
Szwajcaria - Irlandia Północna 9 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Bułgaria - Irlandia Północna 12 października, 20:45
Litwa - Szwajcaria 12 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Włochy - Szwajcaria 12 listopada, 20:45
Irlandia Północna - Litwa 12 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Irlandia Północna - Włochy 15 listopada, 20:45
Szwajcaria - Bułgaria 15 listopada, 20:45

Grupa C

Grupa D
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Finlandia - Bośnia i Hercegowina 24 marca, 20:45
Francja - Ukraina 24 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Kazachstan - Francja 28 marca, 15:00
Ukraina - Finlandia 28 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Bośnia i Hercegowina - Francja 31 marca, 20:45
Ukraina - Kazachstan 31 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Kazachstan - Ukraina 1 września, 16:00
Francja - Bośnia i Hercegowina 1 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Finlandia - Kazachstan 4 września, 18:00
Ukraina - Francja 4 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Bośnia i Hercegowina - Kazachstan 7 września, 20:45
Francja - Finlandia 7 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Kazachstan - Bośnia i Hercegowina 9 października, 15:00
Finlandia - Ukraina 9 października, 18:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Kazachstan - Finlandia 12 października, 16:00
Ukraina - Bośnia i Hercegowina 12 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Bośnia i Hercegowina - Finlandia 13 listopada, 15:00
Francja - Kazachstan 13 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Bośnia i Hercegowina - Ukraina 16 listopada, 20:45
Finlandia - Francja 16 listopada, 20:45

Grupa D

Grupa E
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Belgia - Walia 24 marca, 20:45
Estonia - Czechy 24 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Białoruś - Estonia 27 marca, 18:00
Czechy - Belgia 27 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Belgia - Białoruś 30 marca, 20:45
Walia - Czechy 30 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Czechy - Białoruś 2 września, 20:45
Estonia - Belgia 2 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Białoruś - Walia 5 września, 15:00
Belgia - Czechy 5 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Białoruś - Belgia 8 września, 20:45
Walia - Estonia 8 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Czechy - Walia 8 października, 20:45
Estonia - Białoruś 8 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Białoruś - Czechy 11 października, 20:45
Estonia - Walia 11 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Belgia - Estonia 13 listopada, 20:45
Walia - Białoruś 13 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Czechy - Estonia 16 listopada, 20:45
Walia - Belgia 16 listopada, 20:45

Grupa E

Grupa F
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Izrael - Dania 25 marca, 20:45
Mołdawia - Wyspy Owcze 25 marca, 20:45
Szkocja - Austria 25 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Dania - Mołdawia 28 marca, 18:00
Austria - Wyspy Owcze 28 marca, 20:45
Izrael - Szkocja 28 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Austria - Dania 31 marca, 20:45
Mołdawia - Izrael 31 marca, 20:45
Szkocja - Wyspy Owcze 31 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Dania - Szkocja 1 września, 20:45
Wyspy Owcze - Izrael 1 września, 20:45
Mołdawia - Austria 1 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Wyspy Owcze - Dania 4 września, 20:45
Izrael - Austria 4 września, 20:45
Szkocja - Mołdawia 4 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Austria - Szkocja 7 września, 20:45
Dania - Izrael 7 września, 20:45
Wyspy Owcze - Mołdawia 7 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Szkocja - Izrael 9 października, 18:00
Wyspy Owcze - Austria 9 października, 20:45
Mołdawia - Dania 9 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Dania - Austria 12 października, 20:45
Wyspy Owcze - Szkocja 12 października, 20:45
Izrael - Mołdawia 12 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Austria - Izrael 12 listopada, 20:45
Dania - Wyspy Owcze 12 listopada, 20:45
Mołdawia - Szkocja 12 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Austria - Mołdawia 15 listopada, 20:45
Izrael - Wyspy Owcze 15 listopada, 20:45
Szkocja - Dania 15 listopada, 20:45

Grupa F

Grupa G
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Gibraltar - Norwegia 24 marca, 20:45
Łotwa - Czarnogóra 24 marca, 20:45
Turcja - Holandia 24 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Czarnogóra - Gibraltar 27 marca, 15:00
Norwegia - Turcja 27 marca, 18:00
Holandia - Łotwa 27 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Gibraltar - Holandia 30 marca, 20:45
Czarnogóra - Norwegia 30 marca, 20:45
Turcja - Łotwa 30 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Łotwa - Gibraltar 1 września, 20:45
Norwegia - Holandia 1 września, 20:45
Turcja - Czarnogóra 1 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Łotwa - Norwegia 4 września, 18:00
Gibraltar - Turcja 4 września, 20:45
Holandia - Czarnogóra 4 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Czarnogóra - Łotwa 7 września, 20:45
Holandia - Turcja 7 września, 20:45
Norwegia - Gibraltar 7 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Gibraltar - Czarnogóra 8 października, 20:45
Łotwa - Holandia 8 października, 20:45
Turcja - Norwegia 8 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Łotwa - Turcja 11 października, 20:45
Holandia - Gibraltar 11 października, 20:45
Norwegia - Czarnogóra 11 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Norwegia - Łotwa 13 listopada, 18:00
Turcja - Gibraltar 13 listopada, 18:00
Czarnogóra - Holandia 13 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Gibraltar - Łotwa 16 listopada, 20:45
Czarnogóra - Turcja 16 listopada, 20:45
Holandia - Norwegia 16 listopada, 20:45

Grupa G

Grupa H
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Cypr - Słowacja 24 marca, 20:45
Malta - Rosja 24 marca, 20:45
Słowenia - Chorwacja 24 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Rosja - Słowenia 27 marca, 15:00
Chorwacja - Cypr 27 marca, 18:00
Słowacja - Malta 27 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Chorwacja - Malta 30 marca, 20:45
Cypr - Słowenia 30 marca, 20:45
Słowacja - Rosja 30 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Malta - Cypr 1 września, 20:45
Rosja - Chorwacja 1 września, 20:45
Słowenia - Słowacja 1 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Cypr - Rosja 4 września, 15:00
Słowenia - Malta 4 września, 18:00
Słowacja - Chorwacja 4 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Chorwacja - Słowenia 7 września, 20:45
Rosja - Malta 7 września, 20:45
Słowacja - Cypr 7 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Cypr - Chorwacja 8 października, 20:45
Malta - Słowenia 8 października, 20:45
Rosja - Słowacja 8 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Chorwacja - Słowacja 11 października, 20:45
Cypr - Malta 11 października, 20:45
Słowenia - Rosja 11 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Rosja - Cypr 11 listopada, 18:00
Malta - Chorwacja 11 listopada, 20:45
Słowacja - Słowenia 11 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Chorwacja - Rosja 14 listopada, 15:00
Malta - Słowacja 14 listopada, 15:00
Słowenia - Cypr 14 listopada, 15:00

Grupa H

Grupa I
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Andora - Albania 25 marca, 20:45
Anglia - San Marino 25 marca, 20:45
Węgry - Polska 25 marca, 20:45
Budapeszt

Kolejka 2 - 27-28 marca

Albania - Anglia 28 marca, 18:00
Polska - Andora 28 marca, 20:45
Warszawa
San Marino - Węgry 28 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Andora - Węgry 31 marca, 20:45
Anglia - Polska 31 marca, 20:45
San Marino - Albania 31 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Andora - San Marino 2 września, 20:45
Węgry - Anglia 2 września, 20:45
Polska - Albania 2 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Albania - Węgry 5 września, 18:00
Anglia - Andora 5 września, 18:00
San Marino - Polska 5 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Albania - San Marino 8 września, 20:45
Węgry - Andora 8 września, 20:45
Polska - Anglia 8 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Andora - Anglia 9 października, 20:45
Węgry - Albania 9 października, 20:45
Polska - San Marino 9 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Albania - Polska 12 października, 20:45
Anglia - Węgry 12 października, 20:45
San Marino - Andora 12 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Andora - Polska 12 listopada, 20:45
Anglia - Albania 12 listopada, 20:45
Węgry - San Marino 12 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Albania - Andora 15 listopada, 20:45
Polska - Węgry 15 listopada, 20:45
San Marino - Anglia 15 listopada, 20:45

Grupa I

Grupa J
 
Kolejka 1 - 24-25 marca

Niemcy - Islandia 25 marca, 20:45
Liechtenstein - Armenia 25 marca, 20:45
Rumunia - Macedonia Północna 25 marca, 20:45

Kolejka 2 - 27-28 marca

Armenia - Islandia 28 marca, 18:00
Macedonia Północna - Liechtenstein 28 marca, 20:45
Rumunia - Niemcy 28 marca, 20:45

Kolejka 3 - 30-31 marca

Armenia - Rumunia 31 marca, 18:00
Niemcy - Macedonia Północna 31 marca, 20:45
Liechtenstein - Islandia 31 marca, 20:45

Kolejka 4 - 1-2 września

Islandia - Rumunia 2 września, 20:45
Liechtenstein - Niemcy 2 września, 20:45
Macedonia Północna - Armenia 2 września, 20:45

Kolejka 5 - 4-5 września

Islandia - Macedonia Północna 5 września, 18:00
Niemcy - Armenia 5 września, 20:45
Rumunia - Liechtenstein 5 września, 20:45

Kolejka 6 - 7-8 września

Armenia - Liechtenstein 8 września, 18:00
Islandia - Niemcy 8 września, 20:45
Macedonia Północna - Rumunia 8 września, 20:45

Kolejka 7 - 8-9 października

Niemcy - Rumunia 8 października, 20:45
Islandia - Armenia 8 października, 20:45
Liechtenstein - Macedonia Północna 8 października, 20:45

Kolejka 8 - 11-12 października

Islandia - Liechtenstein 11 października, 20:45
Macedonia Północna - Niemcy 11 października, 20:45
Rumunia - Armenia 11 października, 20:45

Kolejka 9 - 11-13 listopada

Armenia - Macedonia Północna 11 listopada, 18:00
Niemcy - Liechtenstein 11 listopada, 20:45
Rumunia - Islandia 11 listopada, 20:45

Kolejka 10 - 14-16 listopada

Armenia - Niemcy 14 listopada, 18:00
Liechtenstein - Rumunia 14 listopada, 18:00
Macedonia Północna - Islandia 14 listopada, 18:00

Grupa J

Baraże - 1/2 finału - 24-25 marca

Baraże - finał - 28-29 marca

(Losowanie - 7 grudnia 2020, 18:00 - Zurych)
Do turnieju finałowego bezpośrednio awansują zwycięzcy grup. Drużyny z drugich miejsc w grupach oraz dwóch najlepszych zwycięzców grup w Lidze Narodów 2020/21 (łącznie 12 drużyn) zagrają w dwurundowych barażach.
Przed losowaniem grup 55 federacji podzielono na sześć koszyków na podstawie Rankingu FIFA z 26 listopada 2020:
Koszyk 1 - Belgia, Francja, Anglia, Portugalia, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Dania, Niemcy, Holandia
Koszyk 2 - Szwajcaria, Walia, Polska, Szwecja, Austria, Ukraina, Serbia, Turcja, Słowacja, Rumunia
Koszyk 3 - Rosja, Węgry, Irlandia, Czechy, Norwegia, Irlandia Północna, Islandia, Szkocja, Grecja, Finlandia
Koszyk 4 - Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Albania, Bułgaria, Izrael, Białoruś, Gruzja, Luksemburg
Koszyk 5 - Armenia, Cypr, Wyspy Owcze, Azerbejdżan, Estonia, Kosowo, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Andora
Koszyk 6 - Malta, Mołdawia, Liechtenstein, Gibraltar, San Marino

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas